Page 361 of 497 FirstFirst ... 261311351357358359360361362363364365371411461 ... LastLast
Results 9,001 to 9,025 of 12406

Thread: Korisnicki problemi sa T-COM internetom

  1. #9001
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sredili su to.Sad je OK.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #9002
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Dobices je. HAHA
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  3. #9003
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Aaa dokle više....Svršava na svakih 10 sek,i taman kad se čini da više ne može on opet.....Što je to ljudi?
    She is only here to annoy herself!

  4. #9004
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala od srca T-Com ekipi, koja je uspjela moj ADSL Flat 5 da pretvori u Dial Up.

    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  5. #9005
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    19 Posts

    Default



    LOMI!!

  6. #9006
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sale, Emill-e molim vas ako mozete da mi pomognete, evo o cemu se radi.

    Moji roditelji su uzeli, Extra tv davnih dana, u Maju su uzeli drugi receiver za Extra tv i pojacali su protok za internet sa 2Mbs na 5Mbs odnosno na flat 5, ali sta se desava, danas sam provijerio racun, naplatili su mi 5 mbs ali problem je sto je meni brzina 2 mbs odnosno ostao je na stari paket, nisu povecali brzinu, to vidim i preko one forme na t-com sajtu dje moze da se provijeri koliko je protok napravljen i koji internet paket imamo. pozvao sam korisnicku sluzbu, i objasnio im problem, oni su mi potvrdili problem i gresku i rekli da ce do sjutra problem biti rijesen, zamolio bih vas ako mozete nekako da ubrzate taj proces, ako bude bilo potrebe dacu vam i podatke koji su vam potrebni na PM.

    I da vas pitam da li imamo pravo na refundiranje nekih troskova odnosno da li je moguce da se prebije nekako taj visak posto je u maju prominjen paket, racuni su se povecali zajedno sa racunom za sesti mjesec a brzina se nije promijenila ?

  7. #9007
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    salji podatke na PM, imas pravo na refundiranje...
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  8. #9008
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Emill-e , sinoc su mi promijenili paket ali evo tek sad se promijene osjete, radi kao bombona, za sad.

  9. #9009
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    2 ipo puta brze, osjeti se razlika..
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  10. #9010
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    ima li ikakvih nada da se malo ove brzine uvecaju ? sem one vase lazne akcije "optika do kuce" nista novo niste uvodili , lazna jer je to optika do zgrada i to odredjenih . molim vas da mi kulturno odgovorite .

    p.s, i treci put da postavim isto pitanje . da li u telekomu znaju da otvore , procitaju i odgovore na elektronsku postu ?


    hvala unaprijed

  11. #9011
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    koliko Mb/s je ta razlika :P

  12. #9012
    velimirius Guest

    Default

    oshteti me internet evo zadnjih 15 dana ili jache... imam ovaj pirelijev bijeli (2kompa i 2extra tv-a) i konekcija vremenski nasumicno nestane na 10 sekundi i vrati se. Prije je radila odlicno, pukne jednom u 4-5 dana, a juche na primjer je pukla ladno 15 puta.

    Zvah ove iz podrske, standardna prica da je linija super, da ce oni josh nesto podesit itd, i opet sve po starom. Juce zovem i ovaj jedan mi veli da mi je to do drivera i windowsa ali mi josh i podesi neshto dodatno, i shta se desi, internet radi a extra tv ne... 2 sata puknem dok sam sa podrskom resavao problem extra tv-a...

    Danas eo opet od 12 do eo 3 sata sad pukla je vec 7 puta...

  13. #9013
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Desavalo se to mnogima odje, cak smo bili jedno vece zakljucili da nam se 5-6 u isto vrijeme desava sa tim ruterom...
    rm -rf /

  14. #9014
    velimirius Guest

    Default

    znachi konekcija mi je danas u prosjeku radila po 30min... odlichno... udjem na BF3, 5 metaka i ode konekcija... dota2-->find match i ode konekcija... najbolje na dial-up da se vratim... pa dokle vishe, ovo je bruka, sve li ce iz podrshke razloge nabrojat da je do mene samo da nije do njih.

    Prije par godina kad su podigli brzinu na ove postojece pakete, ja sam imao onaj Dlink sivi na koji je bila oznaka valjda 'ADSL1 Modem', i uglavnom kako se dize brzina meni svaki dan konekcija pucala po 200 puta dnevno i ja zovi i zovi i svaki put mi izmisle nesto drugo da je do mene od mreznog kabla i kartice do telefonske uticnice i telefonskog kabla. I taman prije no da kopam kabal telefonski da trazim zbog "moguceg" ostecenja zovnem ja josh jednom i javi se jedan izgleda pametniji operater i pita me koji mi je ruter i sta mi pise na njega, i ja kazem kad on samo veli je li moguce da mi ga nisu zamijenili za 'ADSL2+ Modem' sobzirom da su sve brzine otisle iznad 2, i sjutra dodje jedan i zamijeni mi za taj drugi Dlink sa 2+ oznakom, a za malo da kopam po dvoristu kabal da trazhim...

    I evo juche kad sam zvao ovaj mi je rekao da uradim update drivera i windowsa.... mora da je do to... a pritom da mi pomogne josh mi i extra tv ugasi... te puca konekcija sa jedne strane a extra tv riknuo sa druge... vishe ih zvat ne zmijem da mi struju i vodu ne ugase sluchajno.

  15. #9015
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja imam identican problem. Zvao sam ih prije 2 dana i nijesu mi nista pomogli, sto je bilo za ocekivat. Rekli su mi da mi neko krade konekciju jer mi je upaljen wireless. To nije moguce jer zivim u selu i svako u okruzenju ima net. Igram cesto sa drugovima dotu i u isto vrijeme izgubimo konekciju sto je dokaz da nije do mene. Pitao sam neke osobe koje zive dosta dalje od mene i rekli su da imaju isti problem. Sta vise, provjerio sam sa njima i ispostavilo se da gubimo vezu u isto vrijeme.Cist dokaz da je do njih. I meni se to desava zadnjih 15-20 dana. Ovo stvarno prelazi sve granice.

  16. #9016
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StevanChakic View Post
    Pitao sam neke osobe koje zive dosta dalje od mene i rekli su da imaju isti problem. Sta vise, provjerio sam sa njima i ispostavilo se da gubimo vezu u isto vrijeme.Cist dokaz da je do njih. I meni se to desava zadnjih 15-20 dana. Ovo stvarno prelazi sve granice.
    Meni je u proteklih 8 dana samo par sati radio kako valja.
    Svakih 10min nestaje konekcija. Pih

  17. #9017
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by velimirius View Post
    znachi konekcija mi je danas u prosjeku radila po 30min... odlichno... udjem na BF3, 5 metaka i ode konekcija... dota2-->find match i ode konekcija... najbolje na dial-up da se vratim... pa dokle vishe, ovo je bruka, sve li ce iz podrshke razloge nabrojat da je do mene samo da nije do njih.

    Prije par godina kad su podigli brzinu na ove postojece pakete, ja sam imao onaj Dlink sivi na koji je bila oznaka valjda 'ADSL1 Modem', i uglavnom kako se dize brzina meni svaki dan konekcija pucala po 200 puta dnevno i ja zovi i zovi i svaki put mi izmisle nesto drugo da je do mene od mreznog kabla i kartice do telefonske uticnice i telefonskog kabla. I taman prije no da kopam kabal telefonski da trazim zbog "moguceg" ostecenja zovnem ja josh jednom i javi se jedan izgleda pametniji operater i pita me koji mi je ruter i sta mi pise na njega, i ja kazem kad on samo veli je li moguce da mi ga nisu zamijenili za 'ADSL2+ Modem' sobzirom da su sve brzine otisle iznad 2, i sjutra dodje jedan i zamijeni mi za taj drugi Dlink sa 2+ oznakom, a za malo da kopam po dvoristu kabal da trazhim...

    I evo juche kad sam zvao ovaj mi je rekao da uradim update drivera i windowsa
    .... mora da je do to... a pritom da mi pomogne josh mi i extra tv ugasi... te puca konekcija sa jedne strane a extra tv riknuo sa druge... vishe ih zvat ne zmijem da mi struju i vodu ne ugase sluchajno.
    Da, da to su i meni rekli. Bice to da nama svima nevalja windows i driveri, a da je do njih sve super. Mene zajebava slicna stvar eo 2 nedelje, srecom pa naleceh na nekog normalnog servisera posto sam zahtijevao da mi posalju nekog jer ovo je sramno sto rade. On nesto procacka, i naravno nista i treba da dodje danas sjutra da zamijenimo ruter pa mozda bude bolje.

    I da oce li mi neko reci ko zna, jer u ovaj T-Com se vise ne zna nista. Zovem na korisnicki servis za onaj mobilni internet(modem) kolika je najmanje da se potpise ugovor on veli 2 mjeseca kad imas svoj modem, posto je to za ujaka a ja imam modem pa mu ga dadoh jer ga ne koristim i on podje tamo vele ne moze bez na 6. Ja opet zovi ove strucnjake opet ista prica moze na 2. On opet podji tamo oni vele ne moze bez na 6, pa onda ovaj nije siguran, pa valjda zva nekog sefa sto li vec jer nisam bio tamo al nekog nadredjenog je zva pa ni taj nije siguran i dodjose do zakljucka da ne moze bez na 6.

    Jes da nije tema al ako bi neko znao koliko je minimalno neka kaze.
    Para vrti dje burgija neće.

  18. #9018
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    No Pirelli, a opet neke cudne oscilacije u radu internet/adsl servisa.... ocu optiku!
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  19. #9019
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ???????

  20. #9020
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Chili Willie View Post

    Jes da nije tema al ako bi neko znao koliko je minimalno neka kaze.

    Ovdje sve pise

    http://www.telekom.me/content/pdf/Us...0rez-final.pdf

    7. Minimalan period korištenja Mobilni Internet tarifnog paketa je dva mjeseca. Korisnik seobavezuje da će koristiti Mobilni Internet paket u periodu koji nece biti kraći od dva mjeseca od
    dana potpisivanja ugovora

  21. #9021
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Pose*em se na t com i drzavu, dje placas internet 25 eura, za brzinu ispod 400kb/s i dje ti puca na svakih 30 minuta, do rutera nije, do kablova nije, do windowsa nije, mora da je do mene i neke crne magije...
    Ovako je kod mene poslednjih 20 dana, mozda i jace - nestane na minut, pa se vrati, pa nestane pa se vrati i ja mislio, mora da je do windowsa, nisam reinstalirao komp godinu dana, aj rekoh da odradim to, odradim to, opet isti ku*ac, odna rekoh 100% je do rutera, promjenim ruter, opet isto, aj da promjenim i ono gov*o od kutijice iz kojeg idu kabl za fixni i za ruter, i nista novo, rekoh, vjerovatno je neka vlaska magija bacena na mene, dok ne vidjeh kod brata da mu se internet restartuje sam od sebe, pitah ga, on rece evo zadnjih 10 dana je tako, mada nisam obracao puno paznju jer ne koristim komp, i onda koga god da pitam ima isti problem, al nije problem do t coma, problem je izgleda do te neke magije ili tako nesto. Receno je da ce u ponedeljak (juce) biti ugasen net da bi popravili to, ku*ac su ga ugasili i popravili bilo sto, lazovi mrtvi, raspali od raka svi redom...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  22. #9022
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    i kod mene na posao ne mogu skinut fajl veci od 6-7mb bilo gdje ix inostranstva. radi jedino sa webmaxom. srecom kuci radi dobro. zalio se prosle nedelje ali nista.

    Sent from my Telenor_OneTouch using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

  23. #9023
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno treba nesto preduzet. Na ovaj nacin samo se sprdaju sa korisnicima. Placam im 45-50 e mjesecno, a ne pruzaju mi nikakve usluge. Vjerujem da ce se dostina sa ovom cinjenicom sloziti. Bas sam testirao nekoliko puta internet vezu na ovom sajtu. Packet loss mi je 88 %, a to je ocjena F,odnosno cista jedinica. Bas me zanima ocete li i vi dobiti slican/isti rezultat.

  24. #9024
    velimirius Guest

    Default

    F 88%, ada ****** jedno obicno... iz dana u dan puca non stop...

  25. #9025
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    I meni nestade 3 puta tokom noci i juce jedno 2 puta
    rm -rf /

Page 361 of 497 FirstFirst ... 261311351357358359360361362363364365371411461 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Problemi sa mtelovim internetom
    By BigDogMne in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 19-04-17, 21:48
  2. Problemi sa mobilnim internetom - m:tel?
    By uzitulovac in forum Operatori
    Replies: 14
    Last Post: 15-01-16, 22:44
  3. ProMonte korisnicki servis
    By Vidocq in forum Operatori
    Replies: 9
    Last Post: 10-09-10, 23:53
  4. "ProMonte korisnicki servis, DOBRODOSLI"
    By Kris in forum Operatori
    Replies: 7
    Last Post: 10-10-06, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •