Results 1 to 2 of 2

Thread: Dobri Vicevi

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Dobri Vicevi

    Sastalise, Ibro, Mujo , haso i Rasim. Pita Rasim Ibra, Dobro Ibro u koju banju saljes zenu ove godine,natoce Ibro, ja u Igalo banju.
    Dobro Mujo dje ti tvoju saljes, Mujo- ja u Korculansku banju.
    Rasime, djeces ti tvoju slat ove godine" ne jacu moju j...t sam.
    -------------------------------------------------------------------------------------

    Crnogorac lego go golcit na plazu, bacio peskir preko one stvari ali prije tog stavijo krastavac, poce vikat: ajde djevijke bacite koji evro i davidite ovog mog krokodila, narod prolazi i gleda , kad odjednom dodjose neke mladje zene, pa zapitase: dacemoti mi i 50 evra samo mozeli on sto odradit. onse naljuti i ljutito viknu : daje on htijo radit nebi pao na prosjacki stap, i prosijo ovdje po plazi.
    -------------------------------------------------------------------------------------

    Stara baba je zivjela u kolibi bez ikoga , samoje imala (macka)
    jednog dana ugleda zlatnu ribicu na obali, podizeje kad riba progovori , pustime i ispunicuti tri zelje.
    Ajde kojatije prva , baba ce: da od mene napravite mladu i lijepu princezu.
    A kojaje druga : da od moje kolibe napravite dvorac kraljevski.
    Kojaje treca : da moga macka pretvorite u Princa lijepog visokog.
    I tako ribica joj ispuni sve zelje. dodje noc Princeza upita Princa: dragi ajdemo na spavanje! Princ : pa zarsi zaboravila dasime kastrirala prije 20 godina.

    -------------------------------------------------------------------------------------

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pirocanac izasao ugrad, sa jednom cipelom crnom, a drugom zutom, sretnega policajac, pace: stosise tako obuo kretene, idi i promijeni cipele pirocanac: pa sto daih mijenjam kada take i kuci imam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •