View Poll Results: Kako biste ocijenili djelovanje #NKT u COVID-19 situaciji?:

Voters
126. You may not vote on this poll
  • Primjerene reakcije kompetentnog tima; kontinuitet najboljih rezultata u datim okolnostima

    7 5.56%
  • Početni uspjeh umanjila nedoraslost tima epid. izazovu, no rezultati nisu toliko loši

    5 3.97%
  • Početni uspjeh poništile pol. motivisane odluke i selekt. mjere; gubitak kompasa tima

    70 55.56%
  • Neprimjeren pristup i pogrešna strategija od starta; manipulacija javnošću

    44 34.92%
Page 281 of 330 FirstFirst ... 181231271277278279280281282283284285291 ... LastLast
Results 7,001 to 7,025 of 8231

Thread: [COVID-19] Situacija u Crnoj Gori

  1. #7001
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Fico je bio revakcinisan.
    To je sad nebitno.
    Nemojte se frljat sa tako necim ako ne znate.

  2. The Following User Says Thank You to pilicius For This Useful Post:


  3. #7002
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,707
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,670
    Thanked in
    4,671 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/korona-pres...-novooboljela/

    Korona presjek: Preminulo šest osoba, 622 novooboljela

    sve je okej. ne trebaju nam mjere. kako ne skapiraju da ođe živi stoka i da jedino može najjačim mjerama da se ista ograniči. dakle nema ulaska niđe ako nisi vakcinisan. pa ako si antivakser śedi doma i prosipaj svoju mutavu i glupu priču na fb i podržavaj svoje debilne drugare antivaksere širom svijeta kako su vam prava ugrožena. za dan bi mi se vakcinisali svi, pi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #7003
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Je li realno da se Longacef plaća, acxaxaxa, kakav raspad sistema.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #7004
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,504
    Thanks Thanks Given 
    1,641
    Thanks Thanks Received 
    1,728
    Thanked in
    1,035 Posts

    Default

    16 godina tuga

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  6. #7005
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,707
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,670
    Thanked in
    4,671 Posts

    Default

    naravno. pa ja sam inekcije protiv zgrušavanja krvi morao da plaćam jer ih nemaju u DZ. a u obavezi su da ih imaju. i sad zamisli šta da rade ljudi koji nemaju novca da plate to? na moje pitanje kako ih nemaju, sestra u DZ je samo ćutala

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #7006
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,387
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Je li realno da se Longacef plaća, acxaxaxa, kakav raspad sistema.
    E da se samo longacef placa dobro bi bilo. I onda se pitamo sto smo u ovakvoj situaciji...

  8. #7007
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,387
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    16 godina tuga

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Mislis na ovo ispod?

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...zili-obdukciju

    Ovo je zalosno, COVID ili NO COVID. Prvenstveno je zalesno kada pogledas kako se situacija odvija, te kada je djevojcica dobila prvi pozitivan test. Ovo je sva slika i prilika drzave, institucija i koliko se sve uzima zdravo za gotovo, ne bi me cudilo da je djevojcica sa gadnim simptomima i ekstremno visokom temperaturom (na duzi period) jednostavno ostavljena da se sama bori sa COVID19 jer kod vecine nasih "strucnjaka" je sve ok dokle god je saturacija ok, kao i pluca...

    "Mlad si, nije to nista!"
    "Pluca su ok, nije to nista!"
    "Saturacija je ok, nije strasno, drzi se!"

    A na moje pitanje "Sta cemo sa time sto imam temperaturu 40+ vec desetak dana te sam par puta izgubio svijest?" sam redovno dobijao odgovor "Stavljaj obloge, bit ce to bolje, svi nalazi su ok...". Ko zna koliko je gradjana preminulo radi neozbiljnosti, neodgovornosti i radi nepostojanja adekvatnih protokola klasifikacije pacijenata.
    Last edited by beatnological; 02-11-21 at 15:34.

  9. #7008
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,504
    Thanks Thanks Given 
    1,641
    Thanks Thanks Received 
    1,728
    Thanked in
    1,035 Posts

    Default

    Da,ovo vise ne pita ni godine ni vrijeme

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  10. #7009
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,967
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Plaća se i longacef i urbazon,kad nestane u DZ i Muzički centar jer ga nemaju u državnoj apoteci.Problem je u neorganizovanosti:ljudi dođu na terapiju i tek im onda kažu da moraju kupiti terapiju!?U Muzički centar se često dešavalo da nemaju terapiju dan-dva.
    Takođe,niko ne spominje da se sve što je prepisano za primanje(preko naloga za davanje inj,odnosno iv)terapije MOŽE REFUNDIRATI.Znači treba prikupiti malo papirologije:
    *Račun(fiskalni+gotovinski) iz apoteke
    *Potvrdu iz drž.apoteke da nisu imali te ljekove
    *Nalog za davanje injekcija
    *Izvještaj izabranog ili specijaliste kojim se potvrđuje da je taj lijek prepisan

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  11. #7010
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Svako ima priliku da se vakcinise i tako pomogne sebi i drugima...
    Dok ta prilika ne postane obaveza, nema nam spasa. Zavisimo od volje gomile debila koji misle da treba da imaju slobodu da ugrozavaju zdravlje drugih ljudi. Vrijeme za tolerisanje debila je proslo. Vakcine su dokazano efikasne u borbi protiv korone i bezbjedne su za upotrebu. Treba propisati vakcinu kao obavezu i zavrsiti sa tom pricom.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. #7011
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,843
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    Ljudi najvise osoba u jednom danu (2000) se vakcinisalno kad je uvedeno ono za deltu i trzne centre i bilo u najavi za megamarkete…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  13. #7012
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    E da se samo longacef placa dobro bi bilo. I onda se pitamo sto smo u ovakvoj situaciji...
    Quote Originally Posted by outline View Post
    naravno. pa ja sam inekcije protiv zgrušavanja krvi morao da plaćam jer ih nemaju u DZ. a u obavezi su da ih imaju. i sad zamisli šta da rade ljudi koji nemaju novca da plate to? na moje pitanje kako ih nemaju, sestra u DZ je samo ćutala

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk

    Iskreno, nisam ima' pojma, evo tek posle skoro 2 god imamo Covid slučaj u široj porodici, to kad mi rekoše, nisam mogao da vjerujem, ajde to za zgrušavanje krvi inekako, ali glavna terapija u borbi protiv upale pluća, nevjerovatno.



    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ljudi najvise osoba u jednom danu (2000) se vakcinisalno kad je uvedeno ono za deltu i trzne centre i bilo u najavi za megamarkete…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Da se ovo uvede za kladionice, bilo bi min. 70% vakcinisanih.
    Forever young, i want to be forever young

  14. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  15. #7013
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,054
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Poslednja zemlja u kojoj je registrovan smrtonosni virus je kraljevina Tonga, a to pacifičko ostrvo, udaljeno oko 2.300 kilometara od Novog Zelanda, nalazi se u sastavu Australije i Okeanije, kontinenta sa najvećim brojem zemalja koje nisu pogođene koronavirusom

    Tonganjani ili Tonganci...i odmah potrchashe da se vakcinishu...ma buuudale!
    ...

  16. #7014
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,293
    Thanks Thanks Given 
    746
    Thanks Thanks Received 
    888
    Thanked in
    464 Posts

    Default

    U duhu teme, citat sa foruma o demokratiji a u smislu eventualne odluke zdravstvenih vlasti da propisu obaveznu vakcinaciju




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #7015
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    E da se samo longacef placa dobro bi bilo. I onda se pitamo sto smo u ovakvoj situaciji...
    Inače, slazem se sa tobom u potpunosti da je najveći br umrlih stradao zbog neadekvatnog odnosa medicinara! Znači taj nemar i ta potpuna ravnodušnost na pogoršavanje simptoma je neviđen....pominjala sam prije par dana poznanicu koja ima šećer preko 30, i već sedmi dan preko 39 temperaturu....vjerujte da je nakon prvog pregleda NIKO pregledao više nije niti smatraju da treba....sestra joj je plaćala privatno snimanej pluća jer ovi na poziv i na opis pogorsanja samo kazu da nema potrebe da se dolazi neka pije terapiju i to je to...a zamisli kad su jednu noc zvali hitnu, doktor zeni dao urbazon a ona šećeraš...mislim da je kontraindikovano strogo,...ne znam što da kažem više, ali ovo je bruka kako se ponašaju ljekari....evo ovo dijete vam je slika, da ne prejudiciramo, ne znamo što je razlog smrti, ali ostaviti dijete od 22. oktobra sa visokom temperaturom bez ikakve brige i analiza je po meni suludo, upravo ako znamo da covid vrlo munejvito kreće iz blage do teške slike....

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Plaća se i longacef i urbazon,kad nestane u DZ i Muzički centar jer ga nemaju u državnoj apoteci.Problem je u neorganizovanosti:ljudi dođu na terapiju i tek im onda kažu da moraju kupiti terapiju!?U Muzički centar se često dešavalo da nemaju terapiju dan-dva.
    Takođe,niko ne spominje da se sve što je prepisano za primanje(preko naloga za davanje inj,odnosno iv)terapije MOŽE REFUNDIRATI.Znači treba prikupiti malo papirologije:
    *Račun(fiskalni+gotovinski) iz apoteke
    *Potvrdu iz drž.apoteke da nisu imali te ljekove
    *Nalog za davanje injekcija
    *Izvještaj izabranog ili specijaliste kojim se potvrđuje da je taj lijek prepisan

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    papirologija je neophodna i najmanje 80% ovih to se bune što ljekova nema će ti reći da zbog 20 eura neće da ide da skuplja papire...kad smo suprug i ja imali koronu, imali smo oko 120 eura troškova na Longacef, Urbazon i Kleksan kojih nije u jednom periodu bilo u domu zdravlja tako da smo dobili prilicno brzo skoro 90 eura po osnovu refundacije....cijene se formiraju ne na osnovu toga koliko ti platiš lijek, nego na osnovu cijene koštanja u Montefarmu...ali, zbilja, bolje išta nego ništa...
    Ne zborvite, ako primate injekcije da ispostujete besmisleno pravilo da vam se na nalogu za injekij potpiše svaki tehničar/ka koji vam je dao injekciju u kućnoj njezi ili domu zdravlja...zašto to, ako imaš uredno prepisan lijek i nalog za injekcije, kao i potvrdu od sluzbe da si primao injekcije, ne znam
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #7016
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,387
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Inače, slazem se sa tobom u potpunosti da je najveći br umrlih stradao zbog neadekvatnog odnosa medicinara! Znači taj nemar i ta potpuna ravnodušnost na pogoršavanje simptoma je neviđen....pominjala sam prije par dana poznanicu koja ima šećer preko 30, i već sedmi dan preko 39 temperaturu....vjerujte da je nakon prvog pregleda NIKO pregledao više nije niti smatraju da treba....sestra joj je plaćala privatno snimanej pluća jer ovi na poziv i na opis pogorsanja samo kazu da nema potrebe da se dolazi neka pije terapiju i to je to...a zamisli kad su jednu noc zvali hitnu, doktor zeni dao urbazon a ona šećeraš...mislim da je kontraindikovano strogo,...ne znam što da kažem više, ali ovo je bruka kako se ponašaju ljekari....evo ovo dijete vam je slika, da ne prejudiciramo, ne znamo što je razlog smrti, ali ostaviti dijete od 22. oktobra sa visokom temperaturom bez ikakve brige i analiza je po meni suludo, upravo ako znamo da covid vrlo munejvito kreće iz blage do teške slike....
    Na zalost svi mi koji smo prosli sa tezim simptomima znamo sta se desava, problem je sto se nista ne mijenja, sta vise, postaje gore i gore jer se na osnovu vakcina "lakse speru problemi" (ako me shvatas). Cijelo iskustvo koje sam ja prosao sam prenio na forum prije par mjeseci ali dosta se podudara sa ovim sto pominjes.

  19. #7017
    Join Date
    May 2021
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Danas 21.6% zaraženih.

  20. #7018
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    hladniji dani, svi u zatvorenom, izdušio imunitet onima što su se u startu vakcinisali kineskom a kreće da izdušuje i ostalima...moraće se na booster, ali koliko će ljudi pristat pitanje je
    She is only here to annoy herself!

  21. #7019
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elemental View Post
    Danas 21.6% zaraženih.
    izvućiće naša ekspert ministarska neku statistiku da kaže kako je sve pod kontrolom.Ne brini
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  22. #7020
    Join Date
    May 2021
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elemental View Post
    Pošto nijesam primijetio da je neđe javno istaknuta i objašnjena procedura za posjetu pacijentima u doba korone, pogotovo za one koji leže na kovid odjeljenjima:

    Jednom neđeljno je dozvoljeno da jedan član porodice posjeti pacijenta. Vikendom nema posjeta. Preduslovi su da pacijent ima negativan pcr test koji nije stariji od 72 sata i da se pacijent nalazi na listi pacijenata kojima je dozvoljena posjeta. Sa negativnim pcr testom se ide kod ombudsmana za prava pacijenata (nalazi se u prekoputa apoteke odmah kod rampe u kbc) od 13-15h, on pogleda da li se pacijent nalazi na listi pacijenata kojima je dozvoljena posjeta i onda izdaje potvrdu sa kojom se ide u posjetu. Prilikom posjete se posjetilac obuče u zaštitnu odjeću koju mu daju prilikom ulaska.

    Pretpostavljam da se na listi pacijenata ne nalaze oni koji su u sobama za intenzivnu njegu i tome slično. Pcr test za tu namjenu može da se zakaže i u ijzcg. Izludio sam što sam tek poslije tri neđelje saznao za ovo, nijesam siguran da imam vremena da je ispoštujem.

    Kao što rekoh, niđe nije istaknuta, niti sam je pročitao na nekom od portala. Ako je i bilo, ja to nijesam vidio.

    Dopuna - uz saglasnost ordinirajućeg ljekara moguća je i dodatna posjeta u toku nedjelje, isto uz negativan pcr test. Ukoliko ljekar ne da saglasnost, piše se zahtjev direktoru kliničkog centra koji može da odobri dodatni termin za posjetu. Dopis može da se preda i preko zaštitnika za prava pacijenata. Ne znam da li postoji neki obrazac za saglasnost ljekara, koliko treba vremena da stigne odgovor od direktora kliničkog centra, niti na osnovu čega se odlučuje da li će dodatni termin za posjetu biti odobren. Zaštitnik prava pacijenata koji radu u Kliničkom centru bavi se pravima pacijenata iz Kliničkog centra. Nijesam provjeravao, pretpostavljam da druge zdravstvene ustanove imaju zasebnog zaštitnika prava pacijenata.

  23. #7021
    Join Date
    May 2021
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ipak ništa od dodatnih posjeta. Jutros zaštitnik prava pacijenata rekao da je i ova jedna posjeta nedjeljno mimo pravila i da je uvedena iz humanih razloga. Na infektologiju, ginekologiju i zaboravih još na koja mjesta po pravilniku kliničkog centra nijesu dozvoljene posjete.

  24. #7022
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,387
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    hladniji dani, svi u zatvorenom, izdušio imunitet onima što su se u startu vakcinisali kineskom a kreće da izdušuje i ostalima...moraće se na booster, ali koliko će ljudi pristat pitanje je
    Nemoj tako kolega, reci ce ti pojedinci kako nisi u pravu i kako hladniji dani i doba godine nema nikakve veze sa povecanjem zarazenih jer tako kazu mediji!

    Kad se samo sjetim debilnih mjera zabrane izlaska poslije xyz sati i koliko su pojedinci to brainili kao opravdano, nebitno sto je sve ukazivalo kako to nema smisla i kako dovodi samo do goreg. Eh...

  25. #7023
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Torino, Italy
    Posts
    468
    Thanks Thanks Given 
    50
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Moze li neki savjet od nekog ko je skoro prosao kroz ovo cudo....

    Jutros mi je supruga radila brzi test i pokazalo je da je pozitivna.
    Inace od nedelje ujutro joj suze oci i curi nos...Koleginica na poslu joj je bila pozitivna mada nisu bili u kontaktu.
    Nema temperaturu, ali povremeno kaslje. Ne boli je nista. Izvadila je privatno nalaze i krvna slika je u redu osim crp-a koji je 28.
    Vakcinisani smo oboje kineskom vakcinom, druga doza krajem jula. Ja nemam jos uvjek nikakvih simptoma.
    Ona je imala prije tri godine ozbiljnu upalu pluca pa me zanima da li da idemo odma na snimanje pluca privatno ili da cekamo i odemo kod covid doktora prvo?
    Zvali smo covid centar kazu da pije vitamine i aspirin. To smo vec uzeli i pocela je s tim.
    Jutros sam posao do starog aerodroma gore je haos, na dva ulaza krcato ljudi. Neko kaze da se mora posjeta covid doktoru zakazati dok neko kaze da ne mora.
    Nije mi jasno ovoliki grad a samo jedan covid centar za odrasle..

  26. The Following User Says Thank You to stara.dama For This Useful Post:


  27. #7024
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,387
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    @stara.dama

    Ako imas mogucnisti idi privatno (ako postoji neka privatna klinika da prima COVID19 pacijente, znam da je ranije bila), nemoj se zezati. Kod vecine koji su imali teze simptome je pocelo sa slabijim simptomima a COVID19 je stvarno "namazan" te nije strano da se bude potpuno ok 5-6 dana i od jednom da se pogorsaju simptomi.
    Pluca nema potrebe da snima, dovoljno je da je pregleda neko za pocetak ali svakako ako imas mogucnosti idi privatno, od drzavnih institucija nema vajde.
    Ne bih da te plasim i nije mi to namjera ali treba biti obazriv. Generalno 99% ljudi prodje COVID19 kao da imaju blazu gripu i to je to.

    Nemoj da te brine CRP 28, to je klasicna COVID19 slika za skoro sve. CRP skace i pada u par sati (ja sam znao imati razliku od po 50-100+ u toku od 24h - da, vadio sam nalaze dan za danom par puta).

    Eh da, i jedna topla preporuka koju skoro niko od doktora ni ne pominje. Provjetravajte prostoriju u kojoj ti je supruga redovno, ovo je ekstremno bitno.

  28. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  29. #7025
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,293
    Thanks Thanks Given 
    746
    Thanks Thanks Received 
    888
    Thanked in
    464 Posts

    Default

    Dom zdravlja na Starom, broj ljudi u redu varira, sacekas i das knjizicu sestri da zakaze pregled, odmah pregledaju samo slucajeve sa ociglednim ozbiljnim simptomima, invalidi, trudnice i sl. Zakazu za sjutra ili prekosjutra, dodje se u zakazano vrijeme, vrlo kulturno iako je nerealno da je samo jedan centar. Korisno je imati nalaze krvi sa sobom zbog bolje slike stanja organizma.
    Opcija je privatna praksa ali isto se zakazuje i nedostaje slobodnih termina.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. The Following 3 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


Page 281 of 330 FirstFirst ... 181231271277278279280281282283284285291 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 21:56
  2. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 11:45
  3. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 19:39
  4. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 29-05-04, 23:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •