Quote Originally Posted by db View Post
čovječe-shvati dvije stvari
1. ovo je FORUM, a ne sajt sa malim oglasima (što znači da su komentari sastavni dio oglasa), a kad staviš cijena isto kao u BG-može da bude isto kao u prodavnici, ili (realnije) isto kao u oglasima u BG
2. mene nije ni zanimala 7800gs kartica (nego 6600), ali nema veze. a kažem-ko želi da uzme 7800gs za AGP PREKO OGLASA za više para nego 7950GT za PCI-express u prodavnicu nek mu je srećna trgovina. i da ko ima da da 280 era za AGP grafičku-nek mu je srećna

a samo sam rekao da mi ne odgovara cijena-pa si ti odmah počeo da izazivaš
1. i bech je forum (sa cirka 10x vise aktivnih korisnika), pa nije dozvoljeno komentarisati oglase, a zabranili su bas zbog smaracha kao sto si ti ("buhu, ako mi ne kazes javno kolika je cijena, necu moc da te smaram sa mojim misljenjem o njoj https://forum.cdm.me/showpost.php?p=529361&postcount=4 ). Cak je i moderator OVOG podforuma htio da uradi to isto, i kontaktirao me povodom toga. Ne bi bilo lose pokrenuti opet tu inicijativu...
2. Poredjenje cijena AGP i PCI-E xpress kartica samo pokazuje koliko ti je tupavo razmisljanje i koliko ti je stalo samo da se useres nekome u prodaju. Ako nije cijena u BG, onda je neki drugi razlog. Maxe...

A ja nisam poceo da izazivam, coek mora bit %^&&&* pa da ne ispostuje izricitu napomenu: "BEZ KOMENTARA!", datu na 2 mjesta u prvom postu. Bas mene briga koliko kosta neka PCI-E kartica, bas me briga sto sam mogao da dodam jos 300-400e i uzmem core 2 duo, novu ddr2 memoriju i novu maticnu, bas me briga sto je BMW bolji od Mercedesa, Nokija od Samsunga (ili obratno), odje pricamo o cijeni kartice i za koliko se moze naci na drugim mjestima. Ako je ja nudim, NOVU, po najnizoj cijeni koja se moze naci u shirem regionu, niko SEM TI mi nece reci da je preskupo cijenim. Poredi istu karticu sa istom karticom, i mani i mene i sve nas filozofije o PCI-E!!! NEki od nas imaju jake&stabilne AGP sisteme, i nece sve to da rasprodaju, da bi mogli uzet PCIE graficku za malo manje para od iste te AGP.

A isto ko sto sad &*^& u ovom topiku bi tako *&(**^@# u mom topiku, a da nikakvu namjeru nemas da kupis tu 7800gs, pa sve da je dajem sa 100e popusta samo za tebe :mad: