Results 1 to 22 of 22

Thread: horoskop,zvijezde i tantare

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default horoskop,zvijezde i tantare

    Ima li iko odje da mu se ostvarilo nesto sto mu je neko vidio u dlan ili u solju ili tome slicno...Pitanje sam postavio jer je moj slucaj tog tipa, pa bih voleo da znam kolika je zastupljenost toga.Sjecam se da mi je jedna baba u Napulju svojevremeno rekla da necu docekat 24.rodjendan...a sad dao Bog imam 27.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Nije da ne ne vjerujem, ali nijesam zaludjena time..Vjerujem u astrologiju (po)prilichno...Znam da ima ljudi koji zaista umiju da gledaju, gataju, ali su to rijetki sluchajevi..A ovi kvazi vidovnjaci, to bi sve pozatvarala.. Pa, yebo te, vidovita Zorka oce meni da proriche sudbinu, a nije mogla sebi da predvidi da ce joj sin poginuti..E, pa..strashno... 8) ..Sve bi ja to po zatvora...da bar ovaj jadni narod ne muzu...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne verujem,ali obavezno pogledam horoskop ili prevrnem sholju
    u svakom sluchaju to ne shkodi a kad ne shkodi znachi da koristi :wink:
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    heh, ciganka proshle god na plazhi... ono bzv... opisa mi mog momka u detalje i shto predvidje desi se... :wink:

  5. #5
    Seka Alexic Guest

    Default

    [size=6]Ne vjerujem u takve stvari[/size]! :wink:

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A da, kako da ne! Vjerujem, evo sve pare potrosih na njih..

    Zar postoji iko da im vjeruje?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a da ne postoji ne bi ni oni postojali ...

  8. #8
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni jedna reče :"Udaćeš se i nećeš imaš puno deca, 5-6..." ..."neko ti u porodici vozi kola"... vrh!
    E, sad, znam da imam sve karakteristike svog znaka i da se, uglavnom slažem dobro sa osobama čiji su horoskopski znaci kompatibilni mom, ali nijesam ni neki slijepi vjernik u te tantare i kutare, sve su to mamipare.
    Jedna žena je mojoj drugarici predvidjela da će se u roku od godinu dana (baš kratak period, hi, hi) zaposliti i da će na poslu upoznati čovjeka svog života koji će nostiti uniformu tj. neku vrstu radnog odijela (e, koliki je to spektar poslova) ali da se neće udati za njega. Tako je ona jadnica stalo mislila o tome i kad se napokon zaposlila odmah je rekal kako se njeno predviđanje obistinjava, a zatim je upoznala momka koji je radio kao prevodilac u jednoj humanitarnoj organizaciji (nije nosio uniformu) ali je ona tu uniformisanost nekako povezala sa humanim radom (ova joj je rekla da može biti i ljekar) i ubijedila sebe da to je to čovjek njenog života. Zajedno su već tri godine, ali ona stalno strepi jer je gatara rekla da se ona neće udati za njega, ha, ha, ha. Zamisli ti da ti tako neko nešto napriča i da ti cijelog života čekaš da se to obistini i sve što ti se dešava povezuješ sa proročanstvom, strašno.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A to za uniformu govore svakome.I mojoj drugarici su kad je bila vjerena rekli da se nece udati za njega i da ce upoznati nekog ko nosi uniformu.I gle chuda (sluchajnost ili ne!),nije se udala za tadasnjeg vjerenika vec je sad sa policajcem (dakle,uniforma).
    Ne vjerujem ni u shta,ponekad okrenem sholju ali chisto zabave radi.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidiš, toj su pogodili, ali i to što kažeš, svima pričaju isto pa kod nekog i upali. Vjerovatno zbog toga što je ona pomislila da je taj milicajac upravo taj iz gatarine priče pa se zalijepila za njega. Uh, neka, ako ova moja čuje da su ovoj tvojoj potrefili...
    Quote Originally Posted by Shelly
    A to za uniformu govore svakome.I mojoj drugarici su kad je bila vjerena rekli da se nece udati za njega i da ce upoznati nekog ko nosi uniformu.I gle chuda (sluchajnost ili ne!),nije se udala za tadasnjeg vjerenika vec je sad sa policajcem (dakle,uniforma).
    Ne vjerujem ni u shta,ponekad okrenem sholju ali chisto zabave radi.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vjerujem u snove.definitivno.
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grofica
    Vidiš, toj su pogodili, ali i to što kažeš, svima pričaju isto pa kod nekog i upali. Vjerovatno zbog toga što je ona pomislila da je taj milicajac upravo taj iz gatarine priče pa se zalijepila za njega. Uh, neka, ako ova moja čuje da su ovoj tvojoj potrefili...
    Quote Originally Posted by Shelly
    A to za uniformu govore svakome.I mojoj drugarici su kad je bila vjerena rekli da se nece udati za njega i da ce upoznati nekog ko nosi uniformu.I gle chuda (sluchajnost ili ne!),nije se udala za tadasnjeg vjerenika vec je sad sa policajcem (dakle,uniforma).
    Ne vjerujem ni u shta,ponekad okrenem sholju ali chisto zabave radi.
    Pa i ja donekle mislim tako,kada je raskinula vjeridbu chekala je da se pojavi neko u uniformi.Sugestija je chudo! :wink:

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iz_dana_u_dan
    Najstrashnije gluposti. Sanjash kako si se udario recimo i tokom dana nedje te neshto zaboli a ti u sebi" vidish kako neshto ipak gore ima" Ma mrsh bre .
    hm...neki ljudi sanjaju,neki ne sanjaju.Nekome snovi ne znace nista,nekome su zvijezda vodiljaSve zavisi,koliko od vjerovanja u njih,toliko i od individualne tvorevine.Meni su snovi toliko toga predkazali,da je to zaprepastujuce.Vidish,tebi nisu nista.Sudeci po tvom komentaru,nemash da brinesh.Ima nas raznih.Ne zamjeri.
    (znaci li ti sta ovaj smajlic :oops: ?)
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chitam horoskop iz navike...snove ne tumachim...zashto se dodatno opterecivati...?
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Snove ne umijem da tumacim...ali itekako vjerujem u njih i bas mi je zao sto ne znam sto znace odredjene stvari. Inace su mi snovi veoma ostvarivi...
    Horoskop,samo neke osnovne karakteristike odredjenog horoskopskog znaka su mi OK...ovo ostalo eto onako kad se naleti procita se.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~Pakao...u Srcu Raja~
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjerujem doneklee .... u horoskop , snove ( imam veliki sanovnik pa nije ni tesko protumaciti ) i solju ( znam pomalo gatati bzvz ).. mojoj tetki se desilo ima 9 godina kada je bio rat u BiH da joj je zena pogodila kada ce i kako proci kada bude odlazila - bjezala ... uf... sto znam , ciganku jos nijednu nisam uvatila da mi gata a kad malo bolje razmislim ... sto ce mi to ? sto mi bude bice ... :wink:

  17. #17
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kuci sam il' nisam kod kuce....
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    heh, ciganka proshle god na plazhi... ono bzv... opisa mi mog momka u detalje i shto predvidje desi se... :wink:
    da ti ona nije svog sina namjestila???
    Bandicki = SCARFACE

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ines
    hm...neki ljudi sanjaju,neki ne sanjaju.komentaru.Ima nas raznih.
    Mislim da je naucno dokazano da svi ljudi sanjaju, ali se valjda neki ne sjecaju sta su sanjali.
    one day, after school.

  19. #19
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjerujem u solju ali punu, vjerujem samom sebe, vjerujem ono sto vidim nevjetujem nikakvim osobama koje gataju, niti prorocima... Zato nevjerujte ni vi.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~montenegro~
    Posts
    551
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve su to gluposti! 8)
    ~MONTENEGRO~

  21. #21
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    forumi
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam..

    Ali ,strasno me interesuje jedno.Kad se nekome nesto "ostvari",da li je neko zaista to predvidio i unapred znao, ili se to nesto desi jer nam je receno-sugestija..?

    I uopste,ta slojevitost u vremenu tipa:da sam krenula iz kuce 5 minuta kasnije da li bi srela komsiju ispred lifta,momka u gradu ,pa bi li otisli tu i tu...ili bi se sve desilo kao sto je bilo(bez obzira na pocetni trenutak)..

    Na kraju krajeva da li tako 5 po 5 minuta potpuno mijenja nas zivot?

    Zaobilazim temu,ali me zanima sta mislite o tome,a ine znam gdje bih postavila takav topic.. :?

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem u te gluposti. 8)



    Mademoiselle.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •