Page 14 of 20 FirstFirst ... 4101112131415161718 ... LastLast
Results 326 to 350 of 477

Thread: Novi ADSL Paketi

  1. #326
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    uf,mnogo je 100 i vise eura

  2. #327
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Beograd
    Posts
    285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni stavka za internet bude do 20 eura na dialup-u.

  3. #328
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    to ti dodje do 40 ka i meni :mad:

  4. #329
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    E da vam kazem nesto , neka mi sve osobe koje će da sakupljaju potpise pošalju pm i napisu mail da bih mogla da vam pošaljem tabele jer nećemo to preko foruma (ako imate messenger mogli bi se svi tamo u grupu da se dogovorimo ) jer nije forum dobro mjesto za to ako radimo peticiju upravo protiv njih...
    pozz

  5. #330
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Beograd
    Posts
    285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A napisite ovdje i gdje se moze doci da se potpise peticija kad startuje

  6. #331
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Hlepdesk, ti si ziv? Kako je bilo na bolovanje? ili na odmor?
    Evo ti odma jedno pitanje.
    Kad planirate da posalejte PR menadzera u neku skolu da se malo edukuje, i da skapira neke stvari, medju kojima je prva cinjenica da u svijetu ipak postoji flat?
    Aj da vidimo koliko ste ozbiljni i azurni u odgovorima.
    No me nesto strah da cemo te cekat da vaskrsnes jos narednih 9 mjeseci.
    Cekam odgovor.

    P.S. Zar ne rece neko od vas iz T-coma prije da ne radit evikendom? cccccc
    Helpdesk (mnozina) radi 24h svakoga dana . Mi svo ovdje vec naveli koji je osnovni nacin kanalisanja zalbi (Helpdesk za Internet servise). Molimo vas da kontaktirate pomenutu sluzbu i vidimo svi da li prijavljeni problemi biti rijeseni. Opet, sugerisemo, prihvatamo inicijativu da se vide sve zalbe pojedinacno i da se krene (prioritet) u rjesavanje problema jer je to svima u interesu. Malicionim komentarima samo opterecujemo ovaj portal, odnosno zamaramo ostale ucesnike. Sada je red na vas, slozite dokumentaciju zalbi, i onda cemo definisati kanal komunikacije koji ce omoguciti rjesavanje zalbi.

  7. #332
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Zasto treba da postoji "kanal komunikacije (wtf?!)" da bi se rijesile zalbe?
    She is only here to annoy herself!

  8. #333
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Zasto treba da postoji "kanal komunikacije (wtf?!)" da bi se rijesile zalbe?
    Definisani kanali komunikacije sluze kako bi potrosaci u svakom momentu mogli da reklamiraju proizvod koji su kupili, koji koriste. U ovom slucaju na ovom portalu je iznesena inicijativa koja obuhvata peticiju sa korisnickim problemima. Slozicemo se da ovdje konkretno nije mjesto da se ti problemi rjesavaju vec postoje utvrdjeni kanalima komunikacije za probleme, zalbe, informacije,.... Kanali komunikacije su vec pominjani, ali takodje je napomenuto da je kompanija spremna da se ''susretne'' sa peticijom i da najveci moguci prioritet rjesavanju problema koje obuhvata peticija.

  9. #334
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Hoces reci da vam se korisnici do sada nisu zalili putem telefona, maila, goluba...?!
    She is only here to annoy herself!

  10. #335
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Hoces reci da vam se korisnici do sada nisu zalili putem telefona, maila, goluba...?!
    Jedno je sigurno nije preko guluba . Naravno da se korisnici zale (telefon, e-mail) ali istim tim korisnicima se rjesavaju problemi, odnosno radi na rjesavanju problema. Ovdje na portalu je detektovana mogucnost povecanog broja zalbi, i MI zelimo da kanalisanom komunikacijom dodjemo do informacija gdje su problemi, kod kojih korisnika, i naravno da ih rjesavamo. Suludo je misliti da je u interesu kompanije nezadovoljan korisnik. Dakle, slozite peticiju sa problemima (shvatili smo da je ADSL u pitanju) i naci cemo nacina da udjemo u direktnu komunikaciju, vidimo probleme i krenemo u njihovo rjesavanje.
    Last edited by helpdesk; 19-11-06 at 13:19.

  11. #336
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    OK, konkretno, ja imam problem, puca konekcija, kome da se zalim? Na 080 080 080 samo kazu da je to van njihove moci, kao i u planetu telekom (pokojnu), na mailove ne odgovarate, i tako dalje. Divni su vam ti "kanali" :roll:

  12. #337
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam milion puta zva u vezi isdn-a i svaki put iznio svoja nezadovoljstva medjutim jel T-Com sto ucinio da se losh isdn santis uredjaj zamijeni nekim boljim?
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  13. #338
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cg. View Post
    OK, konkretno, ja imam problem, puca konekcija, kome da se zalim? Na 080 080 080 samo kazu da je to van njihove moci, kao i u planetu telekom (pokojnu), na mailove ne odgovarate, i tako dalje. Divni su vam ti "kanali" :roll:
    Posaljite nam privatnom porukom br. telefona na koji vam je instaliran ADSL ili vas username pa da pokusamo da rijesimo problem.

  14. #339
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Helpdesk (mnozina) radi 24h svakoga dana . Mi svo ovdje vec naveli koji je osnovni nacin kanalisanja zalbi (Helpdesk za Internet servise). Molimo vas da kontaktirate pomenutu sluzbu i vidimo svi da li prijavljeni problemi biti rijeseni. Opet, sugerisemo, prihvatamo inicijativu da se vide sve zalbe pojedinacno i da se krene (prioritet) u rjesavanje problema jer je to svima u interesu. Malicionim komentarima samo opterecujemo ovaj portal, odnosno zamaramo ostale ucesnike. Sada je red na vas, slozite dokumentaciju zalbi, i onda cemo definisati kanal komunikacije koji ce omoguciti rjesavanje zalbi.
    Mnozina vas je tamo, pa ste tek poslije 9mejseci vaskrsnuli kao ptica Fenix?
    Ako je za vaskrsnuce trebalo Vas mnozina, onda ce za rjesavanje problema autorizacije, koji se gle cuda javlja a malo pane napon, treba kompletan tim strucnjaka Dojce telekoma.
    Ja shvatam tebe, ti si placen da glancas ugled T-coma i svoji naizgled "pametnimi bistrim" komentarima mene i ostale korisnike napacenog ADSL i ISDN predstavis kao nekakvog klovna(ove) ovdje. Mislim radi mene ti to mozes radit koliko oces, ali sto je bitno ne odgovaras(te) na direktno pitanje.
    Vidim i Podrska se aktivirao. Divota.
    Ako vec pominjuemo kanale komunikacije, zar i forum nije oblik i kanal komunikacije?
    Kad pukne ADSL i kad probam da Vas zovem naravno uvijek je zauzeto. Da li dignete slusalice, ili kuvate ruckove sa zenam preko telefona ne zanima me, mene zanima sto ja ne mogu da koristim uslugu koju placam.
    Evo sad preko ovoga kanala komunikacije, mogu reci slobodno u ime svih forumasa i korisnika ADSL-a postavljam sljedeca pitanja:
    -kad ce te nabavit UPS da ne dolazi do prekida ADSL-a? I omoguciti nam besplatni dial-up broj dok vam traju te vase boginje i veliki kasalj? (to vasa maticna firma u komsijskoj hrvatsokj daje)
    -kad ce te kupit krsteni antispam filter na vasem uvazenom mail serveru?(to vasa doticna firma u komsijskoj hrvatskoj nudi (antispam, antivrus i firewall)
    -kad ce te prestat da lazete narod, pogotovo Vas PR menadzer i kad ce te prestat da sirite dezinformacije da Flat ne postoji? Evo da ne bude da sam nesto izmislio, molim vas da doticnom gospodinu Strugaru proslijedite na mail ovaj link http://www.t-com.hr/privatni/internet/maxadsl/flat.asp
    Mozda konacno ukapira da u svijetu postoji Flat, i to u okviru gle gle cuda njegove maticne firma, Dojce telekoma,ciji logo nije ruzicasta boja nego magenta :roll: bitno je da nam je to naglaseno.
    -kad ce te prestat da se ponasate prema nama, kao prema obicnim maloumnicima koji blage veze sa zivotom nemaju, i da nam predlazete da saljemo brojeve na PP i mailove od kojih pola i ne procitate?
    Evo da vidimo kad ce te nas Vi mnozina udostjoit odgovora. Bas me zanimaju odgovori na prva 3 pitanja?

    E zamalo da zaboravim, ako Vam je muka da posaljete link od anonimne osobe, kontaktirate Vi mene preko PP poruke pa cu mu ja poslat mail sa svim podacima.
    Aj da vidimo jeste li tu da saradjujete, odgovarate pitanja ili ad nas kulirate (kao od pocetka pa do danasnjih dana)

    P.S. Da razlog vaseg odsustva sa foruma nije bio slucajno zaboravljeni password, posto vas mnogo koristi isti username pa je mozda mijenjao nesto :lolblue:
    Last edited by hercules; 19-11-06 at 17:12.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #340
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Završeno je sve za potpisivanje , samo treba da se dogovorimo gdje da se okupimo, i da podijelimo strane prema brojevima da se nebi desile greške.
    Gdje predlažete da se okupimo i zovnite prijatelje da bi što prije završili sa ovim...
    Last edited by Břgíńjĺ; 19-11-06 at 15:23.

  16. #341
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    izbrisase post!sto se cini....

  17. #342
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    meni adsl radi super

  18. #343
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Helpdesk ili podrska,

    Kako vas nije sramota? Kazite ovdje zasto mi je izbrisan krajnje korektan post sa navedenih par pitanja koje, sam uvjeren, interesuju sve na forumu.

  19. #344
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto ste ocikivali,da odgovore ?

  20. #345
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    meni adsl radi super

    ne reci to 2 puta!

  21. #346
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma komunizam na djelu kao i vlast.
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  22. #347
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    izbrisase post!sto se cini....
    Opet molimo da ne koristimo ruzne rijeci prilikom iznosenja problema ili slicno. Mozemo, kao i svi ostali korisnici iznijeti nase probleme, prijedloge koristeci pristojan vokabular.

  23. #348
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Helpdesk ili podrska,

    Kako vas nije sramota? Kazite ovdje zasto mi je izbrisan krajnje korektan post sa navedenih par pitanja koje, sam uvjeren, interesuju sve na forumu.
    najjace sto ni jedni ni drugi nemaju titule moderatora, a najavili su (a sada i sproveli) brisanje neodgovarajucih postova, samo ne znam na koju foru. I meni je pobrisan 1, al nebitno.

  24. #349
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Opet molimo da ne koristimo ruzne rijeci prilikom iznosenja problema ili slicno. Mozemo, kao i svi ostali korisnici iznijeti nase probleme, prijedloge koristeci pristojan vokabular.
    izbrisali ste i onaj moj koji nije nikog vrijedjao!

  25. #350
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Helpdesk ili podrska,

    Kako vas nije sramota? Kazite ovdje zasto mi je izbrisan krajnje korektan post sa navedenih par pitanja koje, sam uvjeren, interesuju sve na forumu.
    Vodimo racuna o vokabularu. Kritike sve na mjestu, ali vokabular (''zlocinacka'' ili slicno - postoje rijeci kojim mozemo opisati nezadovoljstvo) treba da budu u duhu ovog foruma.

Page 14 of 20 FirstFirst ... 4101112131415161718 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ADSL...DA ili NE
    By EsCaPe in forum Internet
    Replies: 405
    Last Post: 22-09-08, 00:05
  2. ADSL besplatan 16. i 17. januara
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 56
    Last Post: 01-12-06, 14:39
  3. Besplatan ADSL servis do početka septembra
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 34
    Last Post: 18-08-05, 12:03
  4. Libero - novi postpaid paketi
    By igy in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 61
    Last Post: 30-12-04, 11:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •