Page 118 of 214 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168 ... LastLast
Results 2,926 to 2,950 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #2926
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    jel ono novi premijer svo vrijeme bez maske, pricestio se kasicicom iz koje je jelo ko zna koliko ljudi, ljubio covjeka koji je umro od korone.
    jel to treba da je premijer , koji takav primjer daje
    Naravno da ne.
    Premijer treba da bude onaj koji nosi skupe satove, gradi luksuzne vile, trosi drzavu nemilice i bogati sebi bliznje...

    Ako mi taj primjer nijesmo umjeli da slijedimo necemo ni ovaj.
    Vidis da su nam dzabe davali primjere kako da budemo bogati i mocni, a mi ostasmo sirotinja.

    —————————————————
    ♡♡♡
    Last edited by Kliker17; 02-11-20 at 18:49.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  2. The Following 4 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  3. #2927
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Jos mu samo ona prica oko 5g mreze nedostaje
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  4. #2928
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Kad mi pomenu svedski model a mi jos u feudalizmu jebote. Dje zivi ova gospoda jebote. 500 zarazenih za dan. To je kao da su javili da je u Americi 250 000 zarazenih. A jos se i ne testiraju svi sumnjivi.

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  5. #2929
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Da je srece da ukinu sve mjere a daju preporuke pa svedski model :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Đe druže, poslije mjesec dana bi kolaps potpuni nastupio. Nemamo mi kapacitete bolničke za to.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  6. #2930
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Kapaciteta?
    kulture prije svega nemamo
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  7. #2931
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,091
    Thanks Thanks Given 
    3,895
    Thanks Thanks Received 
    3,185
    Thanked in
    1,619 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Koji primjer je kleptomansko-fašistička organizacija dps-sdp-sd-bs davala tokom prošlih decenija narodu Crne Gore?
    Realno nisu bili fašisti, a da su krali, jesu koliko su igdje mogli.
    U krajnjem su primjerom i stvorili ober klijentelističko društvo sa negativnom selekcijom izdignutom do kosmičkog nivoa, gdje je vrhunac životnog uspjeha obilježen nekom lamom od 3K+ kubika, satom koji liči na vodomjer i nekakvim separeima sa nestvarno seljačkom muzikom (bio jednom kad sam morao, dovoljno sam star da inače redovno zaobilazm iste).
    Ne bi valjalo koristiti riječ fašizam, jer kada se složi zaista fašistički poredak u društvu, gdje noć guta protivnike da ih niko više ne nađe, riječ će biti odavno istrošena. A dovoljno si obrazovan da znaš da istorija nije linearna funkcija i da će od sada ići uzbrdo konstantno.Tako da, never know što će biti kroz koju godinu u CG. Viđi u US kakva se dva lika bore za predsjednika. Da živiš tamo i imaš transfer blama posle 250 godina demokratije.
    Ponašanje Bečića, a naročito Krivokapića daje mi za pravo da kažem da sjutra kada krenu da apeluju na narod da se pazi, da narod može samo da im se sprda zbog imbecilnih performansa u danima kad se razboljeva 300, a danas blizu 500, a dnevno umiranje postaje dvocifreno.
    Ukratko, ovdje je topic nova vlada, mislim da svakako ima topic o bivšoj vlasti i njihvoim svinjarijama. Nadam se da će za iste odgovarati, ne zbog zavisti što neko ima (imam sasvim dovoljno), već da njihovo lopinjanje ne bi postalo pravilo i da bi se makar malo pomjerio sistem vrijednosti. A ti pomjeraji ići će sporo. Dovoljno si znaven (vidio na drugim topicima) da znaš kako kulturološke stvari sporo idu.
    Last edited by Gagarin; 02-11-20 at 19:02.

  8. #2932
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,706
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,670
    Thanked in
    4,671 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Da je srece da ukinu sve mjere a daju preporuke pa svedski model :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    samo da se ne upoređujemo sa normalnim državama, jer je to velika uvreda za njih. ođe ljudi đeci rođendane organizuju u sred epidemije
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  10. #2933
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Realno nisu bili fašisti, a da su krali, jesu koliko su igdje mogli.
    U krajnjem su primjerom i stvorili ober klijentelističko društvo sa negativnom selekcijom izdignutom do kosmičkog nivoa, gdje je vrhunac životnog uspjeha obilježen nekom lamom od 3K+ kubika, satom koji liči na vodomjer i nekakvim separeima sa nestvarno seljačkom muzikom (bio jednom kad sam morao, dovoljno sam star da inače redovno zaobilazm iste).
    Ne bi valjalo koristiti riječ fašizam, jer kada se složi zaista fašistički poredak u društvu, gdje noć guta protivnike da ih niko više ne nađe, riječ će biti odavno istrošena. A dovoljno si obrazovan da znaš da istorija nije linearna funkcija i da će od sada ići uzbrdo konstantno.Tako da, never knows što će biti kroz koju godinu u CG. Viđi u US kakva se dva lika bore za predsjednika. Da živiš tamo i imaš transfer blama posle 250 godina demokratije.
    Ponašanje Bečića, a naročito Krivokapića daje mi za pravo dab kažem da sjutra kada krenu da apeluju na narod da se pazi, da narod može samo da im se sprda zbog imbecilnih performansa u danima kad se razboljeva 300, a danas blizu 500, a dnevno umiranje postaje dvocifreno.
    Oko prvog dijela se slažem, jesu zaoštrili nacionaolnu retoriku, ali realno to im je bila više predizborna taktika nego njihov neki nacionalni patriotizam. Sakrivanje lopovluka iza države i zastave nam je ebalo majku. Daleko je to od fašizma. U konačnom, fašistička vlast se ne smjenjuje na izborima. Ne pretjerujmo sa kvalifikacijama.

    Što se drugog dijela tiče treba neki novi NKT očistiti od političara i pustiti struku da daje zvanične predloge a vlada samo da ih usvaja.

    Jeste da smo mi svi postali epidemiolozi, ali mislim na ovaj broj inficiranih na broj stanovnika nam zatvaranje ne gine.

    Treba se stisnut do NG a onda svako ko uđe u CG mora PCR da ima, čak i oni koji izađu iz države na sat vremena. Kapiram da će se ljudima život zakomplikovati, ali mi sa ovim brojem stanovnika ne smijemo dozvoliti hiljade mrtvih.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 02-11-20 at 19:11.

  11. #2934
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Realno nisu bili fašisti, a da su krali, jesu koliko su igdje mogli.
    U krajnjem su primjerom i stvorili ober klijentelističko društvo sa negativnom selekcijom izdignutom do kosmičkog nivoa, gdje je vrhunac životnog uspjeha obilježen nekom lamom od 3K+ kubika, satom koji liči na vodomjer i nekakvim separeima sa nestvarno seljačkom muzikom (bio jednom kad sam morao, dovoljno sam star da inače redovno zaobilazm iste).
    Ne bi valjalo koristiti riječ fašizam, jer kada se složi zaista fašistički poredak u društvu, gdje noć guta protivnike da ih niko više ne nađe, riječ će biti odavno istrošena. A dovoljno si obrazovan da znaš da istorija nije linearna funkcija i da će od sada ići uzbrdo konstantno.Tako da, never knows što će biti kroz koju godinu u CG. Viđi u US kakva se dva lika bore za predsjednika. Da živiš tamo i imaš transfer blama posle 250 godina demokratije.
    Ponašanje Bečića, a naročito Krivokapića daje mi za pravo dab kažem da sjutra kada krenu da apeluju na narod da se pazi, da narod može samo da im se sprda zbog imbecilnih performansa u danima kad se razboljeva 300, a danas blizu 500, a dnevno umiranje postaje dvocifreno.
    Njihova nakaradna bratohuškačka politika je bila najbliža fašizmu ili nekom hibridu komunističko-fašističkom. Posljedice će se osjećati dugo. Meni je odavno prva asocijacija na sva zbivanja u CG i regionu isključivo vezana za primitivizam ako već pominjemo dešavanja nakon smrti Amfilohija. Ne znam zašto su ljudi u crkvi i van nje taj trenutak doživjeli kao podstrek da se pokaže kuražnost nenošenjem maski i da gledamo scene koje nisu smjeli da dozvole. Ne razumijem Krivikapićev motiv da tako nešto uradi...Iskreno se nadam da će se desiti neko čudo, pa da ne budu brojke oboljelih alarmantne nakon onolike mase...Jasno je da mi imamo zaostavštinu koju smo usvojili sa praktikovanjem odavanja počasti umrlim na neki zaostali način i ne vidim da će tome doći kraj u narednim decenijama. Lučno su me uvijek nervirali svi ti naslijeđeni običaji ali jbg....

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  13. #2935
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,706
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,670
    Thanked in
    4,671 Posts

    Default

    džaba sve to ako nova vlast ne uzme stvari u svoje ruke. dakle, ko god krši mjere taj se kažnjava. mada daleko smo mi od toga da nema više selektivne primjene zakona
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #2936
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,843
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    A nece mi stvarno nkt odredjivat sto mogu sto ne mogu...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  15. #2937
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Njihova nakaradna bratohuškačka politika je bila najbliža fašizmu ili nekom hibridu komunističko-fašističkom. Posljedice će se osjećati dugo. Meni je odavno prva asocijacija na sva zbivanja u CG i regionu isključivo vezana za primitivizam ako već pominjemo dešavanja nakon smrti Amfilohija. Ne znam zašto su ljudi u crkvi i van nje taj trenutak doživjeli kao podstrek da se pokaže kuražnost nenošenjem maski i da gledamo scene koje nisu smjeli da dozvole. Ne razumijem Krivikapićev motiv da tako nešto uradi...Iskreno se nadam da će se desiti neko čudo, pa da ne budu brojke oboljelih alarmantne nakon onolike mase...Jasno je da mi imamo zaostavštinu koju smo usvojili sa praktikovanjem odavanja počasti umrlim na neki zaostali način i ne vidim da će tome doći kraj u narednim decenijama. Lučno su me uvijek nervirali svi ti naslijeđeni običaji ali jbg....
    Dadoh ti thanks zbog ovog drugog dijela.

    Ne branim DPS, taman posla, nisam ni prije izbora, ali sam ubijeđen da su oni nacionalnu retoriku forsirali zbog toga što su u svim društvenim procesima katastrofu napravili, od ekonomije, korupcije, isntitucija, pregovora sa EU, vladavine prava... dopiši po želji. Jedino što im je ostalo je da "brane Crnu Goru" i na taj način pokušaju da dobiju još 4 godine da pune džepove.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  16. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  17. #2938
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dadoh ti thanks zbog ovog drugog dijela.

    Ne branim DPS, taman posla, nisam ni prije izbora, ali sam ubijeđen da su oni nacionalnu retoriku forsirali zbog toga što su u svim društvenim procesima katastrofu napravili, od ekonomije, korupcije, isntitucija, pregovora sa EU, vladavine prava... dopiši po želji. Jedino što im je ostalo je da "brane Crnu Goru" i na taj način pokušaju da dobiju još 4 godine da pune džepove.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Fala ti na thanksu kimmi. Wow

  18. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  19. #2939
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Нкт је изгубио сваки кредибилитет када нису кажњавали када су ДПСовци кршили.

  20. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  21. #2940
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Niko ne kaze da ce ovi biti toliko bolji. Bice svakako kontrolisaniji. Nema potrebe da ih zovemo pezorativno 12 apostola kao da ih MCP postavlja.
    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

    “To je ta simbolika 12 apostola o kojima nas je podučavao naš mitropolit Amfilohije”, kazao je Krivokapić.


    Sto bi rekli: Jesam li ti reka’.

    Inace u prvoj najavi, rekao je da ćemo dobiti vladu do 8.novembra. Tada nije provjerio kad pada Mitrovdan. Posto je nedjelja, on će tada saopstiti imena nove vlade. Provjerih da li ima nekih značajnih svečeva u novembru, ali svi padaju na dane wknda. Tako da će iskoristiti 13. novembar dan kad je rodjen Njegoš. Očigledno je da njemu ta simbolika puno znači. Loše je što je ne zadrži za sebe, ono sve uradi kako on misli ali nas ne opterećuje sa tim.

    Poslije sastanka u Manastiru Ostrog, on je mislio da su dogovorili propali i kaže uvece se smirio čitanjem duhovne literature i tako smiren otišao na prvi saziv skupstine, kad gle čuda dobio potpise da bude mandatar. Ovo je pričao bas sa nekim ushićenjem.
    Opet kažem ne smeta mi sto crpi snagu iz simbola i religije, ali mora mu neko skrenuti malo pažnju da to zadrži za sebe. Mada poslije njegovih postupaka juce i prekjuce mrka kapa.
    Last edited by 17.posa; 02-11-20 at 21:23.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  22. #2941
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post

    “To je ta simbolika 12 apostola o kojima nas je podučavao naš mitropolit Amfilohije”, kazao je Krivokapić.


    Sto bi rekli: Jesam li ti reka’. ..
    .
    Ta simbolika kod vjernika me bas iznenadjuje

    Polakote... naucicete s vremenom da vise nema gradjana druge klase cija vjera ne valja, cije pjesme nisu prihvatljive ili cije zastave se jedine kaznjavaju.

    Ali cete nauciti.

  23. #2942
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Sto ne valja vjera? Meni je slava Arandjelovdan, Mitrovdan isto ima posebnu simboliku za mene, ali sto bih tebe opterećivao ili bilo kog drugog sa tim. To mi eto nije jasno.

    Ovaj drugi odma veli ateista.
    DPS vas je zbilja u mozak ubio, još niste shvatili da ih nema.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  24. #2943
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Sto ne valja vjera? Meni je slava Arandjelovdan, Mitrovdan isto ima posebnu simboliku za mene, ali sto bih tebe opterećivao ili bilo kog drugog sa tim. To mi eto nije jasno.

    Ovaj drugi odma veli ateista.
    DPS vas je zbilja u mozak ubio, još niste shvatili da ih nema.
    Ja sam ateista pa mi ne smeta poredjenje vlade sa 12 apostola, kao sto mi ne bi smetalo ni sa 12 zigosanih.

    Nego nas je DPS uslovio pavljovlevim refleksom da na svako javno pokazivanje vjere (ne svake, samo jedne) reagujemo odmah negativno.

  25. #2944
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Смета муслиманима, и нормално је да смета.
    Видјећемо хоће ли наставити са овим “безазленим” поређењима.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  26. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  27. #2945
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Meni ne smeta uopšte,samo neka rade posao kako treba,časno i posteno,blagosiljacu ih svaki dan

    Nego smo mi zatucano društvo,ako je zdravko vjernik poštujmo to,dajte da krenemo naprijed,da ne zloupotrebljavamo svaku izgovorenu rijec,mogli bi svi da živimo bolje,ljepše i srecnije kad bi uvažavali mišljenja i osjećanja drugih...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. The Following 3 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  29. #2946
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Смета муслиманима, и нормално је да смета.
    Видјећемо хоће ли наставити са овим “безазленим” поређењима.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vjerujem da su prosjecne plate 5000e da nikog ne bi ni interesovalo ko je sta rekao nego bi zivili zivot. Ovako jedine zanimacije su ko je sta rekao.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  30. #2947
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Naravno da nije problem da li je neko vjernik ili nije - problem su fanatizam, iskljucivost i agresivnost (kod bilo kog vida drustvenog organizovanja, pogotovo religija). Iako mi se cini da Zdravko Krivokapic nije iskljuciv i agresivan (makar do sad nije bio), njegov religijski fanatizam je vrlo problematican. Rijec "fanatizam" koristim jer prosto ne mogu da nadjem drugaciju rijec koja bi mogla da opise suspenziju svega racionalnog i logicnog do te mjere da dozvoli sebi da sa stotinama ili hiljdama drugih (ukljcujuci i djecu) ljubi les covjeka koji je umro od korona virusa u sadasnjim okolnostima.

    Simbolike apostola i datuma su nebitne jer ne proizvode realne posljedice, iako ih mozda nije lijepo vidjet onim ljudima koji preferiraju sekualrni karakter drzave. Ali ljubljenje i/ili prislanjanje cela na ruku (kao vajkadasnji simbol poniznosti), je u svakom smislu katastrofalno, narocito kad je mandataru vlade i predsjedniku skupstine vaznije da budu ponizni mrtvom Amfilohiju nego da, na ustrb sopstvenih emocionalnih i/ili religijskih potreba, budu ponizni i na usluzi zivim gradjanima ove drzave.

  31. The Following 2 Users Say Thank You to augustin For This Useful Post:


  32. #2948
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,091
    Thanks Thanks Given 
    3,895
    Thanks Thanks Received 
    3,185
    Thanked in
    1,619 Posts

    Default

    Ovdje odosmo malo u krajnost, kao da neko nekome brani da bude vjernik, maše zastavama etc... Ne brani, makar na ovom forumu, niko nikome ništa (kakve tri "ni" rijeli sasvim logički složene).
    Problem nastaje kada svoju religioznost izneseš iz svoj 4 zida gdje bi objektivno trebala da bude u sekularnoj državi. Onog trenutka kada postaneš mandatar&premijer&predsjednik skupštine, više nisi privatna osoba. Čak te ni sud u parnicama za klevetu ne gleda tako, nego kao javnu ličnost. Niko te ne bije ušima da se dofaćeš toga posla.
    E kad se dofatiš takvog posla ne možeš da budeš toliko blesab da ljubiš mrca na peak virusa i da iz iste kašike se pričešćuješ sa još 100 ljudi. Javna si ličnost, premijer i daješ drugima primjer. Ajde onda da otovrimo sve kapele, da svi izlažu preminule, da dolazimo da ih ljubimo i da se međusobno ljubimo. Ne ide? A zašto?
    Još jedna stvar. Kao prvo, vlada bez potpredsjednika je neustavna. Po ustavu vladu čine premijer, jedan ili više potpredsjednika i ministri. No, dako mu nekoto pročita.
    Takođe, svođenje sa 18 na 12 ministarstava zahtjeva ekstremno mnogo vremena, a što se ušteda tiče, možda skratiš za po 3-4 iz ministrovog kabineta (sekretarica, šef kabineta etc...). Ostalo se samo spaja. A ogroman je posao i prije nego što ga završiš ne možeš da izglasaš budžet koji ti je realno neophodan.
    Nisam baš siguran da li su mu ovo najmudriji potezi.

  33. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  34. #2949
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,091
    Thanks Thanks Given 
    3,895
    Thanks Thanks Received 
    3,185
    Thanked in
    1,619 Posts

    Default

    Edit: Krivokapićeva priča o apotoslima. Sad prelistah novine&portale. Uz perfomanse tokom vikenda govori mi da Krivokapić nije baš u vinklu. Mislim da će to da nas košta. Nadam se da su oni koji mu rašćišćavaju put, kao u slučaju MMK, malo manje zatucani od njega. Mada je on pominja Ahmedinedžada kao nekog iz politike ko mu se dopada. Nadam se da ne otkrijemo prekasno zbog čega.
    A sada ajmo svi: "koliko je koštao DPS?"

  35. #2950
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Edit: Krivokapićeva priča o apotoslima. Sad prelistah novine&portale. Uz perfomanse tokom vikenda govori mi da Krivokapić nije baš u vinklu. Mislim da će to da nas košta. Nadam se da su oni koji mu rašćišćavaju put, kao u slučaju MMK, malo manje zatucani od njega. Mada je on pominja Ahmedinedžada kao nekog iz politike ko mu se dopada. Nadam se da ne otkrijemo prekasno zbog čega.
    A sada ajmo svi: "koliko je koštao DPS?"
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    Moraću da ti dam +1 kad s PC-a budem, jer si stvarno nevjervatno uporan i pun energije 😆

Page 118 of 214 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •