Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 241

Thread: kraj sudjenja damiru mandicu

  1. #51
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Crna Gora
    Posts
    249
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste lagao! Ali ga ja ne mogu kriviti,jer znam koliko je prljav i slabašan naš sistem. Mehanizam koji treba da te štiti to ne radi. Čak što više, ne daje ti ni iluziju o pravdi. Ko uopšte može u nju da vjeruje!

  2. #52
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova presuda je dokaz da Crna Gora nije pravna drzava i da se u njoj mogu ubijati nekaznjeno novinari i to još iz opozicionih novina.Kada neko ubije novinara iz lista koji nije naklonjen vladi a država ne kazni počinioca,to jedino znači da se vlada saglašava sa zločinom,i da daje signal drugim potencijalnim ubicama da mogu ubijati novinare čije im se pisanje ne sviđa i proći nekažnjeno.
    Ukoliko je Mandić nevin,to znači da policija i tužilaštvo nisu pronašli ubicu i da su gonili pogrešnog čoveka,a da je pravi počinilac na slobodi.
    Ako je Mandić kriv onda to znači da je pravosuđe stalo u zaštitu ubice.
    U oba slučaja,bio Mandić kriv ili nevin,C.Gora je pokazala nemoć da kazni počinioca zločina,i to jedino može značiti da svakom novinaru koji nije provladin preti opasnost da može nekažnjeno ubijen.
    I ovaj slučaj iako pokazuje nemoć(ili nezainteresovanost) države C.gore da spreči ubijanje novinara čije se pisanje nekom ne dopada,se koristi u kampanji protiv Srbije.Tako se našao neko "pametan" da priča po forumu da je Jovanovića ubila mafija iz Srbije.Bravo,tako je najpametnije,nema veze što vaši državni organi ne mogu da pronađu ubicu ili su ga pronašli ali neće da ga kazne,pa je najbolje okriviti Srbiju,iako nema nijednog valjanog dokaza da je neko iz Srbije imao razloga da ubije novinara iz Podgorice,pa još iz prosrpskog lista.

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije mi jasno zasto se veze ubistvo duska jovanovica, bas za njegovo pisanje???? za njegovu novinu, koliko mi se cini DAN je nastavio bez ikakvih ustezanje pisanje kakvo je i prije bilo, vjerovatno da se islo na gasenje dana, drugacije bi se islo
    zasto se pomisli da su za njegovo ubistvo postojali mozda drugi razlozi, a ne samo to sto je pisano u danu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon View Post
    ti znas da nije kriv? :roll:
    znam!SLuchajno sam za vrijeme ubistva bila u maniu,i vidjela Damira,ako izuzmemo mogucnost da puca sa 2km
    I lost my watch….now I’m lost in time

  5. #55
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam, a i kako bih znao, ko je tu kriv a ko nevin (osim sto sam se naslusao svakakvih prica i verzija, kao i svi ostali). Ali ono sto je potpuno jasno je da dok god drzava (odnosno njen pravosudni sistem) bude nemocan (ili nezainteresovan ali svodi se na isto) da rjesava ovakve slucajeve (a i sve druge, manje medijski pracene), daleko je od ozbiljnih reformi, a o Evropskoj Uniji da ne govorimo. Korumpirano i nesposobno pravosudje je na top listi prioriteta kad je u pitanju priblizavanje Crne Gore EU, sto su svi politicki cinioci, makar deklarativno proglasili sa strateski cilj.

  6. #56
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Heh... Cisto bih primijetio.

    Da je DAN nekome smetao (nije, jer ovako ljigav samo koristi) odavno bi se nasao neki neplaceni porez.

  7. #57
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    nije mi jasno zasto se veze ubistvo duska jovanovica, bas za njegovo pisanje???? za njegovu novinu, koliko mi se cini DAN je nastavio bez ikakvih ustezanje pisanje kakvo je i prije bilo, vjerovatno da se islo na gasenje dana, drugacije bi se islo
    zasto se pomisli da su za njegovo ubistvo postojali mozda drugi razlozi, a ne samo to sto je pisano u danu
    Kada se ubije neki opozicioni novinar uvek se polazi od pretpostavke da je to zbog njegovog pisanja.
    Ovu pretpostavku treba da potvrde ili opovrgnu policija,tužilaštvo i sud tako što će potpuno rasvetliti zločin.
    Možda i nije ubijen zbog pisanja,ali je možda vladajuća struktura odlučila da ne kazni ubicu,jer joj je odgovaralo ubistvo novinara koji nije lepo pisao o vladi.I u tom slučaju je država saučesnik.
    Praksa govori da se političari ubijaju zbog politike koju vode a novinari zbog svojeg pisanja-sve ostalo je mnogo manje verovatno.
    Ali kada država dozvoljava da se ubica ne pronađe ili ne osudi,onda to čini gotovo izvesnim da je politika umešala svoje prste.Ako je neko ubio Jovanovića zato što je išao sa tuđom ženom,ili što je umešan u neke sumnjive poslove,država ne bi imala nikakvog razloga da ubistvo zataškava,već bi vladi bilo u interesu da rasvetli slučaj do kraja.Ali jasno vidimo da interes vlade nije da se zločin rasvetli ili su državne strukture nemoćne da nađu počinioca i kazne ga.U oba slučaja nema uopšte pravne države već je jasno da mafija relativno lako može nekoga likvidirati bez sankcije.I to još u slučaju koji je javnost prilično pratila,a može se samo zamisliti kako bi bilo u nekom ne tako zanimljivom predmetu gde nije ubijena javna ličnost.

  8. #58
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hah! Ima sam 666 postova kad sam postovao prethodni post.

    :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

  9. #59
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    pa sto treba sudstvo da uradi???? da nekoga osudi i ako su glavni svjedoci rekli da to nije taj covjek?? o cemu ti????? ili da osudi nekoga ako su dokazi tako aljkavo skupljeni i ocigledno podmetnuti kao u slucaju mandica!

    tu ti nije krivo sudstvo ni sudija, jer ne mozes drugacije ni sudit ako nemas valjanih dokaza, al zato treba sudit ljudima koje su te dokaze tako pripremili/namjestili i slicno, jer se zbog tih ljudi napravila farsa od tog sudjenja i 2 godine vodilo sudjenje u pogresnom pravcu, a za 2 god prave ubice su mogle sakrit ne znam sto
    zar nisu prvobitno optuzeni i onaj osmanagic iz ulcinja/bara (mislim da se tako preziva) i onaj beranac vulevic????
    pa sto bi, prvi se krio (ispade jako pametno sto je to ucinio) i na kraju kad se iskristalisalo zbog cega ga traze (a to je bilo falsifikovanje licnih dokumenata) on se predade odma, dok je drugi optuzen za kupovinu po tone kokaina ili koliko vec, eto kako radi nasa policija, divna
    A zasto ne postavis pitanje zbog cega ocevidci nisu kazali istinu? Postoji vise odgovora na to pitanje a najocigledniji je strah za bezbjednost licnu i njihovih porodica od krimosa kakav jeste doticni al kapone crnogorskog drustva.... policija i sud su morali u takvom slucaju da zastite svjedoke kao sto se to radi u svim normalnim drzavama ali s obzirom da je nase sudstvo i policija postoji zarad zastite upravo ljudi poput BM pa nije ni cudo sto se svako od svjedoka plasio da bilo sto kaze....

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a cek odakle se zna da su ocevidci lagali da je to stvarno bio BM??? mozda nisu lagali? aj da pricamo milion prica a da ne vidimo pravi problem
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #61
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    da zakljucimo onda da smo najvece P_I_CH_K_E na svijet kad je sve to tako kako kazete?

  12. #62
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ljudi, osobodjen je jer nije bilo valjanih dokaza.Tako funkcionise sudstvo.mi mozemo da mislimo sto ocemo ali presuda je donesena i tu je kraj.
    sto mi znamo sto se desavalo u sudnici i na koji nacin je tuzilastvo radilo...samo pusta nagadjanja iz stampe i "carsijske" price.
    ne branim nikoga niti imam namjeru.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon View Post
    ..... policija i sud su morali u takvom slucaju da zastite svjedoke kao sto se to radi u svim normalnim drzavama ali s obzirom da je nase sudstvo i policija postoji zarad zastite upravo ljudi poput BM pa nije ni cudo sto se svako od svjedoka plasio da bilo sto kaze....

    qqqq hocesh da kazhesh da u "NORMALNIM" drzhavama nema ljudi kao BM i tako to....da se ne deshavaju ubistva kao kod nas,i da je svako rasvijetljeno......
    I lost my watch….now I’m lost in time

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Sad cu ti rec ovo za naplatu odstete znam lika koji je 2godine lezao ni kriv ni duzan,i na kraju ga oslobode i on naplati lijepo 150.000dem.
    Damir koliko god da ljudi mislili lose o njemu,nije takav!Evo znamo ga ja i sidewinder!
    Malo mi je sve to zamotano!
    Alo meni su brata ubili iza SIMPA pa do dana danasnjeg ne saznah ko je!!!!
    Koliko je momaka pobijeno po PG u zadnjih 15-16godina,a ne zna se do dana danasnjeg.
    Evo da pomenemo neke :Baja,Nino (vlasnik BERTE),Beli,Zuga...Evo i najsvjezije ovaj sto je ubijen braneci "pisca"...
    I?
    O cemu mi pricamo?
    Ocemo da pisemo ko je bio taj Dusko Jovanovic?
    Olicenje postenja iz zajednickog DPS!
    Ko se maca lati,od maca i strada....
    Drzava je takva kakva je,o tome mi odje evo 3 dana guslamo...
    I kome sad da ja vjerujem?
    Korumpiranim policajcima,sudstvu....
    Toliko od mene...
    Rain, nisam znala za tvog brata... stvarno mi je zao sto jos uvijek nije zadovoljena pravda. :sad:

    A sto se tice svega ovoga: mislim da obracunavanja izmedju mafijasa i ostalih faktora tek predstoji... ovo se pretvara polagano u Beograd 90-tih godina.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    qqqq hocesh da kazhesh da u "NORMALNIM" drzhavama nema ljudi kao BM i tako to....da se ne deshavaju ubistva kao kod nas,i da je svako rasvijetljeno......
    Nisu sva ubistva rasvjetljenja, ali barem ima onih koji hoce da se ostvari pravda.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    a cek odakle se zna da su ocevidci lagali da je to stvarno bio BM??? mozda nisu lagali? aj da pricamo milion prica a da ne vidimo pravi problem
    da te podsjetim? sto se desavalo u hotelu podgorica, ko je sve ubijen te noci i kako to ispred vrata urgentnog bloka na pokretnim nosilima ispred ocevidaca je ranjenik ubijen tj kao u scarface-u ladno pridje "neko" i u tijelo ranjenika ispali nekoliko hitaca smrtonosnih.... i nemojmo da se pravimo naivni didi, nije to izveo al pacino u nekom filmu vec je ovo bila stvarnost.... kako to je cijela bolnica brujala sjutra dan da je to uradio BM?

  17. #67
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za josh neku slicnu opasku, letis sa foruma na malo duze, pa ako nesto ne mozes da izdrzis ne vrijedjaj druge!
    Last edited by DIDI; 27-12-06 at 22:14.

  18. #68
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Trinity from Zion View Post
    Nisu sva ubistva rasvjetljenja, ali barem ima onih koji hoce da se ostvari pravda.
    ima al malo. vise je onih koji NE zele da se....
    preko 50% gradjana crne gore NE zeli da se ....
    jel tako bjese rezultat?

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dusanp View Post
    Ova presuda je dokaz da Crna Gora nije pravna drzava i da se u njoj mogu ubijati nekaznjeno novinari i to još iz opozicionih novina.Kada neko ubije novinara iz lista koji nije naklonjen vladi a država ne kazni počinioca,to jedino znači da se vlada saglašava sa zločinom,i da daje signal drugim potencijalnim ubicama da mogu ubijati novinare čije im se pisanje ne sviđa i proći nekažnjeno.
    Ukoliko je Mandić nevin,to znači da policija i tužilaštvo nisu pronašli ubicu i da su gonili pogrešnog čoveka,a da je pravi počinilac na slobodi.
    Ako je Mandić kriv onda to znači da je pravosuđe stalo u zaštitu ubice.
    U oba slučaja,bio Mandić kriv ili nevin,C.Gora je pokazala nemoć da kazni počinioca zločina,i to jedino može značiti da svakom novinaru koji nije provladin preti opasnost da može nekažnjeno ubijen.
    I ovaj slučaj iako pokazuje nemoć(ili nezainteresovanost) države C.gore da spreči ubijanje novinara čije se pisanje nekom ne dopada,se koristi u kampanji protiv Srbije.Tako se našao neko "pametan" da priča po forumu da je Jovanovića ubila mafija iz Srbije.Bravo,tako je najpametnije,nema veze što vaši državni organi ne mogu da pronađu ubicu ili su ga pronašli ali neće da ga kazne,pa je najbolje okriviti Srbiju,iako nema nijednog valjanog dokaza da je neko iz Srbije imao razloga da ubije novinara iz Podgorice,pa još iz prosrpskog lista.
    Svasta ljudi pricaju, samo da se zamazu oci javnosti... :roll:
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  20. #70
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja ubijem marka markovica na ocigled 5 ljudi.oni svi znaju tj. vidjeli su da s ga ubio ali nece da svjedoce ili daju lazni iskaz.tuzilastvo nema valjanih dokaza, i......sto se onda desava...oslobode me.

    dajte ljudi, ako ne znate kako to ide molim Vas ne trabunjajte vise.Svako je nevin dok se ne dokaze suprotno-a kod nas je Mandic prvi dan po hapsenju bio unaprijed osudjen kao pocinioc krvicinog djela.To sto je bio jedini optuzeni ne znaci da je ubio.
    No stampa i ostali mediji zajedno sa ovim nasim mentalitetom je uradia svoje.
    A sto se sudstva tice svi znaju sto se tamo radi...opste rasulo i neprofesionalnost vlada u "nasem" ili njihovom sudstvu.

    i nemojte ovu temu da pretvorite u politicka prepucavanja ..tipa dps-srpska lista ili Dan vs. ostali...Najteze je familiji poginulog a mi sto ovdje prduljecamo to nista ne znaci.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    ima al malo. vise je onih koji NE zele da se....
    preko 50% gradjana crne gore NE zeli da se ....
    jel tako bjese rezultat?
    Funky, onda bi trebalo svi da cutimo pred necim ocitim i da se pravimo ludi? :roll: To je nemoguce... da su svi djielovi drzave korumpirani, to se odavno zna, ali i tome treba stati na put.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  22. #72
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ja ubijem marka markovica na ocigled 5 ljudi.oni svi znaju tj. vidjeli su da s ga ubio ali nece da svjedoce ili daju lazni iskaz.tuzilastvo nema valjanih dokaza, i......sto se onda desava...oslobode me.

    dajte ljudi, ako ne znate kako to ide molim Vas ne trabunjajte vise.Svako je nevin dok se ne dokaze suprotno-a kod nas je Mandic prvi dan po hapsenju bio unaprijed osudjen kao pocinioc krvicinog djela.To sto je bio jedini optuzeni ne znaci da je ubio.
    No stampa i ostali mediji zajedno sa ovim nasim mentalitetom je uradia svoje.
    A sto se sudstva tice svi znaju sto se tamo radi...opste rasulo i neprofesionalnost vlada u "nasem" ili njihovom sudstvu.

    i nemojte ovu temu da pretvorite u politicka prepucavanja ..tipa dps-srpska lista ili Dan vs. ostali...Najteze je familiji poginulog a mi sto ovdje prduljecamo to nista ne znaci.
    znas koji je problem ovog drustva, upravo takvo razmisljanje, jer je jasno kakav je nas sud, kakva je nasa policija tako da je smijesan svaki proces koji oni rjesavaju.... kolumbija

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ja ubijem marka markovica na ocigled 5 ljudi.oni svi znaju tj. vidjeli su da s ga ubio ali nece da svjedoce ili daju lazni iskaz.tuzilastvo nema valjanih dokaza, i......sto se onda desava...oslobode me.

    dajte ljudi, ako ne znate kako to ide molim Vas ne trabunjajte vise.Svako je nevin dok se ne dokaze suprotno-a kod nas je Mandic prvi dan po hapsenju bio unaprijed osudjen kao pocinioc krvicinog djela.To sto je bio jedini optuzeni ne znaci da je ubio.
    No stampa i ostali mediji zajedno sa ovim nasim mentalitetom je uradia svoje.
    A sto se sudstva tice svi znaju sto se tamo radi...opste rasulo i neprofesionalnost vlada u "nasem" ili njihovom sudstvu.

    i nemojte ovu temu da pretvorite u politicka prepucavanja ..tipa dps-srpska lista ili Dan vs. ostali...Najteze je familiji poginulog a mi sto ovdje prduljecamo to nista ne znaci.
    Laciale, ti si donekle u pravu... a ko ti kaze da mandic ipak nesto ne zna vezano za ovaj slucaj? Imam osjecaj, kako sam prije rekla, da ce osvanuti vijest: Ubijen Mandic. Jedino ce tako 'pravda' biti zadovoljena... :roll:
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon View Post
    da te podsjetim? sto se desavalo u hotelu podgorica, ko je sve ubijen te noci i kako to ispred vrata urgentnog bloka na pokretnim nosilima ispred ocevidaca je ranjenik ubijen tj kao u scarface-u ladno pridje "neko" i u tijelo ranjenika ispali nekoliko hitaca smrtonosnih.... i nemojmo da se pravimo naivni didi, nije to izveo al pacino u nekom filmu vec je ovo bila stvarnost.... kako to je cijela bolnica brujala sjutra dan da je to uradio BM?
    cekaj jesi ti bio tamo i vidio to sve? ako nisi, pusti price rekla kazala!
    svi znamo koje koga ubio, ako znas, aj fino u sud pa lijepo kazi to sto znas, od koga si cuo i slicno, ili ne mozes da podjes jer su to carsijske price??
    sve javne tajne a kad treba da se kaze sto je bilo, niko nema pojma, kaeko da ne, narod pravi bajke od svega
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  25. #75
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Trinity from Zion View Post
    Funky, onda bi trebalo svi da cutimo pred necim ocitim i da se pravimo ludi? :roll: To je nemoguce... da su svi djielovi drzave korumpirani, to se odavno zna, ali i tome treba stati na put.
    oce. evo samo sto nije

Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. kad je kraj??
    By TiJaNaaaA in forum Ljubav
    Replies: 13
    Last Post: 05-09-06, 17:54
  2. Replies: 115
    Last Post: 06-09-05, 00:38
  3. Kraj partije
    By MK_NL in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 22
    Last Post: 01-02-04, 22:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •