View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #46276
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Koje su mogućnosti saveza, i da ima saznanja da je namjesteno jedino sto može he da prijavi .
    Smije li ih uhapsiti, privesti na ra razgovor i sl.
    Ja pitah al mi niko ne odgovori, jel posao policije ili tužilaštva to ? To sam pitao prije par dana
    moze da suspenduje taj tim, posalje u nizi rang takmicenja, oduzme bodove... ili ne?

  2. #46277
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Mislim da je par puta rekao kad dodje novi selektor pa se poslije ispravio, ako se smjeni.
    Neće da bude da on smjenjuje i postavlja selektore , nego nekakav odbor.
    Nidje veze, ali kako reče da je vlaisavljevic radio dobar posao, al niko da ga pita koji je uspjeh napravio
    kako niko, Kustudić je na pomen 8 godina Vlaisavljevićevog rada ubacio "bez ikakvog uspjeha i rezultata" i to dva puta je natuknuo, ali Dejo veli da nije to tako da smo bili na završnim turnirima svih velikih takmičenja u toj kategoriji i da on ne pravi igrače no klubovi i treneri kojima on ne može ništa da naredi prave igrače tako da kumara nijedan ništa nije kriv....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #46278
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    moze da suspenduje taj tim, posalje u nizi rang takmicenja, oduzme bodove... ili ne?
    Ako mogu to da dokažu treba to prvo dokazati. Ne micu oni prisluskuvati razgovore, skupljati dokaze itd.
    Zar ne, evo ti koji pratiš italijansku ligu jel tužilaštvo prisluškivalo Juventus ili savez. Ko je vodio tu borbu?
    Last edited by lepetanac; 19-11-15 at 22:27.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #46279
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lepetanac je kumara #3,garantujem.
    1908.

  5. #46280
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Propustih emisiju pa Montenegrino Ako Ima snimak sibni ga odje, bog ti zdravlja dao.
    Znam da cu se iznervirat cim vidim Dekija naseg genija, a pritisak na maksimum kad progovori. On je PREDSJEDNIK necega a najveci seljak univerzuma, nit umije da prica, niti da se ponasa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #46281
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    kako niko, Kustudić je na pomen 8 godina Vlaisavljevićevog rada ubacio "bez ikakvog uspjeha i rezultata" i to dva puta je natuknuo, ali Dejo veli da nije to tako da smo bili na završnim turnirima svih velikih takmičenja u toj kategoriji i da on ne pravi igrače no klubovi i treneri kojima on ne može ništa da naredi prave igrače tako da kumara nijedan ništa nije kriv....
    Imali su ga na zicer par puta pa su prećutali.
    Na njegovo da moraju biti tu igrači koji igraju najace lige , niko da ga pita za Kasalicu koji u Zvezdi nije igrao a bio standardan u reprezentaciji, Volkova, Zverotica koji nije bio ni na klupi Fulama a bio standardan, pa smo spasavali Drincicu karijeru .
    Ima ih još nego da ne nabrajam sada, tu su ga imali.
    Niko da ga pita o onom našem iz Švedske, a uvozimo igrače.
    Niko da ga pita o sadašnjem selektoru mlade.
    Bilo je tu dosta potpitanja dje su ga mogli vise cimati.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #46282
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Lepetanac je kumara #3,garantujem.
    Rakun brat od strica
    Ps: ne, ne drug iz djetinjstva kojem je otplatio kamatu



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 19-11-15 at 22:36.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  8. #46283
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Lepetanac je kumara #3,garantujem.
    Jesam nečiji sigurno, pa odgovori konkretno jel posao tužilaštva ili saveza oko namjestenih utakmica.
    Kad je sofro rekao da on ima saznanja ovaj mu je odmah rekao idi u tuzilastvo prijavi to.
    Dejo je još rekao da je ponudio policiji i tuzilastvu saradnju oko toga ovi se ne javljaju.
    Predlagao uefi da nas izbace iz kvota.
    Ima milion drugih stvari dje treba da se proziva al ovdje ja ne vidim da oni mogu sto uraditi.
    Ti ako mislis da mogu kaži mi, rado ću te "saslusati".
    Ovakav način komunikacije koji si krenuo je glup
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #46284
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Za namjestanje razumijem Deja kao i to da savez ne moze klubovima da nametne koji sistem da koriste za pravljenje igraca.

  10. #46285
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Za namjestanje razumijem Deja kao i to da savez ne moze klubovima da nametne koji sistem da koriste za pravljenje igraca.
    E i oko sistema, kakva glupost.
    Zamisli da si trener neke ekipe i odgovaras za rezultate iste a neko ti nametne taktiku i sistem.
    Pa budeš zadnji i samo kažeš rukovodstvu kluba obratite se savezu oni su postavili taktiku, a igrače mi vi doveli. Onda im trener i ne bi trebao
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #46286
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Za namjestanje razumijem Deja kao i to da savez ne moze klubovima da nametne koji sistem da koriste za pravljenje igraca.
    Ziva istina ali moze uvesti sistem rada i treninga u reprezentacijama od pionira do A reprezentacije isto kao sto su to Islandjani uradili.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  12. #46287
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Nisam ni znao da ce ici ikakva emisija o reprezentaciji. Dako je neko snimio ovo..
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  13. #46288
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    a nemojmo ljudi da budemo bukvalisti....niko ne veli da neko odredjuje treneru kako će kondiciono i taktički da odradi trening, ali savez može da uvede neka pravila, može da poboljša uslove, može da obezbijedi, TVRDIM da može da obezbijedi regularnost takmičenja...može dosta da uradi u tom tehničkom dijelu pa neka treneri posle odradjuju ono što su naučili na seminarima a ne licence se dijele po babu i po stričevima (čitaj po kumovima) a čovjek ne zna koliko mladoga momka od 16 godina SMIJEŠ da treniraš no mu nametnu dva treninga dnevno i tri utakmice nedeljno...jedna sa omladincima jedna sa odgovarajućom reprezentacijom, jedna sa prvim timom u koji kao nevjerovtan talenat ulazi svake nedjelje...i pukao butni mišić...pukao, no što! Niej to mašina no DIJETE...eto to savez može, da obezbijedi krštnoga doktora, internistu, kardiologa da tu djecu pripremi za te ogromne napore, nutricionistu da ih savjetuje oko ishrane, terene sredi da ne lome noge na krše koji vire iz zemlje koji im cijepaju mišiće kad padnu na njih...i krštenoga trenera koji je išao u neku školu, koji zna kako se dijete trenira i priprema za profesionalni fudbal! A ne licencaše preko veze kojima je jedini trening koji umiju "trči 12 km" ...bez istezanja prije i posle treninga, bez adekvatnoga zagrijavanja....makse ne može savez! MOŽE no neće! Zašto neće ne znam...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #46289
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo ko nije odgledao, jednostavno mora. Twin peaks! Mada kad bolje razmislim, ko i dalje voli reprezentaciju i sjekira se zbog nje, mozda i ne bi trebao da gleda emisiju.

  15. #46290
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    baš i treba, neka se vidi konačno kome puca oni za reprezentaciju, jer smo bili skloni da optužujemo te momke koje Dejo optuži noćas da su krivi oni...on reče, a ispravite me ako griješim u jednom je momentu rekao nešto kao, parafraziram, da ne može selektor da nametne svoj autoritet fudbalerima kad ne može da ih kazni novčano....nešto tako...
    Valjda je Kustudić rekao kako je stekao utisak da Brna nije imao autoriteta niti je znap način na koji bi ga nametnuo...a ovo je dejov odgovor...veli Dejo kako je trčanje najbitnije od svega a Kustudić uleće "jel? pa vi se nijeste nešto pretrgli trčeći" :lolblue:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #46291
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dajte snimak ljudi!

  17. #46292
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Pročitah da je večeras malo detaljnije objasnio situaciju sa Krajnčarem. Znalo se da ima i neka pozadina, i pored alkohola. I potpuno podrška za to što ga je smijenio, ljudima kao što je Krajnčar nije mjesto u fudbalu a ni u sportu uopšte.
    Pa sve da je osvojio mundijal sa Crnom Gorom.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  18. #46293
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Pročitah da je večeras malo detaljnije objasnio situaciju sa Krajnčarem. Znalo se da ima i neka pozadina, i pored alkohola. I potpuno podrška za to što ga je smijenio, ljudima kao što je Krajnčar nije mjesto u fudbalu a ni u sportu uopšte.
    Pa sve da je osvojio mundijal sa Crnom Gorom.
    Kakva je to pozadina ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #46294
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Pisase odnos sa pojedinim igracima reprezentacije.
    Nijesam gledao, cekam da neko izbaci.
    A sve i da nije nista, alkohol je i vise nego dovoljan razlog.

    Послато са GT-I9300
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  20. #46295
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Da je bio konstantno pijan, da se bo 2 puta dnevno, šmrkao nekoliko linija dnevno i pušio travu kao neko cigarete Cico je on naše "reprezentacije" napravio reprezentaciju da bi poslije njega bila vic reprezentacija poznata kao FK Srbija
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #46296
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    E ovi argumenti su najjaci...

    Послато са GT-I9300
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  22. #46297
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Nađi manu argumentu pa onda sviraj ..... ako možeš.

    Da je Cico bio alkos, a savim vjerovatno i loša osoba stoji . Da nam je stvorio u svijetu respektabilnu reprezentaciju stoji postojano kano klisurine. Živo mi se 'ebe kako je stvorio reprezentaciju - znam da sistem funkcioniše više nego dobro
    Da je Brnović privatno OK lik i sasvim vjerovatno dobra osoba stoji. Da nam je reprezentacija VIC stoji

    Da ne pominjem to što za njegovo vrijeme reprezentacija Crne Gore bila Reprezentacija Crne Gore , a ne reprezentacija petoligašaSrbije
    Last edited by Rakun; 20-11-15 at 01:10.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #46298
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Pročitah da je večeras malo detaljnije objasnio situaciju sa Krajnčarem. Znalo se da ima i neka pozadina, i pored alkohola. I potpuno podrška za to što ga je smijenio, ljudima kao što je Krajnčar nije mjesto u fudbalu a ni u sportu uopšte.
    Pa sve da je osvojio mundijal sa Crnom Gorom.
    Kako to da u ovako maloj sredini niko nije cuo nit vidio Cica kako se raspada od alkohola dok veliki ''genije'' to nije lupio u emisiji sa KOmennicem?Siguran sam da je tako kako on prica da bi vaskolika Crnogorska javnost trubila o tome jer nam nista milije nema no da *****o o nekome ko napravi uspjeh.
    Odakle sad i prica da je Cico gurao odredjene igrace radi menadzera ,imam neki osjecaj da je ''genije'' ispao iz takta pa lupio nocas to.Uostalom i ako je gurao imao je uspjeh sa tim igracima,nas ''genije'' gura igrace iz Surdulice sa kojima se sprda Lihtenstajn.
    Mogao je Dejo nocas da ispadne cojek pa rece da je Brna u nekom dijelu odgovoran za ovo a ne sto je osuo paljbu po svim igracima koje on tu namjesta i onako Brnu drcno branio.Ali zajebano je priznat cojeku da grijesi.Da ima momaka onamo pa da recu nesto u odbranu sebe poslije ovoga sto je Dejo napricao nocas.
    Last edited by PrijekiLijek; 20-11-15 at 01:19.

  24. #46299
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Odgledah sad emisiju, hvala Extra TV-u.
    Purger se cijelu emisiju branio neuspješno, nijednom nije htio da kaže "u pravu ste momci, nastojaćemo da to popravimo u narednom periodu". Jednostavno nema taj osjećaj, nema školu, uličario je dok nije pošao u Milan i pokupio ophođenje prema timu od Berluskonija koji se i dan danas pita sa formacijom i timom. Čak i Mihajlovića koji je autoritet je nagovorio da igra po njegovom. Ali otkad je to uradio tamo su rezultati manje više došli a ovdje ih NEMA. Tako da neznalice pušti trenere da rade svoj posao, ali trenere u pravom smislu te riječi. Te nebuloze da se ne miješa u rad selektora nekom drugom neka priča, neće u javnost izaći i reći "jeste, ja guram Kasalicu, Marušića, Simića i kompaniju i kad se oni prodaju ja i moj kumara imamo procenat".

    Priča o dovođenju igrača sa strane ali kaže: Uvijek ćemo dovoditi igrače IZ SRBIJE. A što ne iz Brazila majstore ako ćemo strance? Da ne kačim sad njegov klip "igrale se delije nasred zemlje Srbije", čisto da se vidi njegovo pravo lice, da ne misle Crnogorci da je patriota.
    Kaže da igrači dolaze umorni na okupljanje, kako imamo povreda (svaka čast Saši što mu je rekao da je Kranjčar bez 3 glavna igrača dobijao najvažnije mečeve. Pružiću mu ruku kad ga sretnem neđe sigurno) i da zbog toga nižemo loše rezultate. Evo rekao mu je Saša dobro a ja bih mu samo rekao "kako nama tako i drugim reprezentacijama". I kod ostalih dolaze umorni, nisu kompletni... Koliko sam puta tokom emsije poželio da sam tamo u ulozi novinara.

    Definitivno mora neki bunt da postoji, ja ne znam kako ovaj narod može mirno da gleda što radi ovaj čovjek i ne mogu da vjerujem ako se smire nakon odlaska Brnovića jer je problem daleko veći.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #46300
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Odgledah sad emisiju, hvala Extra TV-u.
    Purger se cijelu emisiju branio neuspješno, nijednom nije htio da kaže "u pravu ste momci, nastojaćemo da to popravimo u narednom periodu". Jednostavno nema taj osjećaj, nema školu, uličario je dok nije pošao u Milan i pokupio ophođenje prema timu od Berluskonija koji se i dan danas pita sa formacijom i timom. Čak i Mihajlovića koji je autoritet je nagovorio da igra po njegovom. Ali otkad je to uradio tamo su rezultati manje više došli a ovdje ih NEMA. Tako da neznalice pušti trenere da rade svoj posao, ali trenere u pravom smislu te riječi. Te nebuloze da se ne miješa u rad selektora nekom drugom neka priča, neće u javnost izaći i reći "jeste, ja guram Kasalicu, Marušića, Simića i kompaniju i kad se oni prodaju ja i moj kumara imamo procenat".

    Priča o dovođenju igrača sa strane ali kaže: Uvijek ćemo dovoditi igrače IZ SRBIJE. A što ne iz Brazila majstore ako ćemo strance? Da ne kačim sad njegov klip "igrale se delije nasred zemlje Srbije", čisto da se vidi njegovo pravo lice, da ne misle Crnogorci da je patriota.
    Kaže da igrači dolaze umorni na okupljanje, kako imamo povreda (svaka čast Saši što mu je rekao da je Kranjčar bez 3 glavna igrača dobijao najvažnije mečeve. Pružiću mu ruku kad ga sretnem neđe sigurno) i da zbog toga nižemo loše rezultate. Evo rekao mu je Saša dobro a ja bih mu samo rekao "kako nama tako i drugim reprezentacijama". I kod ostalih dolaze umorni, nisu kompletni... Koliko sam puta tokom emsije poželio da sam tamo u ulozi novinara.

    Definitivno mora neki bunt da postoji, ja ne znam kako ovaj narod može mirno da gleda što radi ovaj čovjek i ne mogu da vjerujem ako se smire nakon odlaska Brnovića jer je problem daleko veći.
    Koja emisija je u pitanju ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 1852 of 2202 FirstFirst ... 8521352175218021842184818491850185118521853185418551856186219021952 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •