Page 11 of 30 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 745

Thread: Crnogorsko državljanstvo (Zakon i praksa)

  1. #251
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Litkice, sami su napisali da su to uradili da bi sebi nesto olaksali i da se ne muce.... meni je sve jedno i neka promijene jos iljadu puta, ali bez demagogije da im sad neko nesto uzima,a oni se se zrtvovali i sad bi svi trebali sakama u glavu. Vidis i sama da prosiplju lazi da im je crnogorsko drzavljanstvo smetalo da vode firme i cudesa jer kad jednom prilijepe one vize za boravak u sengen strefu niko ih vise nizasto ne pita u pola Evrope. Na laz se porez ne placa i malo koga je briga za njihove razloge, ali zasto bi se neko nelagodno osjecao sto su oni svojevoljno izabrali.
    Ne pominji djaole te diplomatske predstavnike jer nekima nepotrebno dizes pritisak i od maja smire nema'u

    Quote Originally Posted by Berankrsh69 View Post
    Sad da trazhim drzhavljanstvo? da stojim u red i odgovaram brkatim kravama da me ucenjuju sa mojim drzhavljanstvom?Neka fala...
    Kako reche Dirty Hari ,shto da se kuchobecamo kad smo se prodali.........
    Elem,ne zhivim vishe tamo .Drzhavljanstvo Crnogorsko mi ne treba.Doci cu kad me zelja mine da obidjem onih par grobova i nekoliko zhivija sa kim sam se ispiljio....
    Ne trpaj sebe u istu vrecu sa kalkulantima jer nesto ne vidju da kukas kako ti sve propade i kako ce ti neko uzeti djedovinu i ne zalis se do Kofija Anana mada bi vama bilo blize kod Kondolize ona je osjecajnija

  2. #252
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=Berankrsh
    69;526793]'
    Vako....2003 zapucam u zemlju nedodjiju,Zbog slijepaca montengro avio kompanije koju sam u Rimu chekao sa 7 sati kashnjenja i zbog njihovog reda letenja,bio sam primoran da uzmem kartu i u povratku da prespavam u Rim
    .
    Slicno mi se djesavalo...i odlucio sam da VISE NE PUTUJEM DOK NAS NE UVEDU NA TU J**ENU *BIJELU* SHENGENSKU LISTU!

    Morao sam ici u Zhabarsku ambasadu u Baru da mi daju vizu jerbo moram konachit sa nashim pashoshem.U ambasadi doceka me jedna nasha odiva,tako nashminkana u trenutku sam pomislio da sam nedje u bordel svratio.
    Ljepse su one iz boredla...bar su krajnje uljudne u svakom momentu tamo...znaju da od tebe zaradjuju, pa se trude da to POSTENO I ODRADE! A ta i slucne *frakafulje* su primjer svega pokondirenoga, bezobraznoga i umisljenoga balkanskog mentaliteta
    Gospodine zashto nijeste bachili ovaj pasosh,pa kao vashi ostali ukucani da krshteno putujete!
    Pa ostani u istu drzavu!!!!!
    dotichna mi nije taj dan dala vizu nego poslije 4 dana..a zna da sam shljegao iz Berana za vizu...
    Pa ostani u istu drzavu!!!!!NEGO I TA JE PRICA ZAVRSENA! Nadajmo se da ce novi CG diplomatski sluzbenici biti malo uljdniji i bolji, I DA CEMO IH MOC MIJENJAT AKO NE BUDU...dako i to docekamo!!

    Poenta?...
    Sad da trazhim drzhavljanstvo? da stojim u red i odgovaram brkatim kravama da me ucenjuju sa mojim drzhavljanstvom?Neka fala...
    Da popunim prazne vrece kokoshara i najvecih glibaca na balkanu....
    Elem,ne zhivim vishe tamo .Drzhavljanstvo Crnogorsko mi ne treba.Doci cu kad me zelja mine da obidjem onih par grobova i nekoliko zhivija sa kim sam se ispiljio....
    Mene je bukvalno STRAH kad procitam OVAKVO OGORCENJE NA NAS OVDJE.:oops::cry:..a svakako zasluzeno, na zalost...
    Ps.Globalno je zagrijavanje...zna li ko eli je prohodan put smrti do berana?moze li se autom?

    Bices prijatno iznenadjen...po prvi put ne moras razmisljat o trapu i *ramenima* od kola, nego mozes prosjek oko 70 km/h od mora do Berana.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  3. #253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ne trpaj sebe u istu vrecu sa kalkulantima jer nesto ne vidju da kukas kako ti sve propade i kako ce ti neko uzeti djedovinu i ne zalis se do Kofija Anana mada bi vama bilo blize kod Kondolize ona je osjecajnija
    Ala si zapeo za Kofija majko sveta. :mrgreen: Otisao je Kofi.

    Ti ka da si zaboravio da Kondoliza doruckuje samo sa PEZeovcima?

  4. #254
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mi trajalo svecano raspolozenje ni 2 dana...vec ponomo moram da kao avatar vrnem moje *oko koje place olovnim suzama*....a i ne vrnuo kad slusam i citam ove nekad svadjalacke postove, a nekad tuzne zbog naseg nesojluka grdnoga...sto ces....dako se ispravimo kad nas prime u Evropu.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  5. #255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Nije mi trajalo svecano raspolozenje ni 2 dana...vec ponomo moram da kao avatar vrnem moje *oko koje place olovnim suzama*....a i ne vrnuo kad slusam i citam ove nekad svadjalacke postove, a nekad tuzne zbog naseg nesojluka grdnoga...sto ces....dako se ispravimo kad nas prime u Evropu.
    Da ako... ali i to je pitanje.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  6. #256
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post
    Ala si zapeo za Kofija majko sveta. :mrgreen: Otisao je Kofi.

    Ti ka da si zaboravio da Kondoliza doruckuje samo sa PEZeovcima?
    E djaola dje pogrijesi Kofi te ga zamijenise a meni ne javise. A dobro me podsjeti za Kondolizu sad mi je jasnije neko presaltavanje i ono 'oprosti mi pape...'

  7. #257
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    E djaola dje pogrijesi Kofi te ga zamijenise a meni ne javise. A dobro me podsjeti za Kondolizu sad mi je jasnije neko presaltavanje i ono 'oprosti mi pape...'
    U stvari, Kofijev zadnji dan je preko$utra. Ne znam moze li se jos sto uradit u ovu preostalu uru ipo (u NYC je trenutno 3:30 PM) koliko je ostalo do kraja zvanicnog radnog vremena u UN.

    A i vakat mu je da ide vishe. Ustolichio se ka da je Crnogorac.

  8. #258
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kofi, who?
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  9. #259
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moglo bi se lako desiti da se Kofi za dovidjenja oglasi povodom ove nemile situaciji koja tisti nama strane drzavljane, a ako okasni daj sredi neki dorucak tamo ali da ne bude u mec donald

  10. #260
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postovani forumasi,

    pokrenuo sam ovu diskusiju, koja je ispala interesantnija nego sto sam ocekivao, da bih ja, i drugi koje to interesuje, dobili odgovore na temu dvojnog drzavljanstva.

    Diskusija jos nije zavrsena, nastavite ako zelite, ja se ovdje povlacim, ukljucujuci i sve druge teme. To sto se ljudi, bolje reci covjek, koji uredjuje sajt, koristi uvredama i zamjenom teza umjesto argumentima, nije ni najmanji razlog. Razlog je taj sto je bespredmetno ucestvovati u diskusiji u kojoj niste u mogucnosti da saopstite argumente i postavite pitanja koja su direktno vezana za temu, u kojima nema uvrede ili bilo cega takvog. Odnosno, bolje receno neki postovi se brisu, i ja ne zelim da ucestvujem u poludirigovanoj razmjeni misljenja.

    Pozdrav svima

  11. #261
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Nije mi trajalo svecano raspolozenje ni 2 dana...vec ponomo moram da kao avatar vrnem moje *oko koje place olovnim suzama*....a i ne vrnuo kad slusam i citam ove nekad svadjalacke postove, a nekad tuzne zbog naseg nesojluka grdnoga...sto ces....dako se ispravimo kad nas prime u Evropu.

    Morate se ispravit prije ulaska,e ga necete gledat Europe skorija dana....
    Juceranji primjer.Nijesam moga kupi kartu kod krshtenih kompanija,jerbo moram prvo pogledat red letenja Crnogorskolopovske kompanije.Cekao sam 24 sata da mi odgovore na mail.Smilovashe se i javishe da karta koshta 262 eura + 15 eura aerodromske takse u povratku na aerodromu Islamabada.....e i da im moram platit keshom.Ne zanima ih da dolazimo preko okeana,i da recimo imamo prtljag koji moramo sekat na svakom presijedavanju.Zbog koga?Svaki put kad sam dolazio prtljag mi je ostao po aerodorma shirom jevrope,da bi nam javili posle 5 dana"da je plava torba sva rascijepana ..ali uglavno da je stigla"....sad ja moram iz berana putem smrti do islamabada da bi uzeo prtljag......
    pa se chudish Bone shto smo ti "ijedni"....Ali, ajde sve to prodje no te sachekaju u povratku ka ove godine u martu,par shkrbavija zhandara sa ljevorima shto im mlati po mudima sa sve nakrivljenom shapkom mi se obraca"dje si jadan dugo te chekamooooo!"..da skratim.Kriminalci tipa onoga te pushtishe juche sa crnim dzhipom,znajuci da nijesam tamo dugo vrmena su obrnuli prvi izadnji broj mog matichnog broja i sa uradjenom slikom radili svoj posao pod mojim imenom.Sat vremena sam chekao a i ostali putnici dok nije chcoche stigao fax iz Bijograda grada...normalno,tudja faca..dade mi pasosh,i ne izvinu se tovar i ostali tovari...uzeshe mi 15 eura aerodromske takse,i putuj igumane! putuj bravu dje si i dolazio....no, evo me opet...moram rad mrchke da sam pored nje za blagu noj...josh ona mi je ostala....
    Drzhavljanstvo?i da me to shjekira...ajde jadan.....
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  12. #262
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by challenger View Post
    Postovani forumasi,

    pokrenuo sam ovu diskusiju, koja je ispala interesantnija nego sto sam ocekivao, da bih ja, i drugi koje to interesuje, dobili odgovore na temu dvojnog drzavljanstva.

    Diskusija jos nije zavrsena, nastavite ako zelite, ja se ovdje povlacim, ukljucujuci i sve druge teme. To sto se ljudi, bolje reci covjek, koji uredjuje sajt, koristi uvredama i zamjenom teza umjesto argumentima, nije ni najmanji razlog. Razlog je taj sto je bespredmetno ucestvovati u diskusiji u kojoj niste u mogucnosti da saopstite argumente i postavite pitanja koja su direktno vezana za temu, u kojima nema uvrede ili bilo cega takvog. Odnosno, bolje receno neki postovi se brisu, i ja ne zelim da ucestvujem u poludirigovanoj razmjeni misljenja.

    Pozdrav svima
    Ko ti je brisao odgovore?
    Zashto se povlachish ? pokrenuo si jednu shkakljivu temu.Drugo je gledamo mi sa strane ,drugo oni te su dolje....
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  13. #263
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by challenger View Post
    Postovani forumasi,

    pokrenuo sam ovu diskusiju, koja je ispala interesantnija nego sto sam ocekivao, da bih ja, i drugi koje to interesuje, dobili odgovore na temu dvojnog drzavljanstva.

    Diskusija jos nije zavrsena, nastavite ako zelite, ja se ovdje povlacim, ukljucujuci i sve druge teme. To sto se ljudi, bolje reci covjek, koji uredjuje sajt, koristi uvredama i zamjenom teza umjesto argumentima, nije ni najmanji razlog. Razlog je taj sto je bespredmetno ucestvovati u diskusiji u kojoj niste u mogucnosti da saopstite argumente i postavite pitanja koja su direktno vezana za temu, u kojima nema uvrede ili bilo cega takvog. Odnosno, bolje receno neki postovi se brisu, i ja ne zelim da ucestvujem u poludirigovanoj razmjeni misljenja.

    Pozdrav svima
    Skretanje sa teme nije nikome skodilo... ionako u svakom topiku mora biti malo sala...
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  14. #264
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    471
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac View Post

    ...Prije sat vremena sam registrovao sajt nedajdomovinu.org koji ce biti na raspolaganju oko 3. januara. Ja cu odmah u prvoj polovini januara sazvati na sastanak ovo udruzenje Crnogoraca u Danskoj i kroz udruzenje cemo takodje pokusati da pokrenemo SCAE (Savez Crnogorskih Asocijacija Evrope). Takodje se nadam da ce nam "Amerikanci" i "Australijanci" pomoci, jer ce ovo njih pogoditi jos teze nego nas Evropljane....
    Beranac, ne znam koliko će vam SCAE pomoći, jer pod dojmom sam da se ta udruga raspada, ako se već nije raspala posve.
    Imaju oni već duže vremena međusobne trzavice, a koliko sam shvatio iz kontakata s njima, a i razgovora od prije par neđelja, s jednim čovjekom iz Vijeća Crnogoraca Zagreba - taj SCAE je prilično uspavana asocijacija. Tako da vam želim sreću da ih pokrenete, jer se čini mi se, oni sami ne znaju/ne mogu pokrenuti ni milimetar.

    Pozdrav

  15. #265
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The Severed Garden View Post
    Beranac, ne znam koliko će vam SCAE pomoći, jer pod dojmom sam da se ta udruga raspada, ako se već nije raspala posve.
    Imaju oni već duže vremena međusobne trzavice, a koliko sam shvatio iz kontakata s njima, a i razgovora od prije par neđelja, s jednim čovjekom iz Vijeća Crnogoraca Zagreba - taj SCAE je prilično uspavana asocijacija. Tako da vam želim sreću da ih pokrenete, jer se čini mi se, oni sami ne znaju/ne mogu pokrenuti ni milimetar.

    Pozdrav
    Znam, bio sam u kontaktu sa Zaimom ljetos. SCAE propada zbog patriJota i turbocrnogoraca ciji je sopstveni interes samoreklamiranja veci od interesa zbog kojega su izabrani.

  16. #266
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69 View Post
    Sad da trazhim drzhavljanstvo? da stojim u red i odgovaram brkatim kravama da me ucenjuju sa mojim drzhavljanstvom?Neka fala...

    Elem,ne zhivim vishe tamo .Drzhavljanstvo Crnogorsko mi ne treba.Doci cu kad me zelja mine da obidjem onih par grobova i nekoliko zhivija sa kim sam se ispiljio....
    Imas ti pravo da se odreces sopstvenog drzavljanstva, i razumijem te ako to uradis - ALI NEMAS PRAVO DA SVOJOJ DJECI ODUZIMAS NJIOVO PRAVO.

  17. #267
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja otvorih sajt - pa izvolite i doprinesite, vama kojima je stalo do vase domovine.

    www.nedajdomovinu.org

  18. #268
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac View Post
    Znam, bio sam u kontaktu sa Zaimom ljetos. SCAE propada zbog patriJota i turbocrnogoraca ciji je sopstveni interes samoreklamiranja veci od interesa zbog kojega su izabrani.
    Beranac, krajnje neposteno i nekorektno navodis ime covjeka pa onda tvoje nebulozne tvrdnje i ispada kao da je on tako nesto tebi prenio.
    O nesporazumu u SCAE nema nikakve tajne i sve je napisano na njihovom zvanicnom sajtu. Da li ta crnogorska organizacija propada ili ne zna vecina tih ljudi koja se javljala i javlja na ovom forumu i da je tako sigurno si ti potonja osoba kojoj bi takvu povjerili da je objavis ovdje.
    Pusti takve price jer ce se opet po ko zna koji put izvinjavati za ono sto si pricao pa je mozda ipak cjelishodnije prije pisanja malo razmisliti. Mozemo ovdje raspravljavati o bilo cemu, mozeo se se i saliti i zezati i sve ali manimo se diskreditovanja ljudi. Nije to bas nimalo crnogorski.

  19. #269
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by challenger View Post
    Crnogorski i srpski nacionalizam su samo isti odraz u ogledalu,

    Kako da ne.
    Crnogorski nacionalisti su pokrenuli nekoliko ratova na Balkanu, ubili hiljade ljudi, procerali stotine hiljada ljudi sa svojih ognjista.
    Sto jes, jes.
    Pravo zboris.

    Jesu li i njemački i malteški nacionalizam jednako opasni?

  20. #270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Beranac, krajnje neposteno i nekorektno navodis ime covjeka pa onda tvoje nebulozne tvrdnje i ispada kao da je on tako nesto tebi prenio.
    O nesporazumu u SCAE nema nikakve tajne i sve je napisano na njihovom zvanicnom sajtu. Da li ta crnogorska organizacija propada ili ne zna vecina tih ljudi koja se javljala i javlja na ovom forumu i da je tako sigurno si ti potonja osoba kojoj bi takvu povjerili da je objavis ovdje.
    Pusti takve price jer ce se opet po ko zna koji put izvinjavati za ono sto si pricao pa je mozda ipak cjelishodnije prije pisanja malo razmisliti. Mozemo ovdje raspravljavati o bilo cemu, mozeo se se i saliti i zezati i sve ali manimo se diskreditovanja ljudi. Nije to bas nimalo crnogorski.
    Dakle, opet govoris neistine, ka po obicaju. E da mi je znat koji dnevni red imas:

    Javno sapostenje SCAE!

  21. #271
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E jadno Beranac da jadnije ne moze biti. Vidis li da sam napisao da to odavno stoji na sajtu i da nije nikakva tajna, a ti to navodis kao potvrdu tvojih izmisljotina o turbocrnogorcima... samo jos jedna tvoja slika, ali ako je tebi sa tim dobro meni je jos bolje. Nijesam ja to napisao zbog tebe vec da ostali ne pomisle da ti prenosis neki djelic istine prepricavajuci davno objavljeno i davno procitano saopstenje.....

  22. #272
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma, sigurno. Nego, znas li zasto je doslo do razmirica? Ja znam - otud i prica o turbocrnogorcima.

  23. #273
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    471
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac View Post
    Znam, bio sam u kontaktu sa Zaimom ljetos.
    Ja proljetos, ali mi čovjek nije ništa detaljnije pričao, već sam mimo "redovnih kanala", dobio neke informacije od naših ljudi iz Zagreba.


    SCAE propada zbog patriJota i turbocrnogoraca ciji je sopstveni interes samoreklamiranja veci od interesa zbog kojega su izabrani.
    Može biti, ne znam sve detalje, ali mislim da ima još nekih faktora, poput recimo izvjesnih organizacionih propusta, radi kojih i ovi moji "purgeri" nijesu htjeli prisniju saradnju sa SCAE... e sad... ko je sve tome kriv, to nemam pojma.
    Last edited by The Severed Garden; 30-12-06 at 23:45.

  24. #274
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Taj čovjek garant nije ništa detaljnije pričao ni Berancu nego on lupeta i diskredituje čovjeka nepotrebno, ali to je izgleda stil Beranca da se zakloni iza nekoga, ali.....

  25. #275
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li neko može da mi pojasni ovo:

    Predlog zakona o crnogorskom državljanstvu


    I OSNOVNE ODREDBE

    Član 2

    Crnogorski državljanin koji ima i državljanstvo druge države, smatra se crnogorskim državljaninom u postupku pred organima Crne Gore, ako nije drugačije određeno ratifikovanim međunarodnim ugovorima.

    Kako je moguće da neki crnogorski državljanin ima i drugo državljanstvo, ako crnogorsko gubi čim prihvati državljanstvo neke druge države? Ili to možda može ako je državjanin neke druge države, a crnogorsko uzima naknadno?

Page 11 of 30 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorsko državljanstvo (Zakon i praksa)
    By beat in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 25-03-15, 02:51
  2. Psihijat i privatna praksa u PG
    By sparklica in forum Centralni
    Replies: 3
    Last Post: 21-03-13, 18:36
  3. Replies: 20
    Last Post: 11-02-13, 12:39
  4. Elektrotehnica Skola-Smjer Racunari PRAKSA
    By Baka901 in forum Centralni
    Replies: 9
    Last Post: 16-07-12, 23:19
  5. Crnogorsko
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 25
    Last Post: 27-08-11, 22:48

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •