Page 2 of 11 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 255

Thread: Zapitate li se ikad dragi moji referendumski istomisljenici

  1. #26
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ?ipur View Post
    E pa sad je drzavno pitanje rijeseno.

    Sad dakle ostaju drugi problemi, koji su sad vise izasli na vidjelo nego prije rjesavanja drzavnog pitanja.
    To je i moja poenta - sad je drzavno pitanje rijeseno - i to vise ne moze predstavljati izgovor za nerjesavanje.

    A sto se tice da tvog stava da su neki problemi sada vidljiviji negoli prije referenduma - na koje tacno mislis? Posto one koje je pobrojao su bili itekako vidljivi. Onima koji su htjeli da gledaju...
    Vecina ljudi je zla

  2. #27
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    To je i moja poenta - sad je drzavno pitanje rijeseno - i to vise ne moze predstavljati izgovor za nerjesavanje.

    A sto se tice da tvog stava da su neki problemi sada vidljiviji negoli prije referenduma - na koje tacno mislis? Posto one koje je pobrojao su bili itekako vidljivi. Onima koji su htjeli da gledaju...
    To su bili i ostali daleko manji problemi od rjesavanja drzavno pitanja.

    I ne znam zasto se ti javljas na ovoj temi ??? Kad si ti zaokruzio kao i Neša Medojević - NE.

    Recimo Milovan je shvatio mig Medojevica da je borba za državu ustavri borba proti vlasti, pa nije ni dosao na referendum.

  3. #28
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ?ipur View Post
    To su bili i ostali daleko manji problemi od rjesavanja drzavno pitanja.
    I ne znam zasto se ti javljas na ovoj temi ??? Kad si ti zaokruzio kao i Neša Medojević - NE.
    Recimo Milovan je shvatio mig Medojevica da je borba za državu ustavri borba proti vlasti, pa nije ni dosao na referendum.
    Mozes da rangiras sto je bitnije - forma ili sustina, i o tome mozemo da razglabamo do sjutra. Naravno da je pitanje ststusa najbitnije, ali to uopste ne znaci da se ti pobrojani problemi zbog toga mogu ignorisati ili nipodastavati - jer oni formiraju kvalitet zivota unutar granica Nezavisne.

    A svako se slozio da je Nezavisna glavni preduslov za poboljsanje tog kvaliteta - znaci sredstvo, a ne krajnji cilj

    Sto se tice toga ko je glasao za sto - da su samo takvi kao ti glasali za nezavisnu - granice takve drzave ne bi prelazile medje MZ Dobrota.


    Vecina ljudi je zla

  4. #29
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Mozes da rangiras sto je bitnije - forma ili sustina, i o tome mozemo da razglabamo do sjutra. Naravno da je pitanje ststusa najbitnije, ali to uopste ne znaci da se ti pobrojani problemi zbog toga mogu ignorisati ili nipodastavati - jer oni formiraju kvalitet zivota unutar granica Nezavisne.

    A svako se slozio da je Nezavisna glavni preduslov za poboljsanje tog kvaliteta - znaci sredstvo, a ne krajnji cilj

    Sto se tice toga ko je glasao za sto - da su samo takvi kao ti glasali za nezavisnu - granice takve drzave ne bi prelazile medje MZ Dobrota.
    Neša Medojević, Ti, Milovan i slični PzP-ovci svakako nijeste glasali - DA.
    Da jeste imali bismo oko 60%.
    Vi ste bili za to da ostanemo u zajednici sa Tomom Nikolićem, Karadžićem, Mladićem, Šešeljem, Pahomijem ... al da naudite Milu Đukanoviću.
    Htjeli ste, što bi rekao narod, "da zakoljete vola radi kilo mesa"!
    Zašto se javljaš na ovoj temi?
    Ti nijesi glasao za DA.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ?ipur View Post
    Sve je to bilo i prije referenduma, to nema veze sa drzavom.
    Cutasmo li?,zatvarasmo li oci?Zacepljavasmo li noseve?
    Na pojave svih gadova,skotova,lupeza,neobrazovanih djubradi,umisljenih biznismena,na sve sto ne valja?Zasto?

    .."Aj dok dobijemo drzavu"...

    Dobismo li drzavu?

    Dobismo,sto cemo sad?

    Da iz zahvalnostima ovima te ni "dadoshe" drzavu cutimo?

    Za sve ovo sto pomenuh u ranijem postu kao i ovom dosao je dead end.

    Ti ako ces muchi,ne pominji nista,neka sve bude sjajno,bajno itd,u manjini ces se velikoj nac ubrzo,iako vec jesi u prilicnoj.
    Last edited by Sidewinder; 13-12-06 at 15:31.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Kako je divna ova drzava sa ovim cijelim smetom aktuelnim?Kako sve cvjeta,olosh se trijebi,lopovi bivaju uhapseni,osudjeni,zdravi razum i postenje pobjedjuje,fakultetske diplome dobijaju ono pravo znacenje i vrijednost....ne pobjedjuju preporuke i veze nego pravo znanje i sposobnost....

    Ni u snu nisam moga sanjat da ce mi se ovoliko povracat od toliko zeljene svoje drzave,i glavnih njenih figura,koje bi u svakom iole normalnom drustvu bile inspiracija jedino za kakav strip,ili humoristicku seriju.

    Iskreno eto podijelih svoj neki osjecaj koji gajim vise mjeseci vec,sad me razapnite....nema veze
    E moj brate,

    ja kad sam prije nekoliko godina na ovom istom forumu ukazivao na ovo sto si naveo, obicno bih bio optuzivan da sam protiv Crne Gore. A vec rekoh nekoliko puta da Crnoj Gori nisu jedini neprijatejli posrbljeni Crnogorci koji bi da je ugase, vec joj je jednak neprijatelj i ovo sto si ti naveo.

    Smatram da nikako ne treba dovoditi u pitanje Nezavisnost Crne Gore jer su se njome koliko toliko stvorili uslovi da se konacno obracunamo i suocimo sa ovim sto si naveo. E sad to ni malo nece biti lako, jer dobar dio tih sa kojim drzava treba da se obracuna su sa 'nase' strane i smatraju da imaju povlastice zbog toga sto su podrzali Crnu Goru na referendumu.
    Medjutim, srpski i posrbljeni dio Crne Gore nije nista bolji. Iako se odvajanjem Crne Gore prostor za manipulaciju DPS-a znacajno umanjio, i dalje mu posrbljena braca ostavljaju dovoljno prostora da se odrzi tako sto i dalje nastavljaju svoju zadrtu politiku i dovode u pitanje elemente drzave Crne Gore, umjesto da se pomire sa realnoscu i da traze realne kompromise i postuju odluku vecine.

    Takodje bih zelio da kazem da ukupno gledano narod Crne Gore trenutno ni nije za bolje(cast izuzecima). Sto ti da kazes onome kome je 200 eura plate 'dosta', koji se divi onome sto je kupio mercedes od 300 000 a njega ostavio bez gaca na guzicu, koji i dalje podrzavaju koljacku zadrugu zvanu SRS (cija je filijala srpska lista u CG)....osim da im kazes Sretno vam bilo.

    p.s. Svaka cast za topic!
    Last edited by shrek; 13-12-06 at 18:21.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  7. #32
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Cutasmo li?,zatvarasmo li oci?Zacepljavasmo li noseve?
    Na pojave svih gadova,skotova,lupeza,neobrazovanih djubradi,umisljenih biznismena,na sve sto ne valja?Zasto?

    .."Aj dok dobijemo drzavu"...

    Dobismo li drzavu?

    Dobismo,sto cemo sad?

    Da iz zahvalnostima ovima te ni "dadoshe" drzavu cutimo?

    Za sve ovo sto pomenuh u ranijem postu kao i ovom dosao je dead end.

    Ti ako ces muchi,ne pominji nista,neka sve bude sjajno,bajno itd,u manjini ces se velikoj nac ubrzo,iako vec jesi u prilicnoj.
    Uopste nije sve sjajno i bajno, mnogo je jako losih stvari u nasoj drzavici, mada ja imam svoju gradaciju problema, koja se vjerovatno ne slaze sa tvojom.
    Neki problemi koji su za mene kljucni, po tebi su vjerovatno minorni.
    Nemam ja sto da mučim, ja ne mogu nista promijeniti, da piskaram po forumima to je glupost, na forumima nema ljudi sa osnovnom skolom, nema nepismenih i neinformisanih.
    Samo ako slabo obrazovani, priglupi puk, shvati da mu vlast ne valja, priglupi puk ce glasati protiv vlasti.

    Al dok priglupi puk prima 220 eura tesko da ce se to desiti jer pucina misli da mu je to palo sa neba, pucina je presrecna sa 220 eura.
    Pucina ne moze da shvati da bi realno trebala da prima 400 eura, i da je neko kriv sto nemaju sad odmah 400 eura u prosjeku.

    A o demokratskim kapacitetima puka, i potrebom za demokratijom kod pučine, smiješno je govoriti.
    Last edited by Ćipur; 13-12-06 at 19:29.

  8. #33
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Recimo Milovan je shvatio mig Medojevica da je borba za državu ustavri borba proti vlasti, pa nije ni dosao na referendum.


    Ne pada SNIJEG DA POKRIJE BRIJEG,
    nego da svaka ZVIJER OSTAVI SVOJ TRAG,
    ja sam moj OSTAVIO OD PRVOG BROJA MONITORA,
    od PRVOG POJEDINCA KOJI JE IMA MOODA DA PASHCHADIMA RECHE PASHCHAD,
    mozda oni napishu MEMOARE , pa ce djeca chitat ko je Cipur,
    a ko
    Milovan Vukov Jankovic iz Braskuta.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post


    Ne pada SNIJEG DA POKRIJE BRIJEG,
    nego da svaka ZVIJER OSTAVI SVOJ TRAG,
    ja sam moj OSTAVIO OD PRVOG BROJA MONITORA,
    od PRVOG POJEDINCA KOJI JE IMA MOODA DA PASHCHADIMA RECHE PASHCHAD,
    mozda oni napishu MEMOARE , pa ce djeca chitat ko je Cipur,
    a ko
    Milovan Vukov Jankovic iz Braskuta.
    he he to sh si se glaskao u prvim brojevima monitora oke super
    da si bio od pocetka za drzavu super da si protiv korupcije i slicnih smicalica odlicno
    al zbog jednog siljoQ*** misliti se izmedju da i ne
    je porazno i potpuno baca u sjenu rad prije i pricu prije da zbog jednog glavonje i njegove punoglavske prdnjave izdas prije svega sebe ..okopni snijeg i ogoli brijeg
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post

    Ne pada SNIJEG DA POKRIJE BRIJEG,
    nego da svaka ZVIJER OSTAVI SVOJ TRAG,
    ja sam moj OSTAVIO OD PRVOG BROJA MONITORA,
    od PRVOG POJEDINCA KOJI JE IMA MOODA DA PASHCHADIMA RECHE PASHCHAD,
    mozda oni napishu MEMOARE , pa ce djeca chitat ko je Cipur,
    a ko
    Milovan Vukov Jankovic iz Braskuta.
    Milovane,zna se(makar ja znam) koliko volis,i koliko si volio ovu nesrecnu drzavu,jos od "onoga" vremena,kad ne je malo bilo.Kad si bio vjerovatno i ustasha i tudjmanovac jer si bio jedan od finansijera najcasnijeg tada i najcrnogorskijeg lista Monitor,generalno i svega Crnogorskog.

    Neko ce znat za to jos,neko zna vec,neko nece nikad znat,sve i da sazna,nikad nece razumjet.I ja cu vi rec dosta je Milovan Jankovic ljusnuo para u ovu nesrecnu drzavu,u zdravlje Crnogorske ideje koja mu nista nije dala,nako ga avizala na vakat da ojde nedje i zaradi da bi pristojno zivio kako dolikuje coeku.

    Ja licno mogu da ne zamjerim takvom coeku sto nije glasa na ref(ako nije),i da ga potpuno razumijem.Prevelika je ovo septicka jama sa mnogo kravljih pometina,previse su gadni,mizerni,i smijesni,tacno da coek pozeli da se distancira svjetlosnu milju od njih.
    Last edited by Sidewinder; 13-12-06 at 18:34.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam otkud vam to da Milovan nije glasao za drzavu, jer koliko se poznajemo sa ove ledine za Milovana to nikad nije bila dilema i sumnjam da mu je bilo ko mogao to promijeniti.

  12. #37
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ne znam otkud vam to da Milovan nije glasao za drzavu, jer koliko se poznajemo sa ove ledine za Milovana to nikad nije bila dilema i sumnjam da mu je bilo ko mogao to promijeniti.
    Milovan uopste nije dosa da glasa na referendum.
    Nije dosa, osta je u Dansku.

    Naravno, razumio je onoliko podmecanje klipova Nezavisnoj Crnoj Gori od strane Medojevica, kao signal da ne glasa za Drzavu Crnu Goru.

  13. #38
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post

    Ne pada SNIJEG DA POKRIJE BRIJEG,
    nego da svaka ZVIJER OSTAVI SVOJ TRAG,
    ja sam moj OSTAVIO OD PRVOG BROJA MONITORA,
    od PRVOG POJEDINCA KOJI JE IMA MOODA DA PASHCHADIMA RECHE PASHCHAD,
    mozda oni napishu MEMOARE , pa ce djeca chitat ko je Cipur,
    a ko
    Milovan Vukov Jankovic iz Braskuta.
    Činjenice su činjenice, a šuplja priča ostaje šuplja priča.

    Nijesi doša da glasaš na referendum, dobio si signal od gosn Neše, da ne dođeš da glasaš na referendum.

  14. #39
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ?ipur View Post
    Činjenice su činjenice, a šuplja priča ostaje šuplja priča.

    Nijesi doša da glasaš na referendum, dobio si signal od gosn Neše, da ne dođeš da glasaš na referendum.
    Ne znam za Milovana al za Bonju znam da je glasa za nezavisnost. Stvarno ne znam odakle ti pravo da prozivas ljude ,potpuno neosnovano i bez ikakvih argumenata, samo zato sto ne djele tvoje turbofolk ultramegagiga nacionalisticke stavove . Da nisi mozda svevisnji pa si virio u glasacke kutije. Kako te nije sramota?

    Ako mi ne vjerujes procesljaj malo pricu iz predreferendumske kampanje i potrazi Bonjine postove.

    Izvinjavam se Bonji sto pricam u njegovo ime , zna se on braniti i bez mene . Samo sam pretpostavio da mu je ispod nivoa da se oglasave na tako prizemne i prije svega nevaspitane prozivke.

    Pozdrav.

  15. #40
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne znam za Milovana al za Bonju znam da je glasa za nezavisnost. Stvarno ne znam odakle ti pravo da prozivas ljude ,potpuno neosnovano i bez ikakvih argumenata, samo zato sto ne djele tvoje turbofolk ultramegagiga nacionalisticke stavove . Da nisi mozda svevisnji pa si virio u glasacke kutije. Kako te nije sramota?

    Ako mi ne vjerujes procesljaj malo pricu iz predreferendumske kampanje i potrazi Bonjine postove.

    Izvinjavam se Bonji sto pricam u njegovo ime , zna se on braniti i bez mene . Samo sam pretpostavio da mu je ispod nivoa da se oglasave na tako prizemne i prije svega nevaspitane prozivke.

    Pozdrav.
    Vjeruje li iko da su Nebojsa Medojevic i njegovi vjerni sljedbenici glasali za nezavisnost?
    Vjeruje li iko da je Medojević, koji je do nekoliko dana prije referenduma podmećao klipove Nezavisnoj Crnoj Gori,
    vjeruje li ko da je on glasao za DA?

    Pa Milovan, njegov vjerni sljedbenik, jednostavno nije došao da glasa.

    Nemam ja ništa protiv ove teme, dobra je, ali Bonja i Milovan nijesu glasali za Državu Crnu Goru, zašto se oni oglašavaju na ovoj temi?

  16. #41
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    mislim da nije na tebi da odlucujes ko ce, a ko nece da se oglasava o ovoj temi, i da sudis ljudima po tome za koga je ko glasao...Postoje dvije vrste ljudi: covjek i necovjek, na nasu veliku zalost ove prve bi mogli poceti komotno fenjerima po danu, kroz nashu drzavu traziti, izumiru lagano...
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  17. #42
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    mislim da nije na tebi da odlucujes ko ce, a ko nece da se oglasava o ovoj temi, i da sudis ljudima po tome za koga je ko glasao...
    ne sudim ja nikoke po tome kako je glasao.
    Jednostavno, tema se zove "ZAPITATE LI SE KAD ... ISTOMISLJENICI".
    Onaj koji je postavio temu, glasao je za Drzavu Crnu Goru, a Bonja i Milovan nijesu.
    Zasto se upadaju u ovu temu kad nijesu istomisljenici onoga koji je postavio ovu temu i glasao za DA?

  18. #43
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odakle ti znas kako je Milovan glasao na izborima? Da nijesi kojim slucajem radio za kakvu tajnu sluzbu zaduzenu za pracenje gradjana pa znas to? Da nije smijesno bilo bi tuzno i pretuzno.Prastajte
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  19. #44
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa sam kaze da nije

  20. #45
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ?ipur View Post
    ne sudim ja nikoke po tome kako je glasao.
    Jednostavno, tema se zove "ZAPITATE LI SE KAD ... ISTOMISLJENICI".
    Onaj koji je postavio temu, glasao je za Drzavu Crnu Goru, a Bonja i Milovan nijesu.
    Zasto se upadaju u ovu temu kad nijesu istomisljenici onoga koji je postavio ovu temu i glasao za DA?

    Sa tobom se nema svrhe raspravljati . Ti kao turbofolk ultramegagiga nacionalista jednostavno ne mozes da prihvatis cinjenicu da nisu samo takvi kao ti glasali za drzavu Crnu Goru. Da su samo takvi kao ti glasali za CG rezultat ne bi bio preko 10% za nezavisnost. Cak sta vise da nije takvih kao ti i vasih javno iznosenih stavova rezultat bi bio preko 60%.

    Nijesi procitao moj post. On se naime ne bavi N. Medojevicem vec opovrgavanjem tvoje, nicim utemeljene, tvrdnje da je Bonja glasao za NE.

    Dakle, ne budi lijen, procesljaj malo predreferendumske postove tebi omrazenog Bonje i nakon toga se vrati na ovaj topic. Ovako samo mlatis prazni slamu. Nakon toga minimum koji se ocekuje od tebe je izvinjenje istom [za tebe gospodinu], u suprotnom pojesces g....

    Pozdrav.

  21. #46
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,426
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Kako je divna ova drzava sa ovim cijelim smetom aktuelnim?Kako sve cvjeta,olosh se trijebi,lopovi bivaju uhapseni,osudjeni,zdravi razum i postenje pobjedjuje,fakultetske diplome dobijaju ono pravo znacenje i vrijednost....ne pobjedjuju preporuke i veze nego pravo znanje i sposobnost....

    Ni u snu nisam moga sanjat da ce mi se ovoliko povracat od toliko zeljene svoje drzave,i glavnih njenih figura,koje bi u svakom iole normalnom drustvu bile inspiracija jedino za kakav strip,ili humoristicku seriju.

    Iskreno eto podijelih svoj neki osjecaj koji gajim vise mjeseci vec,sad me razapnite....nema veze
    Ja nemam takav osjecaj
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #47
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Milovan je IZNIO SVOJ STAV,
    na FORUMU B92,
    2002 godine,
    koji glasi.
    DA MI JEDNO OD OVIH PETORO,
    DIJELI SUDBINU SA OSTALOM DHJECOM U CRNOJ GORI,
    JA BIH IMAO MORALNO PRAVO DA GLASAM NA REFERENDUM.

    MOJE NEIZLAZENJE,
    NIJE POLITICHKO PITANJE,
    NEGO LICHNA MORALNA DILEMA,
    IMAM LI JA PRAVO IZ DANSKE,
    DA ODLUCHUJEM O SUDBINI VASHE DJECE,
    DOK SU MOJA PETORO NA SIGURNO U DANSKU.

    TO SHTO POJEDINCI ZELE DA ME SVRSTAJU U TOR,
    SA CRNIM OVCAMA,
    TO JE NJIHOV PROBLEM.

    NIKAD NIJESAM KRIO SVOJ STAV,
    JAVNO SAM TAJ STAV IZNIO I NA ANTENI M,
    PRIJE POJAVE GZP I PZPa.

    A O MOJOJ BORBI ZA NEZAVISNU CRNU GORI,
    SVJEDOCHE MOJIH 12 000 POSTOVA NA FORUME B92, PZP i CdM, na mojih 230 JAVLJANJA NA RADIO VEZI, ANTENE M, I NA MOJIM DONACIJAMA, SVAKE GODINE OD 1990, 10-20% MOJE PLATE,
    POJEDINCIMA I GRUPAMA, KOJI SU BILI I SRCEM I DUSHOM ZA NEZAVISNU.

    NEKA BILO KO ,PRILOZI JEDAN JEDINI POST,
    KOJI JE PROTIV NEZAVISNE CRNE GORE.

    MORAL I POLITIKA,
    NIKAD NIJESU ISHLI ZAJEDNO,
    MENE JE LICHNI MORAL JOSH UVIJEK PRVI PRIORITET.

    Bio sam na osnivachku skupshtinu (NA CETINJE) PZPa,
    NIJESAM CHLAN , NITI SAM POTPISAO PRISTUPNICU,
    NIKAD NIJESAM BIO CHLAN NI JEDNE PARTIJE ILI POKRETA,
    NITI CU TO BITI DOK ME ZEMLJA NE POKRIJE,
    SVE ZA OBRAZ, OBRAZ ZA NIKAKVO BLAGO OVOGA SVIJETA.
    Last edited by milovan; 13-12-06 at 21:39.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milovane kako mozes mirno da spavas da pored tolike ljubavi zelje i svega sto uz to ide ti nijesi dosao da pomognes zemlju koju ljubis?
    neoprostivo stvarno ...
    ne sumnjam ja u tvoja ubjedjenja u sve to sh si bilo dje ikad idje izjavio ali ti duboko zamjeram BOJKOT (jer nije nista drugo nego bojkot) referenduma
    mozda nedje kad bi se dublje uvukla u ovo bio bi mi nedje i veci """"izdanjik""""" od ovih izdajnika ovdasnih ..
    za sebe za sve nas za pravdu za istinu za bogle sjutra svoje zemlje si trebao to je odgovornost i to je moral...
    ako pomazes i sakom i kapom MEDU
    moga si i drzavi sa zaokruzivanjem DA(ne kosta nista a znaci cijelo bogatstvo)
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  24. #49
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Tijana,

    Ja sam svoju odluku DONIO 2002 na FORUMU B92,
    nijesam od onih "KAKO VJETAR PUSHE",
    za mene je BESA SVETINJA,
    na moju RIJECH, kod ljudi koje poznajem MOZESH PODICI KREDIT.

    ZATO SE DRZIM SVOJIH ODLUKA,
    I SVOJIH OBECANJA I SVOJE RIJECHI.

    ZATO I PLACAM OVAKVU CIJENU,
    PORED OGROMNOG TRUDA I ZALAGANJA ZA CRNU GORU.

    SVI SAD MOZETE DA PLJUJETE PO MENE,
    ALI ISTINA JE ISTINA,
    OD ISTINE ; NIKAD NIJESAM BJEZAO.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjda ste culi za vijest, da Evropa vraca natrag u CG sve njene drzavljanje zbog razlicitih stvari? Pogledajte ko su ti drzavljani: mahom Albanci...
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

Page 2 of 11 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 42
    Last Post: 27-07-06, 14:23
  2. E pa moji dragi forumashi :D
    By Desert Eagle in forum Sex i erotika
    Replies: 23
    Last Post: 12-10-05, 12:41
  3. Dragi moji sugradjani
    By Drug Tito in forum Primorski
    Replies: 8
    Last Post: 11-02-05, 22:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •