Page 125 of 221 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135175 ... LastLast
Results 3,101 to 3,125 of 5504

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #3101
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    Ja moram da se zahvalim Direktoru javno jer sam čitajući njega odlučio da uzmem stan. Vrijednost stana porasla za 50% od tada. Sad razmišljam da li je dobar trenutak da se proda i da se drži keš i čeka.

    Porasle su kamate žestoko, kad prestane ovo sa Rusima, Ukrajincima i Turcima, očekujem blagi pad. No nemam petlju

    Neka ovdje na forum da ostane da možemo da učimo
    Najgoire što možeš uraditi je da prodaš stan i držiš keš. Inflacija je prevelika za to, da ih staviš u banku kamate su nula. Za sad ti sigurno taj stan vraća najbolje uloženo/dobijeno ako ga izdaješ. Ako si ga kupio za sebe i zadovoljan si, onda ga takodje zadrži. Kad se nedje ugnijezdiš i lijepo je, bar po meni nema para da se to mijenja.

  2. The Following 4 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  3. #3102
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Pošto mislite da je trenutno kvadrat stana u one stare zgrade u ivana milutinovica? Ima masu starih zgrada na potezu od cedisa do sportskog centra.

    Ima li sta od ove price ekonomskih analiticara i trgovaca nekretninama da ce krajem godine ili u 2024 da padaju cijene stanova?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #3103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Nikat više kvadrat 1918.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #3104
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    647
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    A niko Njemce ne pominje, kupise sva sela oko Bara...
    Pominje Deutsche Welle a naši prenose

    https://investitor.me/2023/02/05/obe...-miliona-eura/

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Stevy For This Useful Post:


  7. #3105
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Nikat više kvadrat 1918.
    Kumara iz ckb mi reče da im je zainteresovanost za stambene kredite pala za 98%.... realizacija novih stambenih kredita u zadnjih 6 mj za 90% manja nego godinu ranije.... uz najave vecih kamata i na ove cijene kvadrata ne ocekuju da ce bukvalno imat ikog zainteresovanog za stambeni kredit, a i nije ni moguce ga uzet na nase plate racunajuci kolika je rata...

    Isti on iz ckb kaze mi da oni u banku ocekuju da se u narednih godinu do godinu ipo dana drasticno smanji cijena kvadrata jer nece biti potraznje a trenutno se ocekuje zavrsetak dosta zgrada krajem godine i ulazak na trziste 18.000 neto m2 novog stambenog prostora, a čiji su investitori opterećeni kreditima i potraživanjima i moraju prodavat nekako.

    Inače, cijene materijala su dosta pale.

    Vidjećemo šta će biti.
    Last edited by lucke91; 09-02-23 at 08:10.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #3106
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ne moze niko predvidjeti sta ce sigurno biti, moze pretpostaviti uslijed nekih pokazatelja, svako ko se razumije u ekonomiju to mu je jasno.. Ovo je moj prvi post na ovoj temi, da ne ispadne da se pravdam zbog ranije polemike, ali svakako da je bilo ko znao da ce se ovako promijeniti cijene, sigurno bi sada bio vec milioner, jer bi na razlici zaradio ogroman novac, isto kao prije buma sa Rusima. Ovako, svi pretpostavljaju, cak po meni sto vise ljudi znaju o ekonomiji to su vise sumnjicavi, jer znaju koliko sve faktora utice na posebno takve turbulentne promjene, a na te faktore nemamo nikakvu mogucnost da uticemo...
    Ja najvise prizeljkujem ne da padnu cijene, nego da dodjemo do tog nivoa ekonomskog razvoja da nam visoke cijene nekretnina nisu luskuz, vec da zivotni standard prati povecanje cijena nekretnina, onda bi to bio zdrav ekonomski razvoj i nikom ne bi smetalo sto su cijend m2 povrcane

  9. The Following 3 Users Say Thank You to A01 For This Useful Post:


  10. #3107
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    U svoj ovoj prici najzalije mi je podstanara koji su zbog prica kumare vec jedan stan otplatili na kirije stanodavcima.

    Cekajuci Godoa.

    Ocemo veli u Evropu, ocemo plate i penzije po 1000€, NATO, priliv stranaca ali niko u ovu recenicu nije stavio da ocemo i cijenu kvadrata manju.

    Nista, neka neko javi ovima sto cekaju DUP da prodje u Kolasin od Sherpasa do skijalista i dogovorenih vec oko 80 projekata (sto zgrada, sto hotela) da bataljuju dok su na vrijeme.

    Mada generalno treba odje neki vremenski granicnik stavit. Kad Baca najavi pad - sto se desi posle god. Kad Miskovic iz neke agencije najavi pad - sto se desi posle god.
    Ili kad neciji kumara iz banke najavi, posto je vec bilo kumara iz banaka prije god ipo cini mi se sto su dojavljivali.

    Ili ja ne vidim drugo resenje osim da pocnu da najavljuju skokove cijena.

    A mozda i Putin cita ovo, pa nam se inati. Ne znam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  12. #3108
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Sjecam se odje pljuvacine po Directoru i cuda, satrli ga ljudi, u istom momentu po 10 postova kako nema pojma, kako je ovakav i onakav.
    Posle 2 god dodjosmo do toga da mu se ljudi zahvaljuju jer su se na osnovu njegove price odlucili za kupovinu stana.

    A isti ovi i dalje vire iz nekog prikrajka, osmatraju svu ovu pisaniju i cekaju da kvadrat padne za 50€ kako bi ponovo izasli iz rupa i nastavili da pljuju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #3109
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Pošto mislite da je trenutno kvadrat stana u one stare zgrade u ivana milutinovica? Ima masu starih zgrada na potezu od cedisa do sportskog centra.
    Živim u jednoj takvoj "staroj" zgradi i ne bi ti je mijenja za bilo koju Zeta/Green/Dadi/Celebic/Emerald,dopisi sam gradnju.

  14. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  15. #3110
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

    Plus primjer i kad je jeftino kako ne valja.

    Postavih odje kako je kolega sa foruma dobio ponudu za kucu 400€ po kvadratu, za kucu od 100 kvadrata kljuc u ruke.

    Odje su ljudi bacali razno razne fore, ja ih nazivam sakupljaci lajkova ili thanksova.

    Nije se oglasavao jer nema zivaca da ulazi u ove dubioze. Evo cita pa ce se mozda i oglasiti.

    Uglavnom fala Bogu, kuca se radi, sve po ps-u, i kroz 2 mjeseca je pri kraju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #3111
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    682
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Vjerovali ili ne još ima naroda sa kešom.
    Evo prvi komšija sinoć došao na vrata da se informiše za kupovinu stana. Dobroveče komšija jeste li zainteresovani da prodate stan?
    Ja kao pa ne znam,po kojoj cijeni?
    Pa znate kako ja imam keš. Možemo da se dogovorimo. Reče čoek ponudu i rekoh standardnu CG opasku za odbijanje, "javiću se ako odlučim".
    Okle čoeku pare, a radi za 450€....
    Masu je takvih sa kešom...

  17. #3112
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Kes trenutno ne vrijedi nista.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  19. #3113
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,423
    Thanks Thanks Given 
    5,559
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pauki View Post
    Vjerovali ili ne još ima naroda sa kešom.
    Evo prvi komšija sinoć došao na vrata da se informiše za kupovinu stana. Dobroveče komšija jeste li zainteresovani da prodate stan?
    Ja kao pa ne znam,po kojoj cijeni?
    Pa znate kako ja imam keš. Možemo da se dogovorimo. Reče čoek ponudu i rekoh standardnu CG opasku za odbijanje, "javiću se ako odlučim".
    Okle čoeku pare, a radi za 450€....
    Masu je takvih sa kešom...
    Mozda je posrednik
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  20. #3114
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    U svoj ovoj prici najzalije mi je podstanara koji su zbog prica kumare vec jedan stan otplatili na kirije stanodavcima.
    Ja sam uvijek za to da ljudi uzmu stan nego da su podstanari, ali trenutno stanje je da prosto sa sadasnjim platama ne mozes da ostvaris uslov da konkurises za kredit, cak ni kad bracni par zajednicki pokusa da uzme kredit a da ti nakon toga ostane dovoljno da prezivis.

    Kvadrat u pg je sad 1500e, kamata skoro duplirana uskoro.

    Primjer po trenutnom stanju, da uzmes 70k eura na 20 godina, treba da vratis oko 120k eura, oko 500e rata? Sta mozes kupit danas za 70k eura, stan oko 45 kvadrata. Za porodicu 45m2?

    Stan prazan da iznajmis dvosoban 100+ kvadarata u periferna naselja tipa zlatica, murtovina, kokoti itd ti je 130e, za 20 godina potrosis na stanarinu oko 31.000 eura.

    U današnje vrijeme je računica dosta lagana za odlučit šta je činjet prosječnom bračnom paru sa 2 djece i ukupnim primanjima oko 1000-1500 eura. A takvih je najviše.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  21. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  22. #3115
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Kes trenutno ne vrijedi nista.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Upravo radi toga se i licno lomim dal' da po cak i ovim nebuloznim cijenama kupim neki manji stancic ili sacekam jos godinu dana pa kupim nesto veci.
    Najbolja opcija mi je prodaja stana u kojem trenutno zivimo, dodati visak i kupiti poprilicno veci ali poslije toliko ulozenog novca u ovaj stan jednostavno me muka uhvati shvativsi da ni po ovim cijenama nema sanse da ga prodam za koliko bih htio jer je u isti ulozena paprena suma novca.

    Ne sumnjam da ima mnogo ljudi i iz CG koji jednostavno shvataju da je kesh trenutno poprilicno "nevrijedan" te kupuju nekretnine i po ovim cijenama a kupovati ce i po vecim. Prodalo se djedovine u CG 2008. - 2012. dovoljno da se namiri par generacija, vjerujte, a nisu bas svi potrosili svaki cent.

  23. #3116
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,423
    Thanks Thanks Given 
    5,559
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ja sam uvijek za to da ljudi uzmu stan nego da su podstanari, ali trenutno stanje je da prosto sa sadasnjim platama ne mozes da ostvaris uslov da konkurises za kredit, cak ni kad bracni par zajednicki pokusa da uzme kredit a da ti nakon toga ostane dovoljno da prezivis.

    Kvadrat u pg je sad 1500e, kamata skoro duplirana uskoro.

    Primjer po trenutnom stanju, da uzmes 70k eura na 20 godina, treba da vratis oko 120k eura, oko 500e rata? Sta mozes kupit danas za 70k eura, stan oko 45 kvadrata. Za porodicu 45m2?

    Stan prazan da iznajmis dvosoban 100+ kvadarata u periferna naselja tipa zlatica, murtovina, kokoti itd ti je 130e, za 20 godina potrosis na stanarinu oko 31.000 eura.

    U današnje vrijeme je računica dosta lagana za odlučit šta je činjet prosječnom bračnom paru sa 2 djece i ukupnim primanjima oko 1000-1500 eura. A takvih je najviše.
    Da stvar bude gora po podstanare, a bio sa sa mojima podstanar ~27 godina zivota, kredite nisu mogli uzeti mnogi jer je vecina primala minimalac na racunu, stanovi skupi a kamatna stopa velika. Prije par godina sam gledao da uzmem kredit za dvosoban stan, i maksimalno sa mojom platom sam mogao izuvic 40000€, sa zeninom platom sam mogao da uzmem 50000. CKB je tada pouzdanu Zetagradnju (veoma bezobrazno) drzao na 5% kamatne stope a Bemax na 3.99%, i zajedno sa jos par firmi kamatne stope su varirale od 4-5%. Za ostale (citaj starogradnju) kamatne stope su bile preko 5%.

    Pomak je bio kad je krenula Evropa Sad, kad je minimalna plata povecana i ko je tada iskoristio trenutak za podizanje kredita dobro je prosao.
    Ko danas uzxima kredit da bi se izvukao iz podstanarstva opet ce se muciti kao i oni prije 10 godina, a i tada je bolje uzeti kredit nego davati 300 eura za iznajmljivanje jednosobnog stana.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. #3117
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Ukoliko se neko bavi biznisom sa nekretninama sasvim je jasno zasto kupuju stanove, ali ne razumijem zasto stanari koji teze samostalnosti ne kupuju kuce koje su ipak dosta jeftinije po kvadratu na trzistu?
    Pratim neke diskusije na twitteru gradjana Subotice, a oni su uvijek neki " lakmus test" za migracije i ako prenose tacne info govore o naglom porastu broja Poljaka kod njih. Vidjecemo moze li to imati efekta na nase trziste.

  25. #3118
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,564
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Ukoliko se neko bavi biznisom sa nekretninama sasvim je jasno zasto kupuju stanove, ali ne razumijem zasto stanari koji teze samostalnosti ne kupuju kuce koje su ipak dosta jeftinije po kvadratu na trzistu?
    Pratim neke diskusije na twitteru gradjana Subotice, a oni su uvijek neki " lakmus test" za migracije i ako prenose tacne info govore o naglom porastu broja Poljaka kod njih. Vidjecemo moze li to imati efekta na nase trziste.
    Jeftinije za kupit, skuplje za odrzavat. Prije sam nedje napisa, u stan je lakse zivjet, u kucu ljepse.
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  26. #3119
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,307
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,626
    Thanked in
    2,436 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Kes trenutno ne vrijedi nista.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Istina ziva. Sto god da uzmes, manje ce devalvirat' od kesa. Bilo to nekretnina ii sto god.

    Cijene jesu nenormalne al' nije iskljuceno da ce bit' jos nenormanije.

    A cih i ja da su Njemci kupili pola Bara... nisam ih jos primjetio.. za sad primjecujem samo standardne Ruse/Ukrajince koji su mahom isto dosli sa dubokim dzepom.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  27. #3120
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Ne znam sto su Njemci pokupovali po Baru, ali sam licno vidjeo svojim ocima da je 5/6 gradilista na ulaz od Brskuta i po Brskutu.

    Nisam bio na selo 5 godina sigurno. Podjoh prije neki dan, imao sam sto vidjet. Na jednu stranu Rus neki gradi 5/6 brvnara, na drugu Ukrajinac pravi etno selo sa restoranom.
    Kuce neke niču, jos sam pod utiskom.

    E kad u vukoj*binu od Brskuta, pa neka mi je selo se gradi onda mi je sve jasno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  29. #3121
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,152
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Lijep je Brskut Pasha, bio kod Jankovica kad su napravili njihove kućice, i tada je ostavilo lijep utisak.

    Njemce u Bar nećete ni primjetiti jer se ne exponiraju kao istočna "braća", dok ne progovore ne primijetite ih. Otvorili su blizu mene neku agenciju za posredovanje, nema dana kad nije puna.

  30. #3122
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Lijep sam i ja pa mi dzaba.


    Eto mi gore 80 000 kvadrata pod sumom i 30 000 kvadrata livade, spreman sam bilo kojoj ugrozenoj Ukrajinskoj porodici ustupiti, kucu i sve samo da mi odrzava imanje.

    Moze i ovi neugrozeni samo ne znam kako ce sa X6 ili M5 preko potoka prec'.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. The Following 3 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  32. #3123
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Nemojte Blueemoon da vidi ovo.

    Dojavice Zelenskom da im zamku pravim.

    Sorry na off.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. The Following 4 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  34. #3124
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Dublin
    Posts
    973
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Kad se kupuje stan, treba ga uzet cim mozes i ne razmisljat o trzistu itd ako gledas da imas nesto svoje - mjesto za zivot na dugi rok.

    Kamatne stope su takve kakve su, vazda ga mozes refinansirat jeftinijim kreditom ako padnu.

    Ako gledas da investiras u nekretnine, sa kratkim vremenskim rokom ulaganja to je onda spekulacija. Pitanje je pogotovo zbog daljeg realnog rasta zarada u CG koji ja mislim ce biti limitiran na kratki rok koliko jos nekretnine mogu rasti posle ovog buma. Na primorju mogu, jer tu kupuju Njemci kojima je nase skupo prejeftino. Tesko da ce se ponoviti situacija kao u zadnjih 4-5 god sto se tice PG. Nekretnine su vise manje mirovale u periodu niske inflacije 2011-2018.

    Odje se prica o prodaji stanova ka da se prodaje palacinka u skolijeru, nije najlakse izvuc kes iz stana kad ti zatreba po cijeni koju oces. Plus je vrlo za ocekivat da ce ti bas trebat kes u periodu krize - recesija, gubitak posla itd.

    Vidjecemo sto slijedi, rupa u budzetu ove godine je 700 miliona, od cega za 600 miliona treba da se zaduzimo, vjerovatno krajem godine nam se smijesi MMF i rezanje drzavne potrosnje, predbankrotno stanje.
    https://zakoni.skupstina.me/zakoni/w...92-33-22-5.pdf
    Last edited by RMD; 09-02-23 at 12:08.

  35. #3125
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    U De su stanovi oko 1600e za male kvadrature na njihovim sajtovima za nekretnine, a za nekretnine na aukcijama je tek deseta prica.
    Kat Apartman
    64 kvadrata, 12 podrum, 5 kvadrata terase
    € 55 000,00
    DE-06308 Benndorf
    Saska-Anhalt, Njemačka



    Für 470 € privat finanzierbar: 3-Zimmer ETW mit Ausbesserungsbedarf in gepflegter Wohnanlage in B06231 Bad Dürrenberg, Njemačka3 Spavaće sobe
    1 kupaonica
    3 soba
    59 m²Stambeni prostor
    € 49 000

    Koga zanima De, lakse ce se snaci nego mi u CG
    Last edited by LadyHawk; 09-02-23 at 12:45.

Page 125 of 221 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135175 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •