Page 34 of 1249 FirstFirst ... 2430313233343536373844841345341034 ... LastLast
Results 826 to 850 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #826
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    ...mogućnost zapošljavanja na mjesta državnih službenika i namještenika bez položenog državnog ispita uz obavezu njegovog polaganja u roku od godinu dana čini se i kao fer i kao logično i razumno rješenje.
    Ček, nisam ispratio, to ostaje i u novim izmjenama? Tako je bilo kada sam ja počinjao..

    Ovo što čitam oko izmjena po pitanju (ne)kažnjavanja je zastiđe ako tako prođe i ne vidim neko iole logično obrazloženje...


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  2. #827
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,706
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,670
    Thanked in
    4,671 Posts

    Default

    dakle, treba da se povede polemika na ovoj temi kako bi Vijesti pisale tekst, izgleda

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...rolaz-u-dubinu

    “Vrijeme je da se zaustavi bilo kakva diskriminacija ljudi imajući u vidu mogućnost političke zloupotrebe krivičnog postupka. Diskriminacija je moguća imajući u vidu i postojeći Zakon o radu, po kome se protiv trenutno zaposlenog lica može voditi krivični postupak ili čak može biti osudjen na kaznu manju od 6 mjeseci, a da tome licu ne prestane radni odnos. Podsjetiću vas da smo u "aferi Ramada" imali pravosnažno osudjena lica koja su nesmetano nastavila svoj rad u državnoj upravi. Sa druge strane onaj ko hoće da se zaposli, a protiv koga se samo vodi postupak, koji može da se završi obustavljanjem ili oslobadjajućom presudom, ne može ni konkurisati niti biti zapošljen. Dakle, jasna je diskriminacija i mogućnost političke zloupotrebe krivičnog postupka prema neistomišljenicima, pogotovo imajući u vidu karakter vladanja režima pod DPSom. Suština predloženih izmjena Zakona jeste upravo da se prekine sa diskriminacijom po bilo kom osnovu i razmontira zatvoreni sistem partijskog zapošljavanja DPSa u državnoj upravi”, riječi su Konatara.

    valjalo bi Konatar da malo prelista ovo, ili da pročita ovu temu, reda radi. mislio sam da je ozbiljniji momak. da se razumijemo, stvari treba mijenjati ali ne baš ovako
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #828
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Jesu li Vijesti objavljivile sta o ovome predlogu prije nego je Konatar dao izjavu?

  4. #829
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ček, nisam ispratio, to ostaje i u novim izmjenama? Tako je bilo kada sam ja počinjao..

    Ovo što čitam oko izmjena po pitanju (ne)kažnjavanja je zastiđe ako tako prođe i ne vidim neko iole logično obrazloženje...


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

    Bilo, pa brisano, pa se dodaje... Inače dvije godine iskustva za načelnika, rukovodioca bez ikakvih dodatnih uslova. Zastiđe. Da su rekli makar 5 godina radnog iskustva u struci. Ne mora da bude u samom državnom organu da se ne diskriminišu oni koji nisu imali prilike da rade tamo, ali dvije godine ukupno? Neki bečelor sa ukupno 23 godine života bude načelnik ili rukovodilac?

  5. #830
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,706
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,670
    Thanked in
    4,671 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Jesu li Vijesti objavljivile sta o ovome predlogu prije nego je Konatar dao izjavu?
    mislim da Vijesti nisu pisale o ovome dok neko nije prelista forum. već par puta sam primijetio da se o nekim stvarima piše ođe pa posle par dana tekst o tome na portalu

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Moze li bit da bi DPS zloupotrebljavao sadasnji zakon tako sto bi pokretao prijave(neosnovane) da bi osporio buduca imenovanja?
    mogli bi pokušati da ospore ali im ne bi prošlo. ovo je čisto napravljeno da bi se svi uvalili da rade jer su već zajebani pošto nisu dobili ministarstva. možeš li objasniti predlog u kojem stoji da neko sa dvije godine iskustva može da bude rukovodilac odmah? još smješnije da je Konataru ovo u redu a on prvi krenuo sa pričom kako nema ovakvog zapošljavanja. toliko o razionalizaciji
    Last edited by outline; 13-12-20 at 15:22.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #831
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dakle, treba da se povede polemika na ovoj temi kako bi Vijesti pisale tekst, izgleda

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...rolaz-u-dubinu

    “Vrijeme je da se zaustavi bilo kakva diskriminacija ljudi imajući u vidu mogućnost političke zloupotrebe krivičnog postupka. Diskriminacija je moguća imajući u vidu i postojeći Zakon o radu, po kome se protiv trenutno zaposlenog lica može voditi krivični postupak ili čak može biti osudjen na kaznu manju od 6 mjeseci, a da tome licu ne prestane radni odnos. Podsjetiću vas da smo u "aferi Ramada" imali pravosnažno osudjena lica koja su nesmetano nastavila svoj rad u državnoj upravi. Sa druge strane onaj ko hoće da se zaposli, a protiv koga se samo vodi postupak, koji može da se završi obustavljanjem ili oslobadjajućom presudom, ne može ni konkurisati niti biti zapošljen. Dakle, jasna je diskriminacija i mogućnost političke zloupotrebe krivičnog postupka prema neistomišljenicima, pogotovo imajući u vidu karakter vladanja režima pod DPSom. Suština predloženih izmjena Zakona jeste upravo da se prekine sa diskriminacijom po bilo kom osnovu i razmontira zatvoreni sistem partijskog zapošljavanja DPSa u državnoj upravi”, riječi su Konatara.

    valjalo bi Konatar da malo prelista ovo, ili da pročita ovu temu, reda radi. mislio sam da je ozbiljniji momak. da se razumijemo, stvari treba mijenjati ali ne baš ovako
    Moze li bit da bi DPS zloupotrebljavao sadasnji zakon tako sto bi pokretao prijave(neosnovane) da bi osporio buduca imenovanja?

  7. #832
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Kod nas je sada za sam savjetnika I uslov radno iskustvo 5 godina, a za načelnik/cu piše samo 3 godine na poslovima prvog nivoa ekspetskog kadra... Znači neko sa ulice dođe bez državnog ispita sa manje iskustva da rukovodi .... Niice A mora li stručni ispit da polaže ili su i to izbacili?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  8. #833
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Kod nas je sada za sam savjetnika I uslov radno iskustvo 5 godina, a za načelnik/cu piše samo 3 godine na poslovima prvog nivoa ekspetskog kadra... Znači neko sa ulice dođe bez državnog ispita sa manje iskustva da rukovodi .... Niice A mora li stručni ispit da polaže ili su i to izbacili?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Drzavni veli ispit... kako to vazno zvuci, reka bi coek ode u NASA da radis.

  9. #834
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,706
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,670
    Thanked in
    4,671 Posts

    Default

    ovo piše

    „Izuzetno od stava 1 allneja 5 ovog clana, radni odnos u drzavnom organu moze zasnovati i lice bez polozenog strucnog ispita, pod uslovom da isti polozi u roku od jedne godine od dana zasnivanja radnog odnosa."
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #835
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ovo piše
    Ovo je bilo i prije, pa je DPS izmijenio da bi svojim kadrovima koje je do maksimuma pozapošljavao smanjio konkurenciju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  12. #836
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    mislim da Vijesti nisu pisale o ovome dok neko nije prelista forum. već par puta sam primijetio da se o nekim stvarima piše ođe pa posle par dana tekst o tome na portalu
    Ne vjerujem. CDM je ovo objavio prije foruma, a oni cekaju 2 dana da Konatar da izjavu kako ih ne bi diskreditovali, tako bar meni izgleda.

  13. The Following User Says Thank You to H1ghLand3R For This Useful Post:


  14. #837
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ovo što čitam oko izmjena po pitanju (ne)kažnjavanja je zastiđe ako tako prođe i ne vidim neko iole logično obrazloženje...


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Vjer je vezano za eventualna imenovanja koja mogu zapanut neke koji su kriv odgovarali do sad.
    Trpe ljudi pritisak ocigledno koji ce se rijesiti kao i do sad nazalost.

    Partijskim uhljebima skolca i konopca,koji uz znanje ili neznanje,imaju i dosije.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 13-12-20 at 16:00.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. #838
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,091
    Thanks Thanks Given 
    3,895
    Thanks Thanks Received 
    3,185
    Thanked in
    1,619 Posts

    Default

    Idealan uhljeb. Uvališ nekoga ko ne zna previše, bez mnogo mnogo iskustva, još ako ima krivičnu prijavu da se slučajno ne smije brecnut ako vidi neko njesra... Milina...
    Dugo je trebalo novoj većini da krene putevima prethodnika.

  16. #839
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,843
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    Suština predloženih izmjena Zakona jeste upravo da se prekine sa diskriminacijom po bilo kom osnovu i razmontira zatvoreni sistem partijskog zapošljavanja DPSa u državnoj upravi- Konatar


    Dps je napravio diskriminatorski i zatvoreni sistem dje se zaposljavaju samo lica protiv kojih se ne vodi krivicni postupak. Sram ih bilo...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  17. #840
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,706
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,670
    Thanked in
    4,671 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Idealan uhljeb. Uvališ nekoga ko ne zna previše, bez mnogo mnogo iskustva, još ako ima krivičnu prijavu da se slučajno ne smije brecnut ako vidi neko njesra... Milina...
    Dugo je trebalo novoj većini da krene putevima prethodnika.
    da se podsjetimo samo

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nim-funkcijama

    Potpredsjednik URE je zaključio da je vrijeme da se u Crnoj Gori demontira sistem partijskog zapošljavanja DPS-a.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nickih-klubova

    sve kiks za kiksom URE. prvo imenovanje onog Miloševića, sad ovo. imali su potencijala ali izgleda da opet ništa.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #841
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Suština predloženih izmjena Zakona jeste upravo da se prekine sa diskriminacijom po bilo kom osnovu i razmontira zatvoreni sistem partijskog zapošljavanja DPSa u državnoj upravi- Konatar


    Dps je napravio diskriminatorski i zatvoreni sistem dje se zaposljavaju samo lica protiv kojih se ne vodi krivicni postupak. Sram ih bilo...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A Migo koji je snimljen kako trpa kovertu u džep može na državne funkcije u predsjedništu??

    Tu se nisi bunio.

    Da se razumijemo, nisam ni ja za ovo rješenje da može neko protiv koga se vodi krivični postupak da vrši državne funkcije, ALI da oko toga galamite i nekom kažete da ga treba biti sram, a ćutali ste na Petra Ivanovića i Brana Gvozdenovića protiv koga je MANS podnio more krivičnih prijava ili na imenovanja Mugija protiv koga se vode postupci zbog Carina i Bazara na mjesto ambasadora u Sloveniji....
    da nije malo licemjerno.

    Što je najgore, opet bi ste ćutali samo da je DPS na vlasti.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 13-12-20 at 16:25.

  19. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  20. #842
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    To je to, cim se brecnes da kritikujes nesto sto je za kritiku, odmah ide kontra “a oni bivsi...(dodaj po zelji)”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #843
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    To je to, cim se brecnes da kritikujes nesto sto je za kritiku, odmah ide kontra “a oni bivsi...(dodaj po zelji)”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa najglasniji su oni što su ćutali na SVE što je DPS radio? Sad krepaše od brige za državni interes, a na Pomorski saobraćaj u rukama kumova muk.... Tebi je to ok?

    Evo i ja velim da mi se ne sviđa. Možemo sačekat da vidimo uslove konkursa i načine bodovanja. Ne vidim kako će neko sa 2 godine iskustva biti ispred nekog sa 10-15 godina iskustva.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 13-12-20 at 16:27.

  22. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  23. #844
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Ma nije vala ništa bitan državni ispit, ne sjećam se šta sam oklno bješe učio... Stručni ili kod nas carinski je već druga priča, to ostaje kao i do sada. Jasno je meni zašto su ubacili izmjene ali mi njihovo obrazloženje ne pije vodu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Last edited by institucija; 13-12-20 at 16:28.

  24. #845
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Jeste, jer opozicija je tu da bi kritikovala (bila glasna). Problem je sto se danasnja pozicija busala da ce biti drugacija a to nije, a jos veci problem je sto ih branite


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #846
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Apsolutno se zalažem za princip da budemo bolji a ne branjenje "a kako je bivša vlast radila".

    Ekspoze je bio poznat unaprijed, kandidati za ministre i organizacija ministarstva takođe. Skupština i NVO su ih razvalili i u "sitna crevca" secirali kandidate. Sve super, kako i treba. Napravila se nova vlada, sasvim korektan, maltene odličan sastav vlade, a sad op trt kiksaju na prvom zakonu. Pa neće moći da ćutimo, promjene a ne zamjene, kako reče jedan čo'ek

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  26. #847
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Samo pogledajte šta su bile glavne teme pre godinu dana na forumu, a šta su sad glavne teme. Kao da je CG popila protivotrov koji polako deluje na sve ljude, bez obzira za koga glasaju.

    Mene nikad nije posebno zanimala unutrašnja i dnevna politika u CG, partije itd. Sloboda i pravo, to me zanimalo. Samo mogu da čestitam i zaželim puno sreće, a čini mi se da će na zloupotrebe, kojih će svakako i dalje biti, građani moći lakše da pokažu prstom, bez straha. Nije lako, biće još veoma teško i turbulentno sledeće godine i u CG a i svuda drugde, ali bar se krenulo. A i medijska scena je povoljnija u CG nego kod nas u Srbiji.
    Jesu li oni trazili RUSE ILI GUSLE ?

  27. #848
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,091
    Thanks Thanks Given 
    3,895
    Thanks Thanks Received 
    3,185
    Thanked in
    1,619 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A Migo koji je snimljen kako trpa kovertu u džep može na državne funkcije u predsjedništu??

    Tu se nisi bunio.

    Da se razumijemo, nisam ni ja za ovo rješenje da može neko protiv koga se vodi krivični postupak da vrši državne funkcije, ALI da oko toga galamite i nekom kažete da gs treba biti sram, a ćutali ste na Petra Ivanovića i Brana Gvozdenovića protiv koga je MANS podnio more krivičnih prijava ili na imenovanja Mugija protiv koga se vode postupci zbog Carina i Bazara na mjesto ambasadora u Sloveniji....
    da nije malo licemjerno.

    Što je najgore, opet bi ste ćutali samo da je DPS na vlasti.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

    Drugar, ajde da ne budemo ničiji advokati. Pratiš pomalo moje pisanje i jasno ti je da mi nije mrsko pohvalit ni pokuditi bilo koga.
    1. Ajde da stavimo jasne granice. Jedno je krivična prijava MANS ili bilo koga fizičkog, pravnog lica i sl. protiv neke osobe. To se svakako ne bi smjelo računati. Othervise, otvara se neslućena mogućnost zloupotreba. Imam konkurenciju za poziciju? Cool, par dana pred zatvaranje konkursa piknem svakome krivičnu i ne mogu ništa. Sasvim je druga stvar krivični postupak koji se vodi po službenoj dužnostu. Ovo ne znači da Gvozdo und Petar nisu lopovi.
    2. Ajde pls nemoj da advokatišeš nemoguće na način "što je radio DPS i što se niste bunili". DPS je prošlost i kako stoje stvari biće jedan period na hlađenju. Nisi se sa mnom raspravlja malo se umiješah, ali ti možeš puuuunooo bolje od toga argumenta, i IQ86, zakačiše je za Srbiju etc... Nisi meni ovo odgovara, ali plsss... imaš kliker za puno više realno.
    3. Ajmo realno, što se Fronta tiče poslanikova supruga je ministrica zdravlja, poslanikova ćerka direktorica KBC koju je imenovala ministrica. Izduva ga posledično Dobričanin. Nema tu nepotizma. Ne bez okle. A neće bit ni kod ostalih... How yes no.
    4. Što se mene tiče, vlada je već ispunila očekivanja. Nećemo bankrotirati, a pokrovitelji iz ambasada i partnerskih zemalja obebzjediće da neka gigantska kaka ne zvizne u ventilator. Za mene dosta. Ostalo će sve biti slično kao kod prethodnika. Isti je to narod druže. Viđi Budvu npr. Kod DPS je samo eskalirao prasičluk jer su nekažnjeno prasičarili koju deceniju. Smjenjiva vlast malo smanjuje prasičluk, ali ne mijenja same obrasce svinjarenja.
    5. Mislim da ste ti i wulfy imali ogormna očekivanja. Ja sam čak pomalo bio DPS bot pozivajući se na realnost. Priznajem, u jednom trenutku i ja se ponadah da možemo postati Skandinavci. Ali vratismo se brzo u realnost.

    Edit: U tački 4 ne mislim na vladu, nego na vlast o totalu, koja je vladu izglasala. Rekao sam u nekim postovima ranije mi zaslužujemo vječnu 1993 kakvo nam je 90% Skupštine.
    Last edited by Gagarin; 13-12-20 at 16:49.

  28. #849
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,706
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,670
    Thanked in
    4,671 Posts

    Default

    vlada je odlična, ali ona tri dana smo vidjeli kakav je parlament, ono je pravo ogledalo ovog naroda. ne zaslužujemo mi kao država da imamo onakve momke poput Spajića i Milatovića kao ministre. nama su mjera prethodnici i Medo ili Manda.

    mi nikad ne možemo biti ni 1% onoga što je Skandinavija kolega greota je te države upoređivati sa ovim ruglom. ja se samo nadam da ćemo postati tek malo bolji. jer smo sad na nivou Mozambika
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. #850
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    ...maltene odličan sastav vlade, a sad op trt kiksaju na prvom zakonu. Pa neće moći da ćutimo, promjene a ne zamjene, kako reče jedan čo'ek
    Nema ovo veze sa vladom, nego iste one partije koje su vladu tri dana raznosile u skupštini i ispitivale ko je kome zet sad hoće da zapošljavaju "po dubini" koga hoće.

    Da ponovim, moraju se mijenjati uslovi jer je DPS zakucao čitavu administraciju tako da ne može da uđe niko koga teren ne poznaje. Ali ne tako što ukineš svaki mogući uslov i kažeš svako može da bude primljen.

Page 34 of 1249 FirstFirst ... 2430313233343536373844841345341034 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •