Page 16 of 32 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast
Results 376 to 400 of 795

Thread: ADSL - prica za prodaju i marketing

  1. #376
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by swinger View Post
    da li jos uvjek moze da se prelazi sa paketa na paket po zelji recimo svaki mjesec ?

    jednom mi kazu da moze a drugi put da po novom moze samo jednom da se vrati na nizi paket
    sta je istina
    Jedan poziv prema korisnickoj sluzbi 0800 80000 moze rijesiti sve ...

    Korisnik moze da predje na veci paket u okviru minimalnog trajanja vec potpisanog ugovora i to samo jednom. Korisnik ne moze da predje na manji paket u okviru minimalnog trajanja vec potpisanog ugovora.

  2. #377
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default .

    e vidi hlepdesk poziv prema k.s, ne resava nazalost


    to sto sto naveli pise u ugovoru koji se sada porpisuju ali toga nema u ugovoru koji sam ja potpisao ni u prvom ni u drugom(na 24mjeseca)

    i zato sto to ne pise do sada sam nekoliko puita prelazio sa M na L i obratno

    naravno onda se postavlja pitanje kada niste postovali ugovor ? tada ili sada ?????????????????????????????????????????????????? ?????


    p.s

    evo skoro istice prvih 12 mjeseci po ugovoru pa me zanima po kojoj cijeni ce te racunati adsl pakete jer u ugovoru pise da drugih 12 mjeseci vazi trenutna cijena , a njih imam vise (iako je logicno da se racuna ona od 25 evra jer je to vazeca cijena za ugovore na 24 mjeseci
    Last edited by swinger; 24-05-07 at 14:21.

  3. #378
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by swinger View Post
    e vidi hlepdesk poziv prema k.s, ne resava nazalost


    to sto sto naveli pise u ugovoru koji se sada porpisuju ali toga nema u ugovoru koji sam ja potpisao ni u prvom ni u drugom(na 24mjeseca)

    i zato sto to ne pise do sada sam nekoliko puita prelazio sa M na L i obratno

    naravno onda se postavlja pitanje kada niste postovali ugovor ? tada ili sada ?????????????????????????????????????????????????? ?????


    p.s

    evo skoro istice prvih 12 mjeseci po ugovoru pa me zanima po kojoj cijeni ce te racunati adsl pakete jer u ugovoru pise da drugih 12 mjeseci vazi trenutna cijena , a njih imam vise (iako je logicno da se racuna ona od 25 evra jer je to vazeca cijena za ugovore na 24 mjeseci
    Vazeca cijena za M paket je 25 eura ukoliko je ugovor potpisan na 24 mjeseca. Sto se tice vaseg pitanja vezano za ugovore postoji vise vrsta ugovora i moraju se postovati odredbe iz onog koji je vazeci.
    Last edited by Podrska; 24-05-07 at 21:13.

  4. #379
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    OK zasto vi onda ne postujete te odredbe ako se moraju postovati?!
    She is only here to annoy herself!

  5. #380
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podrska View Post
    Vazeca cijena za M paket je 25 eura ukoliko je ugovor potpisan na 24 mjeseca. Sto se tice vaseg pitanja vezano za ugovore postoji vise vrsta ugovora i moraju se postovati odredbe iz onog koji je vazeci.
    a sta kad istekne taj ugovor, koliko je onda
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  6. #381
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default



    A po kom to osnovu?!
    She is only here to annoy herself!

  7. #382
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Podrska View Post
    Ako postojeci ugovor istekne, a korisnik nastavi koristiti ADSL bez potpisivanja novog ugovora, mjesecna naknada za M paket je 35 eura
    znaci oces-neces, nekakav ugovor se uvijek mora potpisivati! Zasto jednostavno ne stavite "dozivotno" onima koji zele da potpisu na 2 god i placaju 25e? :mad:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  8. #383
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post


    A po kom to osnovu?!
    Po istom osnovu po kojem su mi uzeli 100€ prije dvije godine na lijepe oči, i po kojem sam plaćao u isto vrijeme po istom ugovoru istu uslugu više nego noviji korisnici, jer sam, je li, bio budala i odmah potpisao kad je počelo uvođenje ADSL... Ko te pita, samo treba da plaćaš i ćutiš.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  9. #384
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    OK zasto vi onda ne postujete te odredbe ako se moraju postovati?!
    zato što imaju monopol i mogu da šišaju ovce kolko god oće.
    u tom ugovoru stoji da ćeš ti imati neki protok i još bla bla, koje uopšte nemaš? i koje ni u jednom trenutku nisi imao ni približno?
    treba ih tužit, pa neka dovedu vještaka da utvrdi da li dobijaš ono što si potpisao ugovorom, kao što oni dobijaju novac koji si ti obavezan da uplatiš.
    stvarno bruka, zamislite da im mjesečno umjesto tih 25 eura , nosiš 18, 22, 19 i kažeš " nemam, nisam zaradio ovaj mjesec, nije mi bila plata...."
    boli njih krac, tako treba i korisnike da boli krčina zato što oni imaju probleme i što su nesposobni da ti obezbijede ono što prodaju

    uuaaaaaa t-com

  10. #385
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    a sta kad istekne taj ugovor, koliko je onda
    Predhodni odgovor (user podrska) je bio netacan! Ugovor koji korisnik potpisuje/zakljucuje sa T-Com kompanijom (u slucaju kupovine ADSL prikljucka) je na neodredjeno vrijeme (osim u slucajevima Student ADSL paket-a) sa minimalnim rokom trajanja. Dakle, cijena se nece mijenjati, potpisali ste 'na' cijenu 25 eur, i bice 25 eur. Naravno, ukoliko cijena koriscenja ADSL prikljucka 'padne' vama ce biti snizena mjesecna preplata.

    Ugovor se zakljucuje na neodredjeno vrijeme, sa minimalnim periodom od 24 mjeseca.

    Ukoliko Korisnik tokom mjeseca potrosi ukupni kapacitet koji prelazi Mjesecni protok ukljucen u osnovnu cijenu, dodatno potroseni kapacitet ce mu se naplatiti na nacin što će se svaki dodatni GB naplatiti po cijeni 2.99 EUR, uvecan za iznos PDV-a.

  11. #386
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default ..

    helpdesk to sto si naposao vazi za ove sada ugovore
    sdta je sa onim prvim ugovorima na 24 mjeseca ? prvig 12 mjeseci po ugovoru je 25/35/69 evra a drugih 12 po trenutnoj cijeni , pa mene zanima koja je to cijena ?

  12. #387
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by swinger View Post
    helpdesk to sto si naposao vazi za ove sada ugovore
    sdta je sa onim prvim ugovorima na 24 mjeseca ? prvig 12 mjeseci po ugovoru je 25/35/69 evra a drugih 12 po trenutnoj cijeni , pa mene zanima koja je to cijena ?
    Trenutna cijena (vas slucaj) je 25 eur (M paket).

  13. #388
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Flat-rate za 50 kuna mjesečno

    Optima Telekom je spustila cijene širokopojasnog pristupa Internetu.

    Razlog pojeftinjenja leži u činjenici da je Optima Telekom raspetljao lokalnu petlju u 40 gradova u Hrvatskoj, pa je time tržišni potencijal ADSL korisnika utrostručen, kaže se u objavi za medije.

    Mjesečne naknade za pakete OptiDSL-a od 2, 3 i 4 megabita po sekundi su u prosjeku pojeftinili 50%. Naknada za 2 GB prometa smanjena je 25% na 15 kuna, a cijena flat-ratea smanjena je na samo 50 kn mjesečno.

    Sniženja vrijede za korisnike na Optiminoj mreži. Više informacija na
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  14. #389
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mi o ovome možemo samo da sanjamo. :?

  15. #390
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    2 GB protok je 2 eura a kod nas 20 (surf paket), Flat protok manje od 7 eura.
    Trebalo bi barem da se stide.
    Last edited by Podrska; 03-06-07 at 10:48.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  16. #391
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam dal' sam ovo trebao da postujem možda u rubriku Korisnički problemi sa ADSL-om ali pošto je u pitanju i prodaja možda sam na pravom mjestu.

    Ubrzo će godina od kada sam prešao sa M na L paket po cijeni od 35€ mjesečno uz ugovor na 24 mjeseca (još uvijek je funkcionisla Planeta Telekom).

    I da sad ne dužim o tome da mi narednog prvog paket nije upgradeovan automatski, već sam morao 100 telefona da obrnem, da čekam da prođe vikend kako bi na posao došla jedina osoba koja je mogla da riješi navedeni problem - upgrade sa jednog paketa na drugi, i da mi dan-danas na control panelu od rootera pise 512 upload/2048 download (ali samo piše), problem koji imam je druge prirode.

    Kada sam u tadašnjoj Planeti Telekom popunjavao/podnosio zahtjev za upgrade paketa - gle nebuloze što moramo da se smaramo sa papirima umjesto da takve trivijlane stvari možemo da radimo online, tim prije jer je riječ o internet provideru - date su mi dvije kopije ugovora na potpis koje ljudski nisam ni stigao da pročitam jer se teti u smjeni mnogo žurilo.

    Kada je teta uzela obje kopije pitao sam šta je sa mojom kopijom ugovora, a ona mi je rekla da će mi, nakon što odgovorno lice sa strane Telekoma takođe potpiše ugovor, moja kopija biti uručena na kućnu adresu.

    Kako je slična procedura bila i kada sam uvodio ISDN/ADSL, odnosno T-comov kurir mi je donio moje primjerke ugovora nekoliko dana nakon uvođenja pomenutih servisa i ja potpisao da sam ugovor preuzeo, nisam bio naročito sumnjičav.

    Pošto se bliži evo godina od tog događaja, a meni kopija ugovora nije uručena kao što nije ni potpisano njegovo preuzimanje, pitam se jeli taj ugovor ništavan?

  17. #392
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Niksic
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja kad sam prelazio sa M na L paket nisam podpisivao nikakav ugovor niti su trazili od mene to u t-com niti popunjavao kakve papire da predjem samo sam ostavio username, evo vec 4 mjeseca sam otkazao ADSL a meni na racun jos dolazi, posto sam u hn trenutno bio sam u t-com i rekli su mi da moram to u niksic da prijavim. Postoji li nacin da ja to ovdje zavrsim posto prije jula necu u nk dolaziti a tamo nema nikoga od moje porodice tako da ni oni nemogu to zavrsiti?
    Without education, you're not going anywhere in this world

  18. #393
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The Game View Post
    Ja kad sam prelazio sa M na L paket nisam podpisivao nikakav ugovor niti su trazili od mene to u t-com niti popunjavao kakve papire da predjem samo sam ostavio username, evo vec 4 mjeseca sam otkazao ADSL a meni na racun jos dolazi, posto sam u hn trenutno bio sam u t-com i rekli su mi da moram to u niksic da prijavim. Postoji li nacin da ja to ovdje zavrsim posto prije jula necu u nk dolaziti a tamo nema nikoga od moje porodice tako da ni oni nemogu to zavrsiti?
    1. Za prelazak sa paketa na paket korisnik TREBA potpisati zahtjev u T-Centru,
    2. Da bi ste otkazali ADSL prikljucak treba da ispunjavate sve preduslove iz Ugovora kojeg ste potpisali (izmirivanje obaveza),
    3. Zalbu na iznos tel.racuna mozete prijaviti/podnijeti u T-Centru,
    4. Zalbu mozete poslati putem maila (korisnickoj sluzbi).

  19. #394
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Niksic
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedini ugovor koji sam ja odnosno moja majka podpisala je na 3 mjeseca, samo sam user ostavio kad sam prelazio na drugi paket jednom od radnika u t-com i rekli su mi da ce od sledeceg mjeseca da bude aktivan i niko mi nije rekao da treba da podpisem novi ugovor.
    Without education, you're not going anywhere in this world

  20. #395
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Ne znam dal' sam ovo trebao da postujem možda u rubriku Korisnički problemi sa ADSL-om ali pošto je u pitanju i prodaja možda sam na pravom mjestu.

    Ubrzo će godina od kada sam prešao sa M na L paket po cijeni od 35€ mjesečno uz ugovor na 24 mjeseca (još uvijek je funkcionisla Planeta Telekom).

    I da sad ne dužim o tome da mi narednog prvog paket nije upgradeovan automatski, već sam morao 100 telefona da obrnem, da čekam da prođe vikend kako bi na posao došla jedina osoba koja je mogla da riješi navedeni problem - upgrade sa jednog paketa na drugi, i da mi dan-danas na control panelu od rootera pise 512 upload/2048 download (ali samo piše), problem koji imam je druge prirode.

    Kada sam u tadašnjoj Planeti Telekom popunjavao/podnosio zahtjev za upgrade paketa - gle nebuloze što moramo da se smaramo sa papirima umjesto da takve trivijlane stvari možemo da radimo online, tim prije jer je riječ o internet provideru - date su mi dvije kopije ugovora na potpis koje ljudski nisam ni stigao da pročitam jer se teti u smjeni mnogo žurilo.

    Kada je teta uzela obje kopije pitao sam šta je sa mojom kopijom ugovora, a ona mi je rekla da će mi, nakon što odgovorno lice sa strane Telekoma takođe potpiše ugovor, moja kopija biti uručena na kućnu adresu.

    Kako je slična procedura bila i kada sam uvodio ISDN/ADSL, odnosno T-comov kurir mi je donio moje primjerke ugovora nekoliko dana nakon uvođenja pomenutih servisa i ja potpisao da sam ugovor preuzeo, nisam bio naročito sumnjičav.

    Pošto se bliži evo godina od tog događaja, a meni kopija ugovora nije uručena kao što nije ni potpisano njegovo preuzimanje, pitam se jeli taj ugovor ništavan?
    Sjecam se da je isto neko imao problem kao ti i da su rekli da iako nije potpisan novi ugovor "prihvatate pravila igre".
    Mogao bi helpdesk da ti odgovori, najbolja je informacija iz prve ruke

  21. #396
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam zašto se time sada opterećujete kada će (trebalo bi) do kraja godine biti skoro cijela Crna Gora obuhvaćena Wireless mrežom. A provajder je takođe i Informatika Montenegro. Vjerovatno će se još provajdera pojaviti tada. I biće COOL.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  22. #397
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Pa naravno da je bitno za neke, neki su potpisali i ugovor na 2 god. (nisi formalno aali su promijeni paket) pa da znaju da li mogu da promijene provajdera bez placanja nadoknade stete.

    Nego vise me zanima odgovor helpdeska/ podrske na ovo, ili vam se opet ovo pitanje od jockera ne svidja pa ste opet u fazi izbjegavanja odgovora...

  23. #398
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ßřgěńjĺ View Post
    Pa naravno da je bitno za neke, neki su potpisali i ugovor na 2 god. (nisi formalno aali su promijeni paket) pa da znaju da li mogu da promijene provajdera bez placanja nadoknade stete.

    Nego vise me zanima odgovor helpdeska/ podrske na ovo, ili vam se opet ovo pitanje od jockera ne svidja pa ste opet u fazi izbjegavanja odgovora...
    nema izbjegavanja. U fazi smo 'potrage' za odgovorom. Pitanje je 'malo' specificno,....

  24. #399
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    pa dolazi li vam kad taj shef na posao,il je non-stop u kafic,pijucka kafu? pih,a kad pomislite da prima vecu platu od vas

  25. #400
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Clan 7.1.

    Ugovor se zakljucuje na odredjeno vrijeme od 12 mjeseci sa minimalnim perodom vazenja od 10 mjeseci.

    7.2.

    Ugovor stupa na snagu danom potpisivanja.

    Ugovor potpisan 12.05.2006. Znaci ovo je vec 13 mjesec ,ja nisam potpisao novi ugovor, meni i dalje dolazi racun za ADSL.


Page 16 of 32 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ADSL...DA ili NE
    By EsCaPe in forum Internet
    Replies: 405
    Last Post: 22-09-08, 00:05
  2. ADSL besplatan 16. i 17. januara
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 56
    Last Post: 01-12-06, 14:39
  3. Dvostruko veći ADSL protok i tokom januara
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 26-01-06, 18:21
  4. Besplatan ADSL servis do početka septembra
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 34
    Last Post: 18-08-05, 12:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •