Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 115

Thread: Novogodisnja T-Mobile akcija

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Predrasude, predrasude... lako je izvuci se sa tim... naravno da ce pljuvati po radu operatera, kada ti isti operateri nas vuku za nos, jer nam jedno obecaju, drugo rade, trece misle itd.

    Sta sam lose rekla, izvini? I taj tvoj odgovor 'aj ne pricaj'... mozda sam idealista, ali barem trazim postovanje druga misljenja (bilo da su glupa ili ne) i postujem druga misljenja.

    Toliko. Pozdrav i tebi.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  2. #77
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "naravno da ce pljuvati po radu operatera, kada ti isti operateri nas vuku za nos, jer nam jedno obecaju, drugo rade, trece misle itd."

    ok... u pravu si... idealista si...nista lose...

    Posto kazes da operateri stalno "jedno obecaju, drugo rade, trece misle itd.", sto to "jedno obecaju, drugo rade, trece misle itd."
    Smart i Sedam ?

    Pozdrav i nemoj da se ljutis...

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brienz
    Posts
    291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "T-Mobile Crna Gora je moderna kompanija koja ima visoke standarde. Oni se ostvaruju na svim nivoima i u tome leži naš najveći kvalitet. Poslovna politika kompanije bazira se na principima profesionalne efikasnosti i top kvaliteta. I na kraju (ili na početku!), orijentacija prema klijentu kao ideja vodilja.
    Naše osnovne vrijednosti su: korisnik na prvom mjestu, kvalitet, inovacije, rad u timu. Naš cilj je zadovoljan korisnik, a to postižemo visokokvalitetnom uslugom, prilagođenom korisniku. Uostalom, zadovoljstvo i povjerenje klijenta i jeste najvažniji parametar u svemu što radimo. To je tačka oslonca. I motiv da se ide dalje." :lolblue:

  4. #79
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 777 View Post
    Vazi... samo ti nastavi da grinjas... O mojoj povisici i mojim nadleznim, nema potrebe da pricas...jer je nekulturno...

    Sa druge strane....izuzetno si lose informisan...i nije mi ni zanimljivo da odgovaram na tvoje postove...
    nije ni nama zanimljivo da citamo tvoje postove. Mi nismo placeni ni da falimo ni da kritikujemo nekoga, ti jesi. Znaci, neobjektivan si po automatizmu.

    A znam(o) da imas jako puno posla, pa ne stizes da procitas sve postove, zato jos jednom:

    1 konkretno pitanje: kako 1 osoba u jednom danu moze da dobije (minimum) 8 telefona preko ove novogodisnje akcije?

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by frkun View Post
    "T-Mobile Crna Gora je moderna kompanija koja ima visoke standarde. Oni se ostvaruju na svim nivoima i u tome leži naš najveći kvalitet. Poslovna politika kompanije bazira se na principima profesionalne efikasnosti i top kvaliteta. I na kraju (ili na početku!), orijentacija prema klijentu kao ideja vodilja.
    Naše osnovne vrijednosti su: korisnik na prvom mjestu, kvalitet, inovacije, rad u timu. Naš cilj je zadovoljan korisnik, a to postižemo visokokvalitetnom uslugom, prilagođenom korisniku. Uostalom, zadovoljstvo i povjerenje klijenta i jeste najvažniji parametar u svemu što radimo. To je tačka oslonca. I motiv da se ide dalje." :lolblue:
    U nasem slucaju, sve sto se desava je suprotno od toga... da su stvarno okrenuti korisnicima, gdje bi nam bio kraj?
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  6. #81
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    vidis kakva je frka kada postoji samo jedna konkurencija, sta ce tek bit kada dodje i trecik operator...
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor View Post
    vidis kakva je frka kada postoji samo jedna konkurencija, sta ce tek bit kada dodje i trecik operator...
    Daj Boze da to bude Vodafone...
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Zašto bi Vodafone bio zainteresovan za 600.000 stanovnika, a ne za 10 miliona, koliko imas Srbija. Samo bez bulazni.

    Akcija ko akcija, ako je neko htio telfon trebao je da sačeka red, kome je to bilo mrsko nije čekao i kraj priče. Akcija u suštini i nije nešto, ali je bolja od Promonte-a.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srecom, poznajem neke ljude koji znaju nesto vise... to sto nas ima 600000 stanovnika, to nema nikakve veze; vidjeces, za par mjeseci ce biti iznenadjenja.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    File -> Save Page As -> Novi operator

    :-P
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #86
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi
    File -> Save Page As -> Novi operator
    Error writing file. Access denied.

    :devil:
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #87
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Akcija u suštini i nije nešto, ali je bolja od Promonte-a.
    necu rec da je promonteova savrsena, ali, za razliku od T-mobile:
    1. nabavili su dovoljnu kolicinu telefona da podmire potrebe (sto je najvaznije u cijeloj prici)
    2. Posaljes SMS, oni ti jave kad da dodjes po tel, bez guzve, bez tuche
    3. Ne moras da uzimas novi broj uz tel, vazi i za stare korisnike

    Mislim, evo cu i ja da napravim akciju: ko stigne kod mene u sledecih 5 minuta, dobija p990 po promotivnoj cijeni od 50e Umjesto svih para koje su ulozili u bilborde i reklame za tu cuvenu akciju od 2 dana (ili krace, ko sto rece Ben Dover, za cetinje je stigla cak jedna kesa sa telefonima ), bolje da su kupili jos telefona, jer "dobar glas daleko se cuje". Ovako im je sad vjerovatno fora da ljudi vide bilbord, spucaju u showroom, samo da bi se vratili doma, jer je akcija daaaavno zavrsena. A od zaposlenih u T-mobile (citaj: 777) bi trebalo ocekivati ozbiljnije postove, a ne
    nije mi ni zanimljivo da odgovaram na tvoje postove...
    Sta je sledece? Da nazovem 9899, i da mi kazete "dosadno nam da odgovaramo na vasa pitanja"? Useri Helpdesk i Podrska su barem malo ozbiljniji od ovog posprdavanja.
    I jos jednom, interesuje me odgovor i na pitanje koje sam 3 puta postavio.

  13. #88
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by frkun View Post
    "T-Mobile Crna Gora je moderna kompanija koja ima visoke standarde. Oni se ostvaruju na svim nivoima i u tome leži naš najveći kvalitet. Poslovna politika kompanije bazira se na principima profesionalne efikasnosti i top kvaliteta. I na kraju (ili na početku!), orijentacija prema klijentu kao ideja vodilja.
    Naše osnovne vrijednosti su: korisnik na prvom mjestu, kvalitet, inovacije, rad u timu. Naš cilj je zadovoljan korisnik, a to postižemo visokokvalitetnom uslugom, prilagođenom korisniku. Uostalom, zadovoljstvo i povjerenje klijenta i jeste najvažniji parametar u svemu što radimo. To je tačka oslonca. I motiv da se ide dalje." :lolblue:

    ovo mora da je konkurencija...

    Eh... znamo da boli ... ali, ko se zadnji smije ... znas vec...

  14. #89
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista View Post
    necu rec da je promonteova savrsena, ali, za razliku od T-mobile:
    1. nabavili su dovoljnu kolicinu telefona da podmire potrebe (sto je najvaznije u cijeloj prici)
    2. Posaljes SMS, oni ti jave kad da dodjes po tel, bez guzve, bez tuche
    3. Ne moras da uzimas novi broj uz tel, vazi i za stare korisnike

    Mislim, evo cu i ja da napravim akciju: ko stigne kod mene u sledecih 5 minuta, dobija p990 po promotivnoj cijeni od 50e Umjesto svih para koje su ulozili u bilborde i reklame za tu cuvenu akciju od 2 dana (ili krace, ko sto rece Ben Dover, za cetinje je stigla cak jedna kesa sa telefonima ), bolje da su kupili jos telefona, jer "dobar glas daleko se cuje". Ovako im je sad vjerovatno fora da ljudi vide bilbord, spucaju u showroom, samo da bi se vratili doma, jer je akcija daaaavno zavrsena. A od zaposlenih u T-mobile (citaj: 777) bi trebalo ocekivati ozbiljnije postove, a ne Sta je sledece? Da nazovem 9899, i da mi kazete "dosadno nam da odgovaramo na vasa pitanja"? Useri Helpdesk i Podrska su barem malo ozbiljniji od ovog posprdavanja.
    I jos jednom, interesuje me odgovor i na pitanje koje sam 3 puta postavio.

    Mislim da tako dobro analiziras trziste...


    nego... (frkune i ferarista) nije problem da odgovaram na pitanja....nego na gluposti i predrasude....to vazi i za vas i za sve ostale grinje... nego...

  15. #90
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,134
    Thanks Thanks Given 
    2,240
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista View Post
    necu rec da je promonteova savrsena, ali, za razliku od T-mobile:
    1. nabavili su dovoljnu kolicinu telefona da podmire potrebe (sto je najvaznije u cijeloj prici)
    2. Posaljes SMS, oni ti jave kad da dodjes po tel, bez guzve, bez tuche
    3. Ne moras da uzimas novi broj uz tel, vazi i za stare korisnike
    1. I ne trebaju im velike količine kada su uslovi katastrofa
    2. Ja poslah ali su mi rekli, dovidjenja prijatno. Ti si stari biznis korisnik i ne pripadaš niti jednoj akciji. Hvala što msilite na nas stare biznis korisnike
    3. Ali moraš sa prepaida da predješ na postpaid. Najbolje da još stari postpaid korisnici moraku da kupe još jedan broj . (što je nažalost bio slučaj sa biznis korisnicima)

    Ponavljam, ne radim u T Mobile . Korisnik sam obje mreže . Sve je to isto, samo je trenutno T Mobile odradio bolje pakete. I ima bolju novogodišnju akciju, MMS i SMS 1 cent. Kao što neko odje najavi da će biti problema, ja šaljem MMS bez ikakvog štekanja . Potrudite se da nadjete za sebe najbolje moguće rješenje u obje mreže a ne samo pljuvati .

  16. #91
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    glas razuma...

  17. #92
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 777 View Post
    Mislim da tako dobro analiziras trziste...


    nego... (frkune i ferarista) nije problem da odgovaram na pitanja....nego na gluposti i predrasude....to vazi i za vas i za sve ostale grinje... nego...
    vidim, prosto se opuchi od odgovaranja bilo kome Smarash sa tvojim postovima, izbjegavas da odgovoris, pa mi glupo i komentarisati te...
    Last edited by ferarista; 21-12-06 at 11:35.

  18. #93
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    1. I ne trebaju im velike količine kada su uslovi katastrofa
    2. Ja poslah ali su mi rekli, dovidjenja prijatno. Ti si stari biznis korisnik i ne pripadaš niti jednoj akciji. Hvala što msilite na nas stare biznis korisnike
    3. Ali moraš sa prepaida da predješ na postpaid. Najbolje da još stari postpaid korisnici moraku da kupe još jedan broj . (što je nažalost bio slučaj sa biznis korisnicima)

    Ponavljam, ne radim u T Mobile . Korisnik sam obje mreže . Sve je to isto, samo je trenutno T Mobile odradio bolje pakete. I ima bolju novogodišnju akciju, MMS i SMS 1 cent. Kao što neko odje najavi da će biti problema, ja šaljem MMS bez ikakvog štekanja . Potrudite se da nadjete za sebe najbolje moguće rješenje u obje mreže a ne samo pljuvati .
    1. Zasto su uslovi katastrofa? Pa 6070 se odje na forume prodaje 20-30e vishe nego sto je oni nude (i to ove sa T-mobile akcije).
    2. A ja sam eto i prepaid i postpaid na T-mobile, i za nas nema nista, mislim da je to mnogo bolje, a?
    3. A kad je to T-mobile (monet) davao neku akciju za prepaid korisnike, a da su mogli da zadrze svoj broj i ostanu na prepaid? Uostalom, ima sasvim dosta postpaid korisnika 069 (fizicka lica), koja samo posalju SMS i preuzmu tel.

  19. #94
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,134
    Thanks Thanks Given 
    2,240
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista View Post
    1. Zasto su uslovi katastrofa? Pa 6070 se odje na forume prodaje 20-30e vishe nego sto je oni nude (i to ove sa T-mobile akcije).
    2. A ja sam eto i prepaid i postpaid na T-mobile, i za nas nema nista, mislim da je to mnogo bolje, a?
    3. A kad je to T-mobile (monet) davao neku akciju za prepaid korisnike, a da su mogli da zadrze svoj broj i ostanu na prepaid? Uostalom, ima sasvim dosta postpaid korisnika 069 (fizicka lica), koja samo posalju SMS i preuzmu tel.
    1. Za mene su uslovi loši, jer se telefoni NE MOGU uzeti za prepaid bez prelaska na postpaid, a kao korisnik biznis paketa takodje ga ne mogu uzeti.
    2. Kako nema ništa??? Dobro je rekao Fenix, ovaj narod ne zna sva slova hehe. Sa obzirom da si na T Mobile, pa zar nijesi u ovoj akciji mogao uzeti telefon??? Telefoni su kodirani naravno i mogao si onda ubaciti u telefon bilo koju od dvioje kartice koje imaš. Ili ti je krivo što uz telefon dobiješ i 19 eura kredita .
    3. Rekoh li ja da je T mobile imao takvu akciju, ne kapiram? Čitajte ljudi što pišem. Znači, da nacrtam, ova akcija PM nije imala mogućnost da uzmete telefon bez postpaid ugovora. Tačka

  20. #95
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista View Post
    1. Zasto su uslovi katastrofa? Pa 6070 se odje na forume prodaje 20-30e vishe nego sto je oni nude (i to ove sa T-mobile akcije).
    2. A ja sam eto i prepaid i postpaid na T-mobile, i za nas nema nista, mislim da je to mnogo bolje, a?
    3. A kad je to T-mobile (monet) davao neku akciju za prepaid korisnike, a da su mogli da zadrze svoj broj i ostanu na prepaid? Uostalom, ima sasvim dosta postpaid korisnika 069 (fizicka lica), koja samo posalju SMS i preuzmu tel.

    Nista ljudi dok se ne nauci citanje (sajtova, brosura, itd.)... Ova akcija telefona je bila mnogo komplikovana .....

  21. #96
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    1. Za mene su uslovi loši, jer se telefoni NE MOGU uzeti za prepaid bez prelaska na postpaid, a kao korisnik biznis paketa takodje ga ne mogu uzeti.
    2. Kako nema ništa??? Dobro je rekao Fenix, ovaj narod ne zna sva slova hehe. Sa obzirom da si na T Mobile, pa zar nijesi u ovoj akciji mogao uzeti telefon??? Telefoni su kodirani naravno i mogao si onda ubaciti u telefon bilo koju od dvioje kartice koje imaš. Ili ti je krivo što uz telefon dobiješ i 19 eura kredita .
    3. Rekoh li ja da je T mobile imao takvu akciju, ne kapiram? Čitajte ljudi što pišem. Znači, da nacrtam, ova akcija PM nije imala mogućnost da uzmete telefon bez postpaid ugovora. Tačka
    1. Cekaj, PM je organizovao za NG bar nesto za stare korisnike (istina, samo postpaid), T nije nista za stare korisnike, i ti kazes da je T bolji? WTF?
    2. Ja jesam na T, ali sam jednako u ovoj akciji mogao uzeti telefon kao sto si ga i ti mogla uzeti, jer nema nikakve veze na kojoj je ko mrezi, akcija je samo za nove korisnike (ili ako bas hoces, moram jos jednom da postanem "novi korisnik", uzimam novi broj itd.). Tih 19e kredita je lukavo smisljena fora da zadrzi korisnike da koriste novi broj, jer ih ne dobijes odjednom, vec na kasicicu, svaki mjesec po malo. To sve pod uslovom da je neko spreman da se smzava, gura i svadja pred show room-om. Radio sam to jednom, cekao od 8 ujutro do 3 popodne u sred februara, pizdio na tipove koji ulecu preko reda jer znaju nekoga unutra, posle se lijecio nedelju dana od prehlade... A maxe!
    3. Ni ova T akcija nije imala mogućnost da uzmete telefon bez novog broja, bez cekanja u red satima... Uostalom, moja akcija (p990 za 50e) je daleko bolja bila

    Bottom line is: koliko je akcija dobro odradjena najbolje znaju oni koji su uzalud cekali u redovima, da bi im neko ispred nosa iznio punu kesu telefona i preprodavao za duplo vishe para; oni koji dolaze u T showroom jer se akcija i dalje reklamira, samo da bi im rekli da je telefona bilo samo 1 dan (eventualno 2 za vece gradove), i da su dzaba stekali pare i dolazili po ovom kijametu.

  22. #97
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za licno obracanje imas pm, pa se raspravljaj sa 777 do mile volje!!! isto vazi i za njega!
    a ti si izgubio sve kredite na ovom forumu, tako da se drzi dobro pravila i teme topica! a ne da se prepires sa ostalima!
    Last edited by DIDI; 21-12-06 at 17:10.

  23. #98
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je li ono u T-mobile, kad se 50 i vishe ljudi umrezhi (kao 50 i vishe radnika jedne firme) mogu medjusobno besplatno da razgovaraju, ili sa 80% popusta, na sajtu pishe 80% popusta, ali su mi neki ljudi rekli da je poptuno besplatno, znam da je na ProMonte poptuno besplatno.
    Last edited by Milivoje_Taxista; 21-12-06 at 23:41.

  24. #99
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Me's'chini da je vec za 9 brojeva 100% popust unutar grupe
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  25. #100
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milivoje_Taxista View Post
    je li ono u T-mobile, kad se 50 i vishe ljudi umrezhi (kao 50 i vishe radnika jedne firme) mogu medjusobno besplatno da razgovaraju, ili sa 80% popusta, na sajtu pishe 80% popusta, ali su mi neki ljudi rekli da je poptuno besplatno, znam da je na ProMonte poptuno besplatno.


    Fenix je u pravu...moze i sa mnogo manje radnika...mislim da se dobijaju i jos neke povoljnosti...

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Software mobile & pc
    By Mugi in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 24-10-06, 15:43
  2. HP iPAQ hw6945 Mobile Messenger
    By adrenaline in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 20-09-06, 18:11
  3. Akcija Moneta Pitanje
    By User Name in forum Operatori
    Replies: 5
    Last Post: 27-09-05, 10:51
  4. Nokia 6600 i 6610i preko moneta (akcija)
    By Balsa in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 34
    Last Post: 23-12-04, 01:43
  5. VRH FILMOVI NA DVD ZA 4 EURA
    By doberman in forum Film
    Replies: 0
    Last Post: 23-02-04, 17:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •