Page 13 of 30 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast
Results 301 to 325 of 747

Thread: Izraelsko-palestinski sukob

  1. #301
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,005
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Jes izvor BAO Serbia ka kad se kineski orio kroz parlament Srbije.

    https://youtube.com/shorts/gDZMHJZzdf4?feature=shared

    Aok nemoj više networkmaster sa biserima ovim da te zamolim.
    Iz Izraela je u Podgoricu doputovao je 101 putnik, iz Crne Gore i još osam zemalja Albanije, Hrvatske, Sjeverne Makedonije, Kosova, Sjedinjenih Američkih Država, Slovenije Srbije i Švedske. Posebno smo zahvalni posadi koja je realizovala let, na primjeru hrabrosti i profesionalizma. Crna Gora je ponosna na vas”, navodi se u objavi Ministarstva vanjskih poslova.

    https://twitter.com/MFA_MNE/status/1...u-podgoricu%2F

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  2. #302
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,540
    Thanks Thanks Given 
    15,394
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    2,775 Posts

    Default

    Okey i što ti je poenta?

    Da nije Hamas treba državljane Crne Gore da izmasakrira ka onu na neki festival da bi ti bio mrtav zadovoljan?
    Ajde lijepo reci što ti je poenta.
    No pasaran!

  3. #303
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,005
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Okey i što ti je poenta?

    Da nije Hamas treba državljane Crne Gore da izmasakrira ka onu na neki festival da bi ti bio mrtav zadovoljan?
    Ajde lijepo reci što ti je poenta.
    da vi ne znate sta pisetw gubite se u misli ... vratite na ukrajinu bolje vam lezi

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  4. #304
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,012
    Thanks Thanks Given 
    3,247
    Thanks Thanks Received 
    5,696
    Thanked in
    2,304 Posts

    Default

    Taj region je osudjen na vjekovno klanje, i nece se rijesit dok jedna ili druga strana komplet ne budu 'evakuisani'.

    Prije ce palestinci izbjeci nedje, i na kraju ce zavrsiti kao romi, jer je zapadna masinerija na strani izraela, potpomognuta arapskim saveznicima koji zbog svojih interesa cute.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  6. #305
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,540
    Thanks Thanks Given 
    15,394
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    2,775 Posts

    Default

    Reče lik koji kad je Vagner upa u Soledar istih je Logo postavija.Uz kilo soli.

    Ko je tebi kriv networkmaster što nikako da se naučiš osnovnoj lekciji - nikada ali nikada ne podržavati terorističke grupe u prevodu sPiçkice tako Rusi vele za šibice.
    Na ruskom paljevina odnosno šibica se prevodi sasvim regularno ka na priloženom.Oće to kad si Zaharovu svrstava u vrh stručnjaka u Energetiku.Lol.


    No pasaran!

  7. #306
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,792
    Thanks Thanks Given 
    2,151
    Thanks Thanks Received 
    4,696
    Thanked in
    2,507 Posts

    Default

    Objektivnos MSM, kakvi su to poltroni pih.





    Forever young, i want to be forever young

  8. #307
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,005
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,487 Posts

    Default

    Ja po Frojdu posvetite se kurici u rerni .
    kurica kokoska

    Ирански министар иностраних послова Хосеин Амир-Абдолахиан телефонирао са премијером и министром спољних послова Катара шеиком Мохамедом бин Абдулрахманом

    Амир Абдолахиан: Одговорност свих исламских земаља је да штите права палестинског народа

    Амир Абдулахиан: Ескалација окупационих злочина додатно ће закомпликовати ствари у Палестини и региону

    Катарски министар спољних послова осуђује злочине ционистичког ентитета и потврђује да његова земља стоји уз палестински народ

    Израелски авиони покрећу нападе са међународно забрањеним фосфорним бомбама у области око либанске границе са Палестином.

    Владимир Путин се састао са премијером Републике Ирак Мохамедом Суданијем, који борави у званичној посети Русији.

    Путин о погоршању сукоба између Израела и Палестине: Мислим да ће се многи са мном сложити да је ово јасан пример неуспеха америчке политике на Блиском истоку.

    Израелска полиција ухапсила је Израелце који протестују против бомбардовања појаса Газе.

    Власник апликације Телеграм, руски милијардер Павел Дуров, одбио је захтев израелских власти за брисање палестинских канала, укључујући канале Бригаде Ал-Касам и канале Абу Убаиде.



    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  9. #308
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,348
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,705
    Thanked in
    1,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Objektivnos MSM, kakvi su to poltroni pih.
    Googlaj malo vijesti, umjesto sto postavljas selektivne gluposti sa ko zna kakvih zavjerenickih sajtova. Imas svuda po internetu i suprotne primjere.

    Evo ti isti BBC News koristi rijec dead za Izrael:

    Evo ti jos jedan primjer: https://www.aljazeera.com/gallery/20...n-gaza-refugee

    I jos jedan: https://thehill.com/policy/4247805-i...-officer-says/
    Last edited by VanjaTheMan; 10-10-23 at 21:00.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  11. #309
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,792
    Thanks Thanks Given 
    2,151
    Thanks Thanks Received 
    4,696
    Thanked in
    2,507 Posts

    Default

    Za ovaj The Hill prvi put čujem, ne vjerujem da je MSM, a Al Jazeera koliko god da je pro-zapadni je i dalje arapski, teško da mogu da napišu da su umrli.
    Kakvi zavjerenički sajtovi su u pitanju, je li ti dobro?
    Forever young, i want to be forever young

  12. #310
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,540
    Thanks Thanks Given 
    15,394
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    2,775 Posts

    Default

    Networke Mastere.
    Kakav Frojd kad si se baš istoga dotakao baš se pitam po Frojdu što ođe Putina ishvali.

    Zezam se (ne pitam se) samo se zaHebavam.E da ista ti je stvar sa Zakharovom i energetikom.Može bit da tebi skače ENTROPIJA kad ona jagodicu neku sočno drži i snima se i prenemaže ka ona sprežena kokoška Margarita na RT kad laži prosipa.

    Ali meni tako što baš ali baš ne prolazi.

    Odlično znam ja ko se sastaja sa vođama Hamasa i čiji je lik osvanuo na zid Gaze.

    I što je najjače u cijeloj priči - ima dokaz!
    No pasaran!

  13. #311
    Join Date
    May 2022
    Posts
    162
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    To što Izrael će sad da učini zbog Hamasa nekoj đeci i zgradama punih civila
    A inace su do sad imali razumijevanja za tu jadnu djecu i civile?
    Zao mi je sto ne mogu da nadjem jedan izvjestaj od Amnesty International-a od prije 5-6 god, dje je detaljno opisano na koje sve nacine je Izrael opstruirao bilo kakav napredak u pojasu Gaze. Taj narod tamo vec godinama zivi kao u kavezu, nemaju osnovne uslove za zivot, doziraju im vodu i struju na kasikicu, ta nesretna djeca zive od humanitarne pomoci, ako postoji pakao na zemlji to je Gaza, i to traje vec godinama. Izrael sanja o tome da ih zbrise sa lica zemlje i to svi znaju. I onda se danas neko pita kako je moguce da se niko ne ogradjuje od akcije Hamasa? Na rubu egzistencije, palestinci u kavez i zive kao pascad, a na par kilometara od kaveza ovi gutaju eksere i slusaju psy trance. Nemojte sta zamjeriti, ali malo mi se prdi od ove price sto citam odje. Naravno da ne opravdavam ubijanje civila, jadna ta omladina sto je stradala na tu zurku. Samo mi sve vise ide na zivce ta “univerzalna istina” koju vam serviraju prozapadni mediji. I sta, sad ce kao izrael da ugazi nevine civile samo zbog Hamasa? Gaze ih vec godinama, unistavaju ih uzduz i poprijeko.
    Izvinjavam se na ruznim rijecima, i necu dalje ucestvovati u raspravi, povlacim se i ostavljam vas, pune empatije i razumijevanja, da nastavite da analizirate situaciju i cudite se cudu kako se nijedan palestinac nije ogradio od hamasa i zapalio svijecu za pokoj dusama stradalih na rejvu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  14. #312
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,540
    Thanks Thanks Given 
    15,394
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    2,775 Posts

    Default

    Astrix je najjači DJ na svijet.

    PeaCe BRO ajde zbači kako tu safru ne valja ti to ništa.

    Ako ti opravdavaš što je Hamas neku đevojku raznosa na džip jer ti se skupila safra neka ka da ja ne znam kakav je Izrael zločin činio sve godine unazad no nije način da đevojku neku uzmu sa festivala i da šeire nad njenim tijelom te životinje i viču alahuekbar.
    Jel to opravdava da Izrael sa zemljom sravni Palestinu i đecu da bombarduje?NE.

    Iz ISTOG razloga ako tebi to nije jasno nema ti se što objašnjavati.
    Last edited by Bluemoon; 10-10-23 at 23:25.
    No pasaran!

  15. #313
    Join Date
    May 2022
    Posts
    162
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Astrix je najjači DJ na svijet.
    Komercijala… za sve prave ljubitelje psaja, Ace Ventura je puno bolji izraelski DJ. Kako ti to ne znas? A da, to nisi mogla da procitas na CNNu ili BBCu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  16. #314
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,540
    Thanks Thanks Given 
    15,394
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    2,775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by diVerso View Post
    Komercijala… za sve prave ljubitelje psaja, Ace Ventura je puno bolji izraelski DJ. Kako ti to ne znas? A da, to nisi mogla da procitas na CNNu ili BBCu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jesi ti čuo za sarkazam.

    Što mi podmećeš CNN i BBC kad ste vi pojedini ođe istih glavni promoteri?
    Nijednom ali nijednom ođe nisam postavila članak ni jednog ili drugog medija ali u stanju ste vi pojedini da podmećete kad ste u argumente kratki te medije.

    Viđi kako ja da ti nešto rečem a to ti najveći prijatelj na svijet reka ne bi nemoj se meni sa inteligencijom igrati jer ko se meni sa inteligencijom igra nije mu baš bilo na stranu razuma.

    Šta ti na ovu temu nije jasno?Zbog životinja iz Hamasa sad je debil u Jerusalim dobio "alibi" da sravni Palestinu jer su šerovali kako se iživljavaju nad tjelima neke omladine zamisli paz sad još iz EUrope.Ona djevojka je bila iz Njemačke i ti sad ođe moš lamentirati koliko te volja zabolje mene za tvoj lamente ali viđi nauči lakše će tebi biti kad naučiš kako svijet funkcioniše a tek onima oko tebe.
    No pasaran!

  17. #315
    Join Date
    May 2022
    Posts
    162
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Jesi ti čuo za sarkazam.

    Što mi podmećeš CNN i BBC kad ste vi pojedini ođe istih glavni promoteri?
    Nijednom ali nijednom ođe nisam postavila članak ni jednog ili drugog medija ali u stanju ste vi pojedini da podmećete kad ste u argumente kratki te medije.

    Viđi kako ja da ti nešto rečem a to ti najveći prijatelj na svijet reka ne bi nemoj se meni sa inteligencijom igrati jer ko se meni sa inteligencijom igra nije mu baš bilo na stranu razuma.

    Šta ti na ovu temu nije jasno?Zbog životinja iz Hamasa sad je debil u Jerusalim dobio "alibi" da sravni Palestinu jer su šerovali kako se iživljavaju nad tjelima neke omladine zamisli paz sad još iz EUrope.Ona djevojka je bila iz Njemačke i ti sad ođe moš lamentirati koliko te volja zabolje mene za tvoj lamente ali viđi nauči lakše će tebi biti kad naučiš kako svijet funkcioniše a tek onima oko tebe.
    U 2023oj godini ti na forumu “propagiras” komunizam, toliko o tvojoj inteligenciji. Odosmo off, ali morao sam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  18. #316
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,540
    Thanks Thanks Given 
    15,394
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    2,775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by diVerso View Post
    U 2023oj godini ti na forumu “propagiras” komunizam, toliko o tvojoj inteligenciji. Odosmo off, ali morao sam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ahahaha kakav si ti car izvini morala sam.

    Pa kako spoji komunizam sa BBC i CNN reci mi molim te to je misterija nad misterijana.Zezam se retorika čista.

    Kakav crni Komunizam.

    Realno ti velim da ne idemo od teme što je ođe problem.

    Zbog grupe neke terorističke koja se selfirala nad mrtvim tijelima neke đece što su došla na neki koncert i okružilo to svijet sad će onaj tamo u Izrael imati "puni legitimitet" da Palestinu sravni sa zemljom.Jel to ispravno?Meni nije,tebi nije ali vidiš svijet ipak drugačije funkcioniše.To je sve.
    No pasaran!

  19. #317
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,348
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,705
    Thanked in
    1,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Za ovaj The Hill prvi put čujem, ne vjerujem da je MSM, a Al Jazeera koliko god da je pro-zapadni je i dalje arapski, teško da mogu da napišu da su umrli.
    Kakvi zavjerenički sajtovi su u pitanju, je li ti dobro?
    The Hill je itekako MSM.
    I ja ti rekoh da proguglas malo, a ti opet samo komentarises ono sto ti je postavljeno na tacnu. Nema opravdanja za takvu intelektualnu lijenost.

    A ne znam, niti je vazno odakle si izvukao te slike. Namjera iza njih je jasna i tragicno je da si sebi dozvolio da te neko tako izigra. Ukratko, kreiran je prilicno glup lazni narativ o pro-izraelskom narativu, na bazi navodno namjerne upotrebe razlicitih rijeci.

    Rijeci mrtvi i poginuli se koriste za obje strane. Niko nema apsolutno nikakvu potrebu da pokusava dodatno da favorizuje Izrael kad ih je Hamas mucki napao i pobio gomilu civila, ukljucijuci i strance. Ti ljudi su sebi zacementirali sudbinu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #318
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Evo vam malo za razmišljanje: ko je zapravo veċi zlikovac, Izrael ili Hamas? Znati da će napad izazvati ovakvu reakciju Izraela (svjesno gurnuti sve živo u Gazi pod meat grinder Izraela) i taj isti napad izvršiti?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #319
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,834
    Thanks Thanks Given 
    682
    Thanks Thanks Received 
    3,062
    Thanked in
    1,815 Posts

    Default

    ИДФ тврди да је на територији Изрела уништио око 1500 бораца Хамаса.
    Нема неке потврде ове бројке, али на снимцима се може видјети много тијела бораца Хамаса.
    Нађена је и велика количина оружја.Готово листом произвођачи Иран, С.Кореја и Кина.
    Што јасно упућује да је главни снабдјевач Иран.

    https://twitter.com/war_noir/status/...hzvwt97Zw&s=19
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  22. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  23. #320
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,792
    Thanks Thanks Given 
    2,151
    Thanks Thanks Received 
    4,696
    Thanked in
    2,507 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    The Hill je itekako MSM.
    I ja ti rekoh da proguglas malo, a ti opet samo komentarises ono sto ti je postavljeno na tacnu. Nema opravdanja za takvu intelektualnu lijenost.

    A ne znam, niti je vazno odakle si izvukao te slike. Namjera iza njih je jasna i tragicno je da si sebi dozvolio da te neko tako izigra. Ukratko, kreiran je prilicno glup lazni narativ o pro-izraelskom narativu, na bazi navodno namjerne upotrebe razlicitih rijeci.

    Rijeci mrtvi i poginuli se koriste za obje strane. Niko nema apsolutno nikakvu potrebu da pokusava dodatno da favorizuje Izrael kad ih je Hamas mucki napao i pobio gomilu civila, ukljucijuci i strance. Ti ljudi su sebi zacementirali sudbinu.
    Koje izigravanje, o čemu pričaš?
    Jeste, na tacni mi je postavljeno, ali ja prije nego što nešto proslijedim u velikoj veçini slučajeva provjerim da ne bih nasio na kakav fotošop, falsenews ili slično.
    I dolje u nastavku imaš i dje sam provjerio, na BBC-ev nalog na Twitteru, i na tom kanalu se u svim vijestima na koje naidjih za Palestince govori "died", a za Izraelce "killed".
    A za ovu glupost "na bazi navodno namjerne upotrebe razlicitih rijeci."
    samo da se sažali čoek na tebe, u prvom slučaju ako zaista vjeruješ u to, jer ti je mozak brainwashed by MSM, ili u drugom slučaju da svjesno širiš njihovu agendu.
    A inače MSM nemaju svoju agendu i ne šire propagandu, samo im se omakne ponedje Nayirah testimony, Sadamovo WMD i slično.

    A tek ovo : "Rijeci mrtvi i poginuli se koriste za obje strane. Niko nema apsolutno nikakvu potrebu da pokusava dodatno da favorizuje Izrael kad ih je Hamas mucki napao i pobio gomilu civila, ukljucijuci i strance."

    Odje ti fali ili puno logike, ili puno ljudskosti, jer izjednačavaš Hamas sa Palestincima, jer opravdavaš to da pošto je Hamas napao Izraelce, da se ovi svete tako što će udarit po civilima.
    Pogledati samo naslove članaka dolje, i onda dodje čoek veli to je šlučajno, "navodna namjerna upotreba riječi". lol
















    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Evo vam malo za razmišljanje: ko je zapravo veċi zlikovac, Izrael ili Hamas? Znati da će napad izazvati ovakvu reakciju Izraela (svjesno gurnuti sve živo u Gazi pod meat grinder Izraela) i taj isti napad izvršiti?
    Nije vala ni neka mozgalica jesu li krivlji ovi što su pretpostavljali/znali, nego ovi što ih melju.
    Last edited by technus; 11-10-23 at 15:11.
    Forever young, i want to be forever young

  24. #321
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,348
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,705
    Thanked in
    1,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus
    Koje izigravanje, o čemu pričaš?
    Jeste, na tacni mi je postavljeno, ali ja prije nego što nešto proslijedim u velikoj veçini slučajeva provjerim da ne bih nasio na kakav fotošop, falsenews ili slično.
    Ovo ocigledno nije tacno. Provjerio si sad, nakon sto sam ti ja ukazao. I opet si izabrao samo selektivno sta ti odgovara.

    Quote Originally Posted by technus
    I dolje u nastavku imaš i dje sam provjerio, na BBC-ev nalog na Twitteru, i na tom kanalu se u svim vijestima na koje naidjih za Palestince govori "died", a za Izraelce "killed".
    Onda nisi dobro istrazio.

    Quote Originally Posted by technus
    A za ovu glupost "na bazi navodno namjerne upotrebe razlicitih rijeci."
    samo da se sažali čoek na tebe, u prvom slučaju ako zaista vjeruješ u to, jer ti je mozak brainwashed by MSM, ili u drugom slučaju da svjesno širiš njihovu agendu.
    A inače MSM nemaju svoju agendu i ne šire propagandu, samo im se omakne ponedje Nayirah testimony, Sadamovo WMD i slično.
    Jesi li ti svjestan da je nekoliko hiljada clanaka izaslo o ovim desavanjima?

    Quote Originally Posted by technus
    A tek ovo : "Rijeci mrtvi i poginuli se koriste za obje strane. Niko nema apsolutno nikakvu potrebu da pokusava dodatno da favorizuje Izrael kad ih je Hamas mucki napao i pobio gomilu civila, ukljucijuci i strance."

    Odje ti fali ili puno logike, ili puno ljudskosti, jer izjednačavaš Hamas sa Palestincima, jer opravdavaš to da pošto je Hamas napao Izraelce, da se ovi svete tako što će udarit po civilima.
    Sad tvoje pisanje dobija pun smisao. To ne znas da citas.

    Samo to moze da objasni sto ti je uopste palo na pamet da poistovjecujem Palestince sa Hamasom, jos nakon mojih postova u kojima sam pisao da mi je najvise zao ljudi u Gazi koji zive u paklu na Zemlju. Samobanuj se, nauci da citas i onda se vrati.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #322
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,348
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,705
    Thanked in
    1,311 Posts

    Default

    Ovo je dobar tekst: https://imgur.com/gallery/S7c58Up
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  26. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  27. #323
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,540
    Thanks Thanks Given 
    15,394
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    2,775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    ИДФ тврди да је на територији Изрела уништио око 1500 бораца Хамаса.
    Нема неке потврде ове бројке, али на снимцима се може видјети много тијела бораца Хамаса.
    Нађена је и велика количина оружја.Готово листом произвођачи Иран, С.Кореја и Кина.
    Што јасно упућује да је главни снабдјевач Иран.

    https://twitter.com/war_noir/status/...hzvwt97Zw&s=19
    A što je ovo iz Śeverne Koreje mrčilo se đe mi ga je onaj diverzant te veli da ja pripovjedam komunizam a uz to sam velika fankiNja CNN-a veli.Kako ođe ljudi donose zaključke to na svijet nema.

    A viđi ovoga hamasovca.

    Aok.


    Last edited by Bluemoon; 11-10-23 at 18:49.
    No pasaran!

  28. #324
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,348
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,705
    Thanked in
    1,311 Posts

    Default

    Ipak ce Netanyahu morati politicki da odgovara sto je doslo do napada: https://www.bbc.com/news/world-middle-east-67082047
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  29. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  30. #325
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,070
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,355
    Thanked in
    1,879 Posts

    Default

    An Egyptian intelligence official told the Associated Press news agency this week that Cairo had repeatedly warned the Israelis "something big" was being planned from Gaza.

    "We have warned them an explosion of the situation is coming, and very soon, and it would be big. But they underestimated such warnings," said the official, who spoke on condition of anonymity.



    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 13 of 30 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 16
    Last Post: 13-04-14, 19:34
  2. Replies: 0
    Last Post: 21-02-14, 14:15
  3. Sukob Crnogorske i Srpske crkve
    By septembar in forum Religija i filozofija
    Replies: 71
    Last Post: 28-08-09, 18:49
  4. Sukob, agresija ili nesporazum ?
    By Lady abu bin crazy in forum Religija i filozofija
    Replies: 20
    Last Post: 15-12-07, 08:42
  5. Hriscanska Crkva-Sukob Rima i Carigrada
    By Kojo in forum Religija i filozofija
    Replies: 9
    Last Post: 16-05-05, 22:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •