Page 5 of 11 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 255

Thread: Zapitate li se ikad dragi moji referendumski istomisljenici

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Država, politički subjekt koji je, prema međunarodnom pravu i međunarodnim odnosima, suveren, tj. nije podložan nikakvoj višoj političkoj vlasti.

    Država, kao osoba prema međunarodnom pravu, mora imati sledeće osobine: (a) stalno stanovništvo; (b) definiranu teritoriju; (c) vlast; i (d) sposobnost da stvara odnose s drugim državama.

    Drugo kontroverzno pitanje u političkoj filozofiji jest pitanje nastanka i osnovnih osobina države. Max Weber i Norbert Elias definirali su državu kao ustanovu koja ima monopol na legitimno nasilje u određenom zemljopisnom području. Jedna od temeljnih osobina države je reguliranje vlasničkih prava, investicija, trgovine i tržišta roba (hrane, goriva itd.), pri čemu država obično koristi vlastitu valutu. Iako države sve više prenose te ovlasti na trgovinske saveze kao što su npr. NAFTA i Europska Unija, to je uvijek kontroverzna odluka koja otvara pitanje jesu li ti savezi zapravo samo veće države. Disciplina političke ekonomije detaljnije izučava ta pitanja.

    * zakonodavna vlast - obično je to parlament, ali često i Vlade i predsjednici država imaju pravo donositi odluke i ukaze s zakonodavnom težinom

    * sudska vlast - sudovi, od lokalnih do državnih, najviše sudsko tijelo u državi je Vrhovni sud (Ustavni sud je dio sudskog sustava, ali ne spada u hijerarhiju), brinu se za provođenje zakona

    * izvršna vlast - Vlada, na čelu s predsjednikom Vlade (Premijerom), brine za vođenje države, članovi Vlade su ministri, tipično svaka država ima ministarstva policije, obrane (vojske), gospodarstva, vanjskih poslova


    jesmo li mi ovo?? ne... u teoriji mozda al ovako ne tako da nas nema sta nervirat sem mrtvog slova na papiru
    i ljubav neuzvracena , srce slomnjeno i sl)
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  2. #102
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    vidi gile ko oce da radi radna mjesta nisu problem taj vec nadje sebi posao i sebi stvori zaradu
    a ko nece dzaba tome vidi da mu svaki dan na vrata dolaze da ga mole da radi, il da mu je posa odma tik uz kucu ne pomaze
    pa da te zamolim batali

    Ma nemoj... keve ti... dje zivis ti? Ko oce da radi on nadje poso... ma nemoj... imam ortaka, dipl. inzenjer... 3 godine na birou... oce da radi decko... radi ko konobar... tuga je to... ali ti si pametna i ti sve znas pa cu ja bataliti

  3. #103
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Keve ti :lolblue:

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion View Post
    Ma nemoj... keve ti... dje zivis ti? Ko oce da radi on nadje poso... ma nemoj... imam ortaka, dipl. inzenjer... 3 godine na birou... oce da radi decko... radi ko konobar... tuga je to... ali ti si pametna i ti sve znas pa cu ja bataliti
    ha!
    pa eo ti milovan cist primjer pa njega pitaj da posaVetuje tvog ortaka
    da vidis kako se radi...
    hahahah bolje batali ne zato sh sam pametna no da se spasis sramote..
    cu 3 godine na birou ajmeeeeeeeeeeeeeeeeee meniiii hehe pa da mu je tako stalo isa bi od vrata do vrata i davio narod ubijao se dok dokaze da je on taj pravi za posao a na biro moze bit jos 303 godine to |nista| ne znaci:P :dring:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  5. #105
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i sto mu fali ka konobaru ima sigurn vecu platu sa baksisom nego sto bi ima ka inzenjer tako da ne avetaj gile

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zabjeloooo View Post
    i sto mu fali ka konobaru ima sigurn vecu platu sa baksisom nego sto bi ima ka inzenjer tako da ne avetaj gile
    Pa jes,inzenjer ima u moju firmu platu min 750 e....

    Inace upravo si napisao jednu od stvari koja je u svakoj normalnoj drzavi na svijet nezamisliva i imaginarna.Da neko zaradjuje vise ka konobar no ka inzenjer...Zaladilo je pud niksica reka bi.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  7. #107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mudar mladic, da ga svaka kuca pozeli...

  8. #108
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mora se borit za posa ne mos samo na biro da se prijavis tamo se prijavljuje samo ko oce od socijale da zivi

  9. #109
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Bogomi koko ja vidju posla ima ito dovoljno (no cesovi posa) doje mi jedan prijatelj iz CG tacnije PG i veli (gradi kucu) elektricar (iz Srbije) mu je tarzio 70 eura da mu razvede struju (dan dva posla) ,misim 700 Eura ???? Ja mislim posla ima ,no treba zasuc rukave ,sad oni koji imaju najjace skole nece da se spuste na ti nivo da fizikalisu ali ljudji moji ja imam sina 16 godina pa kad oce da kupi nesto (novi komp garadrobu video spel ) podje samnom na posa i radi taman ka ja u skolu je najbolji ,igra fudbal u IFK Göteborg i sve mu ide od ruke ,ali opet zasuce rukave i radi kad mu treba lova ! Netreba od zdraije ljudji cinjet umne bogalje i kukat za zivijema taman ka da su umrli,nas Balkance stres ubija ne godine !!!!!
    Zivjela ni Drzava i narod ,bice bolje (gore nemoze bit samo bolje ) !!!!!



    ps. potonjijeh 3-4 mjeseca radim 7/30-31 po 10 -12-14 sati ,ostavio 11 kila pa opet ziv i zdrav (samo sa brdo love ) !!!!!




    Bravo Zvek!!!!!

    Ucite mladi...nije lud Zvek,Milovan, Daytona,Met...TO RADE I STO SE TIME ZAPRAVO PONOSE!!!!!....a ako kazete da ih okruzenje i zivot na zapadu tjera -NIJE TACNO, nego SNAGA da se promjene navike....i savladjivanje sebe....svakodnevno, svakog momenta ta borba traje, I CINI TE ZIVIM I *U IGRI*!

    Ima jedan stih molitve koju volim-jedna od jutarnjih (ne smijati, molim...Hristov poziv u 27 godina je najljepsa stvar koja mi se desila-vjera je MILOST i ne moze se nauciti)-pa tako taj vazni jutarnju stih glasi:

    "Boze daj mi snage da vrsenje duznosti uvjek pretpostavim trenutnim zadovoljstvima"

    A rijec, unaprijed uzeti novac, moralna obaveza neki posao pretvaraju u DUZNOST, koja mora bit na prvom jestu kod ljudi na svom mjestu, PA BILI ONI HRISCANI, MUSLIMANI ILI AGNOSTICI-AKO SU LJUDI OVAKO RAZMISLJAJU!Ne *meditirajte* po kafica PREVISE (valja I TO, ali ne kao zivotno opredjeljenje..da mi ekspreso i kvote budu najvaznija stvar i najvece zadovoljstvo u zivotu-TO JE DUHOVNO ZAKRZLJANJE!).

    A posla ce se nac za one KOJI GA ISKRENO ZELE, jer kaze jedn joga mudrost, koja ima siru primjenu:

    "Kad je chela (ucenik) spreman- guru(ucitelj) se pojavljuje".

    Pa ce i pravi posao naizgled, SAMO NAIZGLED SAM ISKRSNUTI ako ga iskreno trazimo.

    A vala cemo pomoci i mi stariji forumasi , koliko smo u moci...na jedan ili drugi nacin....jer najvece zadovljstvo cestitoga covjeka, domacina i patriote JESTE DA POMAZE MLADJIMA, pocev od familije pa onda svima koji zasluzuju...(kako to sve lijepo opisa Herman Hese u romanu "Igra staklenih perli")...A MENI STE NEKI OD VAS SA FORUMA SKORO KAO DJECA (neki BRACA-moj dobri Milovane)...a bas mnogi moji mladi prijatelji...A PRIJATELJI SE *DRZE* MEDJUSOBNO, ZAR NE?

    Koliko priiicaaaammm...zato

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  10. #110
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    ha!
    pa eo ti milovan cist primjer pa njega pitaj da posaVetuje tvog ortaka
    da vidis kako se radi...
    hahahah bolje batali ne zato sh sam pametna no da se spasis sramote..
    cu 3 godine na birou ajmeeeeeeeeeeeeeeeeee meniiii hehe pa da mu je tako stalo isa bi od vrata do vrata i davio narod ubijao se dok dokaze da je on taj pravi za posao a na biro moze bit jos 303 godine to |nista| ne znaci:P :dring:
    Ko vrsi konobarski posao savjesno, sa *klasom*, sa dostojanstvom, sa iskrenom ljubavlju i postovanju prema tome gostu KOJI TI OMOGUCAVA DA I TI ZIVIS PRISTOJNO, toga ce zapazit, i taj kad jednoga dana bude bio u situaciji da konkurise ili pridje pravom covjeku, KOJI GA JE ZAPAZIO BAS U TOJ KAFANI I KROZ *KONOBARISANJE* OCIJENIO-TAJ CE DOBIT BOLJI POSAO!

    Svaki posao je sansa i test licnosti onoga koji ga radi...
    ILI GA NE PRIHVATI-ILI GA RADI KAO DA TI JE POSLJDNJI I NAJVAZNIJI U CIJELOME ZIVOTU!

    Tako ja...
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  11. #111
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kakav biro za zaposljavanje, jadni.......TO NIJE ZA ONE KOJI SU NA OVOME FORUMU!To je za one malo bespomocnije i manje inteligentne, kojima internet ne pada na pamet, pa sve i da ga imaju....
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  12. #112
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eo koko sam ovamo u Svecku i do sad se nenadje neki nas momak da mi kulturno poridje i priupita imali dje cesovi posa za njega i mozeli se sredit viza! Ali zato svaki treci pita "IMALI SE STO KRAS" ovamo ! Sto najbolje prolzi kad se ukrade itd itd ,blago ni zemlji kad ni ovako izgleda omladina ! Normalno nijesu svi isti ,no ja mnim da bi me kap strefila da me neko nesto krsteno pita ! Izgleda e su ovima drugima kafici polokali mozak, a kad pricas sa omladinom o zivotu qq lele cesovije filozofija i vazda krive drugoga ,no nikako da dodje to onoga cunevonoga " KOMSIJA MOZ MI POMOC DA NADJEM CESOVI POSA TAMO U SVECKU" !!!

    ps. sad zamislite koji sam "seljak" kad pisem "Svecka" umjesto Sve ds ka ! Hhahahahahahahahhahaah !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  13. #113
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to je pravilno starocrnogorski tako

  14. #114
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Kako je divna ova drzava sa ovim cijelim smetom aktuelnim?Kako sve cvjeta,olosh se trijebi,lopovi bivaju uhapseni,osudjeni,zdravi razum i postenje pobjedjuje,fakultetske diplome dobijaju ono pravo znacenje i vrijednost....ne pobjedjuju preporuke i veze nego pravo znanje i sposobnost....

    Ni u snu nisam moga sanjat da ce mi se ovoliko povracat od toliko zeljene svoje drzave,i glavnih njenih figura,koje bi u svakom iole normalnom drustvu bile inspiracija jedino za kakav strip,ili humoristicku seriju.

    Iskreno eto podijelih svoj neki osjecaj koji gajim vise mjeseci vec,sad me razapnite....nema veze
    Ja kao dragi referendumski istomisljenik sam se zapitala to nekoliko puta, ali mi uopste ne ide u glavu kako recimo funkcionise taj biznis sa diplomama i to... Mogu li ja recimo da podjem i da kupim 1? Ne moram vala doktor bit, nesto nize moze doc u obzit? Imala bih jedno pitanje, posto 1 mi draga osoba planira da upise onaj fakultet Atlas Fonda, ne znam tacno kako se sad to zvase, jeli... Postoji li mogucnost, posto je to samofinansiranje, da mi se zavrsi ta diploma, da ja castim tu osobu, jer mi je zao tolike pare da daje? Pare nisu problem, podice se taj kredit i to... Samo eto ako ko ima da mi da neku sigurnu dojavu.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  15. #115
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lazio jedinica ti je vazda sigurno!

  16. #116
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Pa jes,inzenjer ima u moju firmu platu min 750 e....

    Inace upravo si napisao jednu od stvari koja je u svakoj normalnoj drzavi na svijet nezamisliva i imaginarna.Da neko zaradjuje vise ka konobar no ka inzenjer...Zaladilo je pud niksica reka bi.

    Ovo je jedino moguce kod nas,da jedan konobar ima vecu platu no neko ko se skolova i o jadu zabavlja.Eno kad vidim one iz Mase ili Granda smuci mi se....
    I sto je najjaca stvar evo vidim da omladina ide u USA da rade ka konobari,kelneri i ciste kuhinje,a odje nece to da rade,jer ih je blam...
    Sto se tice zanatlija,jbg nije ni njima lako,evo recimo moleri uzimaju 6-7evra po m2 sa gletovanjem i materijalom,a njima od tih 6-7 ostane 1.5 - 2 eura cisto.Eto to ne bi da radi niko,no svi kukaju kako nema posla i uzimaju pare od familije i nadaju se u 4fixa...
    Mada vidim da je lakse radit sa drogom portoroz no shedjet u kancelariju...
    Jer lakse dodjes do A8...
    No neka...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  17. #117
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A jel isto tako zalosno da isto neki nepismeni ili polupismeni biznismeni kupuju sve i svasta po drzavi,a ne umiju se potpisat...
    Ili su oni isti uz pomoc kumova i odredjenih partija puni ka brod sad...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  18. #118
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to su rijetki uglavnom su ljudi posteno zaradili no si sam reka da ljudi sjede doma i samo zavide drugima

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MOJE NEIZLAZENJE,
    NIJE POLITICHKO PITANJE,
    NEGO LICHNA MORALNA DILEMA,
    IMAM LI JA PRAVO IZ DANSKE,
    DA ODLUCHUJEM O SUDBINI VASHE DJECE,
    DOK SU MOJA PETORO NA SIGURNO U DANSKU.
    Alal vjera. Ja nijesam dosao da glasam iz istih razloga. Ne mogu u jednom postu govoriti da Crnogorci iz Srbije nemaju pravo glasa, a da sam dolazim iz Cmarske da glasam.

    No ova djeca ne razumiju principjelost... cojstvo..

  20. #120
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Zvek_Zivi i Old_Bone,

    zanimljivu raspravu vodite moram priznati i znam da uvijek vazi da su mladje generacije nesposobnije i da kazem losije ali nemojte zaboraviti da ste vi ipak odrastali u nekom koliko toliko srecnijem vremenu kad si se ovdje mogao izboriti za svoje mjesto pod Suncem i naci relativno dobar posao. Sasvim je drugacije danas nama i mnogo teze se progurati bez neke veze i poznanstva pa da imam 15 diploma viskoskolskog obrazovanja. Nego eto, sve se nesto nadam da ce se za mjesec dva kad se dograbim ove diplome ispostaviti da i nije bas toliko lose, ali ono sto sigurno znam je da necu gubiti vrijeme na birou nego od vrata do vrata pa dako me nedje prime

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    A kakav biro za zaposljavanje, jadni.......TO NIJE ZA ONE KOJI SU NA OVOME FORUMU!To je za one malo bespomocnije i manje inteligentne, kojima internet ne pada na pamet, pa sve i da ga imaju....
    Uz duzno postovanje, ne pretjeruj
    To sto ima ljudi koje ne interesuje forum ne znaci da su manje inteligentni i da zbog toga treba da vise na birou. Neki ljudi prosto ne vole interenet ili ih ne interuje ovaj forum ili nemaju racunar ali to ne znaci da su manje inteligentni od ovih sto su odje ili da manje vrijede
    Kako Vaša bolest ?

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac View Post
    Alal vjera. Ja nijesam dosao da glasam iz istih razloga. Ne mogu u jednom postu govoriti da Crnogorci iz Srbije nemaju pravo glasa, a da sam dolazim iz Cmarske da glasam.

    No ova djeca ne razumiju principjelost... cojstvo..
    dobro je da si mi ti od principa npr po tvojim postovima se uopste ne vidi ono eo je oluja s desne odo na lijevu banudu da se sklonim a kad trese na lijevu op cup poskocicu na desnu da vidim sh ima
    ja sam cgorac jer je to u trendu da nije u trendu bio bi taj da mi se dive i da govore gledaj ovog malog kako ide niz ulicu prepoznajes li bojE na njegovom obrazu...
    i sl..
    tako da price o principu pusti po strani
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    A kakav biro za zaposljavanje, jadni.......TO NIJE ZA ONE KOJI SU NA OVOME FORUMU!To je za one malo bespomocnije i manje inteligentne, kojima internet ne pada na pamet, pa sve i da ga imaju....
    Cek, jesi li ozbiljan?

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    dobro je da si mi ti od principa npr po tvojim postovima se uopste ne vidi ono eo je oluja s desne odo na lijevu banudu da se sklonim a kad trese na lijevu op cup poskocicu na desnu da vidim sh ima
    ja sam cgorac jer je to u trendu da nije u trendu bio bi taj da mi se dive i da govore gledaj ovog malog kako ide niz ulicu prepoznajes li bojE na njegovom obrazu...
    i sl..
    tako da price o principu pusti po strani
    Ne trtljaj, nego reci sto nije u redu da onih 200.000 i kusur iz Srbije ne glasase na referendumu, a ti ovjde nazivas Milovana za izdajnika sto nije dosao iz Danske da glasa?
    Last edited by Beranac; 18-12-06 at 19:24.

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac View Post
    Ne trtljaj, nego reci da li je u redu da je onih 200.000 i kusur iz Srbije glasase na referendumu? Pa onda pricaj o principima.
    Jesi li ti ima' pravo glasa?

  25. #125
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije, ali onako usput debate radi

Page 5 of 11 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 42
    Last Post: 27-07-06, 14:23
  2. E pa moji dragi forumashi :D
    By Desert Eagle in forum Sex i erotika
    Replies: 23
    Last Post: 12-10-05, 12:41
  3. Dragi moji sugradjani
    By Drug Tito in forum Primorski
    Replies: 8
    Last Post: 11-02-05, 22:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •