Page 349 of 487 FirstFirst ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... LastLast
Results 8,701 to 8,725 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #8701
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Znaci vise od 50% naroda CG su neprijatelji drzave...

    Do cepa... Tuzno i zalosno.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  2. #8702
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Možeš ti sad pisati te budalaštine i ne znam što, to ne mijenja činjenično stanje a to je da URA puca iznutra...
    Samo nastavi sa humorom...
    Ja takodje vjerujem u ovo, znam konkretne slucaje dje su odredjeni ugledni lanovi napustali sasdtanke ovih dana, jer Dirtan i Filip nijesu zeljelji na predlog istaknutih clanova i funkcionera da i dalje budu opozicija ili da se ide na nove izbore.
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  3. The Following User Says Thank You to komsija For This Useful Post:


  4. #8703
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ovizi...ne odgovori....sad kad si vrnuo drzavu....oli navijat danas? Ili postoji jos prepreka?
    Eo da odgovorim za sebe ima jos par prepreka. Dejo Savićević koji Mila oslovljava sa "šefe" da oslobodi savez ka sto smo mi CG i da se interesne grupe oko reprezentacije sklone i mislim da nema problema da se s andjelima okupimo. Ionako je jedini problem u njima sto je protekle meceve gledalo na stadion ukupno 7 ljudi.
    Inace nista novo da se reprezentacija bojkotuje. Hrvati su u tome šampioni pa navijaci Hajduka i Dinama ocima ne mogu vidjet istu radi saveza.

  5. #8704
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    Ja takodje vjerujem u ovo, znam konkretne slucaje dje su odredjeni ugledni lanovi napustali sasdtanke ovih dana, jer Dirtan i Filip nijesu zeljelji na predlog istaknutih clanova i funkcionera da i dalje budu opozicija ili da se ide na nove izbore.
    Cek, cek, pojasni nam ovo malo. Sta su trazili ti "istaknuti clanovi i funkcioneri"?? Da se ide na nove izbore?? Iz razloga stooo..??


  6. #8705
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Znaci vise od 50% naroda CG su neprijatelji drzave...

    Do cepa... Tuzno i zalosno.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ima bar 15-20% ovih što bi voljeli da je CG samo geografska odrednica i dodaj još ove što je vole zbog punjenja do čepa, i ostade normalan narod donji. Kad maknu ove skakavce sa vlasti bićemo ili pukovnici ili pokojnici.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  8. #8706
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,428
    Thanks Thanks Given 
    14,914
    Thanks Thanks Received 
    4,192
    Thanked in
    2,121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ima bar 15-20% ovih što bi voljeli da je CG samo geografska odrednica i dodaj još ove što je vole zbog punjenja do čepa, i ostade normalan narod donji. Kad maknu ove skakavce sa vlasti bićemo ili pukovnici ili pokojnici.
    To 15-20 posto nema veze sa realnošću.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  9. #8707
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Eo da odgovorim za sebe ima jos par prepreka. Dejo Savićević koji Mila oslovljava sa "šefe" da oslobodi savez ka sto smo mi CG i da se interesne grupe oko reprezentacije sklone i mislim da nema problema da se s andjelima okupimo. Ionako je jedini problem u njima sto je protekle meceve gledalo na stadion ukupno 7 ljudi.
    Inace nista novo da se reprezentacija bojkotuje. Hrvati su u tome šampioni pa navijaci Hajduka i Dinama ocima ne mogu vidjet istu radi saveza.
    Seems legit. Moze i to. Neka se nastavi izlazit u manjem broju na utakmicama, pa mozda Dejo i sam digne ruke od blama.

    Ali znaci li to da se ne moze navijat preko malog ekrana? Zato pitam ove koji do nedjelje nijesu navijali za njih, cak mnogi navijali protiv nasih momaka i djevojaka u svim sportovima, jer nejvece prepeke vise nema - nije Milogora vise. Drzava je vracena narodu. Narod je glasao i izabrao drugi put. Da li sad svi navijaju za nju, za njenu djecu? Da li je sad ona svima opet majka a ne maceha kako sam citao mnogo puta?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  10. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  11. #8708
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Cek, cek, pojasni nam ovo malo. Sta su trazili ti "istaknuti clanovi i funkcioneri"?? Da se ide na nove izbore?? Iz razloga stooo..??
    Ni ja ne razumijem ovo. Da su "slavljenici" bacili URA-u na nevidjene muke jesu ali da neko iz URA-e zeli da bude opozicija ili da idu na nove izbore pojma nemam. URA je nepokolebljiva da formira Vladu na utvrdjenim principima sa ostala dva partnera. Nista manje i nista vise od toga. Zbog toga trpi pritiske od DF i lica bliskih DPS-u. Nakon toga ce ljudi shvatiti da niko ne otima drzavu vec da drzava postaje jaca. To su njihovi uslovi koji su poznati svima i prije i nakon izbora.

  12. #8709
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Ne dobih odgovor prije izbora, Ajde, možda sada poslije izbora.
    Kako DPS brani Crnu Goru?
    Time što Kinezima stavlja na raspolaganje svu imovinu (kredit za autoput)?
    Time što uništava prirodne potencijale (mHe, centralizovan urbanizam, nepoštovanjem sopstvenih propisa,...)?
    Time što brukaju Crnu Goru svako malo (zadnje sa francuskom podmornicom)?
    Time što je društveno raslojavaju (samo primjer Klice koji nema stan u PG)?
    Time što gaze Ustav (nekim zakonskim rješenjima ili direktno)?
    Time što mašu zastavama?
    Da ponovim, kako DPS brani Crnu Goru? Meni nije jasno.

    Sent from my Motorola 8400

  13. #8710
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    2 najveca problema Svetoj Trojci i grupi koju budu izabrali da vodi drzavu. (Naravno ekonomija i sve oko ekonomije, jer je drzava u velikom sranju ekonomski. Ali, zarad stvaranje atmosfere narodnog pomirenja dje svi mogu sa nadom gledati u buducnost.)

    1. Razbiti mafiju (ovo podrazumijeva i politicke strukture koje se dio sfere te mafije) - mafija se nidje ne unistava ili suzbija tek tako. Ona je organizam kao ameba, koja mijenja oblik po potrebi.
    2. Marginalizovati velikosrpski klerofasisticki program i crnogorsku antisrpsku histeriju.

    Oko svega ostalog ce se lako dogovarat.

    A ispadi ovih dana i sa jedne i sa druge strane....proci ce to.
    Pobjednik ima pravo da slavi
    Gubitnik ima pravo da se ljuti
    Radikalnih goveda ima svudje
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  14. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  15. #8711
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Ura se veli raspada iznutra, a oni udvostručili broj članova u 5 dana...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  16. #8712
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Radujem se ovom skupu sjutra, da nam pokaze DPS kako imaju demokratskog kapaciteta da organizuju miran opozicioni skup.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. #8713
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Jesi li i ti jedan od patriJota?

    Do cepa patriotizam iliti zaguzicu patriJotizam? :-)
    Hahahhahahahah ima li nervoze, kako spavas ovih dana?

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Samo pitam. Zasto ti smeta da neka kolicina Crnogoraca, njih 49%, ne zele da budu "Srpski spartanci" niti da neovisna Crna Gora ne bude "Srpska Sparta".
    Vecina biraca je nedvosmisleno izrazila svoj stav. Hoce li zabraniti manjini da imaju stav?
    Last edited by A+A; 05-09-20 at 15:48.

  18. #8714
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Ovo apsolutno nije istina i znam iz primjera bliskih ljudi odlicnih pravnika koji godinama rade za dzabe dok nesto ne naleti. I da moraju sve ispocetka nikad advokaturom u CG se ne bi bavili, a i sad gledaju kako da se presaltaju u turizam tj.izdavanje
    Ja ne znam niti jednog takvog, a znam "milion" advokata. Mnogi moji drugovi su se i kao početnici izborili za solidnu zaradu za naše uslove.

    Nego, da se prešaltaju na izdavanje? Misliš rentu, koja je uz profit i kamatu jedan od tri tzv. "neradna" izvora prihoda? Da je meni da mogu o tome da razmišljam...


    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Da bi polagao za pravosudni moras da odradis u sudu, tuzilastvu par godina... ili kod nekog advokata (na bjednu crkavicu) isto par godina.
    Ja sam zavrsio po starom sistemu, kada u CG posla nije bilo ni za lijek.
    Pa sam radio sto se dalo raditi, ipak treba vracati dugove od studiranja.
    Ne zalim se, ucinjeli su mi uslugu. Otjerali su me da radim i naucim nesto drugo, tako da sada prihodujem mjesecno preko 1k eura, ne govori mi niko za koga cu da glasam. Nije lose.
    Buraz jeste zavrsio sertifikat. I on gura preko 1k mjesecno.
    Ali nije to poenta price. Frizerke i maserke rade ono sto mlad svrseni student treba. Jer one glasaju.
    Znam ja dobro šta sve treba da se odradi kao uslov za pravosudni, ali ne mogu da budem bolećljiv naročito za te priče. Razlog su životne priče iz moje najuže familije, đe su se ljudi grdno namučili da isplivaju, građevinski inženjer koji radi kao stražar pola godine, pošto ga jedva iščupaju sa ratišta na koje nije htio da ide, u ratu u koji nije vjerovao, a đe je zamalo glavu izgubio. Dok su se ruku pod ruku "naši" Vesko Barović i "njihovi" Daka Davidović filovali milionima, a isti partijski kadrovi radili po državnim putarskim preduzećima.

    Evo bih rekao da si i ti od slične nauke, nažalost ne u svojoj struci. Ima li šta ljepše nego gledat' paniku ljudi koji bukvalno nijednu vještinu nemaju da ponude tržištu, pa su stravljeni za njihovih 400€...a tebe boli uvo. U stvari ispravka, kako vidim, ne bolje se ljudi za plate, ostaće im plate, nego im je izmakla nekakva sigurnost da je "ovo naše" i da će sve biti u redu i uzbrdo od sad pa dok se živo.

    U principu, ja se slažem da su bukvalno frizerke zapošljavane, imam i konkretan primjer, đe je cura koja "radi nokte" upirala rukama i nogama da se uvali u određenu instituciju...iz čistog nematerijalnog motiva, da uđe u socijalni krug. Pare joj ne trebaju, treba joj da po instagramu izbacuje slike iz kancelarije. To sve stoji...ali moja poenta je bila da takva administrativna mjesta ne treba da budu predmet želje pametnom čovjeku.

    Quote Originally Posted by Mladi_Werther View Post
    Čuješ ove priče molim te. 50 000 ljudi na birou a ti drviš neku fancy priču o sitnih 500 eura državne plate. A dostina ti lajkuje post. Paralelni univerzum.

    Advokatski posao. Prvo moraju odstažirati tri godine kod advokata ili 4 godine na pravnim posloma. A gdje će steći staž? U najboljem slućaju radeći kod advokata za 150 eura osiguranja. Pakao koji ni esdepeovcima ne bih poželio. Doslovno robija.
    Ako i odrade staž, odrobijaju to, treba im pola godine učenja za pravosudni. Ako i to polože, onda mogu postati advokati.

    Sad dolazi glavno. Da bi se upisali u advokatski registar upisnina košta 3000 eura. Ako i to plate, ona moraju iznajmiti poslovni prostor, kupiti inventar što sve zajedno košta još 2000 eura za početak.
    Kad startuju sa radom, godinu dana mogu zaboraviti na bilo kakvu naplatu. Radiće za dž jer kako budu uzimali slučajeve koji če trajati po godinu dana, prvu naplatu će imati tek za godinu. A i to sve pod uslovom da dobiju sporove i da imaju posla, odnosno da im dolaze ljudi. Ko garantuje da će im dolaziti klijenti i da će dobijat sporove?
    Na stranu vucaranje po sudovima, rad sa ludacima i manijacima, svadja sa sudijama( Suzana Mugoša je jedna od tolerantnijih žena pa zamislite onda ostale).Ako sve ove uslove ispuniš i krenu ljudi dolaziti a ti većinu sporova dobiješ, ne možeš zaraditi mjesečno više od 1000 eur.Sve veće sporove uzima advokatski lobi i to ne moram objašnjavati.


    I onda nam prejedeni depeesovac dodje ođe srati o besmislenosti državnog posla koji daje sigurnu platu od 600 eura, radni staž i rad bez stresa. Ajte vi u advokate malo,sad vam je prilika da se usrećite, a opozicija malo na te posrane državne poslove.
    Ti druže kao da sam ja o tome čitao knjigu, a ne proživljavao sa drugovima, koji su bili sve sem prejedeni depeesovci. I koji su se iščupali, iako su kao brucoši došli u studentski dom u PG bez para za kuvanu kafu.

    Makse...i ne brini se za mene, moja egzistencija ne zavisi od političke situacije, a vi se slobodno laktajte za početnu poziciju, da vidimo "Viši savjetnik III", koeficijent posle pripravničkog 5.9 - (5.9 x 90) + 63 = 594€ bruto, 594 / 1.49 = 398€ neto. I još imaš priliku da se primijeniš, pokažeš kreativnost, uključiš mozak, valorizuješ naučeno. Bog da te vidi.

    A ko je vrijedan i sposoban, ili umije sa šefom, dogura do "Samostalni savjetnik I" - 490€ cijelih, kad se doda 5-6 godina staža, oće to i na 500€.

    Zajebavaš li me ti, prijatelju? Ja lično sam neđe imao luksuz da ćeram ono što volim da radim, ali ovde i pojedini ako nisu - ipak se grade nekakvom osviješćenom građanskom avangardom društva. I na šta to izađe - na žudnju za presipanjem iz šupljeg u prazno u nekom ministarstvu, u najtoksičnijem radnom okruženju koje može da se zamisli.

  19. #8715
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    “Mi jesmo u istoj državi, ali smo dva svijeta. Sjutra ćete vidjeti gospodsku, patriotsku, evropsku Crnu Goru. Nikome nećemo uputiti ni prijeki pogled, nećemo nikome tražiti da se seli iz svoje države, nijedna ruka neće biti podignuta osim u pozdrav našoj domovini. Nastavite svoju kampanju laži, crnogorski odgovor dobićete sjutra”, poručuju crnogorske patriotske organizacije.

  20. #8716
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    To 15-20 posto nema veze sa realnošću.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    U pravu si, sigurno ima preko 30% onih koji bi je voljeli svim srcem samo da prvi član ustava glasi "Republika Crna Gora je država srpskog naroda i svih građana koji u njoj žive"

    Ja nemam problem sa time, što se prije otkače koritari i mahači zastavama tim prije će se skinut ova ljaga sa Crnogoraca da su ustaše i mrze Srbe.

  21. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  22. #8717
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Samo pitam. Zasto ti smeta da neka kolicina Crnogoraca ne zele da budu "Srpski spartanci" niti da neovisna Crna Gora ne bude "Srpska Sparta".
    Vecina biraca je nedvosmisleno izrazila svoj stav. Hoce li zabraniti manjini da imaju stav?
    Moramo stvarno da se salimo sa manjinom kojoj je idol Brano Micunovic i ispred koje stoji on uz jos guzica.
    Darko Šukovic
    Slavko Mandic
    Drasko Djuranovic
    Andrej Nikolaidis
    Aleksandar Damjanovic i CKM
    Predsjednik Matice

    Ima ih jos, svako ko misli da ovi ljudi i ekipa okupljena oko njih imaju drugog motiva do svoje guzice i Milovu je ili glup ili ima i sam interese kao ova prasadija ciji honorari debelo kostaju.

  23. #8718
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Vidim ja. Nije nikome iskreno do pomirenja naroda u CG. Mozda 5% u vr' glave.

    Mrka kapa.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  24. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  25. #8719
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Vidim ja. Nije nikome iskreno do pomirenja naroda u CG. Mozda 5% u vr' glave.

    Mrka kapa.
    Pomirenje će se desiti kada se svi osjete svoji na svome. Još da prekalupe neki da pad DPSa nije nestanak Crne Gore i blizu smo.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  26. #8720
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pomirenje će se desiti kada se svi osjete svoji na svome. Još da prekalupe neki da pad DPSa nije nestanak Crne Gore i blizu smo.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Povjerenje pa pomirenje.

    Nije lako kad imas 70% naroda u dvije grupacije, podjednake velicine, koje su godinama jedna drugoj krvnici najveci.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  27. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  28. #8721
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Još da prekalupe neki da pad DPSa nije nestanak Crne Gore i blizu smo.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    znači nikad.

    uz ove dodaj i one što i posle 14 godina ne mogu da se pomire kako nismo 27. izborna jedinica. pošto su isti. ja sam samo za to da i jedne i druge rasporedimo na neke livade i ćao. pa neka tamo mjere svoj zadrti nacionalizam i šovinizam


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  30. #8722
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladi_Werther View Post
    Ima smisla ovo što si napisao ali alternativa u vidu advokature koju si predložio je neuporedivo gora. Kako god, državni posao je definitivno mnogo bolji izbor od taksija, hdl-a, kladionice ili gradjevine.

    Nemoj sad kad se palo sa vlasti da se pljuje po tim državnim poslovima šatro nijesu valjali i nije neka privilegija. Ovo uopšteno govorim a ne tebi
    Od taksija, HDL-a i kladionice je sve bolje. Od građevine...zavisi. S jedne strane, nositi željeznu armaturu na leđima i izlivati ploču, već danas ne možeš da nađeš Crnogorca da to radi... S druge, da se opet rodim, bio bih stolar, kunem ti se...

    Kako god obrneš, u sje*anoj ekonomiji tržište rada mora biti sje*ano. Sjećam se 2007-2008, kad je sve "pucalo" od para, niko se nije svađao oko radnih mjesta, a ni oko zastava. Iz jedne kombinacije ti se sama otvara druga. Radim nešto, upoznam Engleze koji grade kuću Rusima, i ne znaju đe da kupe neke cijevi... Ja ih kupim, preprodam im ih duplo, i uzmem današnje dvije plate za dan.

    Tad smo mi "normalni" živjeli tako, ovi koji su danas zadovoljni sa državnim poslovima su trgovali akcijama, i kupovali placeve za gradnju, sve od kredita... Ali osnovna karakteristika ekonomskog mjehura je da ga oni koji su unutra ne vide...inače ne bi postojao. Tako da smo se svi prizemljili 2009-te...

    Ipak, bješe lijepo dok je trajalo, ali bješe i pokazna vježba na temu koliko su u stvari ti administrativni poslovi truba, čim ima malo alternative.

  31. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  32. #8723
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Hahahaha vjerujem da sanjate o ovih 49% biraca. Bilo mozda u nedjelju vise nema. Pojela maca.
    Neka ih je samo jedan posto.Zar nisu svi oni tvoju sugradjani, sudjedi, rodjaci. Hoces li biti nova udba da im uskratis slobodu govora?

  33. #8724
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Samo pitam. Zasto ti smeta da neka kolicina Crnogoraca, njih 49%, ne zele da budu "Srpski spartanci" niti da neovisna Crna Gora ne bude "Srpska Sparta".
    Vecina biraca je nedvosmisleno izrazila svoj stav. Hoce li zabraniti manjini da imaju stav?
    niko im ne brani. svi mi ovdje(vecina bar) je glasala da moze da se iskaze neslaganje sa necim.
    problem je sto podrzavas stranu koja kada im se okupi dovoljno naroda koristi suzavac i pendreke cim pocne da im se ljulja.
    ako izuzmemo litije i odupri se, svi ostali protesti su zavrseni batinanjem. nadam se da ovaj nece.
    kad vidim da neko "voli" drzavu a pentra se sa bakljom na Biljardu, smuci mi se.
    samo sam cekao avetinju da tu baklju baci unutra kad dogori, pa da se i tamo nesto mora da gasi

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  34. #8725
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  35. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


Page 349 of 487 FirstFirst ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •