Results 1 to 1 of 1

Thread: Whitefield United Ultras

  1. #1
    GentleGiant Guest

    Default Whitefield United Ultras

    Forumski citati Ultrasa iz Bijelog Polja

    Plan prije utakmice s Vojvodinom:

    E pa braco ultrasi, mislim da bismo se za ovu utakmicu trebali detaljno pripremit da pokazemo svu snagu nase grupe. Ima dosta do nje, sve potanko lijepo treba napisat:
    1. Ako necija majka zna krojit, da napravi jedno 10 barjaka ali lijepih
    2. Kupit dosta baklji i onijeh dimova
    3. Premaskirat se i cekat firmu sa velikim brojem kamenja
    4. Pozvat bracu, sestre, drugove na utakmicu da se vidi koliko nas ima
    5. Kad nas se vec toliko skupi treba dat Dzonu jedan kraj tribine da dize a Marku drugi al da zajedno smisle pjesmu
    6. Smislit dobre provokacije za firmu sto ce ih jos vise iznervirat poslije kamenja, po mogucstvu napisat parole da bolje vide

    Ajd predlozite jos nesto!
    Plan pred utakmicu s Radom:

    Braco moja,dragije moji ULTRASI,
    cuo sam da u Beograd ima neka grupa muskaraca i sebe nazivaju TRANVERSTITERI i koji su obuceni u aljine i nasminkani ka zene pa napadaju sve zivo i mrtvo sto se krece nocu po gradu.To nije neka navijacka grupa,vec ulicna banda koja drzi cijelog Gavrila Principa i nekije most dje su oni busni prijevoznici i kojima ni zandarmi ne mogu nista ucinjet.Taj drug mi rece da nemaju nikakvog srama i stida i da jednije druge nazivaju jos zenskijem imenima.
    Meni je napamet palo da se mi kamufliramo isto u haljine i da taki odemo u Beograd i na prevaru razbucamo celave avetinje smradovce.Kad se oni zatrce na nas da nas jebu da mi iskocimo iz tijeh svojieh haljina i isaketamo ih ka majmune.Nece ***** ni znati sto ih je snaslo.Ja sam ubjedjen da bi ovije nas plan nasiroko i naveliko obisao Evropu i da bi se o ovom odje djelu pricalo i u Ameriku kod nasije iseljenika.Ne moram vam ni zborit da bi poslije bili i bukvalno uz bok sa nasom bracom Delije na navijackoj sceni odje kod nas.
    Doživljaji iz voza:

    upoznali smo neke pičke u voz,nisu nešto u glavu,al zato u tijelo ka manekenke...masja je već smuva jednu...iz mojkovca je a studira u beograd...zvali smo ih da noćas idemo na splavove da ih opjanimo i da ih ako mogadnemo teško iz*****o.. no neće se bunit samo malo za sisu i guzicu da ih dofatimo...kad nam bjelopoljke pičke ne daju, da probamo u beograd ponijeli smo aparat biće raznijeh slika... pozdrav!
    uz jedinstvo do smrti!!!!
    Navijačke pjesme:
    Vjeran ka pas,jak ka konj i glup ka brav..
    Ja sam Jedinstvov ultrasovac!!!!
    ..................
    mnogo sam lud ultras!!!
    bum tras bum tras uuuultrasss!!!
    ..................
    ultras sam ja, neka svako zna, mega giga hard, prebicu sve sad!
    ..................
    SVAKO KO TE VOLI, JEBO JE VARVARA DA BOLI
    VARVARE BUDALO - UVALIM TI GUDALO
    .............
    VARVARI SU *****,*****,
    *****O IH MI!
    Diskusija o izboru vođe:

    ja sam stari ultras iz prvih dana. svi ste vi bili djeca kad sam ja iso na utakmice. i evo sto cu da vam kazem. ja sam zato da nas novi vodja bude marko (zlo). dzon je odlican momak ali nema ono sto ima marko (zlo). marko je jos ko mali volio da se bije i sad se bije. tukao je u grbalj i tukao je u pljevlja kad smo bili nas trojica po neki sir i taman posli na utakmicu. nevjerujem da je dzon bolji od njega.
    dzon je inace jednom bio u nedakuse u dom kulture i tamo su ga prebili neki prijepoljci a to niko ne pominje. a marko (zlo) je uvjek umijo sa takvima. ja bih vam svima bio vodja ali sam se ozenio i skucio. znate ko sam vjerovatno ako ste ranije bili u ultrase. i ne svidja mi se to sto cujem da neki novi pojedini ultrasi sad idu na kosraku.
    nemojte mi dirat ovdje marka jer smo ja i on stari drugovi. ako dodje ovdje pozdravlja ga boki i pita ga sto ne svrati kod mene. spremila mi je zena kolaca nekih sad pa te cekamo brate moj marko. i nedaj se dzonu. on nije sposoban da bude vodja kralje moj. ti si za to rodjen. ti znas da sam ja govorio jedini kad smo bili zajedno u ultrase da si ti buduci vodja. nemoj me razocarati. a i ja cu se vratiti. boki ce se vratiti i za to ce cuti svi. jebacemo majku svima i varvarima i grobarima i delijama. mi smo jaci od svih i najaci. mi smo navijaci najbolji u crnoj gori i sire.
    a muci muci avetinjo celava.ja sam gleo vase slike ninasta nelicite.svi celavi ko da ste iz logora izasli.nemate ni jendu jaknu s krzno a tu mi pricas o navijacima,a?
    i nijesu bile dve jabuke vec dvije gajbe jabuka iz neke prodavnice dje marko(zlo) trgovca na smrt prepa
    Nebi bilo lose da uvedemo i malo orginalnosti u taj sistem, naprimijer da napravimo od nase grupe neke formacije, onako ko vojske, ali ne tako
    Moramo na celo staviti bubnjare i pjevati BUM TRAS UUUUUULTRAAAAAAAAS!!!
    Last edited by GentleGiant; 08-12-06 at 05:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fudbalske Aktuelnosti - transferi, talenti, najbolji igrachi
    By Cereal Killer in forum Ostali sportovi
    Replies: 485
    Last Post: 03-10-18, 05:45
  2. premier league 2004/05
    By moon safari in forum Ostali sportovi
    Replies: 390
    Last Post: 07-02-05, 15:06
  3. United colors of China
    By Chegevara in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 3
    Last Post: 03-08-04, 23:55
  4. http://www.tobacco.org/resources/Documents/021030ecvrjr.html
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 20-02-04, 13:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •