Results 1 to 9 of 9

Thread: Obradovic kupio Internet CG od Obradovica ??

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Obradovic kupio Internet CG od Obradovica ??

    Telekom Crne Gore, čiji je predsjednik Borda direktora Oleg Obradović, otkupio od Olega Obradovića 30% akcija Interneta Crna Gora - Konsultant u poslu bio je Nebojša Medojević šef Grupe za promjene



    (Podgorica, Mina, 20. Februar 2004. godine) - Crnogorski Telekom je danas kupio 60 odsto kapitala Interneta Crna Gora za 1,75 miliona EUR.

    Iz Telekoma, jednog od osnivača Interneta, je saopšteno da je udio u prvom crnogorskom ineternet provajederu sada iznosi 85 odsto, kao i da je u toku razmatranje kupovine preostalih akcija od Vlade Crne Gore.

    »Odbor diektora Telekoma je 27. novembra zaključio da nakon isteka tendera za prodaju treba iskoristiti pravo preče kupovine udjela u Internetu Crna Gora. Ulazak u internet provajding biznis dio je strategije ostvarivanja planiranog razvoja Telekoma«, tvrde u kompaniji.

    Tender za prodaju dva udjela od 60 odsto kapitala Interneta objavljen je sredinom prošle godine. Vlasnik jednog udjela od 30 odsto je bio predsjednik Odbora direktora Telekoma Oleg Obradović, a drugog sin bivšeg direktora Damir Fetahović.

    Na raspisani tender su se bile prijavile četiri velike strane kompanije, a Telekom i Vlada kao suvlasnici Interneta, zadržali su pravo da, pod uslovima koje prodavci prihvate kao najpovoljnije, kupe ponuđeni udio.

    Pravo preče kupovine definisano je Zakonom o privrednim društvima i Statutom Interneta Crna Gora.

    Da Vlada ili Telekom nijesu bili zainteresovani za kupovinu, ugovor o prodaji bio bi zaključen sa najboljim ponuđačem.

    U Telekomu dodaju da je zaintersovani kupac na tenderu za akcije ponudio cijenu koja je plaćena Obradoviću i Fetahoviću i očekuju da će kao, većinski vlasnik uvećati ovogodišnji prihod za oko 400 hiljada EUR procijenjene dobiti Interneta u prošloj godini.

    Iz Telekoma je ranije saopšteno da je opravdanost ulaska u Internet provajding biznis elaborirana akcionim planom Komisije koju su činili izvršni direktor te kompanije Milan Perović, crnogorski ministar ekonomije Darko Uskoković i konsultant Nebojša Medojević.

    Podgorica, Mina, 20. Februar 2004. godine
    http://www.lscg.cg.yu/actualities-it...tNieuwsID=1127
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta je ovo ?
    Obradovic kupio od sebe samoga i prodao od sebe samoga Internet CG ?

    Kumovo naravno Medo sa obje sape u med po 100 puta. Sta rade tako im se vracalo !
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    А ко сада држи највише акција у Телекому?
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo bi, takođe, interesantno čuti kako su gospoda Obradović i Fetahović došli u posjed 60% akcija Interneta CG, a posebno - koliko su ih tada platili, da bi juče prodali taj kontrolni paket akcija Interneta CG za čitavih 1,75 miliona eura!
    Obradović – svojoj matičnoj firmi, a Fetahović – matičnoj firmi svoga oca – čije je nekadašnje poslovanje u Telekomu, već duže vrijeme predmet sumnje!

    http://www.lscg.cg.yu/actualities-it...tNieuwsID=1130
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Savindane, danas sam trazila ima li koje obavjestenje kada ce da proradi telefon sa CG i nisam nasla ni rijeci iako se ne moze dobiti sa normalnog fona CG sanse nema. Sa mobilnog moze (ovo ako ko bude zvao)
    Ali vidjeh ovo:

    " Proces masovne vaučerske privatizacije *** je bitno izmijenio vlasničku strukturu Telekoma Crne Gore tako da ona na dan 31. decembar 2002. izgleda:

    Akcionar
    Vlasništvo (%)

    Vlada Republike Crne Gore 51,3

    Fizička lica 29,4

    Privatizacioni fondovi 19,3 "


    *** jest masovna privatizacija i vaucerizacija, reko bi covjek MonteCarlo a ono ekipa kupuje pa drzavi prodaje.
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve ovo Internetu Crne Gore tj vlado uvazena treba vama u jednom paketu. I TELEKOM i OBradovice i one Ferucice i Internet i Cafe del Montenegro tj javne diskusije - sruciti sve u brojkama pa da bar vidimo sta je sa cime povezano i sa koliko para su se i nizi slojevi ogradili.
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto mi je zabranjeno da postiram na topic 'Kritika moderatorima' da kopiram ovo kod vlasnika i diskusija i interneta i telekoma i svega zivog sto stoji ili mica.

    1. Zabranjeno je bilo kakvo vrijedjanje korisnika ovo foruma, kao i vrijedjanje i sprdnju institucijama ili licnosti koje ga ne posjecuju.
    Dopunih ovo pravilo pa dragi moji nemojte se vise sprdati 'institucijama' i 'licnostima' Crne Gore. Od sad strogo da koristimo termine:
    uvazana vlada CG
    odlikovani premijer
    borci za mir u svijetu i zemlji i
    taka gospoda da ih internacijonalno traze.

    A kod tuzilastva nemojete ipak koristiti ono JAVNO jer moze ko sta pogresno pomisliti i izbrisati za aroganciju, cinizam i sprdnju. Cigare ne spominjite od njih smo jeli tolike godine i zato sada svi u puk u odbranu od internacionalnih potjernica ovima sto su nam ovo sve omogucili. Rat za mir nije bio nego je odlikovani premijer bio na zimovanje ili letovanje. U CG vlada blagostanje to su potvrdili sirom svijeta a bogme i okoline. Pljacke opste nema jer se zemlja tranzituje i privatizacija je u svijetu normalna stvar, nemojmo biti zaostali i raditi protivdemokratski.

    Nerjesenih ubistava nema a nema ni nerjesenjih pokusaja jer je onaj liberal Zivkovic dokazani manijak i halucinira.

    Nemoj da ko nezavisni sloj i nevladine dok su im sape u med radi ciste zavisti sto su sposobni i lijepi da ih ometamo u bisnis i probleme da im pravimo.

    U CG nikad nije cvjetalo kao sad, sve drugo nam se pricinjava i stvar je svjetske zavjere protiv nezavisne i internacionalno trazene ekipe. Da ne zivim gdje zivim (Holadija) sigurno je da bih povjerovala majstorima iluzije (uvazenoj vladi sa vascijelim aparatom) i sopstvenom zdravom razumu.


    ==

    Poruka ovim 5 sportistma.

    Dragi moderatori,
    nista mi vi niste krivi posto je ocigledno da je naredjenje od svevisnjega stiglo da niko ne smije da vrijedja i da se sprda ni njima ni CG. Nemojte moje postove ili ponasanje, citati kao nepostovanje prema vama licno.

    Moja reakcija je upucena vlasnicima Internet CG a to je vlada i privladini zato sto sada kad je doslo stani pani oce da zatvaraju ovo malo prostora gdje je covjek mogao da da svoj protest.

    Ako ne mozemo da ih sprijecimo da privatizuju i kontrolisu i da se izivljavaju na sve zivo u CG, zatvaranje ovog foruma sigurno ne smijemo dopustiti. Ovaj forum je linkan direktno od ICG i znaci da je drzavni i dosta je bilo da sve sto je drzavno je 'vladino' i da mi sada njihovim milionskim profitima brane da se bar bunim.

    Zato ako ne smijemo pisnuti na ovaj forum, trebalo bi inicirati da Opozicija obavjesti strane faktore da je ne samo Parlamet nego i javne diskusije u blokadi od mafije.

    Pa dako Svijetu dosadi vise i dako se odluce da ovo sto je od Yu ostalo pocnu da ciste od Crne Gore.
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milijani poslije citanja http://www.cafemontenegro.com/forumi...pic.php?t=1411 i one druge gdje me proziva drugaricom bljak. To je takva neopisiva uvreda da ne znam kako da se izjasnim ........

    Mene sorto nemoj da spominjes u tvojem 'zalaganju za slobodu govora' prema moderatorima. Ono sto tebe interesuje je da svi ovdje dobijemo povez za oci i da niko ne smije progovoriti o opstem satiranju CG i kriminalcima nego da samo kao ono ludi baljezgamo o blagostanju i ljepoti koja nas je snasla.
    Vama 'nezavisnima' odgovara opste stanje u CG i zato vam je misija zavrsena ako niko ne smije pljuvati ili se sprdati vladi sa nevladininima. Zato vama ovo moderisanje super dodje: niko ne smije da pisne a vi cete povremeno reci 'jes vidi kakvi su' i vozi Misko dalje.

    To sto ti i ostatak udbaske internet klape, mozete od juce da se prsite medaljama od vanzemaljaca ili bisnisima od kriminalaca i da budete nezavisni i nevladini (koji su nezavisni u odnosu na dikraturu i opsti teror ) samo je dokaz da su u CG stvari davnih vremena izmakle kontroli i da smo otisli u 3pm.

    Treba nam 50 godina za oporavak a on nikako da pocne. To je ono sto se svaki normalni covjek BRINE, vasa klapa naravno ne jer je vase da pravite iluzije i vrtite i ovako pomuceni mozak narodu.
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Да ли промена модераторске политике на овом форуму има везе са овим вестима?

    Мислим, ипак је CdM у власништву Интернет Црне Горе
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •