Page 191 of 200 FirstFirst ... 91141181187188189190191192193194195 ... LastLast
Results 4,751 to 4,775 of 4988

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #4751
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,000
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    565
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja ne vjerujem da se ljudi jos pale na Slavka

    Coek da je sto valja proizveo bi neke rezultate, a ne prdnjavio danas ovako.



    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Tako je, posto zivimo u uredjenoj, zdravoj i postenoj drzavi dje covjek moze posteno i casno da radi i zivi...a ako je pametan i sposoban moze i nesto da postigne - da proizvede neke rezultate.

  2. The Following 8 Users Say Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  3. #4752
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Kako mojsije,kako?

    Nije za sve u pravu sigurno,ali je mnogo istine rekao nocas.
    Sa KiM je on mogao da učini nešto kad je ovaj narod stoka?
    Imamo grdilo naroda zapošljenih po partijskoj liniji i njih ne zanima boljitak države već svoj lični interes.

    Drugi kradu,petljaju,kamataše,prodaju drogu itd

    Ovo malo naroda sto bi nešto mijenjalo nije dovoljno izgleda,još kad se ovima gore dodaju ljudi kojima su glavna pitanja zastava,jezik,crkva,himna i slično nije ni čudo sto je slavko odustao. I neka je.

    Sto se mene tiče on je jedan od najvećih Crnogoraca i crnogorskih patriota svih vremena.

    A mi ćemo bez njega probati nešto da ucinimo od ove jadne države


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  5. #4753
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ne pravi se pita od go.ana.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  6. The Following 3 Users Say Thank You to MK For This Useful Post:


  7. #4754
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    208
    Thanks Thanks Received 
    305
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja ne vjerujem da se ljudi jos pale na Slavka

    Coek da je sto valja proizveo bi neke rezultate, a ne prdnjavio danas ovako.


    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Ne pale se nego prepoznaju iskru koja se desila tada. Da je samo ova dokumenta sto je sacuvao u arhiv pa je dosta.

  8. The Following User Says Thank You to nicky For This Useful Post:


  9. #4755
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Neka pušti se malicioznosti providno je reakcija je bila na pitanje Zedda o direktnom prenosu i moj utisak na posljednje gostovanje.

    Enivej.

    E šta bi bilo da je ovaj car carski tad imao većinu.

    svidja mi se duskova reakcija, takodje nadam se da ce dpsovci zaobic temu na kratko…

    ps. Treba bjezat odavde

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Winamp For This Useful Post:


  11. #4756
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Kako mojsije,kako?

    Nije za sve u pravu sigurno,ali je mnogo istine rekao nocas.
    Sa KiM je on mogao da učini nešto kad je ovaj narod stoka?
    Imamo grdilo naroda zapošljenih po partijskoj liniji i njih ne zanima boljitak države već svoj lični interes.

    Drugi kradu,petljaju,kamataše,prodaju drogu itd

    Ovo malo naroda sto bi nešto mijenjalo nije dovoljno izgleda,još kad se ovima gore dodaju ljudi kojima su glavna pitanja zastava,jezik,crkva,himna i slično nije ni čudo sto je slavko odustao. I neka je.

    Sto se mene tiče on je jedan od najvećih Crnogoraca i crnogorskih patriota svih vremena.

    A mi ćemo bez njega probati nešto da ucinimo od ove jadne države


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Svi mi znamo sve sto on prica.

    To sto mi to znamo nista ne znaci bez pretocenja energije u konkretne akcije i promjene.

    Isto to i Dritan prica. I pogledaj kako se prosuo.

    Nama nista prica ne treba, koja je vajda od toga?

    Sad ja izadjem na tv i sve to pricam, i ja sam neki kralj?

    I vrnem se doma i nista.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  12. #4757
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Aj da odgledam i ja ovo....

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  13. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  14. #4758
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Ne računajući one litije ili kako da ih nazovemo,posljednji pravi protest koji smo imali je bio Odupri se…
    očekivati sad od slavka da izvodi narod ili bilo sto slično je apsurdno,dosta je on za svoje vrijeme uradio za ovu drzavu,sad je na nama.

    Ali ko? Mi nemamo pravog harizmaticnog lidera koji nam tako fali i koji bi mogao nekim čudom da izvede ovu stoku na ulice,a da se ne radi o nacionalnim ili vjerskim temama.

    Čuli smo nocas kako je nazvao ljude iz evrope sad,ajde da vidimo ako se formira ta vlada oce li se sto cinjeti sa ovima iz bivšeg rezima ili će se samo nastaviti sa ekonomskim temama i to je to,izio vuk magarca,sto će po meni najprije i biti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #4759
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Niko ne dize sebe, svoju porodicu, svoje pleme u oblake ka Crnogorci. Atek 5 minuta odgledah.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  16. The Following 4 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  17. #4760
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,162
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    @Winamp Imaš pravo a treba je odavno da odHebe svu ološ a LSCG je ostavio arhiviranu sjednicu raskola DPS-a pa se iz iste vidi da su ovi sad iz istog svi šinjela ižljegli.Ka ovaj te viri ka miš dobro opažanje.

    A Slavko je osta upamćen ka čoek koji je cijeloj Crnoj Gori obraz sačuva tad koja je krala veš mašine po tuđoj zemlji i to je sasvim dovoljno s njegove strane što @nicky veli arhiva.
    Last edited by Bluemoon; 28-09-23 at 22:08.
    No pasaran!

  18. #4761
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Niko ne dize sebe, svoju porodicu, svoje pleme u oblake ka Crnogorci. Atek 5 minuta odgledah.
    Nishta on ne preuvelichava,no pricha golu istinu,svidjelo se nekome ili ne.

    Loshe u svemu ovome je jedino shto on nije ok zdravstvenog stanja,i shto mu ovakve emisije ne odgovaraju sigurno,niti su mu potrebne,ko ce ovim najvecim struchnjacima na svijetu pojashnjavat shto je shto i kako je bilo i kako treba da bude...jebite se svi na gomilu i ćao,shto je na neki nachin i uradio,otishao gdje je otishao,1 od najljepsih gradova u EU i zdravo djaci.
    ...

  19. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  20. #4762
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,269
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    E dokle smo mi dogurali kao drzava kad gradjani u 2023god. pišu - bravo slavko -> gazi slavko -> poEntira slavko...

  21. #4763
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Nije problem što je Slavko rekao.Sve što je rekao svi mi odavno znamo da je tako.Nismo glup narod.Problem(čitaj istina) je što je Slavko 100% pesimističan,a to ljudi po prirodi teško prihvataju.Ukratko:nema nam spasa jer se od samih sebe ne možemo spasit.
    PS.Zabraniti da se citira bilo koji navod iz Slavkovog noćašnjeg intervjua.Ili integralno,pa nek je 2h,ili ništa.
    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 28-09-23 at 22:39.

  22. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  23. #4764
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    810
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Zabraniti što god, ali riječ "prazniiiik" nek ostane upisana.

  24. The Following 4 Users Say Thank You to Tica For This Useful Post:


  25. #4765
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    208
    Thanks Thanks Received 
    305
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Vjerovatno je dogovor s Petrom pa nije spominjao Miska Perovica

  26. #4766
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    E dokle smo mi dogurali kao drzava kad gradjani u 2023god. pišu - bravo slavko -> gazi slavko -> poEntira slavko...
    Dogurali smo do široke demokratije kad i likovi poput tebe imaju platformu da izražavaju nebuloze..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. The Following 3 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  28. #4767
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Ja ugasih kad poče da hvali Dritana Abazovića, nisam mogao gledati više. Meni je on mio ali čoek je fakat pogubljen, što neko reče nije mu ni čudo više i ne može mu se zamjeriti. Čitavo vrijeme hvališ hrabrog i smjelog Dritana Abazovića a onda potpisivanje temeljnog ugovora nazoveš veleizdajom, zna li on uopšte ko je potpisao TU?

    https://www.cdm.me/politika/perovic-...ne-dio-srbije/
    War. War never changes.

  29. #4768
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja ugasih kad poče da hvali Dritana Abazovića, nisam mogao gledati više. Meni je on mio ali čoek je fakat pogubljen, što neko reče nije mu ni čudo više i ne može mu se zamjeriti. Čitavo vrijeme hvališ hrabrog i smjelog Dritana Abazovića a onda potpisivanje temeljnog ugovora nazoveš veleizdajom, zna li on uopšte ko je potpisao ugovor?

    https://www.cdm.me/politika/perovic-...ne-dio-srbije/
    Pohvalio ga je oko hapshenja,njega i Adzica...i jeste rekao da je ovaj pametan,obrazovan,inteligentan.
    A zna sigurno ko je shto potpisao.
    ...

  30. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  31. #4769
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Samo se pitam, đe se sad baš nađe, poslije toliko godina, da gostuje na koncern vijesti i ponovo divani staru priču o ovim stvarima. Koja ga muka naćera? Meni je on bio alfa i omega na političkoj sceni 90tih godina, tj njegova vizija. Ali ne može on nažalost više tu viziju danas preporodit, iako su nam ni malo manje grdna vremena za državu.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  32. #4770
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Samo se pitam, đe se sad baš nađe, poslije toliko godina, da gostuje na koncern vijesti i ponovo divani staru priču o ovim stvarima. Koja ga muka naćera? Meni je on bio alfa i omega na političkoj sceni 90tih godina, tj njegova vizija. Ali ne može on nažalost više tu viziju danas preporodit, iako su nam ni malo manje grdna vremena za državu.
    Ne bih iskljuchio mogucnost da se na neki nachin opet aktivira,iako je Petru odgovorio da nece...

    Ne moze se editovat post od prije,a ubijedjen sam da Drickey u novoj Vladi dobija sektor bezbijednosti,99%.
    ...

  33. #4771
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Čoek je juče izjavio da će budući premijer da se zaduži milijardu eura i da će da pobjegne iz države i ti ga očekuješ na nekoj od funkcija ?

    A ustvari kakva smo tuga od države taman se tako nešto i može desit...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    War. War never changes.

  34. The Following 4 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  35. #4772
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Čoek je juče izjavio da će budući premijer da se zaduži milijardu eura i da će da pobjegne iz države i ti ga očekuješ na nekoj od funkcija ?

    A ustvari kakva smo tuga od države taman se tako nešto i može desit...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zar nisi ovih mjeseci,godina,nauchio da njihove izjave i napadi nemaju ama bash nikakvu tezinu i ozbiljnost,polizu i zaborave vec sjutradan,tako da...
    ...

  36. #4773
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    14,919
    Thanks Thanks Received 
    4,194
    Thanked in
    2,122 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    iako su nam ni malo manje grdna vremena za državu.

    Onaj iz Kanade, ti iz Amerike, čekamo još da se neko iz Argenitos Juniors javi

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  37. #4774
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Cisto radi bivsih podmladaka DPSa kao sto je bizbi i saptackih brigada. Slavkov brat je zivio u Ceskoj kao i jos prijatelja i rodjaka. Njegova zena se jos pocetkom 90ih tamo prebacila sa djecom zbog svih prijetnji koje je Slavko bio izlozen i sto mu je glava stalno bila u torbi. Kada je bio razlaz Milo Momir Slavko nije htio da se stavlja ni na jednu stranu vec da Narodna sloga nastupa samostalno. Tada ga je izdao Kilibarda. U prvom krugu predsjednickih izbora LSCG nije dao podrsku nikome u drugom se birajuci izmedju dva zla izabrao manje. Na jednoj strani je bila podrska zapada i nagovjestaj demokratije na drugoj strani Milosevic, diktatura i unistenje CG nacionalnog identiteta. Pocetkom 2000ih LSCG dolazi do mogucnosti da bude tas na vagi kada ga izdaju redom Medojevic, Pedja Bulatovic, Peco Popovic, Dragan Soc... svi redom iz golog politikanstva gaseci svaki moguci dogovor kada LSCG daje orocenu podrsku manjinskoj Vladi DPS sa samo jednim zadatkom raspisivanja referenduma. Kako do referenduma nije doslo tako je i uskracena podrska toj Vladi i LSCG istu obara sto dovodi do prijevremenih izbora kada se pale saptacke brigade sa ovom pricom koju trosi bizbi da bi se smanjila podrska LSCG na tim izborima.

    Slavko je poslije svih lomova ugasio LSCG a imao i dosta drugih zivotnih izazova svih ovih proteklih godina. U kojem god da je stanju uvijek ce biti jedna baklja koja je prva zapalila normalnu politicku misao u CG a koja n8 dan danas ne moze da se ovaploti u jednu znacajniju snagu. U svakom slucaju stagod i kakogod ne mogu mu saptacke brigade ukaljati ugled sa naucenim nebuloznim trivijama koje su ih instruirali u stabovima politickih stranaka koje su podrzavali.

    Mnogo lijep siže, pravo u metu. Da, prije no raspale o svemu, bar poneki fakat usvoje i saznaju čemu pričaju. Iskreno mislim

    Nemoj samo zaboravit da su, neđe baš ono kad su izdani, 2002. , valjda zbog bijesa što nema referenduma, nekako opet i poslije sporazuma sa DPS-om, uspjeli da se malo ipak uguraju i u slijedeću vlast, i to baš sa najljućim protivnicima tog istog referenduma- ''Zajedno za Jugoslaviju'', Peđa Bulatovića i Popovića, Dragana Šoća, i baš tih što su ih izdali.

    U kojoj im je vlasti vrhunski domet bio izglašavanje čuvenog Zakona pravednoj restituciji, koji je bio taman neka arhi-preteča ES1 i 2, odnosno, pljuskanje državnih para slobodnim padom, sa namjerom da se namiču glasovi.
    I zbog kojeg je narednih par godina pola crnogorskih opština bilo u blokade računa, jer im je falilo para da ponovo plaćaju imovine koje su, makar jednom a ponekad i više puta, već plaćale ranije.
    I zbog čijih su čuvenih i svemoćnih Komisija za restituciju, u koje se redovno ulazilo prslih gaća a izlazilo bar sa 2-3 nekretnine, mnogi vjeru promijenili, a katastre, naročito primorske, spopale prave pravcate epidemije ''nečitljivih karata'', ''izgubljenih originala'' i ''nedostatka dokumenata''

    Koliko me sjećanje služi, baš poslije toga je nekako došlo do raskola, i počela neka čudna unutar-stranačka priča o parama. Koju su vodili toliko javno, i bučno, da nije ni bilo potrebe nešto mnogo tu šaptat


    Jedino što zamjeram ovoj priči, ne tebi lično no ovoj opštoj legendi koja se načini kad mu se ime spomene, je to što pišete LSCG i Slavka Perovića kao sinonime.
    A ne da to nisu, no su svjetlosne decenije daleko.

    Da ne širimo priču na legendarni početak devedestih, i Socijalističku partiju koja je isto tako gajila ideju nezavisnosti i protivljenja ratu, samo što su njeni vođe zbog tih ideala napuštili ministarska mjesta a ne samo puste crnogorske priče, i sam LSCG je imao takvu plejadu sjajnih ljudi, da ih se nisi mogo od divljenja nagledat ni naslušat, niti koga izabrat nad ostalima, bukvalno.
    I, ako ćemo iskreno, od Slavka je dobar dio njih bio intelektualno i smisleno nadmašniji, pa čak i verbalno. Mislim da ga je pokojni Miro Vicković u svaku zgodu mogo bar za dvije pedlje ostavit.
    Naravno, niko od njih nije bio tako nadaren teatru, i niko od njih tako lijepo nije umio smjestit ''Ja'' na pet mjesta u istu rečenicu, kako je Slavko umio


    Iskreno, uz svo poštovanje za urbanu legendu koja se razvila oko ličnosti tog čooeka kad su na scenu došle generacije koje ga baš i ne pamte, nejasno mi je okle mu mišljenje danas može imat takvu težinu kakva mu se piše.
    I nekako pomalo i mučno u odnosu na sve one ljude, divne, koji su skupa sa njim u to tamno vrijeme pisali svjetliji dio naše istorije, i na čija je pleća LSCG počivao, i bio što je bio, dok je bio.

    Jer, ako su duh i duša LSCG-a bili nečemu suprotni, to je baš taj kult ličnosti, umjesto ideje, u koji su ga na kraj pretvorili.
    Last edited by Buva+gacce; 29-09-23 at 01:04.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  38. The Following 9 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  39. #4775
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Dugo sam se razmišljao da li da kucam, pa ajde nešto da izmlatim.

    Gledah sinoć, iz želje da čujem čovjeka koji je obilježio djetinjstvo iz mnogo uglova, kao centralna figura grada u kod sam odrastao.

    Koliko je bio voljen, toliko je izazvao ogromne tenzije među ljudima na Cetinju, nijesam do sinoć mogao da ukapiram zašto, sad mi je sve jasno.

    Zamislite u tim godinama kad je čovjek ljudima neprestano pričao o udbi, uticaju zapada, obavještajnih službi špijunima. Masu ljudi nije pričalo jedni sa drugima, a brojne je bukvalno gurnuo u drugu stranu, tada zajednički DPS.

    Sve da je svako slovo istina što kaže, politika je smišljena da rastereti običnog građanina, a ne da mu namećeš svakodnevno priču o CIA, UDBA, BIA, svi su njihovi, morate da se pazite.

    Mnogo je lakše bilo preći na drugu stranu i ne razmišljati puno...

    Ni da nam je prosječan IQ 150 ne bi to mogli prihvatiti kao realnost, potrebna nam je iluzija da se nešto pitamo, da možemo nešto promijeniti, onakav stav ubija u pojam i tjera ljude od tebe, time se i rasula ideja koja je imala ogromnu podršku.

Page 191 of 200 FirstFirst ... 91141181187188189190191192193194195 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •