Page 6 of 10 FirstFirst ... 2345678910 LastLast
Results 126 to 150 of 230

Thread: Off topic: anti-piracy alliance?

  1. #126
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e nije tacno cg kod nas nema toga zakona nego samo za autorstvo

    ja ne mogu da vjerujem kako ima zavidnih ljudi kao ovaj cg pa samo hoce drugome da se useru u posao a sto posto nista ne radi nego od mame i tate trazi za cigare

  2. #127
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default a moze li ovo...

    ja sam vama u matrix duzan neke pare grdne za jedan film, a on je bio pirat, e pa mene zenima mozete li vi kako taj dug maĆ, kad evo krecete sve ispocetka sa oRginalima, pa da ja mogu fino uzimat oRginale kod vas, bez strepnje konfiskovanja DVD plejera za dug

    unaprijed hvala, divni ste

  3. #128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    ja sam vama u matrix duzan neke pare grdne za jedan film, a on je bio pirat, e pa mene zenima mozete li vi kako taj dug maĆ, kad evo krecete sve ispocetka sa oRginalima, pa da ja mogu fino uzimat oRginale kod vas, bez strepnje konfiskovanja DVD plejera za dug

    unaprijed hvala, divni ste
    tebi moram da odgovorim, TI DOBRO ZNAS DA ONO NIJE PIRAT NO ORIGINAL! Jes da si ga uzeo prije dvije godine ali sam dobro zapamtio Sto se tiche daljeg uzimanja filmova, sa mnom ces se dogovarat ali tek kad vratis film! :ass:

  4. #129
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zabjeloooo View Post
    e nije tacno cg kod nas nema toga zakona nego samo za autorstvo

    ja ne mogu da vjerujem kako ima zavidnih ljudi kao ovaj cg pa samo hoce drugome da se useru u posao a sto posto nista ne radi nego od mame i tate trazi za cigare
    Join Date: 21-11-06

    evo se matrixovci registruju i pod novim nickovima, da bi ispalo da je "javnost na njihovoj strani" :roll:

    inace:
    1. zakon postoji za sve to
    2. ne pusim

  5. #130
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo View Post
    tebi moram da odgovorim, TI DOBRO ZNAS DA ONO NIJE PIRAT NO ORIGINAL! Jes da si ga uzeo prije dvije godine ali sam dobro zapamtio Sto se tiche daljeg uzimanja filmova, sa mnom ces se dogovarat ali tek kad vratis film! :ass:
    E ne sjecam se vise bogami, ali sam se ubio trazeci taj Cd kad sam te jednom sreo u grad, al ga ne nadjoh, nego bi ja da mi se rece koliko mi je fixna cijena povratka u punopravno clanstvo i od sad cu prvo placat pa uzimat, jer sam zaboravan

  6. #131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cg. View Post
    Join Date: 21-11-06

    evo se matrixovci registruju i pod novim nickovima, da bi ispalo da je "javnost na njihovoj strani" :roll:

    inace:
    1. zakon postoji za sve to
    2. ne pusim
    paranojo , covjek je iz niksica eto ti slike na sve i svasta :monkey:

  7. #132
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    covjek je iz niksica, a nick mu je zabjeloooo?? yeah, right! :roll:
    A o paranoji necu da pricam, zar nisam ja bubuljicavi pirat koji je odje dosao samo da bi ometao svetu borbu Matrixa (not in any way connected with the Matrix and its universe) protiv mrskih pirata? Cudno, nekoliko Brkovih i bratovih mu postova kazu bas to, pa moderator ne reaguje (kao ni na navodjenje cijelog spiska uvreda)

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    pogledaj topic na koji sam te uputio pa da razgovaramo i eto, ne moras mi se izvinjavat

  9. #134
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ti cg si bas paranojican tu sam kod strica na zabjelo smeta li ti mozda

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ih, sad nakon nasha 2 komentara u 3-4 minuta nema sanse da cemo ga ubijedit... ja se u startu predajem

  11. #136
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo se pitam jel ovo Brko ili Babun postuje?

    nego, Kefalo, ti se ne izjasni direktno, da li smatras da je Matixov (DVD club, not in any way connected with the Matrix and its universe) logo ako ne identican, a ono bar malkice nalik onom iz filma the Matrix?

    PS Uz onakav biceps, nije mi se zayebavat s njime. Vjerujem, sve vjerujem, I'm a true believer now! A i njegov jadni striko, vjerujem! Niksicani zavladase Zabjelom! :sad:
    Last edited by cg.; 21-11-06 at 14:11. Reason: kakav biceps!

  12. #137
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad je fora ko ce vise ispljuvat pirateriju? sto fali pirateriji? mislim da je krajnji kupac u dobiti sa njom, fala bogu pa ce bit josh brzih internet veza i nece bit potrebe za kupovinom i iznajmljivanjem, i muzika i filmovi ce bit besplatni i na dohvat ruke, to je neminovno, i to je buducnost. zivjela informaciona revolucija!

  13. #138
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cg. View Post
    samo se pitam jel ovo Brko ili Babun postuje?

    nego, Kefalo, ti se ne izjasni direktno, da li smatras da je Matixov (DVD club, not in any way connected with the Matrix and its universe) logo ako ne identican, a ono bar malkice nalik onom iz filma the Matrix?

    PS Uz onakav biceps, nije mi se zayebavat s njime. Vjerujem, sve vjerujem, I'm a true believer now! A i njegov jadni striko, vjerujem! Niksicani zavladase Zabjelom! :sad:
    nijesi ni ti bas neki stari clan, a??? ili je bilo neophodo, zarad anonimnosti u raspravi, registrovat novi nik???
    i jos me nesto interesuje! sta te tacno to kod matriksa i novog zakona toliko nervira kad si ovoliko zapjenio? i nemoj mi rec da te licno ne dotice jer ti naravno necu povjerovat

  14. #139
    Join Date
    May 2006
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    nijesi ni ti bas neki stari clan, a??? ili je bilo neophodo, zarad anonimnosti u raspravi, registrovat novi nik???
    i jos me nesto interesuje! sta te tacno to kod matriksa i novog zakona toliko nervira kad si ovoliko zapjenio? i nemoj mi rec da te licno ne dotice jer ti naravno necu povjerovat
    Novi zakon! Ha!

  15. #140
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hard worker View Post
    Novi zakon! Ha!
    nije da sam tebe pitala, ali ajde budi srce pa mi reci zasto!

  16. #141
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    nijesi ni ti bas neki stari clan, a??? ili je bilo neophodo, zarad anonimnosti u raspravi, registrovat novi nik???
    i jos me nesto interesuje! sta te tacno to kod matriksa i novog zakona toliko nervira kad si ovoliko zapjenio? i nemoj mi rec da te licno ne dotice jer ti naravno necu povjerovat
    kao sto ces primijetiti, moj nick je registrovan prije nego je ova rasprava i zapoceta! Licno me se ne dotice, cak i ne iznajmljujem filmove uopste odavno, nego ih gledam na TV-u i u bioskopu, dotice me se da je klub koji je prosle godine u ovo vrijeme bio najveci piratski DVD klub u CG, sad odjednom osnovac antipiratske alijanse i zalaze se za sprovodjenje zakona. Zakon je postojao i tad i sad, al se eto ne sprovodi.
    Smeta mi i to negiranje da koriste ime, logo i ostalo, a bez ikakve nadoknade, pa pitanje i za tebe: da li smatras da je Matixov (DVD club, not in any way connected with the Matrix and its universe) logo ako ne identican, a ono bar malkice nalik onom iz filma the Matrix?

  17. #142
    Join Date
    May 2006
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo i DIDI krenuo u obracun sa piraterijom. E smijesni li ste ljudi !!!!Kako oni misle da su vazni...

  18. #143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hard worker View Post
    Evo i DIDI krenuo u obracun sa piraterijom. E smijesni li ste ljudi !!!!Kako oni misle da su vazni...
    https://forum.cdm.me/announcement.php?f=49

    stavka 15!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #144
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja imam neke igre original od strica iz usa a neke mi je rekao da nisu pa ne znam smijem li to da stavim na oglas starije su igre

  20. #145
    Join Date
    May 2006
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    Ma daj DIDI, to je "stari zakon" ! Bez zezanja, pushti ljude da rade nesto, nije ti valjda to palo na pamet zbog ove nashe diskusije....

  21. #146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i meni i drugima, al stvarno necu da ugase forume zbog piraterije
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #147
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    ko o chemu......
    ljudi okinuo sam se od smijeha kad chuh e je glavni borac protiv piraterije matrix.a shto je to mozda cemo zbilja i uc u eu sve se mijenja nema shto.
    no zivjela nama piraterija.daleko bilo da je nemasmo svi bismo slushali one sojke sa ibarske i slichne stvari van civilizovanog svijeta,za filmove i softver da i ne pricham servisi bi vjerovatno josh drzhali cijenu od 100-tinak eura za instalaciju operativnog.nismo mi josh za toga posla.
    zhivjela piraterija i sloboda koju nosi(ono kad te pushte iz spuza zbog iste ;-) )

  23. #148
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    Ne mogu a da ne pitam par stvari.
    Posle godinu dana od obavjestenja si se sjetio za stavku 15?
    Uostalom stavka 15 zabranjjje objavljivanje materijala sa autorskim pravima, ne i prodaju iste na forum zar ne? Ako nista izmijenite je u oglasavanje prodaje materijala sa autorskim pravima jer je ovo krajnje smijesno.
    Ne zamjeri ali ne mogah ovo da primijetim.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #149
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemam vremena da citam od pocetka ali vidjeh na prvom postu da se Matrix proglasio zastitnikom prava... & Posto je Matrix, izmedju ostalih, svojim ilegalnim radom odgovoran za gasenje Cineme, koja je vecinu svog kratkog zivotnog vijeka provela zagovarajuci iskljucivo original filmove, predlazem da se iskupi za svoju sumnjivu proslost i da veliku donaciju NVO-u koji je osnovao, naravno, uz projekat na koji ce da se potrose te pare.

    PS Pratimo razvoj dogadjaja... Koliko $utra, mozda i vi ugradite silikonske sise, recimo Zemlja sale i apsurda, svega cemo se jos nagledat.

  25. #150
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    no zivjela nama piraterija.daleko bilo da je nemasmo svi bismo slushali one sojke sa ibarske i slichne stvari van civilizovanog svijeta,za filmove i softver da i ne pricham servisi bi vjerovatno josh drzhali cijenu od 100-tinak eura za instalaciju operativnog.nismo mi josh za toga posla.
    zhivjela piraterija i sloboda koju nosi(ono kad te pushte iz spuza zbog iste ;-) )
    slazem se sa tobom...

Page 6 of 10 FirstFirst ... 2345678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •