Page 76 of 728 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176576 ... LastLast
Results 1,876 to 1,900 of 18176

Thread: Ukrajina - stanje na ratištu

  1. #1876
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    protesti u Rusiji protiv rata a kod nas podrška pravoslavnoj braći tako što navijaju za Čečene protiv Ukrajinaca, ako mi je tu išta jasno
    She is only here to annoy herself!

  2. The Following 18 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  3. #1877
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ukrajinci za sad pametno koriste odbrambeni potencijal, da li će to biti dovoljnoj da odvrati Putina, s ozbirom da je potvrđeno da ogromna kolona ide put Kijeva, očigledno da ne..
    Da li će možda pokušati da im onesposobe taj konvoj, s obzirom da su im vazdušne snage svedene na minimum, možda, jer su do sad najviše štete (pored očiglednog) nanosili ruskoj logistici - svjedoči masu uništenih konvoja sa gorivom/municijom/granatama/inžinjerijom itd..
    Pošto je očigledno da im je pristup sve ili ništa, najviše će civili nastradati u svemu ovome.. Mada, pošto su i vojnici ljudi od krvi i mesa, pitanje stoji za ove dušebrižnike: koliko će još mladića poslati Putko da izginu zarad nečega što on zna a mi ostali ne i ne vidimo, jer razlozi za napad nisu to što su no su malo drugačiji i druge forme političkog proseravanja?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  4. #1878
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,435
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    https://www.reddit.com/r/conspiracy/...m_source=share

    Interesantan spisak lažne propagande...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  5. #1879
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,760
    Thanks Thanks Given 
    1,503
    Thanks Thanks Received 
    4,477
    Thanked in
    1,717 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Obtisan twit vjerovatno zbog pogresnog navoda da se radi o današnjim akcijama

    Evo video

    https://twitter.com/ignis_fatum/stat...0if7VQPzg&s=19
    Desant na Gostomelj je izveden sa 200 helikoptera.

    P.S.
    Ko je igrao Wargame Red Dragon, zna da je heli rush cheese taktika, đe nema branjenja ako ne znaš da dolazi.
    Računica je da će dio svakako da bude oboren, ali će količina da odradi svoje.

    Ne mogu opisat koliko mi je bizarno da scene koje sam gledao u video igrama gledam i u realnom životu. (od dronova u Karabahu do ovakvih stvari)
    Last edited by ASC; 01-03-22 at 10:20.

  6. #1880
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,864
    Thanks Thanks Given 
    3,621
    Thanks Thanks Received 
    8,753
    Thanked in
    4,722 Posts

    Default

    Glasnogovornik indijskog ministastva vanjskih poslova Arindam Bagchi na Twitteru je potvrdio da je u jutrošnjem ruskom napadu na Harkiv ubijen student iz Indije.

    "S dubokom tugom potvrđujemo da je indijski student jutros izgubio život u granatiranju u Harkovu. Ministarstvo je u kontaktu s njegovom obitelji. Obitelji izražavamo najdublju sućut", napisao je.

    https://twitter.com/MEAIndia/status/...2F2343542.aspx


    da li je ovo nedužni civil?




    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  8. #1881
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,539
    Thanks Thanks Given 
    15,094
    Thanks Thanks Received 
    4,294
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Jes da je povodom napada u parizu ali može se primijeniti i na rat u Ukrajini.

    http://www.tarzanija.com/zasto-imam-...adu-i-bejrutu/


    Društvene mreže su unele zanimljiv sociološki fenomen ponašanja ljudi u ekstremnim situacijama kao što je ova. Ukoliko izuzmemo bolesnike koji ovakve događaje otvoreno slave i hendikepirane kreature zakržljalih kognitivnih funkcija na nivou pre kambrijske eksplozije koji su u fazonu „***** im mater, šta ima da ih žalim, oni su nas bombardovali devedes devete“, ostaje jedna velika grupacija koja prenaglašava bol i patnju do nivoa bizarnosti i burleske, i druga koja čini volšebne napore da naglasi kako su njihove emocije „izvan kutije“ i kako su svi ostali ograničeni jer eto tuguju za Parizom, a niko da se seti Bejruta ili napuštenog mešanca ostavljenog u kanalu topčiderskog potoka koji dva dana cvili. Da budem iskren, iako mi je fenomen solidarnosti putem pretvaranja profilne slike u simbol podrške bezveze, a čak pomalo i draži receptore koji čine da nesvareni sadržaj izbacim iz želuca orlano, više ga cenim od Anđelinadžolisanja naprednih korisnika fejsa koji će 3 sata da guglaju neku vest i da okače „Eto, svi u fazonu Pariz pa Pariz a danas je troje dece umrlo od malarije u Eritreji, nema, vreme je da ljudska rasa izumre jer ko smo ako nam svaki pojedinac nije jednako bitan“.

    Pročitajte još na http://www.tarzanija.com/zasto-imam-...adu-i-bejrutu/
    Nije onaj moj post imao tu poentu. Ali se dobrim dijelom slažem sa ovim.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  9. #1882
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,925
    Thanks Thanks Given 
    221
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    protesti u Rusiji protiv rata a kod nas podrška pravoslavnoj braći tako što navijaju za Čečene protiv Ukrajinaca, ako mi je tu išta jasno
    A sta ima da ti je nejasno, imas DF koje finansira AV aka Putin, ovo je ocigledno od te strane finansirano, a imas naseg naroda koji je nezaposlen i koji ce za pare drzat transparent "Pravda za Hitlera" a ne nesto drugo. Svi su mislili da kao putin nece ici ovako daleko, ovo sto radi je totalno ludilo i ne vidim mu kraja, zamisli kad ameri sad smiruju situaciju i ne bukaju se nego ajde pa da pregovaramo pa da se ovo zaustavi dogovorimo, e mozes mislit dokle je doslo, kad i oni sad vide da ona prijetnja nuklearkama nije bezazlena...
    Najgore je od svega sto je to isti narod i sto ce sad isti scenario da se desi kao kod nas na balkanu, da se isti narod mrzi izmedju sebe, ti si imao ukrajinaca koji su isto mislili da treba da su vojno neutralni da im ne treba nato, e sad ce to sve da se promijeni, putin je to zakucao i tu je izgubio dosta, nema povratka na staro vise...sad ce EU po brzom postupku da ubaca zemlje zapadnog balkana u EU da do ovoga ne bi vise dolazilo, DF je zbog toga i nepozeljan jer u ovom momentu dje treba da se osudi ova agresija, oni organizuju podrsku rusima, mislim van svake pameti, sad ce DPS iz ovoga najvise da izvuce i EU i Ameri ce da podrze i da DPS bude dio vlasti, samo da DF sa ovako kretenskom retorikom se unisti (politicki), ali ako ovako nastave sami ce sebe da uniste...
    Najgore od svega je sto evropa to tako mirno posmatra kao da se tamo nista ne desava, ovdje trebaju jace sankcije i jaca odlucnost da se sve ovo ludilo zaustavi, a putin ga je svakako ugasio, dje su mu svi do sada njegovi ako partneri okrenuli ledja, super bi bila stvar da ovo ludilo sami rusi zaustave i svrgnu ga, ali mislim da je usao u totalno ludilo i ko zna na sta je sve spreman...
    Last edited by Whisperer; 01-03-22 at 10:26.

  10. #1883
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,013
    Thanks Thanks Given 
    4,838
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    3,759 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Jes da je povodom napada u parizu ali može se primijeniti i na rat u Ukrajini.

    http://www.tarzanija.com/zasto-imam-...adu-i-bejrutu/


    Društvene mreže su unele zanimljiv sociološki fenomen ponašanja ljudi u ekstremnim situacijama kao što je ova. Ukoliko izuzmemo bolesnike koji ovakve događaje otvoreno slave i hendikepirane kreature zakržljalih kognitivnih funkcija na nivou pre kambrijske eksplozije koji su u fazonu „***** im mater, šta ima da ih žalim, oni su nas bombardovali devedes devete“, ostaje jedna velika grupacija koja prenaglašava bol i patnju do nivoa bizarnosti i burleske, i druga koja čini volšebne napore da naglasi kako su njihove emocije „izvan kutije“ i kako su svi ostali ograničeni jer eto tuguju za Parizom, a niko da se seti Bejruta ili napuštenog mešanca ostavljenog u kanalu topčiderskog potoka koji dva dana cvili. Da budem iskren, iako mi je fenomen solidarnosti putem pretvaranja profilne slike u simbol podrške bezveze, a čak pomalo i draži receptore koji čine da nesvareni sadržaj izbacim iz želuca orlano, više ga cenim od Anđelinadžolisanja naprednih korisnika fejsa koji će 3 sata da guglaju neku vest i da okače „Eto, svi u fazonu Pariz pa Pariz a danas je troje dece umrlo od malarije u Eritreji, nema, vreme je da ljudska rasa izumre jer ko smo ako nam svaki pojedinac nije jednako bitan“.

    Pročitajte još na http://www.tarzanija.com/zasto-imam-...adu-i-bejrutu/
    Fantastičan tekst

    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    War. War never changes.

  11. #1884
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  12. #1885
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,760
    Thanks Thanks Given 
    1,503
    Thanks Thanks Received 
    4,477
    Thanked in
    1,717 Posts

    Default

    Dan šesti:
    Ще не вмерла України, a kad nije do sada neće nikad. Ukrajina je postala besmrtna.

    Putin može prije ili kasnije da ostvari pirovu pobjedu i okupira državu - ali to će to biti upravo to - gola okupacija, a ne obnova Ruskog carstva.
    Imaće 30 miliona ljudi koji ih preziru i čekaju da im vide leđa.

    Last edited by ASC; 01-03-22 at 10:47.

  13. #1886
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,835
    Thanks Thanks Given 
    1,664
    Thanks Thanks Received 
    2,062
    Thanked in
    851 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    protesti u Rusiji protiv rata a kod nas podrška pravoslavnoj braći tako što navijaju za Čečene protiv Ukrajinaca, ako mi je tu išta jasno
    A mi smo posebni. Mi imamo u glavama sliku Hrista u maskirnoj uniformi, sa remenicima i AK47, a umjesto krune od trnja na glavi znojnik NIKE. Mi ne robujemo stereotipima raspeća itd.

    Zao mi je tog naroda i ruskog i ukrajinskog. Sve preko toga je zauzimanje strana i osudjivanje, a samim tim pogrešno. Osuditi rusku agresiju je jedno, a osuditi Rusiju nesto sasvim drugo. Greska koju pravimo i sa ljudima poričući im potencijal da budu bolji sto je cesto nezaobilazna prepreka tim ljudima. Rusija je bila tretirana tako i Putin je kolko proizvod Rusije toliko proizvod Zapada.

    Sjetimo se nedavne proslave kraja WWII kada Rusija nije ni pomenuta u stranim medijima cime se prekraja istorija. Pa ne ide to tako. Da ne zaboravite da su samo tri vojske postojale na tlu Evrope. Ruska i nasom nesrecom partizanska i četnička. Ostali su se krili po kanalizacija i izigravali Rezistans nekakav.

    Saosjećanje sa narodom je jedno. Zauzimanje strana je no, no.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  14. The Following 4 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  15. #1887
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,435
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  16. The Following 2 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  17. #1888
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,352
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,706
    Thanked in
    1,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    protesti u Rusiji protiv rata a kod nas podrška pravoslavnoj braći tako što navijaju za Čečene protiv Ukrajinaca, ako mi je tu išta jasno
    Jos neki od placenika treba da ubiju Klicka. A koliko ih je samo koji su za njega navijali kad je bio aktivan. Sad podrzavaju placene ubice.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  18. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:

    ASC

  19. #1889
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ka da radis u kurir ili informer


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. The Following 3 Users Say Thank You to SweetShiva For This Useful Post:


  21. #1890
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,352
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,706
    Thanked in
    1,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nije onaj moj post imao tu poentu. Ali se dobrim dijelom slažem sa ovim.
    Ovo je nazalost prirodno ljudsko stanje jer smo sustinski plemenska bica. Najvise sto mozemo je da prepoznamo da to u nama postoji i da nastojimo da umanjimo efekat tako sto necemo da vezujemo emocionalne reakcije za sistem vrijednosti. Ali je potpuno prirodno, recimo, da vecu emociju osjetis prema nekome ko ti je na neki nacin blizi. To moze da bude i puka geografska bilizina. Na primjer, kad cujes da je neko dijete ubijeno u Johanesburgu, sigurno nemas istu emocionalnu reakciju kao da se to desi djetetu iz grada u kojem zivis. Ali to ne znaci da ti je sistem vrijednosti pogresan, osim ako ti je drago sto je to dijete poginulo ili ti je bas potpuno svejedno jer je iz Johanesburga.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  22. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  23. #1891
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,925
    Thanks Thanks Given 
    221
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    A mi smo posebni. Mi imamo u glavama sliku Hrista u maskirnoj uniformi, sa remenicima i AK47, a umjesto krune od trnja na glavi znojnik NIKE. Mi ne robujemo stereotipima raspeća itd.

    Zao mi je tog naroda i ruskog i ukrajinskog. Sve preko toga je zauzimanje strana i osudjivanje, a samim tim pogrešno. Osuditi rusku agresiju je jedno, a osuditi Rusiju nesto sasvim drugo. Greska koju pravimo i sa ljudima poričući im potencijal da budu bolji sto je cesto nezaobilazna prepreka tim ljudima. Rusija je bila tretirana tako i Putin je kolko proizvod Rusije toliko proizvod Zapada.

    Sjetimo se nedavne proslave kraja WWII kada Rusija nije ni pomenuta u stranim medijima cime se prekraja istorija. Pa ne ide to tako. Da ne zaboravite da su samo tri vojske postojale na tlu Evrope. Ruska i nasom nesrecom partizanska i četnička. Ostali su se krili po kanalizacija i izigravali Rezistans nekakav.

    Saosjećanje sa narodom je jedno. Zauzimanje strana je no, no.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije on dosao sa najjacim naoruzanjem u UKR, ovo je ispipavanje terena sa EU i Amerima da vidi moze li izvuc od njih priznanje krima, jer je zbog toga rusija imala konstantne sankcije, ovako bi se priznavanjem to ponistilo uz odstetu ukrajini zbog ove agresije, ali evo vidjecemo koji mu je krajnji cilj, sta je naumio...ali ce zbog toga sad rusi i ukrajinci da se uvijek gledaju na noz...

  24. #1892
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,711
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Last edited by ASC; 01-03-22 at 11:15.

  25. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  26. #1893
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,760
    Thanks Thanks Given 
    1,503
    Thanks Thanks Received 
    4,477
    Thanked in
    1,717 Posts

    Default

    Da biste postavili interaktivan link sa twittera na forum, idete desni klik na klip pa "copy video adress" i onda kopiranje te adrese u post.

  27. #1894
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Iskreno, nema tog scenarija po kojem Putin može ovo da predstavi kao veliku pobjedu za svoj narod i zemlju.. Vojna pobjeda i još pirova i tu se završava priča o tome..
    Instaliranje puppet režima po moskovskom receptu "slobodnih izbora"? Obezbjeđivanje osnovnih uslova za život u zemlji koju je spalio? Očekivanje da će na sve to ostatak Ukrajinaca da kaže ok je to? Ne znam iskreno šta se dešava u Putkovoj glavi ali svaki dan je sve više očigledno da i u najluđim prognozama nije očekivao ovakvo jedinstvo EU bloka i ostatka planete.. Što je najgore, ako već tvrdite da je pragmatičan i promišljen, svaki dan donosi dodatne odluke koje cijela dva naroda guraju iz lošeg u gore.. Boli njega talus lično za sankcije, samo običan narod će žestoko da naj*be uz sve bajke koje se lansiraju: njihova verzija swift-a iliti prelazak na Kinesku, njihova verzija net-a itd.. Ali zaboravljate, da danas rijetko koja zemlja želi a i može da priušti da bude isključena na duže ili kraće staze iz ovog globalnog sela? Pitao bih vas da nije podrške Kine koliko bi izdržala izolovanost Pjongjanga..
    Okretanje Rusije ka Kini? To može dobro donijeti samo Kinezima i nikom više.. Kidanje istorijskih, civilizacijskih veza sa EU, kako to može biti dobro za Rusiju?
    Priča kako Amerika želi da ih uništi, zbog čega ako nije tajna? Pa bliži su im civilizacijski, kulturno i kako god od Kineza.. Zanositi se da je Americi prvi neprijatelj trenutno Rusija može da tvrdi neko ko ovom civilizacijskom trenutku pristupa iz ugla laika i informisanja sa fb grupa..
    Eu će osjetiti dobar dio onoga što je nametnula Rusiji, ali će se dosta brzo isčupati dok će decenije proći (jer smo već prošli tačku kad su godine referentna tačka) dok se Rusi ne iščupaju iz ekonomskog ponora.. Džaba prirodna bogastva, nafta, zlatna rezerva ako joj je likvidnost umanjena i otežana, sve to ne može da se jede..
    Ali Putin je na to računao? Jeste, ali nije ovoliko i na ovakav način đe mu se i tradicionalni partneri libe da upute podršku a kamoli stvarnu pomoć..
    Multipolarni svijet? Nažalost imam utisak da su se pozicije starih igrača samo dodatno ojačale i iskristialisala slika ko je globalni a ko regionalni igrač..
    Iznenađen sam i ja jedinstvom EU, koja je odavno trebala da prikazuje sve ovo što je ptikazala danas - političku kičmu a ne glumu salonskih oficira..
    Sve u svemu, da mi je neko pričao da ću dočekati da vidim najkritičniji a ujedno i najdinamičniji period civilizacije upakovan u samo 25-30 god. smijao bih mu se..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  28. The Following 3 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  29. #1895
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,606
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Je li isti on svirao klavir na malo drugaciji nacin zajedno sa kolegom ?

  30. #1896
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,013
    Thanks Thanks Given 
    4,838
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    3,759 Posts

    Default

    A izbacite više čoče da znaju svi o čemu se radi. Čoek je komičar bio prije no što je predsjednik postao i jeste, da, sigurno je kurcem odsvirao ovo. Radije bi ovakav da mi bude predsjednik no svaki iz ovog našeg političkog taloga.



    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 01-03-22 at 11:40.
    War. War never changes.

  31. The Following 10 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  32. #1897
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,539
    Thanks Thanks Given 
    15,094
    Thanks Thanks Received 
    4,294
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Sigurno. Vidimo dokle je doveo Ukrajinu.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  33. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  34. #1898
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,760
    Thanks Thanks Given 
    1,503
    Thanks Thanks Received 
    4,477
    Thanked in
    1,717 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Sigurno. Vidimo dokle je doveo Ukrajinu.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Nosila je kratku suknju?

    Ukrajinska vlast dva mjeseca smiruje tenzije, poručuje da invazija nije izgledna... trude se da sačuvaju to ekonomije što imaju.
    Rusija se sprda Americi i zapadnim medijama sa licitacijama oko invazije... Vele, nemaju namjeru to da rade.
    I onda izvrše invaziju.

    Nije je on doveo niđe. Ukrajina je napadnuta.

    Da se ludaku iz Kremlja nije digao *urac da se upiše u istoriju kao Vladimir Veliki - Ruski Ujedinitelj, krvlju ukrajinskog i ruskog naroda, ništa od ovoga ne bi bilo.
    Last edited by ASC; 01-03-22 at 11:52.

  35. The Following 7 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  36. #1899
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,842
    Thanks Thanks Given 
    1,500
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Sigurno. Vidimo dokle je doveo Ukrajinu.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Dokle god (a nije sjajno) to ne opravdava invaziju.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  37. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  38. #1900
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,760
    Thanks Thanks Given 
    1,503
    Thanks Thanks Received 
    4,477
    Thanked in
    1,717 Posts

    Default


Page 76 of 728 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176576 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem SAMSUNG: S4 MINI (stanje 7/10), J5 2015 (stanje 10/10), S7 EDGE (stanje slomljen)
    By vuk92 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-19, 13:23
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •