View Poll Results: Kako je naša Vlada (država) reagovala na COVID-19 prijetnju?

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1. Reakcija je bila adekvatna i pravovremena

    57 48.72%
  • 2. Ništa nije bilo dobro

    12 10.26%
  • 3. Reakcija je bila pretjerana od početka

    13 11.11%
  • 4. Počeli su dobro, ali kratko je trajalo

    35 29.91%
Page 191 of 383 FirstFirst ... 91141181187188189190191192193194195201241291 ... LastLast
Results 4,751 to 4,775 of 9560

Thread: [UPDATE] Crna Gora COVID-19

  1. #4751
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Advokat nije procitao zakon. Eno je Rodion citirao odredbu iz zakona koja je jasna.

    Edit:
    Vidim da je advokat citirao tu odredbu. Ali je nije razumio. Iznad te odredbe stoji: KRIVIČNA DJELA PROTIV ZDRAVLjA LjUDI
    A on kaze da "nema krivičnog djela, niti kazne bez zakona". Kako nema kad u Krivicnom zakonu lijepo pise "Ko ne postupa po propisima, odlukama, naredbama ili nalozima kojima se određuju mjere za suzbijanje ili sprječavanje opasne zarazne bolesti, kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do jedne godine."

    Mislio sam za ovog covjeka da malo bolje zna pravo.

    Nebitno je da li je proglaseno vanredno stanje. Mene interesuje zasto stvarno Crna Gora nije proglasila vanredno stanje? Ono de facto postoji. Mora da ima neka kvaka.
    Last edited by Ostoja; 09-04-20 at 00:52.

  2. #4752
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    @rodion
    Da te sad ne citiram,lakse mi je ovako
    U svakoj recenici stoji AKO,nijedan od uhapsenih ili krivicno gonjenih nije zarazio niti ijednim djelom narusio zdravlje ugrozio zivot ili je smrt nastupila zbog krsenja ovih zakona itd.znaci oni hapse zdrave ljude to si zaboravio a to ako i dako...

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    U clanu 287 nema "Ako". Nego "Ko".
    Last edited by Ostoja; 09-04-20 at 00:56.

  3. #4753
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,035
    Thanks Thanks Given 
    801
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    U nedelju do 11h max van objekta stanovanja.Divno
    Nedelju cu da prespavam.

  4. #4754
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ja mislim da će ovim mjerama samo postići da ćemo doći do tačke - da će sve opet početi da radi a ko preživi preživio je..
    Imaju 2 opcije - ili kako rekoste da nas gurnu u totalni karantin i da nam obezbijede dostavu namirnica (što nikad neće uraditi) ili će jednostavno narod početi masovno da krši sve ovo što su do sad propisali.

    Virus je j*ben, glad je još j*benija
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  5. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  6. #4755
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,035
    Thanks Thanks Given 
    801
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Samo jos jedan mali doprinos apsurdnim izjavama Velibora Markovica koji veli da vlast moze ograniciti kretanje ali ne i kazniti a inace ne bih mu vise posvecivao paznju no tek izvod iz Krivicnog zakonika koji se tice ove tematike.


    KRIVIČNA DJELA PROTIV ZDRAVLjA LjUDI

    Nepostupanje po zdravstvenim propisima za suzbijanje opasne zarazne bolesti

    Član 287

    Ko ne postupa po propisima, odlukama, naredbama ili nalozima kojima se određuju mjere za suzbijanje ili sprječavanje opasne zarazne bolesti, kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do jedne godine.

    Teška djela protiv zdravlja ljudi

    Član 302

    (1) Ako usljed djela iz čl. 287 i 290 st. 1 i 2, 291, 293, 296 stav 1, 297 st. 1 i 2, 298 stav 1 i 299 stav 1 ovog zakonika, neko lice bude teško tjelesno povrijeđeno ili mu zdravlje bude teško narušeno, učinilac će se kazniti zatvorom od jedne do osam godina.

    (2) Ako je usljed djela iz čl. 287 i 290. st. 1 i 2, 291, 293, 296 stav 1, 297 st. 1 i 2, 298 stav 1 i 299 stav 1 ovog zakonika nastupila smrt jednog ili više lica, učinilac će se kazniti zatvorom od dvije do dvanaest godina.

    (3) Ako usljed djela iz čl. 290 stav 3, 296 stav 2, 297 stav 3, 298 stav 2 i 299 stav 2 ovog zakonika neko lice bude teško tjelesno povrijeđeno ili mu zdravlje bude teško narušeno, učinilac će se kazniti zatvorom do četiri godine.

    (4) Ako je usljed djela iz čl. 290 stav 3, 296 stav 2, 297 stav 3, 298 stav 2 i 299 stav 2 ovog zakonika nastupila smrt, učinilac će se kazniti zatvorom od jedne do osam godine.
    Polako druze. Mjere koje donosi Ministarstvo moraju biti u skladi sa zakonom i Ustavom. Pojedine mjere su u skladu a pojedine nisu. Nije ovo samo njegovo misljenje vec i drugih pravnika.

  7. #4756
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Mnoge mjere su neustavne. I ne mogu se donositi zakoni koji su u sukovu sa Ustavom.
    Da je proglaseno vanredno stanje onda bi ti zakoni bili ustavni.

    Ja sam za.pravo laik, ali sam ovako shvatio ono sto sam citao.

  8. #4757
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ja sam juče u apoteci kod Lakovića velikog kupila litar alkohola 11 eura, dobili su a išla sam po maske pltnene imali su po euro komad...i slučajno pitam da slučajno nemaju alkohola veli iimaju, pošto 11 eura litar...eto tako...

    Zar ne bi sad ak je negativn test 15 dana da budes u strogoj izolaciji, pa opet testiranje?

    Inače, saglasna sam sa mjerama, jer ne znam kako ne kontate da ako je zabranjeno setanje onda se iz kuće izlazi samo kad se mora...evo ne znam okle narodu potreba da svaki dan ide u prodavnice, apoteke i sl...mi se uglavnom dogovaramo pa pođemo do prodavnice onda kad je neophodno i tog dana sve obavimo što treba....ne znam zašto su ljudi misle da je meni merak da sjedim u kući? Pa nije, evo ja sam počela svaki dan da vježbam po pola sata, ja koja sam najantisportskiji tip na planeti zemlji, eto koliko mi fali šetnja...i izlazak iz kuće...a onda još posprdavanje? A sjutra da se bilo kome od vas "sprdača" "šetača" desi da dijelite respirator sa nekim ko je od vas dobio koronu i zbog vaše nepažnje, smatrali biste fer da vi budete u istoj poziciji kao i on...pola/pola...a bi li bilo fer? Razmislite? Ne zaboravite da je u Srbiji čovjek prenio koronu svima u porodici koji su se pridržavali mjera i već mu je dvoje od porodice umrlo, dijete mu se bori za život a dvoje su teško bolesni...ne znam, ja ne bih mogla da živim sa tim a ko može, neka mu ga! Za zivot bližnjih samo treba da ispoštujem karantin u svojoj kući đe mi ništa ne fali?! Da povedem računa o fizičkoj distanci, o higijeni?
    Kako se gađate zabranama, kad su zabranili šetanje? Kako da dođe do prodavnice neko ko nema auto, sem šetnjom? Ne znam čemu dizanje panike, kad stručnjani, čak i ovi naši, svakodnevno ponavljaju da se virus ne prenosi vazduhom... Tako da slobodno svi šetajte, samo se pridržavajte mjera kao odgovorni pojedinci i građani... Neka što nije opasno, nego je višestuko korisno, osim fizičke aktivnosti dobijete i dnevnu dozu vitamina D, jednog od najvažnijih za imunitet...

    P.S. Skoro svi zaraženi su se zarazili neposrednim kontaktom, i dostina koji su zarazili svoje porodice su virus pokupulu na poslu, pa kad navijate za žešće mjere, uputite ih u pravom smjeru (zabranit rad svim firmama), da vidimo koliko bi dogurali tako...
    #fakenews

  9. The Following 3 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  10. #4758
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Polako druze. Mjere koje donosi Ministarstvo moraju biti u skladi sa zakonom i Ustavom. Pojedine mjere su u skladu a pojedine nisu. Nije ovo samo njegovo misljenje vec i drugih pravnika.
    Advokat Markovic mlati bez veze. Ogranicavanje slobode kretanje je u skladu sa Zakonom o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti:
    Clan 34
    Radi sprječavanja unošenja u zemlju, širenja i suzbijanja zaraznih bolesti, Ministarstvo
    može da naredi
    i druge mjere za zaštitu stanovništva od zaraznih bolesti, i to da:

    2) ograniči, odnosno zabrani kretanje stanovništva na zaraženom ili ugroženom području;

    Crno-na-bijelo. Ko ovo ne razumije, onda stvarno ne znam sto da kazem.

    A vidim da ljudi stvarno ne znaju. Citam komentare na tekst Markovica, kao "ovako se brani struka". Ovaj tekst advokata Markovića je blamaža za struku.

    Kažu da je on jedan od najboljih advokata u Crnoj Gori. Kakvi li su onda tek ti drugi:chargrined:
    Last edited by Ostoja; 09-04-20 at 01:50.

  11. #4759
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Ostoja sto si po struci? Pravnik?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  12. #4760
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Polako druze. Mjere koje donosi Ministarstvo moraju biti u skladi sa zakonom i Ustavom.
    Ne mora AKO je proglašeno vanredno stanje
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #4761
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    A nije proglaseno, tako da mora sve u skladu sa zakonom
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  14. #4762
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ostoja sto si po struci? Pravnik?
    Nije uza struka, ali sam dosta radio u praksi. Znam da citam zakone i pravila.

  15. #4763
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kako se gađate zabranama, kad su zabranili šetanje? Kako da dođe do prodavnice neko ko nema auto, sem šetnjom? Ne znam čemu dizanje panike, kad stručnjani, čak i ovi naši, svakodnevno ponavljaju da se virus ne prenosi vazduhom... Tako da slobodno svi šetajte, samo se pridržavajte mjera kao odgovorni pojedinci i građani... Neka što nije opasno, nego je višestuko korisno, osim fizičke aktivnosti dobijete i dnevnu dozu vitamina D, jednog od najvažnijih za imunitet...

    P.S. Skoro svi zaraženi su se zarazili neposrednim kontaktom, i dostina koji su zarazili svoje porodice su virus pokupulu na poslu, pa kad navijate za žešće mjere, uputite ih u pravom smjeru (zabranit rad svim firmama), da vidimo koliko bi dogurali tako...
    Ti sad oćeš da kažeš da slobodno kad mi god nam padne mogu da idem da šetam? ŠETAM Medo, ne pričam o odlasku u prodavnicu pješke...mislim da neko on nas dvoje nije bas najbolje shvatio preporuke! Preporuke, ponavljam, ali ti sad možeš da za***eš preporuke i da ideš svaki dan od 7 do 7 po rodavnicama da "šetaš"...pitanje je koliko je to korektno? Jer, zamisli kad bismo svi preporuku da ostanemo kod kuće tumačili kao ti?
    Ja samo kažem nije korektno izvrtati ono što je preporučeno i praviti se da radiš kako treba. Ako ej preporuka da ostaneš kod kuće onda to znači da što manje vremena treba provoditi van svoga stana i to samo na brzinu da se obavi ono što se mora. Ali ako ti misliš da treba da šetaš svakog dana po 5 ura, slobodan si...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  17. #4764
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    A nije proglaseno, tako da mora sve u skladu sa zakonom
    Imate na sajtu Ministarstva zdravlja tekst Zakona o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti. Clan 34 je bitan za ovu pricu. Sve mjere donesene u skladu s ovim clanom su zakonite. Evo teksta:

    Član 34
    Radi sprječavanja unošenja u zemlju, širenja i suzbijanja zaraznih bolesti, Ministarstvo
    može da naredi i druge mjere za zaštitu stanovništva od zaraznih bolesti, i to da:
    1) utvrdi uslove putovanja za lica koja putuju u zaražena područja ili dolaze iz takvih
    područja;
    2) ograniči, odnosno zabrani kretanje stanovništva na zaraženom ili ugroženom području;
    3) zabrani okupljanje stanovništva u zatvorenim i na otvorenim javnim mjestima;
    4) ograniči ili zabrani promet pojedinih vrsta robe i proizvoda;
    4a) vrši zdravstveni nadzor nad putnicima i njihovim stvarima na granici, odnosno na
    drugim mjestima gdje se obavlja carinjenje;
    4b) vrši zdravstveni nadzor nad saobraćajnim sredstvima u međunarodnom saobraćaju.
    Mjere iz stava 1 ovog člana mogu trajati najduže dok postoji opasnost od unošenja
    zarazne bolesti u zemlju, odnosno od širenja zarazne bolesti zbog kojih su mjere uvedene.

  18. #4765
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,503
    Thanks Thanks Given 
    1,641
    Thanks Thanks Received 
    1,727
    Thanked in
    1,035 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Netacno. Ja kupio litar samo par dana prije pomame, 10 eura je bio.
    Druze,ja ti kazem sto mi rekla svastika koja je farmaceut i radi u apoteci. Pitacu je opet sjutra. Ima sve fakture.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  19. #4766
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Imate na sajtu Ministarstva zdravlja tekst Zakona o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti. Clan 34 je bitan za ovu pricu. Sve mjere donesene u skladu s ovim clanom su zakonite. Evo teksta:

    Član 34
    Radi sprječavanja unošenja u zemlju, širenja i suzbijanja zaraznih bolesti, Ministarstvo
    može da naredi i druge mjere za zaštitu stanovništva od zaraznih bolesti, i to da:
    1) utvrdi uslove putovanja za lica koja putuju u zaražena područja ili dolaze iz takvih
    područja;
    2) ograniči, odnosno zabrani kretanje stanovništva na zaraženom ili ugroženom području;
    3) zabrani okupljanje stanovništva u zatvorenim i na otvorenim javnim mjestima;
    4) ograniči ili zabrani promet pojedinih vrsta robe i proizvoda;
    4a) vrši zdravstveni nadzor nad putnicima i njihovim stvarima na granici, odnosno na
    drugim mjestima gdje se obavlja carinjenje;
    4b) vrši zdravstveni nadzor nad saobraćajnim sredstvima u međunarodnom saobraćaju.
    Mjere iz stava 1 ovog člana mogu trajati najduže dok postoji opasnost od unošenja
    zarazne bolesti u zemlju, odnosno od širenja zarazne bolesti zbog kojih su mjere uvedene.
    bravo za fact check. valjda će sad neki stručnjaci prestati sa "protivustavnosti" i "nezakonitosti" . Mada sumljam pošto su ovdje činjenice često nepoželjne
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #4767
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Onaj Baranin ( koji nikoga nije zarazio ) kada i nakon 14 dana bude čist, da li će moći slobodno da se kreće po CG ako budu na snazi sve ove mjere
    Molim da neko od novinara postavi ovo pitanje
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  21. #4768
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Nije ova mjera donesena zbog onih koji normalno po dvoje prošetaju, i koji se pridržavaju mjera. Ovo je doneseno zbog mnogih neposlušnih i vrijeme je takvo da ćemo zbog njih svi da trpimo.
    Juče ko dmene oko 5 u atrijumu zgrade, 4 momčića, naguravjau se, grle s eono podižu jedan drugoga, jedan kija bez stavljanaj ruke i slično. Onda svaki taj momčić podje doma, pa njegovi isto tako šetaju kao on jer ne mogu biti bolji i sve tako. Jednostavno je nedisciplina i trpimo svi.

  22. #4769
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Pa da li ova zabrana više od jedne osobe na javnoj površini mijenja onu najvise dvoje u autu ili ne ?
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  23. #4770
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Volio bih da mi neko objasni jednu stvar, s obzirom na sveukupne mjere koje su donesene do sad.

    Zasto bi se bilo ko ko ispolji simptome COVID-a a nije trenutno u zvanicnoj samoizolaciji javio nadleznima na testiranje? Imajuci u vidu da ih ceka sljedece:

    - Prinudna institucionalizacija
    - Stavljanje na razne javne spiskove (i spiskove koji nekako slucajno procure u javnost) njih i svih ostalih u domacinstvu
    - Naravno 0 finansijske kompenzacije za sve te neprjatnosti
    - Izlaganje svih u domacinstvu riziku da placaju ogromne kazne ako se desi da izadju napolje iz bilo kog razloga

    Stopa smrtnosti COVID-a nije toliko visoka da se ljudi ne bi kockali da izbjegnu sve ovo, ili cekali do zadnjeg trenutka kad im treba intenzivna njega.

    Cini mi se da stvari generalno idu po principu "sto vise stezes, sve vise curi". Generalno, sto je veci stepen odstupianja od svakodnevnice i maltretrianja ljudi, to ce vise ljudi poceti da zaobilazi i izbjegava pridrzavanje mjerama, i samo se pridrzava sveukupna agonija.
    Last edited by MadGod; 09-04-20 at 07:31.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to MadGod For This Useful Post:


  25. #4771
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    voimjaoca.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  26. #4772
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Pa da li ova zabrana više od jedne osobe na javnoj površini mijenja onu najvise dvoje u autu ili ne ?
    Ne, mogu dvoje u kola.

  27. #4773
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Pa da li ova zabrana više od jedne osobe na javnoj površini mijenja onu najvise dvoje u autu ili ne ?
    Ako nisu ništa o tome naglasili onda ne.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  28. #4774
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    pa naglasak je na javnim povrsinama.
    automobil nije javna povrsina vec privatno vlasnistvo, tako da tu ostaje ona mjera od ranije da moze dvoje punoljetnih.

  29. #4775
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    592
    Thanks Thanks Given 
    190
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    08:37h: 3 pozitivna od 107 testiranih.

Page 191 of 383 FirstFirst ... 91141181187188189190191192193194195201241291 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [COVID-19] S v i j e t
    By ASC in forum COVID-19
    Replies: 7867
    Last Post: 13-01-24, 21:35
  2. Prodajem Nargile Crna Gora, Nargila Crna Gora, Shisha Montenegro
    By nargile crna gora in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-15, 12:16
  3. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •