Page 386 of 487 FirstFirst ... 286336376382383384385386387388389390396436486 ... LastLast
Results 9,626 to 9,650 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #9626
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,810
    Thanks Thanks Given 
    1,488
    Thanks Thanks Received 
    4,967
    Thanked in
    2,326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A vaš Žarko Rakčević? On je kao svećka?
    Previše ste nekorektni.
    Zakon o porjeklu imovine neće nikoga preskočiti. Ponavljam, nije dokazano ništa, ali bilo je prijava, dakle ima indicije. One su dovoljne (u normalnim državama) da se ne obavlja javna funkcija.

    Sent from my Motorola 8400

  2. #9627
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,004
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Nedje sam i ranije spomenuo par puta da bi URA-i bilo daleko bolje bez Rakcevica.

    Bice to veliki test za Dritana kada zakon dohvati i Rakcevica, pa me interesuje da li ce zazmuriti na to ili osnovati svoju partiju.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  3. #9628
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nedje sam i ranije spomenuo par puta da bi URA-i bilo daleko bolje bez Rakcevica.

    Bice to veliki test za Dritana kada zakon dohvati i Rakcevica, pa me interesuje da li ce zazmuriti na to ili osnovati svoju partiju.
    Mozda bi URA bila najbolja bez clanova i sigurno bi najbolje prosla onda no kako zakon o porijeklu imovine moze imati ikakve veze sa Zarkom Rakcevicem!?

  4. #9629
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Sa ovim se slazem. Vlast mora da se mjenja!!!
    Kriza vlasti znaci procvat demokratije, porast gradjanske svijesti.
    Ako je vlasti dobro, onda je narod benast, nespreman za demokratiju.
    I jos jedno. Garant jake drzave i demokratije nije jaka vlast. Nego jaka opozicija.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Nije jaka opozicija garant jake države, nego su to jake institucije i razvijena svijest građana da vlast mora da radi u njihovu korist, a ne obrnuto.

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Zamisli niko ođe neće to da osudi, nemaju kad od izmišljenih vijesti o dijelu DF-a.
    Ćute kada se vrijeđa i prijeti...pa vele nema revanšizma...a kako?

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Đe mu je članstvo da stražari ispred? Ponekad mislim da i ovi što su ga glasali su razočarani što nije potrčao Milu u zagrljaj...Ostaće Dritan zapisan kao junak svog vremena.
    Đe je ovaj, đe je onaj, što ne osudite ovo, što ne osudite ono.

    Nije ti ovo prvi post ovakav, no makar deseti.

    Druže, toliko je nepravdi u ovom društvu da kad bi krenuli da svi osudjujemo svaku, ne znam dje bi to završilo... težilo bi beskonačnosti.

    Svako malo se osjećam iscimanim ili prozvanim jer se ti javno pitaš zašto se ne osudi neka stvar.

    A onda prozivaš "URAše" kako nijesu dovoljno opozicioni, što god to značilo, pa odmah nakon toga veličaš Dritana. Ispada da mi koji smo ga glasali ga ne zaslužujemo, ali ga ti koji ga nijesi glasao braniš od nas koji smo ga glasali, pri čemi ga mi uopšte ne napadamo.

    Vala ako smo kome davali podršku, i prije a naročito poslije izbora, to je Dritanga.

    Ni da bog da ti dopane kakva vlast, pospremio bi nas sve u naš lokal.

    Bez burnih reakcija molim, post je dobronamjeran, jer je meni dosadilo da se cimam na prozivke što se nešto ne osudi.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 08-09-20 at 00:24.

  5. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  6. #9630
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nedje sam i ranije spomenuo par puta da bi URA-i bilo daleko bolje bez Rakcevica.

    Bice to veliki test za Dritana kada zakon dohvati i Rakcevica, pa me interesuje da li ce zazmuriti na to ili osnovati svoju partiju.
    Svaka stranka, pogotovu opoziciona, mora imati svoje tajkune, makar o tome ne treba raspravljati i mlatiti praznu slamu. Vladajuća može da cijedi državne resurse i ne zavisi toliko od tajkuna. Kada stranka koju tajkun podržava ispituje porijeklo imovine, uvijek ispadne da se baš on obogatio poštenim radom a ovi drugi su se ko biva okoristili od ranije vladajuće stranke.
    Baš ovih dana se Davidović hvali kako je baš on jedva ubijedio Krivokapića da uđe u politiku. Samo mu iz čiste gluposti skida teško stečeni rejting. Davidović i Rakčević su bezbjedni, Knežević i Marović se vjerovatno osjećaju isto tako bezbjednima (a ne bi trebalo)…
    Vrijeme će pokazati kako će se ispitivati porijeklo imovine, svijet još nije našao zadovoljavajuću formu za rješenje ovog problema. Isto važi i za zakon o lustraciji. Biće muke da se sprovede.
    Najbitnije je da je vlast od sada smjenjiva u Crnoj Gori. Da li će opozicija ponoviti grešku vlasti veliko je pitanje jer funkcionišu po istom mentalnom sklopu (čast izuzecima, pre svega ovim mlađim političarima). Pa bili su pobogu 30 godina nokat i meso sa vladajućom strankom. Svi opozicioni političari koji su vise od 10 godina u politici treba sami da se povuku.

    A hoće li? Naravno da neće.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to pg020 For This Useful Post:


  8. #9631
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Op, op!!!

    3:40

    Last edited by ovizionizi; 08-09-20 at 00:37.


  9. #9632
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    https://www.novosti.rs/crna-gora/ves...lazi-opoziciji

    Ova vijest je od 17:44, ali ne vidjeh da je iko postavio. Sad, koliko su Novosti dobro "nanjusile" situaciju, da vidimo...


  10. #9633
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Dobro bi bilo da se uvede da se ne može obavljati bilo kakva visoka javna funkcija duže od 8 godina, al da nema rotacije funkcija. Ja stvarno ne želim sistem koji omogućava da ljudi decenijama mijenjaju ministarska mjesta.

    Dalje, za poslanike, brate dosta tri puna mandata (12 godina). Ko ih je već imao tri može još ovaj da izgura i ćao.

    Ako je osvježilo, nek se i lica osvježe.

    Mladi nek guraju. Ne no Peđa Bulatović treba da bude poslanik još 20 godina. Druže, isprđeo si, ustupi mjesto mlađima.

    P.S. Izvinjavam se Peđi Bulatoviću u slučaju da čita forum

    Njega zamišljam ka' nekog tipa sličnom Tomislavu Nikoliću kad je rekao da ne može da dobije telefonski kontakt kad oće da da komentar na društvene mreže.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  12. #9634
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    https://www.novosti.rs/crna-gora/ves...lazi-opoziciji

    Ova vijest je od 17:44, ali ne vidjeh da je iko postavio. Sad, koliko su Novosti dobro "nanjusile" situaciju, da vidimo...
    A ja sam skeptičan generalno na Novosti, ali ajde hipotetički da pričamo....

    Ranije je držana sa statusom muža. Obzirom da joj je to već odavno bivši muž.... može bit.

    Ja ođe pitah, ali mi niko ne odgovori.
    Jesu li izostali određeni "vidjeniji" DPSovci sa sjednice GO??

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. #9635
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Milica je trazila od Djukanovica da se skloni, da da ostavku na mjesto predsjednika partije i republike. A da ona i Luksic probaju spasit partiju za koju vjeruje da propada. Da nema buducnost sa njim.

  14. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  15. #9636
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A ja sam skeptičan generalno na Novosti, ali ajde hipotetički da pričamo....

    Ranije je držana sa statusom muža. Obzirom da joj je to već odavno bivši muž.... može bit.

    Ja ođe pitah, ali mi niko ne odgovori.
    Jesu li izostali određeni "vidjeniji" DPSovci sa sjednice GO??

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Andrija Nikolic prelom rebra i naceta usna duplja. Obezbjedjenje Pedje Boskovica ga je izulo od batina.

  16. The Following User Says Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  17. #9637
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,371
    Thanks Thanks Given 
    1,357
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Andrija Nikolic prelom rebra i naceta usna duplja. Obezbjedjenje Pedje Boskovica ga je izulo od batina.
    A zasto se oni biju medjusobno ovih dana?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  18. #9638
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Narod kao narod....mnogi ne vjeruju da su oni baš toliko mogli da kradinjaju, drugi misle Milo je zlato no ovi oko njega ga nagrdiše, treći samo da ga smijene pa neka pogorimo sjutra, četvrti oće promjene vazda, pete ne zanima....ali oni, mislim na naše budžovane (tako se nekad zvali oni koji imaju para, a danas su tajkuni i biznismeni a bogami i ministri) sad spašavju živu glavu...ko zna što se biju, imaju razloga dosta, u eurima (nešto i u nekretninama)
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  20. #9639
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Jel to definitivno istina da je Nikolic dobio po usima? Zasto bar neki tabloid nije to objavio?


  21. #9640
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Zato jer lazinjaju,znam dobro momke koji cuvaju boskovica...prdnjava staroga svata od price.

  22. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  23. #9641
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    One Ring to Rule them all...

  24. The Following 4 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  25. #9642
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,791
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Djukanović je stvarao saradnike koji što se kaže 24/7 dakle od kad oči otvore samo su mislili kako će što da ukradu.
    Ja mislim ca u njihove glave druge misli nije bilo sem te i da,da bi mogli da kradu pazili su dobro da gospodar bude zadovoljan.
    Ljudi su nekako osjećali da se dalje ovako više ne može,da je društvo u slijepoj ulici.
    Vidjećemo šta će od svega ovoga biti.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  26. The Following 3 Users Say Thank You to kurogane For This Useful Post:


  27. #9643
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Ono je moguca vlada i bez dpsa i fronta?
    Da postavim pitanje drugacije, ne znam jeste li me shvatili. Kako se u koaliciji Za buducnost CG dijele mandati? Koliko sami front ima? Je li teoretski moguca vlada i bez fronta i bez dps-a? Dakle da vladu cine, demokrate, ura, manjine, sdp i ostatak koalicije gore pomenute?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  28. #9644
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,092
    Thanks Thanks Given 
    3,896
    Thanks Thanks Received 
    3,188
    Thanked in
    1,620 Posts

    Default

    Pade mi na pamet Kips kojem treba da se isplati 5+Mln jer ga je Mugi maltretirao i nije mu dao neku dozvolu ranije. Mugija odavni nema na mjestu sa kojeg ga je maltretirao, ali budžet iz kojeg Kips treba da se isplati i dalje postoji.
    Ovo bi mi bio šlagvort za drugu tezu. Bio bih krajnjem oprezan sa porijeklom imovine, pljenidbom iste etc... Oni kojima je to u program biće superstarovi na tome, možda dobiti još jedan mandat. A onda kada bude sve sudski pravosnažno, eventualno blokiran budžet, oni že biti negdje drugo, ne na funkciji đe su biili superstarovi.
    Ili će jednostavno spinovati kako su podmićeni sudovi uključujući i Strazbur. U krajnjem, , slično kao što Mugija ne žulja minus od pet miliona koji treba da se isplati Kipsu, tako ni u ovom slučaju nikoga neće žuljat taj minus, možda će samo nekoliko avetinja razmišljat o tome tokom nekog izbornog dana, bez ikakvog uticaja na rezultat.
    A na Kips se kiksao dobar vrtić.
    Samo bih oprezno oko toga, da ne bude kad netiraš naplaćeno i odštete da si u minusu.

  29. #9645
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Mislim da se zanemaruje činjenica da za dokazivanje porijekla imovine ne važi pretpostavka nevinosti tako da je teret dokazivanja zakonitog porijekla na onome čija se imovina provjerava.

  30. #9646
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,968
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Andrija Nikolic prelom rebra i naceta usna duplja. Obezbjedjenje Pedje Boskovica ga je izulo od batina.
    Znači očekujemo da obezbjeđenje Andrije Nikolića izbupa ... ko je tu niži u hijerarhiji?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  31. #9647
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ne razumijem stvarno...

    Poslužen švedski sto za Koronu


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  32. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  33. #9648
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,434
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Da postavim pitanje drugacije, ne znam jeste li me shvatili. Kako se u koaliciji Za buducnost CG dijele mandati? Koliko sami front ima? Je li teoretski moguca vlada i bez fronta i bez dps-a? Dakle da vladu cine, demokrate, ura, manjine, sdp i ostatak koalicije gore pomenute?
    Не може.
    Имаш више људи из дф-а него што је мањина и сдп-а.

    Мањинске странке се кобељају, али морају схватит да ако хоће у власт, иду заједно са србима тојест њиховим представницима.

    Ако им се гади на србе тојест њихове представнике нека буду опозиција, ником ништа, тојест мораће мало смањит баханалисање и навић се на живот без функција.

    Нова већина већ има бошњачку странку у себи (спп) тако да....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  34. #9649
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nije jaka opozicija garant jake države, nego su to jake institucije i razvijena svijest građana da vlast mora da radi u njihovu korist, a ne obrnuto.






    Đe je ovaj, đe je onaj, što ne osudite ovo, što ne osudite ono.

    Nije ti ovo prvi post ovakav, no makar deseti.

    Druže, toliko je nepravdi u ovom društvu da kad bi krenuli da svi osudjujemo svaku, ne znam dje bi to završilo... težilo bi beskonačnosti.

    Svako malo se osjećam iscimanim ili prozvanim jer se ti javno pitaš zašto se ne osudi neka stvar.

    A onda prozivaš "URAše" kako nijesu dovoljno opozicioni, što god to značilo, pa odmah nakon toga veličaš Dritana. Ispada da mi koji smo ga glasali ga ne zaslužujemo, ali ga ti koji ga nijesi glasao braniš od nas koji smo ga glasali, pri čemi ga mi uopšte ne napadamo.

    Vala ako smo kome davali podršku, i prije a naročito poslije izbora, to je Dritanga.

    Ni da bog da ti dopane kakva vlast, pospremio bi nas sve u naš lokal.

    Bez burnih reakcija molim, post je dobronamjeran, jer je meni dosadilo da se cimam na prozivke što se nešto ne osudi.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    kimmi ne treba se praviti naivan. Ovdje smo pred izbore imali strahovite prijetnje premijera, koji je jasno prijetio sveštenim licima progonom. Nisam pročitao ama nijedan, nijedan članak osuda od strane islamske zajednice i rimokatoličke crkve. Pred izbore sam se trudio da nikome od opozicionih partija ne lijepim nikakve epitete, zbog jedinstvenog stava sa kojim su izašli pred izbore. Vrati se na postove od prije par mjeseci pa ćeš pročitati predviđanja kako je DF doživio strahovit pad, kako se Bečić bori za cenzus i slično. Potpuno ali potpuno pogrešno pristupate. Od kako su se završili izbori počele su priče o DF-u , juče je objavljena vijest kako će da prave skupove, sa sve slikom opozicionih pojedinih lidera, stičući utisak da su iza te vijesti upravo oni, a to nije bilo tačno. Ja sam prozvao ne URA-u, nego njihove glasače ovdje koji više pišu o dijelu opozicije , nego o nepočinstvima i nastavku fašističke retorike odlazeće vlasti. Naravno da dajem podršku Dritanu iako ga nisam glasao jer je ispao čovjek i ne gazi svoju riječ.

  35. #9650
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Od kako su se završili izbori počele su priče o DF-u , juče je objavljena vijest kako će da prave skupove, sa sve slikom opozicionih pojedinih lidera, stičući utisak da su iza te vijesti upravo oni, a to nije bilo tačno.
    Iza te vijesti stoji saopstenje pomenute politicke organizacije sto naravno nema jacinu i pouzdanost jednog mima ili skrinsota profila nepostojece osobe ali vele da u normalnom svijetu takve izvore smatraju pouzdanijim od ovih drugih mada ja mislim da je taj normalni svijet soroseva podmetacina i globalisticko satanisticka zavjera.

    O mores, o tempora...

Page 386 of 487 FirstFirst ... 286336376382383384385386387388389390396436486 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •