Page 68 of 124 FirstFirst ... 185864656667686970717278118 ... LastLast
Results 1,676 to 1,700 of 3077

Thread: Popis 2023

  1. #1676
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HighCastle View Post
    Smisao života mi je peckanje dpsovaca na forumu na kom pišem par mjeseci ? �� Blago tebi kad dozvoljavas sebi ovakve gluposti.

    Aj da ti odgovorim i na ovaj prvi dio...iznenadices se kad ti kažem da mi je kako ću se pisati i izjasniti "odredio" djed (pitaj vele djeda) a ne SNS Porfirije niti istoričari bez diplome(Adžić, Andrijašević itd). Evo čisto da ne ispadne da bulaznim bez dokaza, ovo kao ti oko popova.
    https://twitter.com/nijeZoka/status/...zhDyuON_A&s=19

    Mora da je jako bolno sad ,samo toga nisi svjestan ili jesi ali si baš ono tvrdo glav i ponosan da bi to priznao?

    Nego ,da ti otkrijem "smisao"...to mi je peckanje DPSovaca na nivou njihove logike i konstrukcija dok im tapsu Jokaš/Hnm/Out ��

    Njihova logika =

    Pr 1- Monstruozni srbi upiru da ih je više na popisu ali Bošnjaci i Albanci koji upiru isto da se ne upišu kao Crnogorci odjednom nisu monstruozni.

    Pr 2- Zamisli kaad nemaš svoju misao i misljenje Bla Bla no ti određuju popovi partija i kvazi istoričari ali nema zamisli "kad nemaš svoju misao i misljenje Bla Bla no ti određuju reisi/biskupi kvazi Andrijaševići/Addzici.

    Ako te još što interesuje ,pitaj slobodno jer ti pogađanje nečijeg backgrounda i svjetonazora ne ide od ruku ��

    ps A da je logika dpsovaca na nivou osnovne škole, tu te podržavam, cilj je i bio tako portretisati ne bi li je što više obesmislio...hvala što si prepoznao i potvrdio 
    Kako sam i pretpostavio odma` ćeš da gađaš i da promašiš u procjeni, što je i svojstveno tvom "profilu".
    Ne određuje mi niko od njih koje si pomenuo misao kao tebi.
    Tvoj "stil" pisanja jasno ukazuje ko ti "profiliše" misao.
    Uz poštovanje prema tvojim precima, bilo je đedova i drugih malo više no ka` tvoj đed.

  2. #1677
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Samo da pitam, koliko puta dolaze na ista vrata? Tj. ako ne zateknu nikoga u stanu npr. u 10h ujutru, pa ni popodne, kad dolaze ponovo? Koliko puta pokusavaju?
    Ostave li kakav kontakt za zakazivanje?
    Imam jos jedno pitanje:

    Moze li da se ode nedje na neki salter, u Monstat ili nedje drugo da se prebrine taj popis, da ne iscekujem 15 dana ko ce mi zakucat na vrata?

    Ja volim kuci da sjedim u pidzamu i od gostiju cak ocekujem da mi se najave, a ne da primam tamo neke nepoznate ljude.

    Moram li ih posluzit necim, rakijom, kafom, sokom, moram li imat spreman lokum ili napolitanke?
    Mogu li im trazit da se izuju?
    Mogu li ja da popunjavam licno listic ili moraju oni da pisu?

    Moze li se desit da u tom periodu navale na vrata i prosjaci, lopovi, Jehovini svjedoci, partijski agitatori ... jer je veca vjerovatnoca da im ljudi otvore vrata misleci da su popisivaci? Meni zvone svako malo, ali im ne otvaram i cao. Kako da znam da su popisivaci?

    Da sumiram - moram li ih primat u kucu ili mogu maknut tu muku 2. novembra na naki salter?
    Last edited by Kliker17; 21-10-23 at 06:42.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  4. #1678
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    363 Posts

    Default

    Kakva greska sto nije napravljeno da se odradi online.

    Udjes na sajt, uneses podatke, popunis i zavrseno. Eventualno te neko pozove da mu potvrdis, mada ne mora ni to.

  5. #1679
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,992
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    To online sa ovako pismenim društvom može samo ako je preko Facebooka i to da bude baner 10% popusta na banane ko popuni.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  7. #1680
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    363 Posts

    Default

    Mislim da nema babe ni djeda koji nemaju vajber, a uvijek ima neko mladji da im pomogne ako ne umiju. Stigne ti link sms porukom od vlade, rok mjesec dana...posle se pokusaju popisati na obicni nacin ovi sto nisu i eto.

  8. #1681
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    To online sa ovako pismenim društvom može samo ako je preko Facebooka i to da bude baner 10% popusta na banane ko popuni.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Sada ćemo na popisu vidjeti koliko ima pismenog (koji zna da koristi računar) stanovništva. Mislim, to je poenta popisa… ili je možda poenta koliki procenat crnogoraca zna da koristi računar?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  10. #1682
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,992
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Poenta popisa je za mene suva statistika.
    Malo su pitanja glupa što se tiče računara ali to meni dovoljno govori o onima koji su ta pitanja sastavljali i odobrili

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #1683
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Онлајн (поред теренског пописивања - због старијих) ће ваљда бити следећи попис.

    Али не знам како ће то помоћи неокомитама, кад ће четничка it индустрија то још лакше да фалсификује него овај са папирима...
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  12. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  13. #1684
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nece ako narod konacno progleda i dovede na vlast Svetlanu Pajovic zenu sa vizijom i instiktom za odbranu od neocetnickog pokreta.

  14. #1685
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Može li ko od "nekukućana" da prisustvuje činu popisivanja. Pozvao bih par prijatelja, različitih političkih opredjeljenja, kako bi cijeli postupak bio demistifikovan.

  15. The Following User Says Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  16. #1686
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Može li ko od "nekukućana" da prisustvuje činu popisivanja. Pozvao bih par prijatelja, različitih političkih opredjeljenja, kako bi cijeli postupak bio demistifikovan.
    Hahahahahhahhha

  17. #1687
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    338
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Može li ko od "nekukućana" da prisustvuje činu popisivanja. Pozvao bih par prijatelja, različitih političkih opredjeljenja, kako bi cijeli postupak bio demistifikovan.
    Nemoj da daješ ideju ovim direktorima državnih preduzeća pa da šalju kontrole po kućama svojih zaposlenih, čisto da ne bude nekih dilema kasnije...

    Sent from my MAR-AL00 using Tapatalk

  18. #1688
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,896
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,421
    Thanked in
    2,226 Posts

    Default

    Kako ćete dočekati popis? Skromno, u krugu porodice i prijatelja razlčitog političkog opredjeljenja.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #1689
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ja sam jučer na posa' bio predložio "mini popis".
    Da se ne muče "ovizi" da dode.

  20. #1690
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    682
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Kako ćete dočekati popis? Skromno, u krugu porodice i prijatelja razlčitog političkog opredjeljenja.
    Beranci: Skromno u krugu Podgorice

  21. The Following 5 Users Say Thank You to pauki For This Useful Post:


  22. #1691
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,495
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Mislis Beran sela čitaj City kvart

    Sent from my 22101316G using Tapatalk

  23. #1692
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    https://stanjestvari.com/2023/10/19/metodije-popis-cg/

    „Ми који смо у Цркви, трагајући и чезнући за Истином, не одричемо се ниједне истине и сви врло добро знамо да овдје овај народ који припада, без обзира да ли је православан, да смо сви генетски, биолошки у веома блиском сродству, па чак и они који не исповиједају Христа, него су мухамеданске вјероисповјести или римокатоличке, неке од других конфесија хришћанских, али, веома добро знамо којој етничкој групи и ком корпусу народа овог простора, народ који овдје живи припада........................................... .................................................. ...

    „Ми то знамо, многи су из тог корпуса српског народа настали народи и језици из српског језика, који се уопште и ни по чему не разликују од језика који ми Срби говоримо, а који су названи другим именом. Али, битно је да остваримо најважније истинско и право духовно сродство, поред тога што знамо да смо Срби, и да будемо истински, прави синови Светог Саве, онога који је најсличнији међу Србима постао Христу и само нам о Њему говорио, и због тога је српство не само биолошка и земаљска категорија, него је постало и духовна категорија. То знамо из искуства кроз историју. Ко год није остао као Христов сљедбеник и није издржао на том путу престао је да се зове тим српским именом.“
    Sjedim danas sa sestrom (rođenom) i bratom od strica, zalaufali oni o popisu (čudo baš ).
    Oboje ne mogu DPS očima viđet. Ona 2020. glasala URU, ovogodišnje preskočila, on oba puta SDP.
    Oboje će bojkotovat, sa porodicama.

    Za razloge navode bilborde, popove ko ovoga iznad, pitanje ''što je šećer u vodu pa da se baš toliko mora sad, a pobune je sa dosta strana''.
    Ona je inače i član ovog foruma, manje piše više čita, i navodi da je ''strašno nervira što, kad nekome smeta što SPC čini ovo što iznad Metodije napriča, Metodije ispadne ok i normalan, a ovaj kome to smeta malouman, smiješan i za sprdnju na sav glas''.

    Primjer samo, nebitan je konkretno. Mogo sam ga taman i izmislit skroz.
    Ali ono što je u njemu opisano postoji, i sasvim je realno. I biće jedina potencijalno pozitivna posledica cijepanja koje je ovaj i ovakav popis izazvao.
    A, ko što napisah već- kad vidim kakvom se argumentacijom, i kakvim načinom, brani da popis mora bit baš sada, i kako se bezočno sprda sa svakim kome ove gore opisane i citirane pojave smetaju, tačno mi dođe da ga bojkotujem.
    No mi je u kod upisano da zakoni postoje da se štuju, a ne gaze.
    Inače, kod mene u kući, od četiri punoljetne osobe, dvije će bojkotovat, dvije neće.
    I to, neobično, mlađi bojkotuju, svojom glavom- bez da im je iko od nas riječ reko, a mi stari ne kupimo trunje i poštujemo državu. Demokratija


    Za kraj samo konkretno pitanje jedno, ako ko umije da mi pojasni:

    Ono što sam boldovao gore, što Metodije zbori- ko gođ nije izdržao na Hristovom putu prestao je da bude Srbin.
    Ae nekako mi je jasno što lupeta ako misli na muslimane i katolike, ali nikako da nađem Crnogorce- pa oni su valjda ostali u hrišćanstvu. Ili ih je ovime anatemisao i izopštio? Ili izbrisao gumicom?

    Pitam jer mi je đed davno svijet promijenio pa ga više ne mogu pitat, a dok je bio živ nešto mi je drugo govorio, pa čisto da što ne pogriješim
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  24. #1693
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,896
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,421
    Thanked in
    2,226 Posts

    Default

    Kad je spc vjernicima ok da im crkveni autoriteti pišaju po njima, ko sam ja da im širim kišobran?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  26. #1694
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

  27. #1695
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,688
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,650
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    kolko je ima najtežih dana od kad uništava Srbiju. svaki drugi dan mu je najteži ikad


    тапаталк
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  29. #1696
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Čitam i ne vjerujem,kakva splacina.
    Ne yebe ga niko po svijetu,pa mora da lijeci komplekse odje sa crnom gorom i regionom


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  31. #1697
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,859
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Ne yebe njega svijet no Pobjeda jer moraju od necega živjeti oni fosili iz Ralja života do tv E.
    da ne bi fosila nit bi se znalo nit je neka vijest jedan kurir naslov samo...


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  32. #1698
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Ali kakve veze ima sto Vucic govori, moze li to uticati na mene da se izjasnim kao Srbin? Ne. Jasno je da zele promjenu nacionalne strukture u CG jer zele da kompezuju Kosovo sa Crnom Gorom i RS ali to ce dobiti legitimno jedino u CG jer ih je vise, na RS mogu da zaborave jer su im Bosnjaci kivni zbog proslosti i samo ih cekaju na penal. Ako cemo da pricamo otvoreno i bez foliranja pravoslavci su odje vecina (75% stanovnistva) i dosta njih ne znaju jesu li CG ili Srb i izjasnjavaju se kako vjetar duva. Sad trenutno je SPC mejnstrim i velika vecina tih pravoslavaca ce se izjasniti kao Srbi. Znam da to nacionalne Crnogorce boli ali jebiga, ne bilo mislit na vrijeme, URA mrtva sto napravi 2020.. I plus dps sto nije radio na jacanju nacionalnog identiteta.

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Last edited by Tripleta; 21-10-23 at 15:44.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  33. #1699
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Lik je po 1000x pokazao da je teško mentalno obolio, a i to da se ne libi ničega da opstane na vlast.
    Za dobro Srbije, CG, a i komplet regiona je prijeko potrebno da se ova osoba odstrani iz bilo kakvog javnog života, a za njim i njegova svita poltrona/penala.


    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ne yebe njega svijet no Pobjeda jer moraju od necega živjeti oni fosili iz Ralja života do tv E.
    da ne bi fosila nit bi se znalo nit je neka vijest jedan kurir naslov samo...


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk



    O čemu pričaš, ka dau je ovo neko montira, Pobjeda ili bilo ko drugi, pa ga opravdavaš nekakvim fosilima?
    Last edited by technus; 21-10-23 at 15:44.
    Forever young, i want to be forever young

  34. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  35. #1700
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Na kakve će muke bit popisivači proste im pare.

  36. The Following 9 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


Page 68 of 124 FirstFirst ... 185864656667686970717278118 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Španska Liga 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 85
    Last Post: 15-05-23, 10:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •