Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 106

Thread: A Sadam?

  1. #1
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy A Sadam?

    znam da je vrijeme praznika i da bas nesto ne razbijate glavu o dogadjanjima u svijetu ali mi je prosto nevjerovatno da je ovaj dogadjaj ostao nezabiljezne odje

    em ubrzavanje procesa, em smrtna kazna, em pogubljenje na Bajram, stavrno katarsofa :cry:
    znam da je covjek odgovoran za smrt ko zna koliko ljudi ali mi ga je nenoramlno bilo zao
    Kako Vaša bolest ?

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Zalile su ga i porodice onih koje je poubijao,ja mislim da su svi plakali... Tema jeste na mjestu jer i mene chudi da nije bilo nikakve priche oko toga,ali te konstatacije nikako nijesu u redu... Postavi se ti na mjesto pomenutih,pa onda vidi jel nekome moze biti zao shto je pogubljen...
    #fakenews

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Ja ne mogu da vjerujem da neko mozhe da saosjeca sa likom koji je hebeni masovni ubica!!!
    Odgovoran je za smrt kako-je-shto-se-radi hiljada ljudi,i sad bi trebao da ga neko zhali!?!?To je sindrom "klonuo pred autoritetom".
    E sad,neke stvari vezane za uslove pod kojim mu je sudjeno i izvrshena kazna nisu bash OK,ali Fak It...He was a bitch

  4. #4
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne ne ne nijeste me dobro shvatili ne kazem ja da on nije kriv ili da nije zasluzio sudjenje ili da nije zlikovac, daleko od toga, aposlutno je kriv. Onosto je meni skroz bzv je sam nacin donosenja presude, izvrsenje presude i to sto se onaj supak od Busha pleka u sve zivo i sto je on svjetski sudija, i to sto je egzekucija sprodvedena bas na Bajram
    Kako Vaša bolest ?

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije na bajram izvedena, zato su i zurili
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #6
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    MNE PG
    Posts
    1,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Nijesu ga trebali ubijati jer su na taj način od ***** napravili heroja i još jedan razlog za mržnju prema Evropi. A i mi smo u Evropi, makar geografski.

  7. #7
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve Sadamove zrtve su izbrojane i za njih mu je sudjeno.Nazalost zrtve njegovih dzelata su toliko velike i rastu svakodnevno da ce trebati kilometri konopca da i oni okaju svoje grijehe kao i Sadam.Niko na ovi svijet ne ubija i okupira neduzne ka sto to cine borci protiv terorizma i lovci na prirodna bogatstva drugih.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro da su snimci pogubljenja redovno prikazivani, da ne bi ko ostao neobavEsten..
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemam nishta protiv smrtne kazne u ovom slucaju...

  10. #10
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder View Post
    Nemam nishta protiv smrtne kazne u ovom slucaju...


    ni ja, samo da je snimak malo bolji ...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  11. #11
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za vrijeme njegove vladavine Irak je znatno napredovao, a uspjeo je da u velikoj mjeri ujedini iracki narod koji se poslije njegovog pada sa vlasti evo ponovo ubija medjusobno i kako sada stoje stvari niko nema ideju kako to da zaustavi i ponovo ujedini narod dok je drzava sve blize gradjanskim ratu. Inace Sadam nikad nije priznao tvorevinu zvanu Bosna i Hercegovina. Samo toliko.

  12. #12
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    where amazing happens
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opet se dogadja, vazda mi postovi nestaju kad je politika u pitanju tj.. dobijem ban iz zebancije ...

    dakle, sadam jeste bio diktator, i zasluzio zatvor ali svakako sve te price koje su ameri napravili za njega, ne smijem sebi dozvoliti da poverujem u takve price, irak kao zemlja je bogata kao skoro svaka arapska zemlja, sve sto se desavala u poslednjih 30-tak godina .. licno mislim da su amerika i zapad krivi za to! zasto? jednostavno nafta daje pare, a pare su sve !!!
    Tipican dokaz je poslednji napad na Irak kad francuzi i njemci nisu podrzali napade samo zbog toga jer se nisu dogovorili sa amerkancima i ostalima oko nafte.
    Mislim da smrta kazna i to na prvi dan bajrama je bilo nesto ... definitivno ne moze se rijecima opisati, ako moze jedna milicaaa kao pravoslavka (primjer) osjecati lose ... zamislite kako se osjeca jedan iracanin odnosno jedan musliman !Naravno amerika i zapad su demokrate, oni znaju sve, ostali ne znaju nista.Nista novo, obicno ne smaram sebe s'ovako duzim komentarima ali ovo je tema koja definitvno nema kraja, naravno kad je neki sadam, ili hasan u pitanju

    U svetoj knjizi (KURANU) pise da vjernik treba imati strpljenja, jer do kraja ovoga svijeta, muslimani ce biti meta nevjernika !

    ps. takodje na jedno mjesto pise da su pravoslavci blizi narod muslimanima nego sto su katolici

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Evo ja sad ispadoh zlocinac veci nego on sto rekoh da ovo nije normalno
    Unaprijed se ogranbicvam ako sam pogirjesila u nkeim informacijama, glava mi je stavrno pretrpana svakavim informacijama u zadnje vrijeme.
    Prva stvar, Sadam je osudjen na smrt onog momenta kad je Buš izgovorio da ga treba kazniti najgorom kaznom. Znaci ne poricem da bi ga prema ekvivalenciji broja zrtava trebalo kazniti tim kaznom, ali je toliko providno jadno i bolesno to sto mu Bus presudjuje.
    Druga stvar, koliko znam on je osudjen na smrt dok su vlast drzali Siti koji su manjina ili manjinski narod, koje on jeste unistavao, ali koji su skroz iskrositili svoj polozaj da ga sto prije osude i pogube, pa su cak i Francuska i UK koliko mi se cini istakle da je sudjenje bilo apolutno neprikladno i da bi trebalo preispitati presudu i sudski proces.
    Treca stvar, pogubljenje je izvrseno na prvi dan Bajrama, sto ne da je katastrofa nego stvarno nemam rijeci :shock:
    Cetvrta stvar, skroz je dugatantno da Amerika i Z. Evropa koje non stop se pozivaju na ljudska prava, demokrattiju i tandara mandara broc, da insistiraju na ovakvoj presudi. Ajde poslije su se kao Uk i Frnacuska nesto kao ogradile ali opet stvarno pi i sramota jedna :roll:
    Kako Vaša bolest ?

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Evo ja sad ispadoh zlocinac veci nego on sto rekoh da ovo nije normalno
    Unaprijed se ogranbicvam ako sam pogirjesila u nkeim informacijama, glava mi je stavrno pretrpana svakavim informacijama u zadnje vrijeme.
    Prva stvar, Sadam je osudjen na smrt onog momenta kad je Buš izgovorio da ga treba kazniti najgorom kaznom. Znaci ne poricem da bi ga prema ekvivalenciji broja zrtava trebalo kazniti tim kaznom, ali je toliko providno jadno i bolesno to sto mu Bus presudjuje.
    Druga stvar, koliko znam on je osudjen na smrt dok su vlast drzali Siti koji su manjina ili manjinski narod, koje on jeste unistavao, ali koji su skroz iskrositili svoj polozaj da ga sto prije osude i pogube, pa su cak i Francuska i UK koliko mi se cini istakle da je sudjenje bilo apolutno neprikladno i da bi trebalo preispitati presudu i sudski proces.
    Treca stvar, pogubljenje je izvrseno na prvi dan Bajrama, sto ne da je katastrofa nego stvarno nemam rijeci :shock:
    Cetvrta stvar, skroz je dugatantno da Amerika i Z. Evropa koje non stop se pozivaju na ljudska prava, demokrattiju i tandara mandara broc, da insistiraju na ovakvoj presudi. Ajde poslije su se kao Uk i Frnacuska nesto kao ogradile ali opet stvarno pi i sramota jedna :roll:
    bLavo Milice!

    ubili su ga iz straha!To shto je on radio,neka je ,branio je SVOJE,ubijao ljude za koje je mislio da mu jamu kopaju,narod ga je volio!Amerika ubija ali "moderno" ali ona je cool....!
    I lost my watch….now I’m lost in time

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Milice cetniku .............hehhehhhehehehehe ! Salu na bandu Posto poznajem masu kurda mogu ti rec da im nije bilo za nimalo ,ali ,ipak osta ono ALI u svakoj lazi ima istine i u savkoj istini ima lazi ! Sadam je bijo i osta brav cim je mislijo da se moz<e zaje:b::avat sa Amerima ! Oni koji nikad nijesu imali ni "D" od demokratije se sad pozivaju na istu izigravaju zrtve itd itd ( vidji bivsu yu) . Namr no i pred sve te kuknjave i prdnjave o sadamu kad kurdi dobiju azile po Evropi i zaklju scerku sto je igrala u disko sa Evropljaninom ! Sto na to rec ,sto na to pomislit i ostat realan ????? Cas ga svojakaju Serbi cas Bosnjaci ,cas ovi scas oni i na kraj ....ostavise ga da lipse ka pas !
    Da nebi bilo pometnje niti mi je drag niti mi je mrzan ,neznam cojeka a vjerovat propagandi (makar poslije tragedije u bivsu yu ) nemogu !!!!!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  16. #16
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Opasniji je mrtaw nego zhiw...
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  17. #17
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    471
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Druga stvar, koliko znam on je osudjen na smrt dok su vlast drzali Siti koji su manjina ili manjinski narod
    Zapravo su Šijiti (vjerska frakcija islama, kao i suniti) većina u Iraku.
    Suniti su manjina, i to ona, koja je uz Sadama (i sam je bio sunit) vršila teror nad Šijitskom većinom. I jedni i drugi su pretežno Arapi. Dakako, treba tu uračunati i Kurde, koji su ako ne griješim suniti, ali ih nešto Arapi ne šmekaju. Asirci (ugl. hrišćani) su manjina, i ima ih možda par-stotina hiljada.

    Irak dosta jeste napredovao pod Sadamom, posebno po pitanju pismenosti, i ekonomije, ali je i to počelo da kopni onoga momenta kada je Americi zatrebao da smiri šijitsku opasnost sa istoka (Iran, đe su većina Šijiti-i mislim da je ujedno Iran jedina država uz Irak, od muslimanskih zemalja, đe Šijiti imaju većinu). Uglavnom, u ratu koji su ffinansirali Ameri, i dobro Sadama opskrbili hemijskim oružjem, najebalo je skoro milion (!) Iranaca (Persijanaca), znači, pravi mali genocid, naspram kojeg se i ovi Kurdi i Šijiti po Iraku čine kao zajebancija.
    Baš zato mi je i smiješno da neko proziva koljača zato što je bio koljač, a one koji su ga koljačem napravili (ili bar pomogli napraviti), i koji su mu u ruke dali "nož" (tj. u ovom slučaju biološko oružje), njih se zaobilazi. Za sve te zločine radi kojih je obješen, kao i za još više onih koji se uopšte ne pominju, krivi su Ameri, pa i Jevreji, i ostali zapad bar u istoj mjeri koliko i Sadam, a zapravo i mnogo više, jer od Iraka napraviše ono na što liči zadnjih 20 i kusur godina. Dovoljno je samo navesti da je broj oboljelih od malignih bolesti (tumora), u Iraku, u odnosu na doba prije zaljevskoga rata, porasta, kad sam o tome zanji puta čitao za 20-30 puta. Dakako, za to su krive sve one raketice koje su Ameri koristili '91. po Iraku, a koje su sadržavale osiromašeni plutonijum i uranijum... (isti scenario kao i kod raketiranja SiCG, tj. tada još SR Jugoslavije). Dakle, đubrad je uništila biološki potencijal cijelog jednog naroda.... to je ono što drugovi amerikanci, poput one ljudske fekalije od Kisinđera zovu - kontrola populacije. I sad bi ja kao neko ko pretenduje na to da je normalan trebao biti kao zadovoljan zbog toga što su nekog manijaka iz Tikrita (Sadamovo rodno mjesto) objesili kao zadnjeg papka (pokoj mu duši); a oni moralni mrtvaci po Americi i Engleskoj, koji su za sve to napisali scenario, i dalje hlade jaja, i crpe naftu s Bliskog Istoka.

    Inače, mala digresija... jel' ko od vas primjetio kaako fino, i diplomatski Englezi "rade" Amere, koji su glupi ko bandere... Fino jenkijima zavaljali sjeverni Irak, đe je najgora klanica, da se jebu s onim ludim sunitima... A oni sebi fino uzeli sam jug Iraka, đe je još najbolje, i imaju mnogo manje žrtava, i daleko je jednostavnije opstati tamo dole đe su šijiti, jer su zapravo šijiti i donekle manje agresivni prema novoj vlasti, pošto ih je ipak oslobodila čika Sadama i sunita.
    Zaista mudra igra... mislim da Englezi u cijeloj toj priči imaju daleko ozbiljniju ulogu nego li se misli... Možda mutavi Amerikanci misle da vode šou... Ali sve mi se čini da Englezi igraju enku svoju igru, a prave se blentavi... što i nije teško kad postaviše onog magarca od Blera za premijera. Biće da je W. Engdahl ("A century of war" - nije loše za pročitati tu njegovu knjigu) bio u pravu po pitanju Engleza...mudre su to njuške (Banda saksonska :mrgreen: )
    Last edited by The Severed Garden; 04-01-07 at 00:05.

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala The Severed Garden. Skoro sam nedje citala, a ti me isparvi ako grijesim, da su Siti za vrijeme Husseina bili vecina a da su postepenim istrjebljenjem dosli do statusa manjine. :shock:
    Skroz se slazem sa tobom a propos svjetske politike i raspodjele moci ali opet da mi je maknut Busha kako sve bi mi lakse bilo

    Jos jednom kazem, ne dovodim ja u pitanje presudu nego proces i kontekst donosenja iste

    Zveko hahahha vazda li se ismijem tvojim postovima pa zaboravim sta sam htjela reci
    mc_esseny i amok, apsoultno se slazem sa vama
    Last edited by milicaaaaaaa; 04-01-07 at 01:02.
    Kako Vaša bolest ?

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    ubili su ga iz straha!To shto je on radio,neka je ,branio je SVOJE,ubijao ljude za koje je mislio da mu jamu kopaju,narod ga je volio!
    Hahaha, je li moguce ovo

  20. #20
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post

    ubili su ga iz straha!To shto je on radio,neka je ,branio je SVOJE,ubijao ljude za koje je mislio da mu jamu kopaju,narod ga je volio!Amerika ubija ali "moderno" ali ona je cool....!
    wtf:shock: :shock: :shock:
    pa nedje kad ti smaknem porodicu nemoj da zaboravish da me i dalje volish jer sam ja ipak branila svoje, ti bi se naljutila da ti neko momka uzme a ne porodicu da ti poubija... i josh da volish tog nekog ko ti se po*rao i zhivot? ne mogu da vjerujem
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  21. #21
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    znam da je vrijeme praznika i da bas nesto ne razbijate glavu o dogadjanjima u svijetu ali mi je prosto nevjerovatno da je ovaj dogadjaj ostao nezabiljezne odje

    em ubrzavanje procesa, em smrtna kazna, em pogubljenje na Bajram, stavrno katarsofa :cry:
    znam da je covjek odgovoran za smrt ko zna koliko ljudi ali mi ga je nenoramlno bilo zao

    Zacudilo me je da vijest dana u svijetu, nije ovdje tretirana. Naravno, nisam podrzavao nikad pokojnika, ni sa ove daljine, a sumnjam i da sam Iracanin. Ni njega, kao ni bilo kog diktatora. Ali..

    Ali, nikad podrzavati necu egzekucije. Bilo ko da je u pitanju. Stvar je principa, a ne licnosti.

    Zanimljiv je i termin egzekucije. Prvi dan Kurban Bajrama. Ako su mislili da ce time okrenuti protiv sebe jos jedno 1000 fanatika, u potpunosti su uspjeli.

    Stvarno, kuda ide ovaj svijet? Jedan pravoslavni monah je za dvadeseti vijek rekao:"nuklearna tehnika, prasumska etika". Zbilja, koliko je planeti, kao ovakvoj, ostalo vremena.

  22. #22
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    471
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala The Severed Garden. Skoro sam nedje citala, a ti me isparvi ako grijesim, da su Siti za vrijeme Husseina bili vecina a da su postepenim istrjebljenjem dosli do statusa manjine.
    Nema na čemu.
    Ta informacija koju si čitala je (na sreću za šijite ) pogrešna. Oni jesu bili većina u Iraku, i ostali su do danas, iako ih Sadam nije volio, i zaista ih je mnogo izgazio, posebno nakon što je ušao na poticaj Amerike i zapada, u rat protiv Irana (koji je većinski šijitski).


    ...ali opet da mi je maknut Busha kako sve bi mi lakse bilo
    Istina, iako... imaju Ameri još takvih poput njega u rezervi, ne brini.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink View Post
    wtf:shock: :shock: :shock:
    pa nedje kad ti smaknem porodicu nemoj da zaboravish da me i dalje volish jer sam ja ipak branila svoje, ti bi se naljutila da ti neko momka uzme a ne porodicu da ti poubija... i josh da volish tog nekog ko ti se po*rao i zhivot? ne mogu da vjerujem
    aj opet prochitaj moj post,al' malchice razmisli da skontash poentu....
    TITO je ubijao neistomishljenike,pa ga je narod volio,a definitifno ga nisu voljele familije koje je o jadu zabavio.

    kad kazhem branio je SVOJE mislim na Sunite,jes da su bili manjina i maltretirali or ubijali ostalu vecinu,a ta vecina se isto borila za vlast mozhda im je ona i pripadala,ne zanima me, samo kazhem da je chojek bio borac za vlast,USA je pomagala njemu,dok nije odluchila da zavodi "red"!
    Last edited by amok; 04-01-07 at 23:04.
    I lost my watch….now I’m lost in time

  24. #24
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Ne mogu reci da mi je zao sto je osudjen na smrt ali i ranije na nekoj ovakvoj temi sam kazala da se nikako ne slazem sa vjesanjem!

    Neko bi pitao,a kakva je razlika-smrt je smrt,a ja smatram da je to vrlo surova smrtna kazna (svaka smrt je surova samo je ovakva malo surovija,po meni),potpuno neprihvatljiva za 21 vijek!

    Slazem se takodje da je vrlo licemjeran i potpuno namjeran izbor datuma za izvrsenje kazne,ali sta od "demokratske gromade" ocekivati drugo.

  25. #25
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sadam: za 30 godina vladavine kriv za smrt oko 120 000 ljudi u Iraku
    Kazna: Smrt vjesanjem


    Bush: za 3 godine muvanja po Iraku kriv za 600 000 mrtvih
    Kazna: ...
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. It's a very, very mad world
    By underwater love in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 55
    Last Post: 29-03-07, 08:54
  2. Sadam je kupovao Ruse
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 5
    Last Post: 19-05-05, 12:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •