Page 162 of 214 FirstFirst ... 62112152158159160161162163164165166172212 ... LastLast
Results 4,026 to 4,050 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #4026
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,092
    Thanks Thanks Given 
    3,896
    Thanks Thanks Received 
    3,188
    Thanked in
    1,620 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Da, ali imaćeš URU kao građansku opciju koja će imati reprezente u vladi i koja će braniti tu vladu u skupštini.

    Mislim da to što neće ostivsti partije ne znači da neće pred naredne izbore preuzet kormilo "Narodne koalicije", "Ne damo Crnu Goru" ili neke druge političke organizacije koja još nije formirana.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    URA, Demokrate i par ljudi iz ZBB su oko 20% max poslanika koje sam pominjao u postu, zbog cega bi Krivokapic trebalo doma da ostavi religijske najblaze receno momente ako zeli siru podrsku javnosti.
    A kombinacija da neko osnuje partiju a onda on “zajase osedlna konja” je kao prvo dosta neizvodljiva jer je skoro nemoguce praviti infrastrukturu za trece lice, koje ne ucestvuje u kreiranju iste, a sa druge strane ako zajase toga konjica slagao je de facto, mozda ne de jure. Mada odje narod dokazano pamti kao zlatna ribica.
    Mnogo je odje sto bi stari Crngorci zvali troznaka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  2. #4027
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    ...

    Da li je Dritan ušao u parlament na programu predstavnika Albanaca i njihovih manjinskih interesa?
    Cekaj, po tebi covjek mora da bude iz odredjene partije da bi bio predstavnik manjina? Znaci Srbin u vladi je Srbin samo ako dolazi iz DF? Albanac samo ako dolazi iz albanskih nacionalnih partija?

  3. #4028
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Cekaj, po tebi covjek mora da bude iz odredjene partije da bi bio predstavnik manjina? Znaci Srbin u vladi je Srbin samo ako dolazi iz DF? Albanac samo ako dolazi iz albanskih nacionalnih partija?
    Ja samo odgovaram na Scotsman. Govorimo o parlamentarnoj demokratiji u CG i njenom odnosu prema manjinskim narodima.

    URA nije ušla sa programom albanskih manjinskih interesa u parlament, prema tome ne znam zašto se Dritan glorifikuje na ovaj forum kao bajraktar manjinskih naroda?

    Ovo ne znači na on NIJE manjina, ali retorički i programski deklarativno ne zastupa interese manjinskih Albanaca nego građansku opciju.

    Što opet ne znači da on ne može to da radi (zastupa interese Albanaca). Može slobodno, ali bojim se da se to ne bi baš svidjelo nekim kolegama iz njegove koalicije.

    Danke.
    Last edited by el_; 15-11-20 at 18:57.

  4. #4029
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Cekaj, po tebi covjek mora da bude iz odredjene partije da bi bio predstavnik manjina? Znaci Srbin u vladi je Srbin samo ako dolazi iz DF? Albanac samo ako dolazi iz albanskih nacionalnih partija?
    Pusti, jadan, ova njihova kukumakanja su najbolji dokaz da se krenulo na bolje. Zamisli, ovaj kuka za dosadasnjim hostaplerima od predstavnika manjinskih partija, a ovaj drugi kuka sto vladu ne glasaju ljudske velicine iz prosle parlamentarne vecine. Hahaha, mnogo je dobro...


  5. #4030
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    kao sto sam odje milion puta rekao a vi neverovalievo kakva je opozicaja, predloze mandatara i onda ga svi napadaju a DPS cuti i smije se.
    amisli jos da nije bio na njihovoj listi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #4031
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Pusti, jadan, ova njihova kukumakanja su najbolji dokaz da se krenulo na bolje. Zamisli, ovaj kuka za dosadasnjim hostaplerima od predstavnika manjinskih partija, a ovaj drugi kuka sto vladu ne glasaju ljudske velicine iz prosle parlamentarne vecine. Hahaha, mnogo je dobro...
    Krenulo je na bolje. Ali samo klerofašistima sa neoLebensraum ideologijom. Nadam se da će nova američka administracija sa ponovnim uspostavljanem veza sa NATO i EU ukapirati o kakvom prljavom planu je riječ u Crnoj Gori. Ovo nije nikakva "promjena" u istinskom demokratskom smislu, nego SPC fanatizacija i radikalizacija nekih slojeva društva, SPC koja je bila spremna i na građanski rat da nije dobila izbore i koja je išla po kućama i prijetila neobrazovanom narodu da će navuć kletvu Svetog Vasilija ako glasaju za ovu ili onu stranku. Pravoslavni kalifat.

  7. #4032
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    Krenulo je na bolje. Ali samo klerofašistima sa neoLebensraum ideologijom. Nadam se da će nova američka administracija sa ponovnim uspostavljanem veza sa NATO i EU ukapirati o kakvom prljavom planu je riječ u Crnoj Gori. Ovo nije nikakva "promjena" u istinskom demokratskom smislu, nego SPC fanatizacija i radikalizacija nekih slojeva društva, SPC koja je bila spremna i na građanski rat da nije dobila izbore i koja je išla po kućama i prijetila neobrazovanom narodu da će navuć kletvu Svetog Vasilija ako glasaju za ovu ili onu stranku. Pravoslavni kalifat.
    Mislim da je partijski odobreni termin "pravoslavna dzamahirija". Ne zelis valjda da odstupas od smjernica.

  8. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  9. #4033
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Kako zapjeni coek, vidje li ovo? Muka neka...


  10. #4034
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,708
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,671
    Thanked in
    4,672 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/poceo-sast...azi-po-dubini/

    Prema nezvaničnim saznanjima CdM-a SNP traži po dubini: 12 direktora u upravma odnosno agencijama, četiri do pet ambasadorskih mjesta, 30 direktora skola, 5direktora bolnica ili domova zdravlja, kao i pet direktorskih mjesta u javnim preduzećima.


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #4035
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,844
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    oni toliko clanova nemaju
    f6

  12. The Following 2 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  13. #4036
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://m.cdm.me/politika/poceo-sast...azi-po-dubini/

    Prema nezvaničnim saznanjima CdM-a SNP traži po dubini: 12 direktora u upravma odnosno agencijama, četiri do pet ambasadorskih mjesta, 30 direktora skola, 5direktora bolnica ili domova zdravlja, kao i pet direktorskih mjesta u javnim preduzećima.


    Tapatalk
    I posle kaže SNP da bi oni da mijenjaju sistem.
    Kakvi paklenici što je ovo.

    Najbolje da su tražili i da imaju pravo na funkciju pomoćnog trenera, jednog veznog i jednog štopera u FK Budućnost

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  14. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  15. #4037
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://m.cdm.me/politika/poceo-sast...azi-po-dubini/

    Prema nezvaničnim saznanjima CdM-a SNP traži po dubini: 12 direktora u upravma odnosno agencijama, četiri do pet ambasadorskih mjesta, 30 direktora skola, 5direktora bolnica ili domova zdravlja, kao i pet direktorskih mjesta u javnim preduzećima.


    Tapatalk
    Kakav spisak!! 4-5 ambasada, 300grama sunke i ...
    Oce li ovo da im se nareze za ponijeti ili odmah da jedu?

    Ne smije ovo mandatar prihvatiti, jer baci u vodu sve sto se ocekuje..

  16. #4038
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,708
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,671
    Thanked in
    4,672 Posts

    Default

    znači DF će tražiti pet puta više u odnosu na ove. ako je ovo tačno, naravno


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #4039
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://m.cdm.me/politika/poceo-sast...azi-po-dubini/

    Prema nezvaničnim saznanjima CdM-a SNP traži po dubini: 12 direktora u upravma odnosno agencijama, četiri do pet ambasadorskih mjesta, 30 direktora skola, 5direktora bolnica ili domova zdravlja, kao i pet direktorskih mjesta u javnim preduzećima.
    Mozda CdM krvomuti samo.

    A jedini Zdravkov odgovor moze da bude - sto ste dosli kod mene? Dogovorite izmedju sebe, napravite spisak ljudi koji su makar iole kompetentni, smislite kako da se zamjene izvedu zakonito pa mi se onda javite.

    Cujes majstora, treba sad Zdravko da im dijeli 1000 mjesta a da ga svaka partija pljuje u medijima? Plus da ulazi u nezakonitosti dijeleci mjesta koja se dobijaju po konkursu?

    Neka partije to rade, ionako planduju i izdaju saopstenja.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  19. #4040
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Pa naravno da traze. Iskreno nisu ovo ocekivali da ce se narod buniti oko zaposljavanja. Kakav skup idiota.
    Kako ovdje mutacija nekakvog komunistickog sistema nikako da umre.
    Samo se nadam da ce se ovo izdrzati 4 godine, pa da se ove zaostavstine svega i svacega rijese i da se udje u normalne politicke vode.
    Da se konacno napravi razlika izmedju vlade i skupstine, kao i izmedju partija i institucija.
    Da to nisu mjesta za placanje politickih dugova, vec poslovi koji se obavljaju kao i svaki drugi

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  21. #4041
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa naravno da traze. Iskreno nisu ovo ocekivali da ce se narod buniti oko zaposljavanja. Kakav skup idiota.
    Kako ovdje mutacija nekakvog komunistickog sistema nikako da umre.
    Samo se nadam da ce se ovo izdrzati 4 godine, pa da se ove zaostavstine svega i svacega rijese i da se udje u normalne politicke vode.
    Da se konacno napravi razlika izmedju vlade i skupstine, kao i izmedju partija i institucija.
    Da to nisu mjesta za placanje politickih dugova, vec poslovi koji se obavljaju kao i svaki drugi

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Da je sreće pa da svaka partija ili koalicija mora da prije izbora sastavi full listu ministara, pa da narod zna za koga da glasa.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  23. #4042
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Ja sam godinama ovdje pricao o "vladi u sijenci". A u cg a i od pojedinaca se ovdje to tumacilo kao nekakva konspiracija i ne znam ni ja sta.
    Tako znas ko su ljudi i kako bi oni rijesili stvari. Ali dje to da se radi u CG. Bitno je koliko je ko na ulici bio.
    Oduvijek sam mislio da je jedina sreca sto smo u evropi a ne u africi ili juznoj americi.
    Kakve bi ovdje vojne hunte bile, to bi se izucavalo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  25. #4043
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,335
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Da je sreće pa da svaka partija ili koalicija mora da prije izbora sastavi full listu ministara, pa da narod zna za koga da glasa.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ja nisam mogao da vjerujem kad se normalno pise da se daju ministarstva i druge pozicija pa ce politicke partije naknadno odlucit' koga da postave.

    A to je proslo onako lagano da je valjda normalno nego sam ja nenormalan.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  26. #4044
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Ja opet kazem: transparentnost! Na to su se zakleli Krivokapic i Abazovic. Sve javno, neka partije otkriju svoje apetite, tj. neka se sve narodu da na uvid ko, dje, kako... Neka shvate vec jednom da ne zelimo takvu Crnu Goru. Sitani smo partijskog zaposljavanja. Mislim da bi im Calovicka imala sto reci na takav moguci trend, pa neka zagrizu, slobodno.


  27. The Following 6 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  28. #4045
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja nisam mogao da vjerujem kad se normalno pise da se daju ministarstva i druge pozicija pa ce politicke partije naknadno odlucit' koga da postave.

    A to je proslo onako lagano da je valjda normalno nego sam ja nenormalan.
    I meni je to bilo neshvatljivo. Da mandatar na dan izbora vlade otkrije koga su mu partije namijenile kao ministre.

    A onda je procurela informacija ko su ti strucnjaci, Knezevic kao ministar saobracaja...

  29. #4046
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Šta je ovo SNP gladan. Grrrr...
    Prozivali za partijsko zapošljavanje a evo sad im jedina agenda da se partijski zaposle.

    1 zaposleni 4 glasa. Njam. Grrr...
    Last edited by el_; 16-11-20 at 14:33.

  30. #4047
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,092
    Thanks Thanks Given 
    3,896
    Thanks Thanks Received 
    3,188
    Thanked in
    1,620 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    Šta je ovo SNP gladan. Grrrr...
    Prozivali za partijsko zapošljavanje a evo sad im jedina agenda da se partijski zaposle.

    1 zaposleni 4 glasa. Njam. Grrr...
    Ti misliš da je to partijsko zapošljavanje i griješiš. Znaš koliko će ti ljudi da se žrtvuju kao ambasadori za mtvte 5.000 mjesečno i plaćene troškove? Milisš ti da je lako podmenut leđa kao direktor agencije? da je lako od zraka do mraka kao dirrektor državnog preduzeća? A tek preuzet odgovornost kao direktor škole, doma zdravlja? Znaš li ti da se oni ne založe kao direktori ljudi ne bi znali đe se ide kod doktora, a sva bi đeca u školu pala na godinu.

    Prema nezvaničnim saznanjima CdM-a SNP traži po dubini: 12 direktora u upravma odnosno agencijama, četiri do pet ambasadorskih mjesta, 30 direktora skola, 5direktora bolnica ili domova zdravlja, kao i pet direktorskih mjesta u javnim preduzećima.

  31. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:

    el_

  32. #4048
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,708
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,671
    Thanked in
    4,672 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/politika/medojevi...u-se-izviniti/

    “Mi ćemo glasati za Vladu, ali ova Vlada neće demontirati DPS. Naprotiv. Njen cilj je rušenje DF. Ja sam bio protiv Krivokapića jer ga nijesam poznavao”, kazao je Medojević.
    Andrija Mandić je, kako je rekao, njega predložio na preporuku Vladike Joanikija i Gojka Perovića.

    “Ja sam bio protiv. I bio sam u pravu. Ova Vlada neće ništa mijenjati”, naglasio je Medojević.

    dakle, nova vlada nema preča posla nego da ruši DF. doduše to bi bio najbolji potez nove vlade. da se oslobodimo ovija
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  33. #4049
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Tesko ce ovo ici na bolje.

    Jedan dio politicara prica :



    A drugi dio politicara brani bezbjedonosni sektor ko Ilija Čvorović, pa onda namješta mjesta poznanicima.

    Ovde nema sreće dok neko ne izvede narod na ulicu sa jednim zahtijevom.

    Hoćemo javne konkurse za sva mjesta.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  34. #4050
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Ovoj zemlji je potrebna kulturna revolucija kao Mao.

Page 162 of 214 FirstFirst ... 62112152158159160161162163164165166172212 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •