Page 9 of 30 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 201 to 225 of 745

Thread: Crnogorsko državljanstvo (Zakon i praksa)

  1. #201
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drl View Post
    Dok je spoljnih i unutrasnjih neprijatelja u ovolikom broju, neumjesno je ocekivati ikakve promjene u RCG, sada kada je najvaznije da se neprijateljima ne da crnogorsko drzavljanstvo. Oni koji su naslijedili majstore odrodjavanja koji su Crnu Goru utopili u bezbroj zajednica, oni koji su otjerali hiljade i hiljade sposobnih, voljnih, pametnih, obrazovanih, iskrenih i postenih, oni koji su pisali ustave i zakone i Titu i Slobu i Momiru i Milu, sada odredjuju podobnost i dijele Crnogorce na drzavljane i na 'potencijalne nerijatelje- ne drzavljane.' Uvijek se nadje dovoljno skutonosa i pateticnih cekalaca na patriotske penzije da podrze ocuvanje rezima i rezimske svijesti, bez obzira na cijenu.
    Vazno je da oni znaju sta cemo mi sa nasim drzavljanstvom, da ne ugrozimo drzavu i poredak, to jest drzavu-poredak-tesko steceni kapital. Dokle paranoja, dokle macehinski odnos prema emigraciji, dokle i zasto?
    E tako ti je to, lakse je sad bit kerber drzavonsti koja ce bit ugrozena narednih 100 godina i izmisljat neprijatelje, no se prifatit nekog posla i od onoga sto vec postoji napravit pristojno mjesto za zivot, kojim cemo se ponosit i mi sto ne zivimo tamo. Ali ne, troglave azdaje su na sve strane, jedva cekaju da nas prozderu, a mi cemo bit na vlast jos minimum tih 100 godina (sa spomenicama dakako i sve sto uz to ide), da sacuvamo tekovine, a za posle cemo vidjet...

  2. #202
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Milovane, ja sam cuo da ce taksa biti zaista 1000 eura, a porez na sramotu 200% Zamisli kad navale onija 2 meleona poreklom ima da Crna Gora otplati dugove od toga

    To je vishe, nego shto sam ja PLACAO za VIZE, dvije decenije stranim ambasadama, zbog brskutskog PASOSHA,

    kako se godj okrenemo, nama je guzica odpozadi.

    Eto i za AERODRUM u BERANE,
    da ne rizikuju, dolje gore uz KANJON MORACHKI
    sa dva pasosha, nas uz Vjeternik preko Peljeva Brijega, pushtaju na jedan PASHOSH.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #203
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    To je vishe, nego shto sam ja PLACAO za VIZE, dvije decenije stranim ambasadama, zbog brskutskog PASOSHA,
    Trebalo bi onda mozda malo tu taksu smanjiti, mada kamata na dvije decenije nije mala. Nego te sve zaboravim pitati da si se predomislio pa uzeo tudje drzavljanstvo da li bi se sad bunio ili pokrio usima da ko tu bruku ne cuje?

  4. #204
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Trebalo bi onda mozda malo tu taksu smanjiti, mada kamata na dvije decenije nije mala. Nego te sve zaboravim pitati da si se predomislio pa uzeo tudje drzavljanstvo da li bi se sad bunio ili pokrio usima da ko tu bruku ne cuje?

    Ima stvari, kojih se nebi odrekao po CIJENI ZIVOTA (svoga , za djecu i njihov zivot, je druga stvar),
    zato teshko mogu dati odgovor na hipotetichka pitanja.

    Mnogi smatraju, da sam se obrukao 21.maja,
    svi mi nosimo pomalo sramote i nesigurnosti sa sobom,
    bolje da se , ne gadjem krshima, dok stanujem u kucu od stakla.

    Znam, da interes DRZAVE CRNE GORE,
    mora biti IZNAD MOJIH LICHNIH INTERESA,
    koliko ja ispunjavam te kriterije, to je za raspravu, neka me optuzuju za Crnogorski nacionalizam, a nekad za manjak Patriotizma,
    nijesam ja SVETI VASILIJE,
    no GRESHNI MILOVAN,
    shto reche Don Branko Zbutega, laka mu Crna Crnogoraska zemlja.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #205
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac View Post
    Bone, pokazao si da si covjek koji vidi dalje od svog sopstvenog nosa i da se znas staviti u situaciju drugih. Zbog toga te pozivam da se pridruzis nasem pokretu kao pravni savjetnik. Garantujem da ti trud nece biti dzaba. Em cemo te kao organizacija direktno preporucivati u rjesavanju bilo kakvih sporova, em bi smo te koristiti kao pravni zastupnik u Crnoj Gori.

    Javicu ti se na PM da razmijenimo emailove i telefone, ako budes imao volju.

    Jos samo da ti kazem da ce organizacija samo traziti da se dijaspori ne oduzima drzavljanstvo, NE da trazi izborna prava ili da se mijesa u interne poslove Crne Gore. Dakle, nijesmo politicka poluga nikome.
    Beranac, generacijo,
    Za tebe i slicne Bone je VAZDA tu, sa svom snagom koja mi preostaje.....jer ja neznam na koju cu stranu od posla...

    ali ovo je toliko OK DA i dalje mislim kao Vaso sa Orje luke,Crnogorac po genima i po opredjeljenju, da je nick Old Bone u pravu u ovoj diskusiji sa znatnijim procentom od Harija(jer niko nije potpuno u pravu u konkretnom sliucaju!) ...a mislim da CEMO NAS DVOJICA ZAJEDNO DA SJEDNEMO I DA VIDIMO KAKO DA OSMISLIMO KONKRETAN PREDLOG ( uz pomoc kolega)pa DAKO DOPREMO TAMO-GDJE-TREBA-DA -DOPREMO i da im damo neki nacrt amandmana , koji bi bio u skladu sa EU pravom, a i sa sto sirim interesima.....pa i interesima emigracije.


    Muka je sto ja za statusno pravo (a to je drzavljanstvo, poslovna sposobnost i sl.-prava vezana za licnost)- NISAM EXPERT... a ja nisam navikao da budem drugorazredni strucnjak-(ili sam prva liga i dominiram ,ili *muchim*)...ALI CU GA NAUCIT ZA MOJU BRACU U TUDJINI i BICU EXPERT DOVOLJNO !

    Hari, pitam te kao covjek:

    Koliko si volio *karavane*kad su maja mjeseca *sljegli* u CG da nam pritvrde i fakticki ONI donesu drzavu?
    Sjeti se ..
    tako su se *karte* bile podijelile da su *izvanjci* odlucivali o onih 10% razlike.....ovdje je bilo oko 6% a odlucujucih 4 % su oni donijeli I TO JE FAKAT!!!!!!!
    Ima jedna u Bibliji:
    "Ko tebe Jerusalime zaboravio- desnica ga ruka zaboravila...."
    a nama dvojici je Jerusalim ovakva CG, a njima se NE SMIJE ZABORAVITI sto su odlucujuce doprinijeli da je ovakva...no cemo mi i kolege udruzit znanja i iskustva, ako Bog i sveti Vasilija da....pa da nesto pamatno smislimo!!!


    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  6. #206
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Hari, pitam te kao covjek:

    Koliko si volio *karavane*kad su maja mjeseca *sljegli* u CG da nam pritvrde i fakticki ONI donesu drzavu?
    Sjeti se ..
    tako su se *karte* bile podijelile da su *izvanjci* odlucivali o onih 10% razlike.....ovdje je bilo oko 6% a odlucujucih 4 % su oni donijeli I TO JE FAKAT!!!!!!!
    Ima jedna u Bibliji:
    "Ko tebe Jerusalime zaboravio- desnica ga ruka zaboravila...."
    a nama dvojici je Jerusalim ovakva CG, a njima se NE SMIJE ZABORAVITI sto su odlucujuce doprinijeli da je ovakva...no cemo mi i kolege udruzit znanja i iskustva, ako Bog i sveti Vasilija da....pa da nesto pamatno smislimo!!!
    Pozdrav,
    Bone, osjecao sam se divno i predivno tada jer sam tada vidio ljude koji vole i zele svoju drzavu i dolaze da gledaju kako im san ispunjava. Malo je Bone ljudi koji u kratkom zivotu dozive da ih neko za svoje snove pendreci, tjera, maltretira..., a njima se taj san u inat svima ispunjava i na sramotu progoniocima.
    Vidio sam Bone te ljude koji tu zelju nijesu zaboravili i nikad bas nikad necu pomisliti da su 'sljijegali' da meni ili bilo kome pognu vec su stvarali svoju isto kao i moju drzavu. Ne treba se nikome zafaljivati za ispunjenje sopstvenih snova i duboko sam ubijedjen da oni i ne ocekuju ni fale ni medalje za to. Vjerovatno bi se naslo jos mnogo pogodnih rijeci iz Biblije ili mozda ona da se ne gleda sta ti je dala dzava vec sta si ti njoj dao, ali to ponajbolje zna kad se ostane sam sa sobom pa se zamisli nad tim. Smisljajte Bone radi mene sta god ocete i kako ocete meni je dovoljno da nasa drzava ne bude maceha prema onima kojima ljubav prema njoj nikad nije dolazila u pitanje, a kako ce biti sa onima koji su sa tim kalkulasali i trazili sta se vise isplati se ne sjekiram jer ce oni vazda naci neku racunicu.

  7. #207
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Beranac, generacijo,
    Za tebe i slicne Bone je VAZDA tu, sa svom snagom koja mi preostaje.....jer ja neznam na koju cu stranu od posla...

    ali ovo je toliko OK DA i dalje mislim kao Vaso sa Orje luke,Crnogorac po genima i po opredjeljenju, da je nick Old Bone u pravu u ovoj diskusiji sa znatnijim procentom od Harija(jer niko nije potpuno u pravu u konkretnom sliucaju!) ...a mislim da CEMO NAS DVOJICA ZAJEDNO DA SJEDNEMO I DA VIDIMO KAKO DA OSMISLIMO KONKRETAN PREDLOG ( uz pomoc kolega)pa DAKO DOPREMO TAMO-GDJE-TREBA-DA -DOPREMO i da im damo neki nacrt amandmana , koji bi bio u skladu sa EU pravom, a i sa sto sirim interesima.....pa i interesima emigracije.


    Muka je sto ja za statusno pravo (a to je drzavljanstvo, poslovna sposobnost i sl.-prava vezana za licnost)- NISAM EXPERT... a ja nisam navikao da budem drugorazredni strucnjak-(ili sam prva liga i dominiram ,ili *muchim*)...ALI CU GA NAUCIT ZA MOJU BRACU U TUDJINI i BICU EXPERT DOVOLJNO !

    Hari, pitam te kao covjek:

    Koliko si volio *karavane*kad su maja mjeseca *sljegli* u CG da nam pritvrde i fakticki ONI donesu drzavu?
    Sjeti se ..
    tako su se *karte* bile podijelile da su *izvanjci* odlucivali o onih 10% razlike.....ovdje je bilo oko 6% a odlucujucih 4 % su oni donijeli I TO JE FAKAT!!!!!!!
    Ima jedna u Bibliji:
    "Ko tebe Jerusalime zaboravio- desnica ga ruka zaboravila...."
    a nama dvojici je Jerusalim ovakva CG, a njima se NE SMIJE ZABORAVITI sto su odlucujuce doprinijeli da je ovakva...no cemo mi i kolege udruzit znanja i iskustva, ako Bog i sveti Vasilija da....pa da nesto pamatno smislimo!!!


    Pozdrav,

    Bone,

    Pojma nemas koliko mi je drago sto zelis da nam pomognes. Ljudi su vec poceli da se javljaju na mail i jednostavno ne mogu da vjeruju sta im se sprema. To samo znaci da su nam dijasporske organizacije podbacile, jer su one te koje bi trebale da nas orijentisu o ovakvim stvarima. Partije u Crnoj Gori takodje.

    Prije sat vremena sam registrovao sajt nedajdomovinu.org koji ce biti na raspolaganju oko 3. januara. Ja cu odmah u prvoj polovini januara sazvati na sastanak ovo udruzenje Crnogoraca u Danskoj i kroz udruzenje cemo takodje pokusati da pokrenemo SCAE (Savez Crnogorskih Asocijacija Evrope). Takodje se nadam da ce nam "Amerikanci" i "Australijanci" pomoci, jer ce ovo njih pogoditi jos teze nego nas Evropljane.

    Jos jednom hvala i cucemo se uskoro.




    Osobe koje ovo citaju i koje bi htjele da nam pomognu neka se jave na beranac(@)gmail.com. Poslije 3. januara ce email adresa biti: [email protected].

    Molio bih vas u inostranstvu da obavijestite svoju rodbinu i prijatelje o nastaloj situaciji i recite im da se angazuju kroz svoja lokalna udruzenja.

    Hvala.
    Last edited by Beranac; 28-12-06 at 17:26.

  8. #208
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milovane, evo se Slavko Mrdovic jako zabrinuo zbog tog zakona pa opremi bolnicu u Pljevljima, a kaze sljedece je Cetinje. Kako njemu ne pada na um da kalkilise sta mu se isplati a sta ne i sta mu to drzava uzima a on joj daje i sakom i kapom.

  9. #209
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slavko Mrdovic bogami ima djecu koju bi volio da odrzi u domovinskom zagrljaju, a ne da mu zauvjek budu apatridi bez korjena zbog nekih tamo Harijevih doktorata.

  10. #210
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Beranac, kad pominjes ima Slavka Mrdovica ustani sa stolice i da ne pricamo o doktaratima, ambasadorima i cudesima jer i za to treba drzavljanstvo koje ti nijesi htio

  11. #211
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Beranac, kad pominjes ima Slavka Mrdovica ustani sa stolice i da ne pricamo o doktaratima, ambasadorima i cudesima jer i za to treba drzavljanstvo koje ti nijesi htio
    Doktore, ja ustajem samo na pomen tvog imena.

    No neka nemo sad da razvodnjavamo temu. Slavko ce imat prilike da rece svoje.

  12. #212
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne laskaj sebi da ces ti biti u mogucnosti Slavka za to pitati, ali ko zna on je veliki haritativac

  13. #213
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Beranac, kad pominjes ima Slavka Mrdovica ustani sa stolice i da ne pricamo o doktaratima, ambasadorima i cudesima jer i za to treba drzavljanstvo koje ti nijesi htio
    Bogme kako dje. Milan Panic, iako drzavljanin SAD, bijashe pre$ednik srpske vlade. Mi Crnogorci svojim princom nazivamo coeka koji je francuski drzavljanin. Sve je moguce u zemlji chuda.

    Sa ovim zakonom, ako ga ikada i usvoje, bice malverzacija ka' i sa drugim zakonima, propisima, itd. Sve ce se zavrshavati preko case rakijice ili viskija, pozivanja na rodbinske i kumovske veze, kuverti, itd. Zato se ljudi opustite; nece biti nasilnog oduzimanja drzavljastava. A proci ce godine i godine dok Crna Gora profunkcionishe ka' Danska. Kada se to i dogodi, mi cemo naveliko biti stanovnici nekih drugih svjetova, a chukunuchad rodjena van CG se nece mnogo zanimat za te stvari. Ako u to vrijeme i bude pasosha, drzavljanstava i granica. Mene vise brine ovo globalno zagrijavanje no pasosh koji cu po$edovat.


  14. #214
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lako je tebi Lutkice sad pricati kad te djeca ne pitaju sto se ti mama odrece svoje drzave. Procitaj dobro ono sto je Milovana sin pita pa da se nekad ne stidis

  15. #215
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ne laskaj sebi da ces ti biti u mogucnosti Slavka za to pitati, ali ko zna on je veliki haritativac
    Ne bih bas rekao. Slavko je ponesen za svoju drzavu. On svojima u domovini ne prodaje i sa njima ne biznisise, no daje bogme dzabe. Ima, dakle, patriotski a ne "akademski" stav prema svojoj zemlji.

  16. #216
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Izgleda da si malo pogubio Beranac jer nijesam ni rekao da on biznisise to je tebi drzava vezana sa biznisom Sad ti za one njiva dajem samo po 10 centi za kvadrat

  17. #217
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Good point, Lutkice - ovo za princa.

    Sta ti kazes Hari? Sta cemo sa Princom? Oli mu ti slat garantno pismo kada mu trebala dozvola za rad?

  18. #218
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Na salter Beranac i Princ i svi koje hoce drzavljanstvo. Pa sve po zakonu onako redom kako to ide, samo opet dobro proracunati sta se isplati

  19. #219
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Lako je tebi Lutkice sad pricati kad te djeca ne pitaju sto se ti mama odrece svoje drzave. Procitaj dobro ono sto je Milovana sin pita pa da se nekad ne stidis
    Prije nekoliko godina, jedan moj dobri prijatelj mi reche da on ima samo svoju, privatnu Crnu Goru, u podrumu svoje kuce. Dok tu njegovu Crnu Goru nijesam po$etila, nijesam vjerovala da tako nesto moze da postoji. Cush Crna Gora u podrumu! Ma je on zaista ima; u podrumu svoje kuce, daleko od geografske Crne Gore, ma mnogo blizu nego pojedincima koji je nikada fizicki nijesu napustili.

    Niko njemu Crnu Goru oduzeti ne moze. Ni Milo, ni Ranko, ni Janko, ni Marko. Niti jedan zakon o drzavljastvu. Tako ni meni.

    Nego, sto cemo mi sa onim globalnim zagrijavanjem? Polarni medjedi jos nijesu zaspali, ptice selice zbunjene i ne znaju trebaju li lecet juzno li $everno...itd.


  20. #220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E takvog te volim, kada si principjelan i kada postujes zakon. Da li to znaci da ces otic u biracki spisak i sebe izbrisat iz njega, i ponistit onaj glas sto si dolje dao 21. maja, posto si u Americi toliko godina. Nije po zakonu, znas...

    Ojdo da setam ovog mog njemackog ovcara. Ona ima pasos i nju mogu uvest bez viza i ona moze jurit ovce po Berana bez radne dozvole. Ja ojdo u salter sa Princom.


  21. #221
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post
    Nego, sto cemo mi sa onim globalnim zagrijavanjem? Polarni medjedi jos nijesu zaspali, ptice selice zbunjene i ne znaju trebaju li lecet juzno li $everno...itd.

    Otvori slobodno temu. Ja imam isto nekoliko cudnih stvari sto se desavaju ovdje....

  22. #222
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lutkice izgleda bogomi da si dobro problem uocila jer ne znam da je totalno zagrijavanje zbog onija djaolija rupa ili zbog odricanja od svoje drzave. Ima jedan nas slikar u Parizu koji je isto napravio Crnu Goru pocev od tunela koji je nazvao Sozina pa do onoga shkanja na koji se tamo $ede.
    Dok je takvih ne bojim se ja za nasu Crnu Goru, a ovi koji racunaju par eura desno ili lijevo neka su zivi i zdravi i neka setaju vuchjake

  23. #223
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Lutkice izgleda bogomi da si dobro problem uocila jer ne znam da je totalno zagrijavanje zbog onija djaolija rupa ili zbog odricanja od svoje drzave. Ima jedan nas slikar u Parizu koji je isto napravio Crnu Goru pocev od tunela koji je nazvao Sozina pa do onoga shkanja na koji se tamo $ede.
    Dok je takvih ne bojim se ja za nasu Crnu Goru, a ovi koji racunaju par eura desno ili lijevo neka su zivi i zdravi i neka setaju vuchjake
    Kod Sozine se vec uochavaju tehcnicki problemi, a ovi nashi virtuelni crnogrski podrumi su, fala Bogu, sasvim solidni. I ne prokisnjavaju. I nema odrona. Ne chuju se chak ni ove 'tice koje jos nijesu odlecele i ne znaju kukavice ni dje da idu ni sto do chine.

    Nego, u kojoj si ti vremenskoj zoni?

  24. #224
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    On je napravio onu staru Sozinu sto voz prolazi, a ja sam tu u Drpe Mandic, a ako pitas Beranca to je americka zona

  25. #225
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uf, patrijoto, patrijoto... jel te zabolje...

    aj laku noj...

Page 9 of 30 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorsko državljanstvo (Zakon i praksa)
    By beat in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 25-03-15, 01:51
  2. Psihijat i privatna praksa u PG
    By sparklica in forum Centralni
    Replies: 3
    Last Post: 21-03-13, 17:36
  3. Replies: 20
    Last Post: 11-02-13, 11:39
  4. Elektrotehnica Skola-Smjer Racunari PRAKSA
    By Baka901 in forum Centralni
    Replies: 9
    Last Post: 16-07-12, 22:19
  5. Crnogorsko
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 25
    Last Post: 27-08-11, 21:48

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •