Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 126 to 149 of 149

Thread: pogrebna preduzeca (boze ti sacuvaj)

  1. #126
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Ovo moram da podijelim sa vama...
    Kad je poginuo Nebo iz Montenigersa, ova njegova familija i neki prijatelji htjeli da pustaju muziku na Cepurke.Tu pocela prepirka i dolazi tadasnji direktor.Kao `Sto je problem odje?` Nisa Saveljic: `Pa znate kako, on je bio legenda crnogorskog hip-hopa, red bi bio da se pusti par pjesama od njega, bla bla bla...` Direktor:`Vidji Nisa, da ti recem ja nesto.Sve ja to postujem, on jes bio legenda hip-hopa i dobar momak, ali sto sad brate, da si ti, ne daj Boze, umro treba da se podijelimo odje po cetvoro na male, jel???`Covjek se samo okrenuo i izasao napolje, a prisutni su se razbjezali po Cepurcima, naravno, vristeci od smijeha.
    :lolblue:katastrofa,e pa bruke ali stvarno mi ne umijemo ni umirat bez sprdnje!
    Umro je jedan Cetinjanin kojeg je citav grad znao ali nije imao nikoga i grad ga je sahranio a citavo Cetinje mu doslo na sahranu.
    Neko drzao govor i ne zna sto da kaze kad nista ne znaju o njemu i pocinje nesto kao : Rodio si se sam...ka' 'tica na granu...a i zivio si isto sam...ka' 'tica na granu...tako si i umro...sam,ka' 'tica na granu!-Pita utoliko neko od prisutnih -kako umrije ovaj nesrecnik?-kad ce neko iz gomile:a...mora da ga je neko prackom skinuo!!!

  2. #127
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda i vazdushnom...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  3. #128
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mogu da vjerujem chemu se vi sprdate....? vidite li vi koliko ljudi gine u zadnje vrijeme? i to pogotovo mladih ljudi.. ni jedna sahrana ne mozhe bit smijeshna iako u tim trenucima najblizhim ljudima pokojnika ochajnichki treba neshto da ih bar malo trgne iz takve tuge i zhalosti,a rijetko shta uspijeva da bar malo skrene misli.. mislim da se ovo pretvorilo u krajnje morbidan topik, a pochelo je od gluposti koja je stvarno odvratna na reklamama preduzecja takvog tipa.. da ste izgubili roditelje brata sestru druga drugaricu i kad se sjetite sahrane i tih dana bi li vam bilo smijeshno da zamishljate zhurke i ne znam ni ja shta u kapeli?! ima provala ne kazhem ali vecjina postova je i vishe nego tuzhna!
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  4. #129
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tacno sam znao da ce se naci neko da moralise. Ovaj topic se pretvorio u topic za crni humor. Niko ne prica da mu je milo sto neko umire i da se sprdamo sa mladim ljudima koji ginu. Ako si htjela da pokazes kako ti je zao tih ljudi, zao je i svima nama. Zao nam je svakog covjeka koji umre. Vecina slucajeva kad se pravi sprdnja je kad umre neka stara osoba kojoj je i bilo vrijeme da umre. Za nju se kaze da su joj skracene muke, pa mnogi ljudi dodji na saucesce bez osjecanja tuge. Tada pocnu da se desavaju cudne i nekome smijesne, nekome bolesne stvari. Na ovom topicu se prenose te smijesne ili ti bolesne ideje i dogodovstine koje ti ne moras citati. I nikad se na sahrani ne dogadjaju takve stvari vec tokom izjava saucesca, jer valjda to dugo traje pa ljudi ne mogu da se kontrolisu. Mi ovdje ne branimo takve poteze, vec ako ti je lakse napadamo glupu tradiciju odlaska na saucesca i kad ne poznaju mrtvog, a jedva nekog iz njegove porodice znaju. Zbog toga se i pojavljuju ovakvi slucajevi, ne dozvoli se porodici da na miru sahrani pokojnika.

  5. #130
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ti je zhurka u kapeli normalno? to je samo jedan primjer ...
    a i stvarno nije smijeshna nichija sahrana! a i ti ljudi shto dolaze dolaze da isposhtuju nekog ne sigurno jer im je uzhivanje da gledaju kako neko plache kuka i zhali! ovo nije "moralisanje" vecj fakat!
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  6. #131
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je vrijeme za jednu muzicku numeru kako bi se strasti smirile... Izabrali smo za vas ovaj put jednu sasvim opustajucu pjesmicu iz crtanog filma:

    Little Mermaid (Mala Sirena) - Under the sea.mp3

    http://www.niehs.nih.gov/kids/lyrics/undersea.htm

    SING IT WITH ME...
    Last edited by Luximus; 12-12-06 at 16:53.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  7. #132
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Under the sea, under the sea
    Darling it's better down where it's wetter
    Take it from me
    Up on the shore they work all day
    Out in the sun they slave away
    While we're devoting full time to floating
    Under the sea, ha ha...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  8. #133
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda jednog dana kad se kapela zatvori i otvori nova na drugom mjestu gdje nece morati kroz sve tri da se prodje kad zeli da se izjavi saucesce, neki metalac otvori svoju diskoteku na tom mjestu. Ostavimo mrtve mrtvima, a zivi nek se pozabave zivotom. I nijesi morala da useres ovu temu, znam da je najpopularnija na podforumu niksic, ali ako ne vidis dovoljno ljudi je htjelo da odgovara na nju. Sto se tice zurke niko nije bio ozbiljan ako je neophodno da ti se prevede, samo se djeca malo zezaju. Ja ne znam zbog cega ne uzolis zalbu na sve viceve o jevrejima iz drugog svjetskog rata. NPR na onaj:
    Seta se Hitler po ausvicu i padne mu pepeo na rame, a on lagano cisteci rukom prokomentarise:"Okani me se covjece"
    ili mozda ovaj: Ko su najveci carobnjaci na svijetu? Jevreji, udju na vrata a izadju kroz dimnjak.
    Last edited by zoig; 12-12-06 at 21:16.

  9. #134
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zoig View Post
    Tacno sam znao da ce se naci neko da moralise. Ovaj topic se pretvorio u topic za crni humor. Niko ne prica da mu je milo sto neko umire i da se sprdamo sa mladim ljudima koji ginu. Ako si htjela da pokazes kako ti je zao tih ljudi, zao je i svima nama. Zao nam je svakog covjeka koji umre. Vecina slucajeva kad se pravi sprdnja je kad umre neka stara osoba kojoj je i bilo vrijeme da umre. Za nju se kaze da su joj skracene muke, pa mnogi ljudi dodji na saucesce bez osjecanja tuge. Tada pocnu da se desavaju cudne i nekome smijesne, nekome bolesne stvari. Na ovom topicu se prenose te smijesne ili ti bolesne ideje i dogodovstine koje ti ne moras citati. I nikad se na sahrani ne dogadjaju takve stvari vec tokom izjava saucesca, jer valjda to dugo traje pa ljudi ne mogu da se kontrolisu. Mi ovdje ne branimo takve poteze, vec ako ti je lakse napadamo glupu tradiciju odlaska na saucesca i kad ne poznaju mrtvog, a jedva nekog iz njegove porodice znaju. Zbog toga se i pojavljuju ovakvi slucajevi, ne dozvoli se porodici da na miru sahrani pokojnika.
    potpisujem post

    touch, nema odje nista nista stetno, pa nije to samo u nk svuda se u situacijama kada umre neko mnogo star prave "feste" i to je opste-poznato samo smo mi to odje pokupili za malo crnog humora
    Kako Vaša bolest ?

  10. #135
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milis View Post
    ee bruke da mi ovaj topic bude prvo sto ujutru procitam ! :P
    a meni zadnje sto u dan procitam...!!! Pazi ovo, do sad sam citala moju muku, i plus ovu s kursa, i daj da vidim ima li sto na topic, a vazda je ovaj aktuelan, e qq... btw, it's 2 a.m.! kazem ja, u svakom od nas lezi nesto nihilisticko...

    a zoig, gleda li se ono tipa, e kako li su mi divnu citulju stavili... To sam vidjela kod mame na posao!!! Citaju zene jedna drugoj izlive emocija, i sve na ivici suza, drhti glas.... Meni je to izuzetno potresno, i doticnu novinu preletim, jer mi se srce kida kad vidim mlade ljude kako preplavljuju stranice...
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  11. #136
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E i to jos kad vidim smorim se sav. Zamisli ljudi koji se utrkuju za vecu i rjecitiju citulju, kao da mrtvac cita pobjedu na onom svijetu. Prvo sto mu donesu kad umre na nebu je jutarnje izdanje pobjede da vidi ko ga se sjetio i kolika mu je citulja. To sam i ja gledao ponekad kod majke i tetke na poslu kad zene pocnu da komentarisu citulje, brate to je odvratno. Ali sve su novine spremne da dozvole radi zarade, sad jos moze i citulja u boji, katastrofa.

  12. #137
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se nikad nisam zanimao za citanje citulja. Jedino zbog cega okrecem zadnji dio novina, su sportske strane...
    Pobjedu u ruke nisam uzeo ima ihaaa vremena. Jedine novine koje citam u CG su Vijesti. Onaj lazljivi Dan, ne bih vise u ruke uzeo, pa da mi ne znam koje pare nude! A Pobjeda je toliko siromasna da je gre'ota bacat' pare na nju, osim ako niste fanovi umjetnosti davanja citulja. Republiku, nisam imao prilike da puno listam, tako da ne znam kakve su novine sad. Odje u BG, valjda se u Politici i Novostima daju citulje, ne znam. Ne citam te novine. Jedino Blic i lazljivi Press eventualno (a u njima nisam primijetio citulje). Press cisto uzimam da vidim sta se desava u "kuci Velikog Brata", odnosno da vidim krupne fotke Enine debele guzice, Daliborkinih "grande" sisulja, Draganine suze, Djankarlove bradavice itd...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  13. #138
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Ja se nikad nisam zanimao za citanje citulja. Jedino zbog cega okrecem zadnji dio novina, su sportske strane...
    Pobjedu u ruke nisam uzeo ima ihaaa vremena. Jedine novine koje citam u CG su Vijesti. Onaj lazljivi Dan, ne bih vise u ruke uzeo, pa da mi ne znam koje pare nude! A Pobjeda je toliko siromasna da je gre'ota bacat' pare na nju, osim ako niste fanovi umjetnosti davanja citulja. Republiku, nisam imao prilike da puno listam, tako da ne znam kakve su novine sad. Odje u BG, valjda se u Politici i Novostima daju citulje, ne znam. Ne citam te novine. Jedino Blic i lazljivi Press eventualno (a u njima nisam primijetio citulje). Press cisto uzimam da vidim sta se desava u "kuci Velikog Brata", odnosno da vidim krupne fotke Enine debele guzice, Daliborkinih "grande" sisulja, Draganine suze, Djankarlove bradavice itd...
    Ruku na srce, i nisi ni zasta drugo, osim za Republiku. Kad si vec u BG, citaj Politiku, osnovno izdanje, valjda ces nesto normalno i da prihvatis.

  14. #139
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Location
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    :shock: Još postoje ljudi koji čitaju Bolikitu

  15. #140
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIGHLANDER View Post
    :shock: Još postoje ljudi koji čitaju Bolikitu
    Politika je bila i ostala daleko najbolji dnevni list na Balkanu, pored toga sto je najstariji. Bila je najbolja i u vrijeme jul-a, samo se preskoci 11.stranica, i sve ostalo je naj.

  16. #141
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    juhu drugari , drzite se teme i pustite politiku i "Politiku"
    Kako Vaša bolest ?

  17. #142
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam htjela ja tu neshto da pridiqjem.. nije mi bila namjera.. al neke stvari su stvarno.... bzv... ima milion stvari koje se deshavaju i koje stvarno jesu za komentarisanje ali neshto kao " sprdnje sa sahrana" neprimjereno potpuno.. bar za mene... (hocju recji da su mi samo par postova zasmetalo a tema i treba da bude najpopularnija jer kad god odem u nk to primjetim,al opet,chini mi se da sahrane i te sprdnje na prvom mjestu nisu bile tema?shto onda nije tema bash "sprdnje sa sahrana"?) naravno vasha stvar i slobodno nastavite:rollblue:
    nego ovo je nadam se zavrshena prepirka(al sam morala odgovorit)
    under the sea... under the sea
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  18. #143
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JF-NK View Post
    Ruku na srce, i nisi ni zasta drugo, osim za Republiku. Kad si vec u BG, citaj Politiku, osnovno izdanje, valjda ces nesto normalno i da prihvatis.
    Kad mi to kazu ljudi koji imaju (ili nemaju) takav mozak, onda to shvatam kao kompliment... caPu mi racKu za Politiku!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  19. #144
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve cu vas zapaliti i nece mi biti zao :mad: :mad: :mad:

    Samo li nastavite sa vrijedjanjem(JF-NK i Luximus) i politikarenjem (intruder i Luximus) zakljucacu topic i zapalicu vas na spavanju :mad:


    (makar da imamo nove pacijente za topic )
    Kako Vaša bolest ?

  20. #145
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mike potpuno si u pravu! Necu vise da se svadjam, niti da politikarim... ali svejedno bih te zamolio da me ZAPALIS na SPAVANJU!!! Kiss
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  21. #146
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink View Post
    nisam htjela ja tu neshto da pridiqjem.. nije mi bila namjera.. al neke stvari su stvarno.... bzv... ima milion stvari koje se deshavaju i koje stvarno jesu za komentarisanje ali neshto kao " sprdnje sa sahrana" neprimjereno potpuno.. bar za mene... (hocju recji da su mi samo par postova zasmetalo a tema i treba da bude najpopularnija jer kad god odem u nk to primjetim,al opet,chini mi se da sahrane i te sprdnje na prvom mjestu nisu bile tema?shto onda nije tema bash "sprdnje sa sahrana"?) naravno vasha stvar i slobodno nastavite:rollblue:
    nego ovo je nadam se zavrshena prepirka(al sam morala odgovorit)
    under the sea... under the sea
    Touch,ne mislis valjda da je bilo kome od nas smijesno kad mladi covjek umre,ma ne mladi, bilo koji,ali upravo u situaciji kad je degutantno ponasati se bilo kako nego potpuno ozbiljno,skruseno,prosto pristojno,desavaju se najsmjesnije situacije.Ye.i ga i to je zivot!
    Ja imam drugaricu sa kojom ne bih ni luda posla na pokajanje zato sto djevojka jednostavno ima neki izliv emocija (i ona izbjegava da ide bez kad mora) da tako jeca i rida (za nepoznatim ljudima) da to kod blize rodbine izaziva sablaznjive face u smislu-ko mu je bila ova,sto ovako urlice,svi su zabezeknuti i mozes da zamislis koje komentare to izazove kod naroda.
    Jos si rekla da niko tamo ne ide sto voli?!Nazalost uvijek po saucesca imas osvedocene ljubitelje "kapljice" koji pre$ede svakoga pokojnika da bi se sto vise napili za dzabe (cak i kad ih ne poznaju),imas i one koji svaki dan prosetaju do groblja da izjave saucesce i ako poznaju i ako ne,a da ne pricam o daljoj rodbini,komsijama isl. koji su tu samo da bi vidjeli kako je ko ozaljen od porodice.Je i ko pao u nesvijest i koliko puta,je li hitna dolazila a o groznim komentarima ako nema takvih predstava, mi je muka i da govorim!
    Dopadalo ti se to ili ne,to je nasa stvarnost.

    Ima jedna istinita prica koja se sad prepricava kao crno-humorni vic ali sad je ne smijem zbog tebe ispricat,da te ne $ekiram;-)

  22. #147
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ispricaj slobodno, ovo je slobodan forum .

    Ja znam da postoje ljudi koji toliko na pokajanju popiju da na kraju umjesto Ostatku Nazdravlje pocnu da nazdravljaju oko sebe kao da je rodjenje u pitanju

  23. #148
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako 'e?

    ima li sto novo u Nk? neko novo pruzanje pogrebnija usluga?
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  24. #149
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahaaahah ja se nadam da ce nas neko obavijestiti ako bude kakvih poskocica-doskocica iz kapele
    Kako Vaša bolest ?

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najljubavniji stihovi...
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 6153
    Last Post: 19-01-23, 00:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •