View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 170 of 2202 FirstFirst ... 701201601661671681691701711721731741802202706701170 ... LastLast
Results 4,226 to 4,250 of 55044

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #4226
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN View Post
    A ne no sad treba da idemo tamo i da im svima fino *****o majq sto nisu pobijedili? Njima se nema sta zamjeriti.
    Ne dovodi se u pitanje odnos igraca prema reprezentaciji, nego kvaliteti selektora. Najkrupnija greska u vecerasnjih 90 min. (visokog tempa) jeste samo jedan svjez igrac. Napadaci su bili optereceni i trebalo je zamijeniti Vucinica Djalovicem. Uz Bozovica, i Zverotica je trebalo zamijeniti, jer je pao u II poluvremenu, kad je sredina potpuno utonula u san.

    Ovi igaci daju sve od sebe, ali to nekad nije dovoljno. Osim zelje i trcanja, potreban je i kvalitet, a za njegovu procjenu je zaduzen selektor. Ovaj nas ocigledno nije napravio dobru procjenu - uzmimo npr. Jovanovica - covjek ne staje citavu utakmicu i svaka mu cast, ali sta vrijedi kad ne zna. Zato, za los ucinak na terenu nije kriv on, vec selektor, jer ga je uvrstio u prvi tim.

    Jedini igrac cije ponasanje treba da nas zabrinjava jeste kapiten, koji se, je li, odmarao u drugom. Zvjezdica nasa.

    _

  2. #4227
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Jedini igrac cije ponasanje treba da nas zabrinjava jeste kapiten, koji se, je li, odmarao u drugom. Zvjezdica nasa.

    _
    Mirko je odigrao čitavu utakmicu sa povredom leđa...

    Odbrana dobra, potrebno je samo jedno pojačanje umjesto Bataka, šteta što nije bilo Boškovića i Simona od početka, pa je sav teret naprijed pao na Jovetića i Vučinića...

  3. #4228
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e jos jedna stvar, oce li mi ko reci sto ovi debili prevode ime stadiona "under Gorica", stvarno strasno, prvi put da vidim da neko ime stadiona prevodi, pa odj kad citam irske novine oni pisu "stadion pod goricom" a ne "under gorica" ... debili :/
    Last edited by Calexico; 11-09-08 at 02:56.

  4. #4229
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Mirko je odigrao čitavu utakmicu sa povredom leđa...
    Nemoj ga branit, ovo nije prvi put. Ako nije mogao da trci, trebao je da trazi zamjenu. Osamnaestogodisnjak je trcao za obojicu...

    _

  5. #4230
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ja sam sad pogledao opet cijeli mec i kad nekako sve sagledas ugazili smo ih ali hvalila je zavrsnica. ali bice to bolje, tek smo poceli.

    a sto mirka napadate??? mirko ovo mirko ono a onda mirko napravi majstoriju koja odluci mec i onda svi pssssssssssssttttttttttttt!!!!!!!!!!

  6. #4231
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvi put gledao MNE pa eto...
    Gledao sam uzivo na neki irski website utakmicu i mogu reci da smo puno bolji nego sto sam mislio...prvi put imamo tim itd...stvarno nije lose...svidjelo mi se trcanje skoro nonstop...onaj Zverotic koliko je samo protrcao i pokrivao rupe [ponekad je izgledalo neatraktivno je se takav igrac ponekad ne primjeti a odradi posao naj]...Vucinic opasan, svi su bili dobro...Jovetic veliki talenat ali se bojim da ne ostane samo talenat jer previse preskace timsku igru i dzonglanje itd vecinom nece odraditi posao,..nekad se mora finta i neki ekstra potez napraviti ali pas igra je pod broj jedan....tako se nadam da ce vise raditi na uigravanj igre...Batak mi se cini ponekad vrlo opasan za nas gol,,,imamol boljeg?,,,Drincic sebican [barem u voj utakmici] i puca li puca, ne dodaje...onaj sa sa pocetnim slovom P dobro odradio posao iz odbrane u napad i natrag isto trcao kao zveroticc...ako se uigra jos vise vucinic zverotic jovetic u kontre i pas igri bicemo opasni...ali nemojmo zaboravit da je irska teska ekipa i nerijeseno [bar za prve kvalifikacije] nije lose, samo da ne izgubimo kuci...

    Gledao sam i Cro[oslabila je barem malo], i Srb [Srbija je oslabila dosta] i BiH na raznim kanalima i internetu i BiH pravi pod Cirom Blazevicem killer tim,,,rasparcali su Estoniju sa 7:0 a moglo je biti barem 10..i jedva su izgubili u spaniji 1:0 i to golom iz ofsajda...mozda je ovo njihov red da odju nedje pa nadam se i nas uskoro..jer nije lako napraviti dobar tim....

  7. #4232
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e i da dodam Zverotic bas dobar, barem se natrcao i pokrivao igru pozadi, bice od toga momka nesto

  8. #4233
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Far&Away
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da mi necete zamjerit zbog (mozda) off-topic, ali zar nije tuzno i sramotno da samo 4 igraca od 11 njih u sinocnoj prvoj postavi pjevaju crnogorsku himnu?
    It's my way or the highway

  9. #4234
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Dolična, borbena utakmica. To mi se jako sviđa kod naših momaka. Igraju srcem cijelu utakmicu.
    Je li moglo bolje iz ove dvbije utakmice - jeste.
    Jesam li zadovoljan sa dva boda - jesam.
    Atmosfera fantastična -

    P.S. Odavno gore suđenje ne gledah, nego da se ne žalimo mogao je 2 penala dosudit Ircima
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #4235
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Twenty-4 View Post
    Nadam se da mi necete zamjerit zbog (mozda) off-topic, ali zar nije tuzno i sramotno da samo 4 igraca od 11 njih u sinocnoj prvoj postavi pjevaju crnogorsku himnu?
    Kad smo igrali s Bugarskom samo su dvojica pjevala. Tesko je pjevat himnu kad je melodija promijenjena (original je poskocica i ide dubljim glasom i puno brze).

  11. #4236
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Sto se igraca tice, prilicno vidljiv napredak u odnosu na Bugarsku, narocito na nasoj polovini. Mislim da se Tanasijevicu ovaj put ne moze mnogo sto zamjerit, naprotiv.

    Pekovic i Drincic su se konacno sjetili i da se spuste malo i fino smo osvajali posjed tamo dje su do prije par dana Bugari lagano prolazili.

    Sve u svemu, vidi se da se igraci privikavaju jedni na druge i da nema vise nesporazuma u kretanju i postavljanju svakih par minuta koje protivnici uvijek mogu iskoristiti.

    Sto se odbrane tice, po sredini solidno, ali jos uvijek se precesto desava da bekovi potpuno zaborave protivnickog igraca na krilu, jednostavno ni ne primijete kad se provuce iza njih i otvori lagano da primi loptu, sto je pocetnicka i nevjerovatno naivna greska. To nas je sinoc moglo kostati kad je McGeady primio loptu prakticno sam u sesnaestercu.

    Simon ponovo ekstra, ukoliko bude imao jos jednu solidnu sezonu u Sportingu, vjerujem da ce brzo izrasti u naseg najkvalitetnijeg igraca. Ima mnogo bolje predispozicije od Mirka.

    Quote Originally Posted by Jal Cargo
    Ne dovodi se u pitanje odnos igraca prema reprezentaciji, nego kvaliteti selektora.
    Ja takodje jos uvijek ostajem pri ovome.

    Sve dobro sto se na terenu desi, desi se zalaganjem igraca i njihovim ispravljanjem nekih stvari koje su potpuni takticki promasaji.

    Jovetic je tu najocigledniji primjer, igra na potpuno neprirodnoj poziciji daleko od gola na kojoj ne moze da prikaze ni 50% svojih tehnickih mogucnisti, prinudjen je da trci, pravi presing na sredini i bespotrebno se umara. Takodje se na toj poziciji od njega ocekuje da bude plejmejker, da vise razigrava ostale igrace kako bi mogli fino da pridjemo golu i kombinujemo ispred sesnaesterca, a ne da se zalijece sa 30-40 metara u prodor.

    Potpuno neprirodna pozicija za njega, dakle Filipovic je zrtvovao ekstra-talentovanog igraca samo da bi pokrio poziciju u ekipi za koju ne moze da nadje rjesenje.

    Ima tu jos dosta toga, sve u svemu, dobro je ovo iskustvo za igrace, a za naredni krug kvalifikacija ocekujem malo kompetentnijeg selektora na klupi koji ce znati da iskoristi nas potencijal.
    Last edited by MadGod; 11-09-08 at 08:20.

  12. #4237
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Nemoj ga branit, ovo nije prvi put. Ako nije mogao da trci, trebao je da trazi zamjenu. Osamnaestogodisnjak je trcao za obojicu...

    _

    to je njegov stil igre, tako igra i za reprezentaciju i za romu, i ne treba ga napadat, ne moze se i od njega svaku utakmicu ocekivati cudo... protiv bugara je dao gol i iznudio penal, dovoljno ...

    2 boda - odlicno!
    ...

  13. #4238
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cudo jedno da Vucinicu vazda nesto fali kad treba da se igra za reprezentaciju..

  14. #4239
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ma samo da se Batak odstrani iz reprezentacije, i bice dobro.
    Ono je bukvalno, ali bukvalno pogibija za ekipu.
    Koliko se igraci umaraju jer bezveze trce zbog njegovih pocetnickih gresaka.
    Jako stetan igrac za ekipu, treba ga mac' pod hitno.
    Nesigurnost + ogromno neznanje.
    Ne znam je li ko obratio paznju, prilikom izvodjenja jednog prekida kad je, cini mi se, Vukcevic centrirao sa desne strane, svi su cekali loptu ono.. oko penala, a Batak je bio duboko u ofsajdu, na gol liniji kod golmana.

    I tako, to su neke greske koje se ne mogu desavati reprezentativcu.
    A i stetno je, ali ozbiljno, bukvalno je stetno za ekipu.

  15. #4240
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Cudo jedno da Vucinicu vazda nesto fali kad treba da se igra za reprezentaciju..
    mislis vukcevicu?
    ...

  16. #4241
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Luka Pejovic prod hitno u repku, a kasnije i Petar Vukcevic, cini mi se da nece bit gori od nekih nasih odbrambenih...Sreca pa Irci nijesu dali gol dva puta kad su nasi grijesili, sut iz okreta sa zemlje je Poleksi odlicno odbanio, i ono kad je Irac promasio sa 10 metara sa strane...jednostavno, nas ponajbolji igrac u ove dvije je po meni bio upravo poleksic, jer je spasio bar 3 sanse jedan na jedan...Mirko ako ne oze da igra cijelu utakmicu treba da izadje, ovako se dosta vremena nije uopste kreta...Ja sam ga bar 3 putra vidio u dubokom ofsajdu ka Jovetic krene naprijed, ali mu ne smije dodat, i onda vrace loptu nazad ili ulazi u nepotrebne driblinge...
    Navijanje najbolje od kad CG igra na stadionu Pod Goricom...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  17. #4242
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ShizofreniA View Post
    Crnogorci zovu Srđu Kneževića?
    Srđa Knežević, fudbaler Partizana, mogao bi da se nađe na spisku selektora Crne Gore Zorana Filipovića, piše 'Sport'.Beogradski list piše da čelni ljudi FSCG prate igre štopera prvaka Srbije i da bi Knežević uskoro mogao da dobije poziv da zaigra u dresu Crne Gore. "Načuo sam da me prate iz tamošnjeg saveza i bila bi mi čast da obučem dres Crne Gore. Naravno, moram da održim formu i status prvotimca u Partizanu, jer samo tako mogu da ubedim Filipovića da me pozove", rekao je Knežević, a preneo 'Sport' od utorka.

    Knežević je rođen u Beogradu a karijeru je počeo u Partizanu.

    znate li shta o owome ?
    Znamo ali ne smijemo da pričamo.
    Administrator je zaprijetio da slijedi ban svima koji budu pričali o tome ko je đe rođen i odakle dolazi.

  18. #4243
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN View Post
    A ne no sad treba da idemo tamo i da im svima fino *****o majq sto nisu pobijedili? Aj ljudi ne ..... uh sto bi vam sad sve reka' !!!
    Prvi put u zivotu igraju meceve dje MORA da se grize i uzmu po bod reprezentacijama koje su iha-ha iznad nas na listi (jes da smo tek poceli). Njima se nema sta zamjeriti. Kad ne igraju dobro onda je covjek zadovoljan bodom, a kad igraju dobro onda moze da bude krivo sto nije bilo pobjede ali da neko bude nezadovoljan????????? alo????
    Prvo,ja nikad ne rekoh da nijesam zadovoljan bodom,ali sigurno nijesam PREZADOVOLJAN,jer smo mogli da dobijemo. I to sto su te reprezentacije iha-ha iznad nas na listi,nema nikakve veze,prvo,kao sto si i sam rekao,jer smo tek poceli,a drugo,dzaba im sve to,kad smo mi bolji igracki od pojedinih. Znaci,ako igramo bolje od njih,mogu bit 1. na listu,znaci da smo zasluzili da dobijemo.
    DICIOTTO

  19. #4244
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidio sam toliko nebuloza ovdje da je to stasno!!!
    Od vucinica ne mozete ocekivati cudo na svakoj utakmici, protivnicke reprezentacije najvise prate njega, njega se najvise boje, za njega posebnu taktiku prave pa covjek opet stvori barem jednu odlicnu sansu na utakmici... Vi kao da se resetujete prije svake utakmice pa samu nju ocjenjujete!
    Neka mi neko nabroji sto je vucninic uradio do sad pa da vidimo njegov ucinak!
    MadGod, jovetic je vise puta govorio da mi se NAJVISE svidja da igra poluspica, da se vraca u sredinu i prima lopte kako bi vukao naprijed, tako da tvoja prica nema nikakvog uporista. Da si ga gledao u maldjim kategorijama partizana ili zadnju utakmicu fiorentine vidio bi da se tu najbolje snalazi!
    Po meni najveci problem nase reprezentacije je neuigranost, pod tim podrazumijevam napadacke akcije! Mi nemamo nijednu razradjenu, nego idemo na individualni kvalitet sa puno trcanja-otvaranja, zato nismo dali go protiv iraca. To moze da prodje bugarima koji nisu toliko disciplinovani i takticki dobri kao irci!
    Irci su jedna ostvrska, cvrsta, trkacka ekipa sa italijanskim trenerom koji ako znamo italijansku skolu, a trapatoni je stara ita skola, najbolja skola taktike i defanzive na svijetu, zato su nas uvijek pokrivali, stizali, kidali...

  20. #4245
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dO_ob View Post
    Neka mi neko nabroji sto je vucninic uradio do sad pa da vidimo njegov ucinak!
    MadGod, jovetic je vise puta govorio da mi se NAJVISE svidja da igra poluspica, da se vraca u sredinu i prima lopte kako bi vukao naprijed, tako da tvoja prica nema nikakvog uporista.
    Sve je to lijepo, samo sto on u reprezentaciji (na zadnja dva meca) nije igrao poluspica.

    Covjek koji prima loptu na centru, nekih 40-ak metara i vise od gola i treba da organizuje napad (jer je jedini igrac u sredini u svojoj liniji) nije poluspic.

    Poluspic je igrac koji prima loptu u zadnjoj cetvrtini terena i onda da "vuce naprijed" ili da loptu u prostor u sesnaesterac za klasicnog spica. Za to treba da bude mnogo blize golu i da prima loptu u zavrsnici akcije.

    Ocgledno je da izgleda pomalo izgubljen na centru, i sasvim je jasno da mu pozicija ne odgovara. Na toj pozicji nije igrao ni u Partizanu (nikad), niti ce igrati u Fiorentini, niti ce ga bilo koji ozbiljan trener tu staviti da igra.

    Quote Originally Posted by d0_Ob
    Po meni najveci problem nase reprezentacije je neuigranost, pod tim podrazumijevam napadacke akcije! Mi nemamo nijednu razradjenu, nego idemo na individualni kvalitet sa puno trcanja-otvaranja, zato nismo dali go protiv iraca.
    Sto samo ukazuje na cinjenicu da neko na klupi ne radi svoj posao na dovoljno visokom nivou kakav nasi igraci zasluzuju.

    Ne trebaju nama ni odbrambeni igraci, ni igraci sredine, ni niko, jer je tim koji imamo odlican. Treba nam trener koji nije zaostao u devedesetima. Da nema Finska mozda kvalitetnijih igraca od nas? Ili Grcka? Ili jos nekih desetak reprezentacija koje se svaki put bore do zadnjeg kola za plasman na velika takmicenja. Njihova jedina prednost je to sto imaju mnogo ozbiljnije ljude na klupi.
    Last edited by MadGod; 11-09-08 at 11:40.

  21. #4246
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moram da se slozim sa MadGod-om po pitanju trenera. Mnogo nam hvali na klupi,a igrackoga kvaliteta sigurno imamo,barem za grupnu fazu,tj. samu kvalifikaciju na WC.
    DICIOTTO

  22. #4247
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Jesta da Vucinic jednim potezom rijesi utakmicu, ali dotle zajebe 10 akcija, svaki put kad mu bace lopt umjesto da je proslijedi, da napravi nesto, on stane sa njom i ne daje je, nego se gradi... Svaku je akciju usporio. A da maknu Bataka i pozovu Dzodica ili Knezevica, a kad bi vise prelomio Basa dje ce da igra, onda bi imali dobru odbranu... Zverotic je dobro odigrao, svaka mu cast, za Jovetu ne treba trositi rijeci... Mada bice i od onog Vujadinovica nesto, presao je iz CSKA Sofia u Udineze...jedan je od najtrazenijih mladih defanzivaca u evropi...
    Last edited by Albatros; 11-09-08 at 12:12.

  23. #4248
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    To za Basu je odavno gotova stvar, mislim da su iz naseg saveza rekli da ga vise nece zvati.

    Mislim da se i dalje varate po pitanju individualnog kvaliteta odbrambenih igraca, ali eto da ne navaljujem. Ono sto je sigurno je da ce za naredni ciklus kvalifikacija za mjesto u timu moci ravnopravno da konkurisu i Vujadinovic i Fatic (mozda i taj Knezevic ako zavrsi u nekoj boljoj ligi u medjuvremenu), tako da ce konkurencija biti na mnogo vecem nivou.
    Last edited by MadGod; 11-09-08 at 12:38.

  24. #4249
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Alex Raymond View Post
    Prvi put gledao MNE pa eto...
    Gledao sam uzivo na neki irski website utakmicu i mogu reci da smo puno bolji nego sto sam mislio...prvi put imamo tim itd...stvarno nije lose...svidjelo mi se trcanje skoro nonstop...onaj Zverotic koliko je samo protrcao i pokrivao rupe [ponekad je izgledalo neatraktivno je se takav igrac ponekad ne primjeti a odradi posao naj]...Vucinic opasan, svi su bili dobro...Jovetic veliki talenat ali se bojim da ne ostane samo talenat jer previse preskace timsku igru i dzonglanje itd vecinom nece odraditi posao,..nekad se mora finta i neki ekstra potez napraviti ali pas igra je pod broj jedan....tako se nadam da ce vise raditi na uigravanj igre...Batak mi se cini ponekad vrlo opasan za nas gol,,,imamol boljeg?,,,Drincic sebican [barem u voj utakmici] i puca li puca, ne dodaje...onaj sa sa pocetnim slovom P dobro odradio posao iz odbrane u napad i natrag isto trcao kao zveroticc...ako se uigra jos vise vucinic zverotic jovetic u kontre i pas igri bicemo opasni...ali nemojmo zaboravit da je irska teska ekipa i nerijeseno [bar za prve kvalifikacije] nije lose, samo da ne izgubimo kuci...

    Gledao sam i Cro[oslabila je barem malo], i Srb [Srbija je oslabila dosta] i BiH na raznim kanalima i internetu i BiH pravi pod Cirom Blazevicem killer tim,,,rasparcali su Estoniju sa 7:0 a moglo je biti barem 10..i jedva su izgubili u spaniji 1:0 i to golom iz ofsajda...mozda je ovo njihov red da odju nedje pa nadam se i nas uskoro..jer nije lako napraviti dobar tim....
    Stari moj taj igrac koji preskace timsku igru , ne znam kako si ovo zakljucio, je trcao 90 minuta , primao loptu 30m od svog gola i nosio je do napada , igrao je prakticno bez greske, ako je nekad pogrijesio pas i pokusao dribling nije nikoga ubio , jer kad ima klasu mora pokusati da je iskoristi !!!

    A atmosfera na stadionu fenomenalna , pravi karneval , nevjerovatno !!!
    2 boda iz dvije tekme djeluju mrsavo ali ja sam prezadovoljan , jer su me ubijedili da mogu igrati sa svakim AJMO CRNA GORO OOOOOOOO!!!!!!
    Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .

  25. #4250
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    mislis vukcevicu?

    Ne no Vucinicu iz Ni'shica.

Page 170 of 2202 FirstFirst ... 701201601661671681691701711721731741802202706701170 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •