View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 164 of 2202 FirstFirst ... 641141541601611621631641651661671681742142646641164 ... LastLast
Results 4,076 to 4,100 of 55044

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #4076
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    ni...istok je samo za mladje kategorije?
    dako ti te mladje kategorije od 30+ (kojih je bilo preko 60%) kazu posa'
    Vecina ljudi je zla

  2. #4077
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo izgleda povreda Mirka Vucinica ...sad cuh

  3. #4078
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odakle ti to?

  4. #4079
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Burzo ga je na trening udario u bubreg, nakon cega je ovaj povratio rucak, okliznuo se i pri padu ugrizao za jezik, tako da uslijed blama i nemogucnosti da se dere na arbitra preskocice preksjutrasnji mec.

  5. #4080
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    5% kapaciteta stadiona ide na gostujuce navijace koji se smjestaju na jug, tako da mislim zbog toga vise karata za jug nije prodato, i
    e reci mi care, kako ce da daju Ircima 1500 karata kad ti kazes da 5 % karata ide gostima??? zar to nije nesto malo vise od 10% ili se moja matematika ne uklapa sa matematikom fs-a :?

  6. #4081
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Lightbulb

    Bolje u kavezu na stadionu nego apokalipsa na ulicama glavnog grada.

  7. #4082
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kunem ti se... Kakvi su to divljani,boze sacuvaj... O jadu bi nas zabavili. Ali ce Irish Pub imat posla,pre'ovr' glave.
    DICIOTTO

  8. #4083
    sarabubasara Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Tacno bih da mi neki ljudi objasne kako je to antipatriotski reci da Filipovic veze sa zivotom nema i da sa forsiranjem dugih lopti u stilu ekipa premijer lige koje su se sezone 93/94 borile za opstanak ne mozemo biti medju prve tri ekipe...

    A nije "antipatriotski" mlatiti po Burzanovicu (igracu nase reprezentacije, i to jednim od boljih sto god vi mislili) zbog nekog imaginarnog nezalaganja i zbog toga sto je Vucinic iz nekih njemu znanih razloga na sebe preuzeo ulogu svog klupskog kapitena u Romi (koji nikome nije simpatican).

    Znaci niko nije vidio broj lopti lansiranih u orbitu od strane Bataka/Pekovica prvo poluvrijeme, dje nismo dva pasa po zemlji sastavili sa 5 igraca u veznom redu... ali svi su vijdeli da je Burzanovic "maneken" koji "ne umije potrcat" i ako je za svojih 15 minuta napravio tri puta vise no Bogavac dva zadnja meca.

    Znaci veci je problem to sto Burzanovic po necijem misljenju "nije potrca", i ako nije napravio niti jednu ozbiljnu gresku na terenu... nego to sto nismo igrali citavih 60 minuta i sto su Drincic i Pekovic redovno nedje izgubljeni na sredini i ne pokrivaju dovoljno zonu ispred odbrane?

    Dobro. Neka vam bude. Nekima je i Mirko do prije ovog meca (ili drugog poluvremena ovog meca) bio "maneken" koji ne mrda na terenu... Simon je bio beskorisni dribler koji se sprda i ne doprinosi igri... Burzo je maneken ne znam sto da napravi na terenu (bio je maneken protiv Rumunije dje nije pogrijesio pas npr). Znaci vi bi ste reprezentaciju od 10 buzdovana tipa Pekovica, i samo Jovetica naprijed? Mjesto da budemo zahvalni za kvalitet koji imamo i za koji bi mnoge Evropske reprezentacije prodale pola svoje ekipe da mogu imati, nama je najvaznije ko najvise trci i tobas ostavlja "srce na terenu"... e onda nam je najjaci igrac Bogavac, a Filipovic koji nam organizuje igru ka da smo Andora ili Farska Ostrva pa nemamo kvaliteta centar da predjemo vrhunski i nezamjenjivi strucnjak.

    Odustajem vise od ove price, odje se ocigledno ne prica o fudbalu.
    Pusti ti te patriote koji ti govore sta je antipatriotski a sta nije...

    Filipovic VEZE nema.

    Burzanovic je dobar igrac...ali stvarno kad neko uvede Burzanovica u 85 minutu kad imamo igraca vise i vodimo 2:1 je debilno.Ali bas.To je Filipovicev masterpiece.

    I ne znam kako neki ocekuju da on bude mARADONA u tih 4 minuta ?!

    Ne znam ,majke mi, sto ste osuli paljbu po POleksicu to mi nimalo nije jasno.

  9. #4084
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mirko Vučinić i Igor Burzanović brzo su izgladili odnose posle žešćeg verbalnog sukoba posle remija sa Bugarskom u subotu uveče u debitantskoj utakmici na zvaničnoj međunarodnoj sceni.

    Vučinić je posle meča nasrnuo na Burzanovića nezadovoljan njegovim nedovoljnim zalaganjem u poslednjih 10 minuta koliko je fudbaler Crvene zvezde bio na terenu. Veći sukob sprečio je trener golmana Zoran Lemajić.

    Podgoričke "Vijesti" prenose da su se dvojica igrača ipak ubrzo smirili i pomirili.

    "Njegova nervoza bila je strašna i nisam mogao da je shvatim. To je bila mala čarka, ali smo posle kratkog razgovora u svlačionici izgladili odnose. Ne želim da bilo ko pomisli da u reprezentaciji postoje neki klanovi. Mi smo složna grupa i sve nas je iznervirao taj gol koji smo primili u poslednjem minutu. On je samo izdušio na svoj način", izjavio je Burzanović.

    Koliko je remi teško pao crnogorskim reprezentativcima (mada su ga po šansama Bugari itekako zaslužili) svedoči i izjava odbrambenog fudbalera Jovana Tanasijevića da je "malo ko od fudbalera mogao da zaspi".

    Za razliku od Crnogoraca, bugarski reprezentativci u pojedinim fazama susreta igrali su nonšalantno i nedopustivo neozbiljno (Berbatov i Dimitrov propustili dva zicera), a tako su nastavili da se ponašaju i posle meča, jer su šetali ulicama Podgorice i do kasno u noć, uz osmehe na licima, obilazili kafiće.

  10. #4085
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa 10 posto karata ide gostima !!!
    Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .

  11. #4086
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1.Jeli Berbatov ulazio u green garden ili me lazu ....

    2. Jeli vidio ko grupicu Bugara u subotu oko 5-6 u KAKTUS,kakvu su to likovi
    ---Chelsea Fc---

  12. #4087
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Those who really know the Montenegrins will realise that this optimism is nothing unusual. :mrgreen: While it is true that this tiny country, with a population of 600,000 and 6,000 registered footballers, is a newcomer to the international scene, they are loath to wear the underdog tag. Many even think that Montenegro has a realistic chance to qualify for World Cup 2010.

    http://www.independent.ie/sport/socc...s-1471328.html

  13. #4088
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po novina pise da su se Bugari provodili po gradu dok su nasi imali insomniu u svojim krevetima.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  14. #4089
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vala ako su se provodili u Green Garden,svaka im cast... Nije ni cudo sto se povezat nisu mogli ... Da znaju pa u DUNK ili Fontanu da odu... CCC...
    DICIOTTO

  15. #4090
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobra bi reportaža meča sa Bugarima na Atlasu, čak toliko da ćemo oprostiti to što je Jovetić "RUTINERSKI" izveo penal

    Rekli su kako bi selektor i savez trebalo da skrenu pažnju igračima (sem Jovetiću) da ponekad otvore usta kad se intonira himna... a onda su pokakili Deja, i rekli da selektor sjedi na klupi, a ne u loži

  16. #4091
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I Savo pjeva.. Savo i Stevan jedini..

  17. #4092
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    fiJip se ukutio bio sav. pjeva bi i on iz lozhe dobro

  18. #4093
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Vala ako su se provodili u Green Garden,svaka im cast... Nije ni cudo sto se povezat nisu mogli ... Da znaju pa u DUNK ili Fontanu da odu... CCC...
    ti ka' da su neke akademske ličnosti iz francuske u pitanju, a ne bugari - najveći cigani balkana. jesi očekiva da pođu u CNP ? na predstavu možda

    još ne mogu prežalit onaj gol smećara georgijeva, lakše bi mi bilo da smo ga sami sebi dali - nego je morao baš najgadniji od najgadnijih

  19. #4094
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,887
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,842
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    a da se oce visemo raskrstiti na zapad koji je 13 a koji 14 red sunce bi nas ogrijalo ,svaki put istra prica nije to 14 no 15.nije to 20 no 21 red e pa majko da oce normalno ispisat a ne rimske kerefeke ni tamo ni ovamo. i dolazi mi momak ima je kartu A sektor 14red 34 sjediste... a zadnji broj sjedista je 31
    f6

  20. #4095
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sarabubasara View Post
    Burzanovic je dobar igrac...ali stvarno kad neko uvede Burzanovica u 85 minutu kad imamo igraca vise i vodimo 2:1 je debilno.Ali bas.To je Filipovicev masterpiece.

    I ne znam kako neki ocekuju da on bude mARADONA u tih 4 minuta ?!

    toliko je dobar da ni u prslu zvezdu ne moze da spane

    ovi irci nezgodni...
    ...

  21. #4096
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Zbog toga sto igraju nekakvi Milijasi ta Zvezda i jeste tu dje je, ne znam samo ko ih vadi svaki put kad mu se da prilika.

    Trapatoni je obecao 3 boda u Podgorici, ali javnost nije bas ubijedjena u to.

  22. #4097
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Stižu Irci polako...danas ih dolazi preko 2000

    Sinoć se dobro ispričali sa nekima...simpatični ljudi skroz...vole fudbal i alkohol ali miroljubivi totalno.

    neki čobani im izbili i izmaltretirali druga u 4 vilenjaka bez potrebe ali dobro...


    Okupljanje im je na trg kod fontane...kako reče ovaj - really nice place

    dolaze sa loptama i onda napucavanje uvis...hehehehe to im je zabava

    No mu ja velim džabe ti je to stari gubite 2:0,a on lagano ma neka izgubimo i 5:0 samo da bude dobra zajebancija

  23. #4098
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sreo sam i ja grupicu u Budvi u nedjelju. Sve stariji likovi, žuti, providni i tačkasti. Prođoše dvije đevojke golija noga (koje ne bjehu ništa posebno) kad nastade obrtanje, izvijanje vratova, slikanje mobilnim kamerama.

    Umro sam im od smijaha, zamisli kako su gadne te Irkinje.

  24. #4099
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    O da...svidjelo im se odje...iznenadili su se žestoko

    veli ovaj da je puka akvarijum u PG...

  25. #4100
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    $utra igramo protiv jakog tima na cijem celu je jedan od najjacih trenera svijeta.



    http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=280744

    Stari lisac najveća zvijezda

    ITALIJAN ĐOVANI TRAPATONI GLAVNI ADUT IRSKE REPREZENTACIJE

    Republika Irska prije i Republika Irska za vrijeme Đovanija Trapatonija. U čemu je razlika? U tome što je prvi put u istoriji ove šarmantne reprezentacije sa Ostrva najveća zvijezda selektor, a ne fudbaler.
    Dakle, Trapatoni prije Robija Kina. Ni 30 miliona eura, koliko je Liverpul prošlog mjeseca izdvojio za najveću vedetu irskog nacionalnog tima, ne mogu da pomute brojke i tradiciju. A one su odavno saveznik 69-godišnjeg harizmatičnog trenera iz Milana.
    Kada su čelni ljudi Fudbalskog saveza Irske februara ove godine riješili da pokušaju sa Trapatonijem da prekinu niz zaobilaženja velikih takmičenja (posljednji put su učestvovali 2002. u Japanu i Koreji), znali su da se istorija mijenja. Jer, Irska nikada nije imala selektora sa kontinenta. Samo su Škot Dag Livingston (1951 - 1953) i Englez Džeki Čarlton (1986. i 1995) prekidali niz vladavine domaćih selektora. Trener iz Italije, još tako poznat i uspješan, totalno je osvježenje za irski fudbal.
    Đovani Trapatoni sinoć je sletio u Podgoricu. Čak i oni mlađi treneri, koji sa prezirom gledaju na starije kolege i njihove “zastarele metode” treninga, moraju da se poklone. U Crnoj Gori nikada nije boravio trener sa toliko trofeja.
    Podaci su impresivni - Trapatoni je najtrofejniji trener u istoriji italijanskog klupskog fudbala i jedini trener na svijetu koji u svojoj vitrini istovremeno drži pehar Kupa šampiona, Kupa UEFA, Kupa kupova i Interkontinentalnog kupa. Nacionalne titule osvajao je u četiri različite zemlje, od toga čak sedam u Italiji (Juventus i Inter), te po jednu u Njemačkoj (Bajern), Portugalu (Benfika) i Austriji (Red Bul Salcburg). Njegov bilans od 23 velika trofeja je među najboljima u Evropi - samo Škoti ser Aleks Ferguson i nekadašnji trener Seltika Džon Štejn imaju bolji rezultat.
    O Trapu, kako ga odavno zovu u Italiji, brojke govore dovoljno. Ipak, ne odslikavaju baš sve. Takvu stast za fudbalom, takav entuzijazam za vođenje tima (čak i u finišu sedme decenije) ima malo koji trener. Sven-Goran Erikson jednom prilikom je izjavio:
    - Samo za Trapatonijev šou kraj aut-linije vrijedi platiti kartu za utakmicu.
    Trap, dakle, nema mira. Stalno je na nogama, na nekoga viče, a dva prsta koja često drži u ustima kako bi zviždukom dozvao fudbalera, pamtiće se vječno. Njegova konferencija za novinare, 1995. u Bajernu, kada glasno sa pomiješanim engleskim i italijanskim bukvalno vrišti u mikrofine i udara šakom o sto, i dalje je među najgledanijim video-klipovima na njemačkoj fudbalskoj sceni.
    A da li će se Trapatoni proslaviti i u novoj sredini? Kada je došao, odmah je znao kako da se postavi.
    - Mi nijesmo Portugalci, mi nijesmo Brazlici Mi smo Irci i moramo da furamo naš stil. Nema veze što sam ja Italijan.
    Srca irskih navijača osvojio je već po dolasku, kada su ovi saznali da je rođen na “Sent Patrik's dej” - irski nacionalni praznik. Sada mu predstoji drugi dio posla, da pokuša da se plasira na Mundijal u Južnoj Africi.
    Čak i ako ne uspije, brojke ostaju - 45 godina rada u fudbalu, 15 kao fudbaler i 30 kao trener - i moraju da se poštuju.


    Irci neće kontakt sa novinarima

    Irci su stigli u Podgoricu juče oko 18 sati i smjestili se u hotel “Premijer”.
    Nijesu željeli kontakt sa novinarima, osim na redovnoj pres konferenciji, koju će Đovani Trapatoni održati danas u 17 časova.
    Golman Njukasla Šej Given juče ujutru razgovarao je sa irskim novinarima.
    - Tek sada vidimo kako smo dobili tešku grupu. Onaj ko kaže da imamo lake rivale, grdno se vara. Italija je svjetski šampion, Bugarska ima odličan tim, a Gruzija, Crna Gora i Kipar su jako opasni - kazao je Given.
    Irci su u subotu veče slavili protiv Gruzije na neutralnom terenu u Majncu (2:1), tamošnji mediji nijesu bili oduševljeni njihovim performansama.
    - Mislim da nas u Podgorici očekuje teža utakmica nego u subotu. Biće visoka temperatura, što nam takođe neće odgovarati - rekao je Given.
    Juče ujutru, prije polaska u Podgoricu, trening irske selekcije iz preventivnih razloga preskočio je jedan od najboljih igrača selekcije Stiven Rid (Blekburn), a Trapatoni je iz istih razloga dan ranije odmarao Dojla i Hanta (Reding), te golmana Givena.
    U Podgoricu je doputovalo i više od 50 irskih novinara.

Page 164 of 2202 FirstFirst ... 641141541601611621631641651661671681742142646641164 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •