Page 42 of 497 FirstFirst ... 323839404142434445465292142 ... LastLast
Results 1,026 to 1,050 of 12406

Thread: Korisnicki problemi sa T-COM internetom

  1. #1026
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    prvo sto mi je sad palo na pamet je da te opsujem
    suzdrzavanje je ljudska vrlina
    kazem da je u RUTERIMA problem,kao sto sam i prije govorio za siemens,vama koji imate problem sa download-om sam samo htio da pomognem..zato sam i naveo ovaj test koji sam radio sve u cilju da pomognem..na vama je da probate da zamjenite taj ruter sa dlink modemom,to je sve sto imam da kazem.

  2. #1027
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Kao prvo upada mi u oči i izgleda jako podrugljivo ovo što ste stavili pod navodnike. Ovo nije lijep odnos prema korisnicima. Ovo su ulične fore i ja bih vas zamolila da ih ubuduće u obraćanju meni ne koristite. Ipak sam ja vaš korisnik, vi zaradjujete od mene i shodno tome se morate sa poštovanjem odnositi. Zamsilite da mušterij akoja je kod mene kupila računar, dodje i požali se da nešto ne radi i ja ne samo da joj ne vjerujem nego se i izgrugujem.

    Samo da znate da sam ja ostavila dragocjeno vrijeme čekajuću gosodina da se oglasi sa druge strane slušalice. Ali ništa. Otišao je riječima: "sačekajte MOMENAT". I kako ja da reagujem, čekam na telefonskoj liniji a ne znam šta čekam. da je bar na kratko podigao onu slušalicu i rekao "samo malo", ali ne.

    Pošto sam spuštila slušalicu nazvala sam ponovo i javio mi se vrlo ljubazavn momak, i samo mi je žao što mu ime ne zapamtih. I on mi je rekao da sačekam, ali za razliku od prethodnog, oglasio bi se "Strpite se još samo malo" i izvinuo bi se.

    Mislim čemu sluči tehnička podrška ako tražite od mene da vam ostavljam username na PM??? Ja sam tamo isti user ostavila tri puta i NIKO NIŠTA da mi objasni. Ni riječi. Ljudi shvatate li vi da mi internet ne treba za igru nego za firmu? Shvatate li da su me taj dan zvali iz pantomerketa jako nezadovoljni. Ma...
    Moguce da nijeste dobili tehnicku podrsku (distribucija poziva od strane IVR, zaposlenog u CC,...). Zeljeli smo da ispitamo stvari, odnosno da odmah rijesimo moguci propust. Odlicno, helpdesk vam nece pomagati (moguce slanje pm), . Pantomarket i ADSL,... poznata prica,...(necemo o tome ovdje).
    Last edited by helpdesk; 03-05-07 at 10:38.

  3. #1028
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Što je ovo sad Helpdesk, sad se još sprdaš i sa Pantomarketom, kako vas nije stid i sramota

  4. #1029
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Moguce da nijeste dobili tehnicku podrsku (distribucija poziva od strane IVR, zaposlenog u CC,...). Zeljeli smo da ispitamo stvari, odnosno da odmah rijesimo moguci propust. Odlicno, helpdesk vam nece pomagati (moguce slanje pm), . Pantomarket i ADSL,... poznata prica,...(necemo o tome ovdje).
    Poručiću Pantu što ste im imali reći
    O Bože, čuj nijesam dobila tehničku podršku A je li ovo moguće. da mi se nije čistačica javila (svo dužno poštovanje prema tome zanimanju) ? Vi se stvarno šprdate sa svima nama a?
    Prvo se javila cura neka, ona me prebacila na drugu liniju, sem ako vaše osoblje nije stručno i ne zna dje da me prebaci za problem koji objasnih. Momak se javio, rekao da će nešto da provjeri, tražio mi user, i nestao onda bestraga....
    Ne mogu da vjerujem da se i dalje šprdate.
    Nij eproblem nikakav da vam ja pošaljem PM, ali ako ćemo tako, čćemu onda služi tehničpka podrška??? A oni koji ne zalaze na ove forume i ne šalju vam PM, što je sa njima? Da se slikaju.
    Pazite, firme ovdje imaju ozbiljan problem sa ADSL-om, i bolje bi vam bilo da se potrudite oko toga, nego što pričate praznu priču.
    Izvinjavam se ako je bilo nešto uvrijedljivo u mom postu, ali ste me izuzetno iziritirali vašim neprofesionalnim odnosom u odgovorima na moje pitanje.
    P.S. Inače je prvi put da se žalim na ADSL, i tek sad razumijem ove ogorčene ljude koji uzalud polemišu sa vama.
    Čkejaući nekog drugog provajdera ostaje mi da se nerviram vašom nestručnošću.
    Pozdrav

  5. #1030
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Poručiću Pantu što ste im imali reći
    O Bože, čuj nijesam dobila tehničku podršku A je li ovo moguće. da mi se nije čistačica javila (svo dužno poštovanje prema tome zanimanju) ? Vi se stvarno šprdate sa svima nama a?
    Prvo se javila cura neka, ona me prebacila na drugu liniju, sem ako vaše osoblje nije stručno i ne zna dje da me prebaci za problem koji objasnih. Momak se javio, rekao da će nešto da provjeri, tražio mi user, i nestao onda bestraga....
    Ne mogu da vjerujem da se i dalje šprdate.
    Nij eproblem nikakav da vam ja pošaljem PM, ali ako ćemo tako, čćemu onda služi tehničpka podrška??? A oni koji ne zalaze na ove forume i ne šalju vam PM, što je sa njima? Da se slikaju.
    Pazite, firme ovdje imaju ozbiljan problem sa ADSL-om, i bolje bi vam bilo da se potrudite oko toga, nego što pričate praznu priču.
    Izvinjavam se ako je bilo nešto uvrijedljivo u mom postu, ali ste me izuzetno iziritirali vašim neprofesionalnim odnosom u odgovorima na moje pitanje.
    P.S. Inače je prvi put da se žalim na ADSL, i tek sad razumijem ove ogorčene ljude koji uzalud polemišu sa vama.
    Čkejaući nekog drugog provajdera ostaje mi da se nerviram vašom nestručnošću.
    Pozdrav
    Posto ste iznijeli problem na ovom portalu mi smo zeljeli da vam pomognemo.Ne radite u Pantomarketu ?. Drugi provajderi postoje u CG i svaki danom se blizi pojava novih. Konkurencija ce pomoci potrosacima i ponudjacima usluga.

  6. #1031
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Što je ovo sad Helpdesk, sad se još sprdaš i sa Pantomarketom, kako vas nije stid i sramota
    Neko ima problem sa Pantomarketom (mislite neka racunarska firma, ....).Mi vjerujemo da ste se vi salili .

  7. #1032
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Posto ste iznijeli problem na ovom portalu mi smo zeljeli da vam pomognemo.Ne radite u Pantomarketu ?. Drugi provajderi postoje u CG i svaki danom se blizi pojava novih. Konkurencija ce pomoci potrosacima i ponudjacima usluga.
    Ja sam i očekivala da mi pomognete, a baš ste mi divno pomogli Ja za pare za koje dajem za dva priključka ADSL-a, očekujem da ste mi na raspolaganju 24h dnevno, da mogu nazvati tehniču podršku i da će mi oni riješiti problem, jer valjda tome i služe. Ako ne umiju nneka sjede doma, a ne zauzimaju mjesto nekome ko bi možda i znao nešto.
    Ne radim u Pantomarket, što se dalo i zaključiti iz mog posta za onoga ko je pažljivo pročitao .
    P.S. Inače se bavim računarima i to naglašavam samo da vam ne bi ostavila mogućnost da se i dalje šprdate. Jer imate to običaj sa onima koji se nijesu rodili sa računarom i umjesto da im stvari pojasnite vi se simijavate
    I ne šalim se stvarno, užasno me iziritirao vaš odgovor odje, više nego onaj dan ono čekanje na telefonskoj liniji.

  8. #1033
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Helpdesk trebali bi ste vi da obatite pažnju na vaše obraćanje korisnicija. Pa te MALICIOZNE komentare da izbjegnete...

  9. #1034
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ßřgěńjĺ View Post
    Helpdesk trebali bi ste vi da obatite pažnju na vaše obraćanje korisnicija. Pa te MALICIOZNE komentare da izbjegnete...
    Hvala na sugestiji.

  10. #1035
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Ovako, isprovocirana vašim odgovorima imam jedan predlog za Vas Helpdesk ili Podrška. Čak forumaši neka se izjasne o tome.

    PREDLOG

    Da se prestanu krostiti nickovi Helpdesk i Podrška. Jer imam osjećaj da se ne zna ko tu piše, i da se krijete iza tih nickova i šprdate se sa vašim korisnicima. Kada nazovemo tehničku podršku, oni ljudi nam se tamo lijepo predstave svojim imenom i poslije vi od nas tražite da vam kažđemo sa kim smo razgovarali, a sami se krijete iza dva nicka. Zašto se i vi ovdje ne ulogujete pod svojim pravim imenom? Tako ćemo lakše komunicirati.
    Naučite jednom da smo mi vaši korisnici, da smo mi ti koji plaćamo ADSL, da ste vi tu da nas poštujete i pomognete nam, a ne da se izrugujete.
    Toliko ste neozbiljni da nema riječi. Govorim o problemima koje ima u firmi, a vi se rugate. Dajte se ulogujte pod imenima pa da vidimo ko se to šprda a ne ovako.
    Jer kad oni u tehničkoj zabrljaju, vi ih znate po imenu i reagujete, zato dozvolite i nama da reagujemo ako ste već ovdje predstavnixci tehničke podrške.

    Da ne objašnjavam dalje mislim da smo se jako dobro razumjeli.
    Pozdrav

  11. #1036
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    montenegrina slažem se tobom

    Možda bi ipak bilo komplikovano da svako od njih registruje nick , ali mogu recimo da na svaki naslov posta stave svoje ime a neka svi zajedno koriste helpdesk i podrska. Pa kad mi ne budemo zadovljni nekim odgovorom , da znamo na koga možemo da se žalimo.
    To vam nikakav problem neće biti, a sa takvim vašim postupkom bi i mi bili zadovoljni.
    Nadamo se da će te prihvatiti ovaj predlog.

  12. #1037
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Neko ima problem sa Pantomarketom (mislite neka racunarska firma, ....).Mi vjerujemo da ste se vi salili .
    Nemam pojma o cemu pricas, samo mi je gadno kad procitam tvoje zajedljive komentare

  13. #1038
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ^^ čudo jedno, radi im internet, i adsl, i kuckaju poruke na forum ovi iz T-Comma, ali niko ne zna da postoji e-mail....

    Da skoknem na onu - Drugi provajderi postoje u CG i svaki danom se blizi pojava novih. - jeste mislili na Montsky ? ili Minu ?
    pa da olakšam, ovo prvo je dial up rešenje, koje jako malo treba korisnicima koji iz CG pristupaju ovom forumu, Mina je wireless ? koje je živjelo u okolini PG. Dolazak novih ? Zar ste dozvolili ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  14. #1039
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,330
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    I meni tosad nesto cudno... Znaci ukoliko imamo nepotrosenog "prometa" za ordedjeni mjesec i udjemo u novi mjesec ukoliko se ne deskonektujemo mozemo da trosimo sav protok za prosli mjesec a kad nam se potrosi onda imamo one potpuno nepotrosene GB za novi mjesec???
    Evo citiram sam sebe da bi neko od briznih iz podrske vidio moje pitanje iako sam siguran da su vrlo zauzeti u sprdanju sa korisnicima... :hammer:
    Last edited by Fidel Castro; 05-05-07 at 13:19.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #1040
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A nisu nemoj tako, to su jedne divne persone.....toliko azurne toliko profesionalne :blah:
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  16. #1041
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    I meni tosad nesto cudno... Znaci ukoliko imamo nepotrosenog "prometa" za ordedjeni mjesec i udjemo u novi mjesec ukoliko se ne deskonektujemo mozemo da trosimo sav protok za prosli mjesec a kad nam se potrosi onda imamo one potpuno nepotrosene GB za novi mjesec???
    Što se tiče neutrošenog saobraćaja za određeni mjesec,važno je kada je sesija započeta. Preciznije, ako je sesija započeta 31 januara u 23:59h, saobraćaj će biti odbijen od saobraćaja za januar bez obzira kada je sesija okončana. Dakle, važno je kada je sesija započeta a ne kada je okončana.

  17. #1042
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,330
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Evo mi ADSL trenutno radi velikom brzinom... skoro pa ce stici brzinu dail-up konekcije....

    Bruka stvarno! [pricao sam preko MSN-a i odjednom puce audio veza, obicne stranice otvara minutima, sve usporeno 300x]
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #1043
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e vala ne mogu docekat nekog novog providera.. u svakom slucaju od ovoga gore biti ne moze.. ni u pogledu usluge ni u pogledu cijena..

    zanimljivo ce biti da se vidi koliko ce ljudi koristiti usluge t-com-a :twisted:

  19. #1044
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Nista mi se ne otvara...
    Na msn se ne mogu konektovat...
    rm -rf /

  20. #1045
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    evo nocas ljepota bozija! otvara mi samo cg.yu, cdm i gUgl. LUDILO!!!
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  21. #1046
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Nista mi se ne otvara...
    Na msn se ne mogu konektovat...
    ni meni msn ne radi. Ja mislio da je do mene

  22. #1047
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    -
    [02:14] *** Connecting to irc.cg.yu (6667)
    -
    [02:14] *** Unable to connect (Connection timed out)

    da... i irc dobro shljaka
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  23. #1048
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,330
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Ma sta to pricate...

    Ja sam jos popodne napisao da je radio uspored, gore nego dail-up a sad da ne pricam... Yahoo poruke otvara iz 16-og puta a druge stranice samo pokusava da otvori ali naravno pezuspijesno...

    I ne vidim uopste svrhu ovog topika kad nema odgovora na pitanja korisnika danima a nekad i nedeljama a onda kada se nakane da odgovore zna se koji je odgovor : desio se neki problem i rade na otklanjanju istog... Da, da... bas ste brizni u puzanju vasih kvalitetnih usluga zadovoljnim korisnicima... :mad:
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #1049
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    i to sto velis...
    od 22 novembra prosle godine kad je i startovala ova pricha ja ne vidim nikakvu promjenu na bolje. samo kukumachemo... bar da ima svrhe no trt
    e ako se ne bih sad pososhio na ovu lijevu nogu, trupnuo 2 put desnom i zaleleka ovI telekom...
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  25. #1050
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    e vala ne mogu docekat nekog novog providera.. u svakom slucaju od ovoga gore biti ne moze.. ni u pogledu usluge ni u pogledu cijena..

    zanimljivo ce biti da se vidi koliko ce ljudi koristiti usluge t-com-a :twisted:
    Ne brini ti ništa za nih, i sam znaš da je većina potpisala ugovore na dvije godine, a do tad ko zna oće li opstati konkurencija...

    I kod mene su bili problemi, ništa novo. Samo mi nije jasni da posle toliko vremena od kad ste počeli sa pružanjem usluge ADSL-a niste osnovne probleme uspjeli da prevaziđete.

Page 42 of 497 FirstFirst ... 323839404142434445465292142 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Problemi sa mtelovim internetom
    By BigDogMne in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 19-04-17, 21:48
  2. Problemi sa mobilnim internetom - m:tel?
    By uzitulovac in forum Operatori
    Replies: 14
    Last Post: 15-01-16, 22:44
  3. ProMonte korisnicki servis
    By Vidocq in forum Operatori
    Replies: 9
    Last Post: 10-09-10, 23:53
  4. "ProMonte korisnicki servis, DOBRODOSLI"
    By Kris in forum Operatori
    Replies: 7
    Last Post: 10-10-06, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •