View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #37476
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Petkovic samo ako ode u neki iole ozbiljniji klub jer se tesko moze oekivati da iz drugoligasa nase lige bude i na klupi reprezentacije. sto se batrovica tice do samo Dulence zna
    Dobro, za Petkovića se to podrazumijeva, mislim da ako ne sad na zimu onda na ljeto sigurno ide u neku mnogo ozbiljniju ligu. Za Batrovića meni i nije toliko čudno što sjedi na klupu, jer njemu su konkurencija najprije Đorđević i Zorić, a smatram da su obojica kvalitetniji igrači od njega. A Batrović će sigurno imati bitniju ulogu u sledećem ciklusu.

  2. #37477
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Ja očekujem da do sljedećih kvalifikacija A selekcije iz ove generacije mladih tu budu Petković (makar kao treći golman), Alić, Kosović, Bakić i Đorđević, za sada. A u daljoj perspektivi ima tu jos dosta igrača koji bi mogli konkurisati za seniorski tim, praktično komplet prva postava pa i neki momci koji u mladoj reprezentaciji uglavnom griju klupu. Evo recimo Jovović je debitovao za seniore, a u mladoj dobije maksimalno po 20 minuta. Da napomenem da mi nije bas najjasnije što su toliko iscimali tog momka u par dana do Luksemburga i nazad, ali dobro. Valjda je jasno onome kom treba da bude jasno, da li radi boljeg transfera ili šta je već. Takođe i Batrović, igra konstantno u Poljskoj a ovamo ga nije mrčio ni minuta u dvije utakmice. Uz neke još mlađe momke koji polako nadolaze, to bi trebao da bude zalog za budućnost jer je gro igrača A selekcije već neko vrijeme prošlo svoj igrački zenit, i raduje da će biti igrača koji će ih, nadam se, kvalitetno odmijeniti.
    Ja ne ocekujem da ce iko iz ove mlade reprezentacije otić u A reprezentaciju ako nema menadžera koji je dobar sa Dejom i dok ne dođe selektor koji će sam birati igrače a ne da mu reprezentaciju sastavljaju predjsednik saveza i menadžeri.Jer ako se pogleda koliko je igrača iz mlade reprezentacije postalo standardno u A reprezentaciji od samostalnosti Crne Gore sve je jasno
    Last edited by goldfinger; 20-11-13 at 11:51.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #37478
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Dobro, za Petkovića se to podrazumijeva, mislim da ako ne sad na zimu onda na ljeto sigurno ide u neku mnogo ozbiljniju ligu. Za Batrovića meni i nije toliko čudno što sjedi na klupu, jer njemu su konkurencija najprije Đorđević i Zorić, a smatram da su obojica kvalitetniji igrači od njega. A Batrović će sigurno imati bitniju ulogu u sledećem ciklusu.
    njemu ne bi trebao da bude Djordjevic konkurencija jer je ovaj napadac, a kod Duleta igra ofanzivnog veznog ili krilo. to su zamisli Brnovica i Duleta da mu napadaci igraju krila, vezni igraci bekove, i slicne gluposti.
    po meni bolja je rotacija Mugosa na klupi Djordjevic kao napadac a Batrovic u vezi ili krilu.
    koliko sam stigao ispratio sam Veljka B. i dosta dobro igra, starter je i sto je najbitnije namjestio je dosta golova. mislim da sa njim , Zoricem, Vukcevicem i Kosovicem imamo ubitacnu mladu vezu. ako se nastave razvijati kako treba vec u sledeci ciklus bi neke trebalo prikljuciti A reprezentaciji.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #37479
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,757
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Da smo dobili Irsku,a izgubili od Njemačke bili bi za bod bliži baražu,ali očigledno je kumovima-menadžerima bilo važnije da se igrači dokažu pred stranim menadžerima u duelu sa Njemačkom,možda i jeste za njihove dalje karijere,ali za rezultat reprezentacije jasno je da bi jedna pobjeda bila vrijednija od dva remija iz ova dva duela,jer ne idu u baraž svi drugoplasirani već samo četiri najbolje drugoplasirane selekcije, tako da nije ostvaren potreban rezultat,a selektor i ne pomišlja da ponudi ostavku,jer zna da kum ionako to ne bi prihvatio.Ipak najbitnije je što ta selekcija može dati dosta igrača A timu iako je,naravno,poželjno i potrebno da dođe do smjene i selektora mlade reprezentacija,ali još bitnije seniorskog tima, jer ako Brnović ostane onda ti mladi igrači će biti samo rezerve (dok ne odu u jače timove i to preko određenih menadžera) njegovim ljubimcima - Petković Božoviću,Alić nekom uvoznom poput Vilotića i Simića, zatim Bakić Drinčiću, Kosović Boškoviću,Janković Krkotiću,a krilni napadači Vukčević i Đorđević neće biti ni rezerve prije Bećiraja i Kasalice,jer njemu ne valjaju ni potencijalni reprezentativci iz ukrajinske,belgijske,poljske,austrijske lige već prednost imaju igrači bez kluba i iz rumunske,hrvatske,bugarske,srbijanske,moldavske lige.Da imamo stručnjake kao u vaterpolu i rukometu bio bi maksimalno iskorišćen potencijal u svim selekcijama, a ovako previše zavisi od rivala,sudija,povreda,vremenskih uslova i raznih drugih stvari,koje služe selektorima-kumovima kao izgovor za njihovu nestručnost da bi dobili još jednu,treću priliku da prokockaju još jedan ciklus i unište još jednu šansu generacija,a i šta drugo očekivati od bisera iz kumovsko-fudbalskog saveza što ne znaju ni zastave da razlikuju http://www.vijesti.me/sport/irci-doc...-clanak-161503

  5. #37480
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo trenutno stanje svih drugoplasiranih ekipa... broju se samo bodovi prvih 5 timova u grupi

    Austrija 12 (5 utakmice)
    Island 12 (5 utakmice)
    Holandija 10 (4 utakmice)
    Turska 10 (5 utakmice)
    Srbija 10 (5 utakmice)
    Rusija 9 (7 utakmice)
    Svajcarska 9 (5 utakmice)
    Izrael 9 (5 utakmice)
    Crna Gora 8 (5 utakmice)
    Moldova 4 (7 utakmice)

    tako da moramo preostale 3 utakmcie sve dobiti ako hocemo u baraz


    edit: hattrick damjanovica
    Last edited by denxho; 20-11-13 at 14:40.

  6. #37481
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Auckland
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li neko link za snimak utakmice mladih protiv Njemacke?

  7. #37482
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato smo danas imali priliku da gledamo zensku reprezentaciju na drzavnoj televiziji, ali kad bi se zezali.....Bio mi je brat tamo....kaze da je teren fenomenalan s obzirom na kisu.

  8. #37483
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva utakmica Zverke, sve akcije preko njega, covjek sve bolje i bolje igra.

  9. #37484
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li ko gledao intervju sa Djurdjevcem?

    Vidio sam samo kraj kad je pricao o stadionu, kaze da nam treba sa najvise 25.000 mjesta i Dedic je na sve nacine pokusavao da izvude oce li se pravit, ali ispada da ne zavisi od saveza jer grad i drzava nece da daju pare. Oko 35 do 40 miliona € je potrebno.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  10. #37485
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,621
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što će veći stadion ovoj državi, nije mi jasno. Ovaj dva puta godišnje napunimo, a na ostale utakmice karte se masovno dijele, i opet ne dođe 5 iljada duša.
    Mada, ni ova dva puta se ne bi napunio da nismo počeli dobro kvalif.

  11. #37486
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    U 18 Cracovia-Lech na eurosport koga zanima moze ispratit Vladimira Boljevica.

  12. #37487
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slope666 View Post
    Što će veći stadion ovoj državi, nije mi jasno. Ovaj dva puta godišnje napunimo, a na ostale utakmice karte se masovno dijele, i opet ne dođe 5 iljada duša.
    Mada, ni ova dva puta se ne bi napunio da nismo počeli dobro kvalif.
    Pa to jeste bitno, stadion bi se punio kada bi igrala reprezentacija, zasto da ne, stadion Buducnosti nije primjeren za jednu reprezentaciju koja hoce da ide na neko veliko takmicenje

  13. #37488
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    U 18 Cracovia-Lech na eurosport koga zanima moze ispratit Vladimira Boljevica.
    Vlado samo jos nije bio golman Danas se vraca na poziciju centarfora dje je igrao prosle godine i dao 15 golova

  14. #37489
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Šteta. Poništiše mu čist gol, a sad senzacionalna stativa nakon centaršuta sa 40 metara.
    Dick Laurent is dead!

  15. #37490
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hhahaha 3 stative a za kaznu ekupa prima golove

  16. #37491
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,621
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vortel View Post
    Pa to jeste bitno, stadion bi se punio kada bi igrala reprezentacija, zasto da ne, stadion Buducnosti nije primjeren za jednu reprezentaciju koja hoce da ide na neko veliko takmicenje
    A mi ćemo da idemo na neko veliko takmičenje?
    Oćemo.. ali u limburg mjesec.

  17. #37492
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    hhahaha 3 stative a za kaznu ekupa prima golove
    Steta bas.Inace kakvu bombu od suta ima Boljevic nedje u 60 minut je demonstrirao.Ne znam meni on djeluje bolje od Krkotica i ostalih jadova.

  18. #37493
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  19. #37494
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Steta bas.Inace kakvu bombu od suta ima Boljevic nedje u 60 minut je demonstrirao.Ne znam meni on djeluje bolje od Krkotica i ostalih jadova.
    Sumnjam da se ikad desilo da jedan fudbaler za jedno poluvrijeme 4 puta pogodi stativu i da mu poniste gol cist ka' suza. Peh za ginisovu knjigu Trenutno nemamo boljeg fudbalera na sredini terena od Vlada ali nasi strucnjaci traze nekog iz uvoza.

  20. #37495
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Evo pregled kakva bomba u stativu!
    http://www.dailymotion.com/video/x17...lech-1-6_sport

  21. #37496
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sumnjam da se ikad desilo da jedan fudbaler za jedno poluvrijeme 4 puta pogodi stativu i da mu poniste gol cist ka' suza. Peh za ginisovu knjigu Trenutno nemamo boljeg fudbalera na sredini terena od Vlada ali nasi strucnjaci traze nekog iz uvoza.
    vidis da imamo igraju igraci koji ni klub nemaju ako oni su povrijedjeni naci cemo neke iz Donje Sremcice. Boljevic odavno zasluzuje poziv , ako ne sto drugo bar igra standardno u klubu koji je i gornjem domu Poljske lige. dok neki nasi reprezentativci nisu standardni ni u Srpsku ili Hrvatsku ligu.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #37497
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slope666 View Post
    A mi ćemo da idemo na neko veliko takmičenje?
    Oćemo.. ali u limburg mjesec.
    A cemu onda sve, i pratiti reprezentaciju i navijati ako nema nade, realno posto je povecan broj ucesnika na EP , uz malo srece i finu grupu u kvalifikacijama mi mozemo tu igrat

  23. #37498
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne zaebajte momci, koji će nam Boljević kada tu imamo Drinčića koji najbolje na svijetu izvodi prekide i supertalentovane Krkotića i Nemanju Nikolića. Tu smo baš prejaki.

  24. #37499
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad nisam ovo mislio da cu rec, al mrzniji mi je Brnovic no Vlaisavljevic kad je najmrzniji bio, sa svojim izjavama. Eo ne mogu da vjerujem da sam ovo izgovorio ali tako je.

  25. #37500
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Meni je Dejo mrzniji od obojice

Page 1500 of 2202 FirstFirst ... 50010001400145014901496149714981499150015011502150315041510155016002000 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •