Results 1 to 12 of 12

Thread: Miris Mediterana

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    nakrajuGrada
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Miris Mediterana

    Uz miris lakih i teskih droga, litarskih piva i vina, urnebesnu viku i tarlabuku, tone smeca i ljudske mokrace Kotor i ove godine svecano proslavlja pocetak Nove 2007.god.
    Sto mislite o tome?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da bog da nam svima sto prije primirisao MEDITERAN, mislim MSC ...
    Samsung Galaxy S7

  3. #3
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislio sam ti odgovorit no sam se predomislio..........samo me interesuje kakav bi ti provod organizovao/la?????kakav bi provod trebao da bude??????

  4. #4
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    nakrajuGrada
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovakav svakako ne!!! Ti mislis da je 'provod' zagaditi i po*isati cijeli grad? Treba li cijeli grad da strepi, slusa i trpi bahanalije pijane i drogirane rulje? Trebaju li stanovnici Starog grada da budu pozarni i uznemireni te veceri, da se iseljavaju kod rodbine i prijatelja iz te ludnice, samo zato da bi kotorske kafedzije 'omastili budjelare' vise nego obicno, da bi se 'provodila' nekakva pijana masa? sigurno mi ne bi palo na pamet da odem tamo i razmisljam 'oce li mi kakva petarda izbiti oko, 'oce li me kakav kreten posuti pivom, 'ocu li gacati po bljuvotinama i popisotinama....Nikada mi ne bi palo na pamet da se 'zabavljam' uzurpirajuci neciji mir i sigurnost. Valjda na Novu godinu svi imamo podjednaka prava. A? Sto se 'docek' ne organizuje na kakvoj ledini, pa kome opanci a kome obojci? Onima koji se ovako 'provode' potpuno je svejedno nalazi li se na kakvoj baroknoj pjaci ili na ledini. Vazno je mnogo decibela i alkohola ( i jos neke 'sitnice' za dobro raspolozenje), ostalo su samo nijanse!

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa sto ti predlazes povodom te situacije?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja msilim da bi trebalo sve gradjane starog grada i$cerat iz grada (ionako su vecina njih prodali svoje kuce) i otvorit agencije,butike i kafice bar bi grad zaradjivao bolje i bio cistiji no sad a reci mi molim te Mare u koji grad si ti bila a da nije sve ovo navedeno bilo? ajde reci mi jedan grad u CG ili sire dje nije bilo ovoga svega! kad mi to reces e onda cu promijenit misljenje za provod jer meni ne smeta 15KW muzike da mi dere pored glave vjeruj mi ako cu se super proves' i ne smeta mi sto je sve posuto alkoholom jer cu ga i ja prvi prosut kad se napijem...a ti lijepo $edi kuci i gledaj TV za novu godinu ili ako je neko drugo desavanje u kotoru gradu...isprati karnevala idi kuci i sl.
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvo je trebalo pitat Mare koliko ima godina al eto hehe........slazem se sa Dark_Side-om........Mare ne odgovori kakav bi ona provod samo zna kakav ne bi..........i sto sam htio jos rec......svi imaju ista prava ako ti se ne svidja provod u grad(nebitno za novu ili bokesku)idi u neki restoran ili hotel ili $edi doma niko te ne cera da si ugrad........i sto se tice zagadjivanja grada....hehe.....to je neminovno al je to nebitno jer zato i postoje oni sto ujutro ciste grad pa kad se probudis ujutro u 8 ili nebitno koliko sati ni ne znas da je grad bio prljav........al to je u svaki grad na svijet tako.......sad se sjetih bas kad je bilo sofranac u milano da prati finale lige sampiona na trg (ono kad su izgubili od liverpula)i kad se zavrsila utakmica on ostao da ga snimi neki covjek (nije bio italijan) sofro sav izgubljen izgubili poslije 3:0 na poluvrijeme jedva je progovorio koju i sad poenta.....oko njega smeca i smeca kao da je na deponiju a ne na trg u milano a ujutro mislis da se sto poznavalo od toga......al to ti je kotor pozerski grad........ sto svi treba da stoje i da gledaju jedni u druge (kao i obicno)i onda se $utra ogovara ee......sto kaze Dark ja cu prvi polivat okolo......kao da ste na modnu pistu a ne ugrad da se provedete.......

  8. #8
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mare View Post
    Uz miris lakih i teskih droga, litarskih piva i vina, urnebesnu viku i tarlabuku, tone smeca i ljudske mokrace Kotor i ove godine svecano proslavlja pocetak Nove 2007.god.
    Sto mislite o tome?
    Nishta novo..Kao i svake godine.Ne uzbudjujem se pretjerano zbog toga,jer iz godine u godinu to se ponavlja..Ujutru iz komunalnog pochiste ,da bi se `a padne noc ponovo lumpovalo..
    Nije lijepo bacati smece po putu,lomiti boce,a najbolje bi bilo da u jeku novogodishnje noci gledamo dje ima kanta da to bacimo
    Kome ne odgovaraju svi propratni dogadjaji u Starom gradu-ne mora ici.Boze moj,svako bira kako ce se provesti ..
    A ja ,jedva cekam da ove ispite i vratim se u Kotor i osjetim taj miris mediterana i da se izmerachim uz feshtadjunske pjesmice ..hehe
    it was a long time ...


  9. #9
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NOVA GODINA na pjacu sa stokom ?!.... LIŠO MENE
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    I lisho mene
    P r i m o r a c

  11. #11
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation riječ, dvije o polivanju

    E da me neko polije pivom ili čim drugim vala bi mu pre$elo. :fight: Na sreću, izbjegavam prolazak pored takvih idiota.

    Razumijem da je neko pjan ili drogiran, ali ne razumijem i ne prihvatam tuširanje naroda oko sebe!!! :mad:
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  12. #12
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja ne podnosim zatvoren prostor i velike guzve ,tako da mi ne pada na pamet da idem u Maximus ili dje vec drugo.Meni je uvijek bio odlican provod ispred Portobella i Scorpia ..


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Male tajne velikih majstora
    By Thomas_O_Malley in forum Gastronomija
    Replies: 254
    Last Post: 25-04-24, 21:49
  2. Tumor Mediterana
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 23
    Last Post: 07-11-10, 17:20
  3. Ubijanje Mediterana
    By Bonja the Zmaj in forum Primorski
    Replies: 18
    Last Post: 02-01-07, 01:27
  4. Miris ribe
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 1
    Last Post: 03-11-04, 16:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •