Page 422 of 487 FirstFirst ... 322372412418419420421422423424425426432472 ... LastLast
Results 10,526 to 10,550 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #10526
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Čekala je 30 godina da pane DPS da osnuje partiju,ali dobro samo nek se cijepa... Ide DPS u prošlost polako ali sigurno.. Brod baš tone Panika je na dvoru ali sad stvarno

  2. #10527
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Kao sto rekoh ranije. Revansizam!
    Moze Milica da glumi demokratu i "zdravo tkivo" kancera ove drzave, ali omastila je i ona i muz joj brkove iz drzavnog budzeta.
    Jedino sto mozemo reci je da je Milica manje lopinjala nego Milo.
    Nista nema zdravo u DPS. Jer ti sjedis i sluzis sistemu koji je tumor drustva i drzave. Prikupljas mu glasove, odrzavas ga u zivotu.
    Ako mozete za glasace DF da kazete da su srbende, srbadija, nacionalisti, cet*ici i tako dalje... Onda barem budite ljudi pa za clanstvo DPS kazite da su lopovi i paziguzi. A glasaci su im interesne kukavice bez mrve morala i integriteta.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  3. The Following 6 Users Say Thank You to konzul For This Useful Post:


  4. #10528
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    E čuš Milica i njen suprug Presjednik MA zdravo tkivo, stvarno smo kratkog pamćenja.

  5. The Following 6 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  6. #10529
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,806
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Milica je isti kancer covjek kao svi ostali s DPSom. Pa ona je jedan od osnivaca i voditelja iz sijenke najvece kriminalne organizacije koju je ovaj dio Evrope vidio. Ne moze se za nju rec da je 'umjerena' ili 'zdravo krilo'.

    Da ne trosimo rijeci o njenom muzu, koji je pokra budzet i MA.

    Oboje su paraziti 30 godina na drzavni budzet, sigurno imamo mnogo ljudi kojima je uskraceno obrazovanje, lijecenje ili nesto trece, da bi ovo dvoje mogli da gomilaju milione.

    Tako da ce se jedan dio glasaca prelit u DPS2, ali ne previse, ipak zna narod koliko su pokrali.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ona je odradila najveći posao 1997 godine kada se DPS podjelilo na dva dijela. Bez nje bi Milo Đukanović tada bio bivši. Pisano je i u medijima kako je u januaru 1998 godine ona koordinisala ono razbijanje demonstracija.

    Sent from my Motorola 8400

  7. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  8. #10530
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    E čuš Milica i njen suprug Presjednik MA zdravo tkivo, stvarno smo kratkog pamćenja.
    Ja racunam da ce se osnovat neka nova 'pro-crnogorska' stranka i uzet DPSu makar 70k glasaca. Milica to nije sigurno

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  9. #10531
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Evo Rade Bojović kandidat za novu opoziciju nego skuplja još potpise za kandidaturu đe nalaze ove likove iz naftalina, brukica... Ovakav tekst kao da je Milo pisao kolumnu na cdm :mrgreen:
    Last edited by George Jung; 13-09-20 at 11:03.

  10. The Following User Says Thank You to George Jung For This Useful Post:


  11. #10532
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Evo čitam da MA nudi otpremnine zapošljenima.
    E ovo je najgore što je DPS uradio ovome narodu. Kao što sam uvjek i govorio DPS je za sebe i svoje glasače zadržao socijalizam a za ostale uveo najgori kapitalizam.
    Kad ste čuli da neko u privatnu firmu kod nas dobija otpremninu, i slično davanje šakom i kapom?
    Ova unutrašnja nejednakost je razorila ovaj narod. Politika koja nas je podijelila po svim mogućim šavovima nije mogla vječno da traje.
    Moraćemo da se odlučimo, ili stvarno želimo sa zapadom ili ćemo da se vraćamo u neku socijalističku bajku.
    Da je DPS stvarno htio da se ugleda na zapad danas bi smo bili već iznad EU prosjeka.

  12. The Following User Says Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  13. #10533
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    E čuš Milica i njen suprug Presjednik MA zdravo tkivo, stvarno smo kratkog pamćenja.
    brate remark poentirao si nego mozda crnogorski narod ima pamcenje ko zlatna ribica

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  14. #10534
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Što se mene tiče strana na kojoj su ekstremni desničari i nikad siti lupeži je uvijek suprotna, koliko god da ih ima
    Izgleda da smo dostina zaboravili da su nas roditelji tome učili sto kazes mada se zapitam jesu li neke...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  15. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  16. #10535
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Ako ova Milica osnuje partiju i bude njen lider zanima me baš koga bi mogla povući za sobom iz DPS a jer meni niko na pamet ne pada sem možda muž njen.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  17. #10536
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Mene zanima hoćemo li dočekati više ukidanje nameta na račune za struju i da ga prikačimo DPS , SDP , SD, BS i ostalim patriotskim partijama da ih plaćaju, mogu i ovi što su ih glasali da ih pomognu
    Last edited by Director; 13-09-20 at 11:26.

  18. #10537
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    E čuš Milica i njen suprug Presjednik MA zdravo tkivo, stvarno smo kratkog pamćenja.
    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ona je odradila najveći posao 1997 godine kada se DPS podjelilo na dva dijela. Bez nje bi Milo Đukanović tada bio bivši. Pisano je i u medijima kako je u januaru 1998 godine ona koordinisala ono razbijanje demonstracija.

    Sent from my Motorola 8400
    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja racunam da ce se osnovat neka nova 'pro-crnogorska' stranka i uzet DPSu makar 70k glasaca. Milica to nije sigurno

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ako ova Milica osnuje partiju i bude njen lider zanima me baš koga bi mogla povući za sobom iz DPS a jer meni niko na pamet ne pada sem možda muž njen.
    Pokušaću da budem objektivan...

    Što se tiče razmišljanja glasača DPS mi im teško možemo ući u glavu. Nije svih 140k kupljeno ili ucijenjeno, ima ih koji su gladali iz uvjerenja da će im neko ponijet državu. Dostina njih je bila svjesna loših stvari kod DPS ali... odnijeće državu.

    Kome će se oni u buduće prikloniti ne mogu oni, koji nijesu glasači DPSa, pravilno da procjene. Da li će to biti neki umiveniji DPS2, SDP, URA, Demokrate, vjerovatno i Krivokapić ako se sa svojom ekipom odvoji od DFa.... vjerovatno svi pomalo. Najbitnije je da je proces rasipanja DPS glasača, kao i proces parčanka te partije, krenuo u nezaustavljivom pravcu...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 13-09-20 at 11:31.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  20. #10538
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Kad izlaze konačni rezultati DIK-a , kako je lijepo viđeti ovo DPS -6
    Last edited by George Jung; 13-09-20 at 11:39.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to George Jung For This Useful Post:


  22. #10539
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Kad izlaze konačni rezultati DIK-a
    Sjutra.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  24. #10540
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Milica i Igor.... Da nema Milic emozda bi i imao sansu ovako.... tesko
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  25. #10541
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    14,916
    Thanks Thanks Received 
    4,193
    Thanked in
    2,122 Posts

    Default

    Vi ne možete da verujete kako su se DPS ovci sa vrha, a i ovi malo ispod, uplašili da će neko iz DFa da zasjedne na čelo policije i da gura najjači revanšizam. Usrali su se da će po kuća da im upadaju i da ih hapse. Vjerujte mi. A ja bih to volio vidjeti više od ičega

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  26. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  27. #10542
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Vi ne možete da verujete kako su se DPS ovci sa vrha, a i ovi malo ispod, uplašili da će neko iz DFa da zasjedne na čelo policije i da gura najjači revanšizam. Usrali su se da će po kuća da im upadaju i da ih hapse. Vjerujte mi. A ja bih to volio vidjeti više od ičega

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Ko god da preuzme upadace se po kucama i hapsiti. Ne znam kakva im je to nerealna nada da bi neko iz URA ili Demokrata bio ista njezniji :-)

    Mada, ko god da bude, postupace se prvih mjeseci po dugo skupljanim dosijeima i dokazima MANS-a. Dovoljno ih ima da se napuni Spuz.

  28. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  29. #10543
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Vi ne možete da verujete kako su se DPS ovci sa vrha, a i ovi malo ispod, uplašili da će neko iz DFa da zasjedne na čelo policije i da gura najjači revanšizam. Usrali su se da će po kuća da im upadaju i da ih hapse. Vjerujte mi. A ja bih to volio vidjeti više od ičega

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Broj 0: Novi ministar finansija da pogleda kasu i radi na budzetu za 2021.

    Broj 1: Smijeniti Veljovica i ostale DPS poslusnike u policiji. Isto uraditi i u vojsci i ANB.

    Broj 2 i 3: Raditi na ciscenju DPS korumpiranog kadra u sudstvu i tuzilastvu. Naci rjesenje za smjenjivanje Katnica i Stankovica. Po dubini pocistit sve potencijalne DPS opstrukt9re i uhljebe.

    Broj 4 i 5. Pocistiti sve DPS kadrove iz zdravstva i prosvjete. Vudjeti sto se moze uraditi sa povecanjem plata ljekarima, i pomocnom zdravstvenom kadru. Isto i za nastavnike.

    Broj 5 i 6. Pocistiti sav DPS kadar iz ministarstva poljoprivrede, turizma, pravde, ekonomije...

    To nije revansizam nego ozdravljenje drzave, ciscenje od kancerogenih tkiva.

    I inda krenuo da procesuiram Mozuru... Kako bi glava hobotnice pala... Kad padne glava ostalo ide mnogo lakse.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  30. The Following 6 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  31. #10544
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    66
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Vi ne možete da verujete kako su se DPS ovci sa vrha, a i ovi malo ispod, uplašili da će neko iz DFa da zasjedne na čelo policije i da gura najjači revanšizam. Usrali su se da će po kuća da im upadaju i da ih hapse. Vjerujte mi. A ja bih to volio vidjeti više od ičega

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Treba krenuti sa laganom pričom, nema revanšizma, nema čega da se bojite ako niste radili ništa nezakonito... a onda udarit po lopovima i mafijašima iz sve snage ova nova vlast će morati to da radi ako misli da opet dobije glasove naroda, ne smiju se pipci dps hobotnice ostaviti nikako jer mogu uvijek isplivati ako se ne unište Velika su očekivanja naroda da se ne lažemo
    Last edited by George Jung; 13-09-20 at 12:15.

  32. #10545
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pročešljaće se i CDM, ima tu materijala na pretek da se za razne objave debelo odgovara, a tu će se saznati mnogo što kad propjevaju...

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  34. #10546
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George Jung View Post
    Treba krenuti sa laganom pričom, nema revanšizma, nema čega da se bojite ako niste radili ništa nezakonito... a onda udarit po lopovima i mafijašima iz sve snage ova nova vlast će morati to da radi ako misli da opet dobije glasove naroda, ne smiju se pipci dps hobotnice ostaviti nikako Velika su očekivanja naroda da se ne lažemo
    Nema u tome sto ti pricas nikakve kontradikcije. I ne treba da bude revansizma (neselektivne osvete) i treba i udariti po lopovima i mafijasima iz sve snage.

  35. #10547
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    Dritan Abazović vraća Mila Đukanovića na vlast u Crnoj Gori

    https://www.antenam.net/stav/171106-...1RkVKIPXLzQrRU

    Uskoro na AnteniM:

    “Leteći tanjir pun četnika sletio na trg Ivana Milutinovića sa fejzerima podešenim na “KILL””


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  36. The Following 4 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  37. #10548
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Невјероватно је гледати млађе људе на менаџерским позицијама у државним предузећима ,а који су притискали своје колеге и неријетко другове да потпишу за ДПС или макар да не изађу на гласање, како настављају да функционишу као да се ништа није десило.

    Оно,по принципу,ако тебе није стид што сам те јебао иако сам знао да си у кирију и са малим ђететом,није ни мене.

    Мук опасни,а није Стево.

  38. The Following 4 Users Say Thank You to Geralt of Rivia For This Useful Post:


  39. #10549
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Невјероватно је гледати млађе људе на менаџерским позицијама у државним предузећима ,а који су притискали своје колеге и неријетко другове да потпишу за ДПС или макар да не изађу на гласање, како настављају да функционишу као да се ништа није десило.

    Оно,по принципу,ако тебе није стид што сам те јебао иако сам знао да си у кирију и са малим ђететом,није ни мене.

    Мук опасни,а није Стево.
    Zato postoje kamere , diktafoni i ostalo na tel pa kaf za koji mjesec takve “ ponude “ pokazes koji ti je nudio ima da bude srecan ako zadrzi posao cistaca s ne menadzera .
    Mislim da ce svako normalan da se slozi da oni nemaju ni morala ni stida ni obraza ali vjerujte mi irekako osjecaju strah

  40. #10550
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Невјероватно је гледати млађе људе на менаџерским позицијама у државним предузећима ,а који су притискали своје колеге и неријетко другове да потпишу за ДПС или макар да не изађу на гласање, како настављају да функционишу као да се ништа није десило.

    Оно,по принципу,ако тебе није стид што сам те јебао иако сам знао да си у кирију и са малим ђететом,није ни мене.

    Мук опасни,а није Стево.
    Nikad nijesam radio u državnoj upravi, pa ne znam. Mogu mislit što se čini....

    A ti što su pritiskali da se glasa, tražili da se potvrdi da se izašlo na glasanje i slično, kao i oni što su kupovali sirotinju, uh pa te baš treba urnisati.

    Svakako treba izmijeniti krivični zakon i propisati drakonske kazne za sve kojima bi palo na pamet da vrše ucjene i nezakonite pritiske u vezi glasanja na izborima, za to kazna zatvora minimum 3 godine, a za kupovinu LK minimum 5, bez prava pomilovanja i skraćena kazne. Da nam se to zlo nikad više ne ponovi.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  41. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


Page 422 of 487 FirstFirst ... 322372412418419420421422423424425426432472 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •