Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 73

Thread: Skupshtina Crne Gore

  1. #1
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Skupshtina Crne Gore

    Svi dogadjaji u i oko skupshtine, za ovaj topik!

    Za pochetak bih da pofalim odbijanje Danilovica za mjesta potpre$ednika skupshtine, ali isto tako mislim da je krshenje poslovnika stvar koja nikad ne smije da se desi!

    Poslovnik Skupshtine (zakonodavnog tijela) bi trebalo da bude neprikosnoven i (skoro) jak kao i sam Ustav, neposhtovanje poslovnika (u kojem pishe da jedan potpre$ednik treba da bude iz redova opozicije) su stvari koje ni jedna partija,koja je na vlasti, ne bi smjela da ima luksuz sebi da priushti!

    Opoziciju ne chine samo ljudi koji ne priznaju (kolko god to apsurdno bilo) drzavu u kojoj zive, samim tim ni njene institucije u kojima rade, ne poshtuju njenu himnu, ni zastavu, vec ima i onih drugih, tako da se mozhe nac i neki adekvatni poslanik za to mjesto...

  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kad smo vec kod danilovica, meni nije jasno kako je on mogao da se kandiduje za potpresjednika skupstine, ciju Drzavu ne priznaje , kao ni njenu himnu ni grb... Jos mi je suludnije kako ima naroda koji to mogu da prihvate,i da gledaju super na to da Danilovica izaberu, sad bez obzira kojoj opciji pripadaju... Ima opozicionara koji priznaju i drzavu i himnu i grb, pa neka se neko od njih izabere
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  3. #3
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    kako je on mogao da se kandiduje za potpresjednika skupstine, ciju Drzavu ne priznaje , kao ni njenu himnu ni grb...

    A prodao bi on sve sto ima za onu fotelju pored Ranka, nego su ga oftali davno
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Opoziciju ne chine samo ljudi koji ne priznaju (kolko god to apsurdno bilo) drzavu u kojoj zive, samim tim ni njene institucije u kojima rade, ne poshtuju njenu himnu, ni zastavu, vec ima i onih drugih, tako da se mozhe nac i neki adekvatni poslanik za to mjesto...
    Kakav crni potpresjednik? Sramno je sto Crna Gora uopste dopusta takvim ljudima da budu dio naseg parlamenta.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zelim i ja da pohvalim poslanike za mudar potez.
    Taj covjek je uredjivao tzv Glas Crnogoraca i u vrijeme 1999 bombardovanja otvoreno pozivao na linch i rat.
    U tekstovima u usijanoj atmoseri podrzavao je 7 bataljon i ostale paravojne formacije.
    Mjesto mu je ako nista u kucnoj izolaziciji a nikako ni u parlamentu.
    I to je veliki znak oprosta nas pravednika kad takve ljude dopusamo da zive medju nama normalno kao i svi ostali da i dalje govore... ....to je znak velicine nas....sjecate se kad su oni imali 'vlast" kad je Ceko Dacevic klao po Pljevljima, kad su deportovali izbjeglice Bosnjake, kad su pravili blokade na Sljepac Mostu, tukli Liberale ....itd...sta mislite kako bi se oni ponasali danas da su ne daj boze kojim slucajem "pobjednici"?

    Crnoj Gori ej neopodna snaga, i opstegradjanska u smislu pravednosti i nacionalna , naravno i politicka koja ce biti garant da vise nikada dok godj ima i jednoga Crnogorca, suverenost i samostalnost otadzbine ne mogu biti dovesti u pitanje, i snaga koja ce tu Crnu Goru ciniti zaista onim sto jeste a ne nekom kvazi gradjanskom virtualnom drzavom....
    Snaga koja ce iz korijena na temeljima casti i tradiciji iscistiti sav moguci oportunisticki sljam koji se obogatio na racun iskrenih i casnih patriota....
    Last edited by JUSTICE; 09-11-06 at 18:10.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    <Snaga koja ce iz korijena na temeljima casti i tradiciji iscistiti sav moguci oportunisticki sljam koji se obogatio na racun iskrenih i casnih patriota>

    OVO treba zapamtiti. Casni iskreni neokaljani !!!!!! BLA,BLA,BLA, BLJAK

  7. #7
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    531
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo me podsjeca na cuvenu Slobovu izjavu da mu je Seselj omiljeni opozicionar.

    I ovdje se izgleda pokusava opozicija klasifikovati na pozeljnu i nepozeljnu.

  8. #8
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    531
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    ...to je znak velicine nas....sjecate se kad su oni imali 'vlast" kad je Ceko Dacevic klao po Pljevljima, kad su deportovali izbjeglice Bosnjake, kad su pravili blokade na Sljepac Mostu, tukli Liberale ....
    Ako nisi znao, Ceko Dapcevic je istaknuti clan DPS-a, a ti na koje ti mislis su bili u opoziciji, i tad i sad.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Poslovnik Skupshtine (zakonodavnog tijela) bi trebalo da bude neprikosnoven i (skoro) jak kao i sam Ustav, neposhtovanje poslovnika (u kojem pishe da jedan potpre$ednik treba da bude iz redova opozicije) su stvari koje ni jedna partija,koja je na vlasti, ne bi smjela da ima luksuz sebi da priushti!...
    U tom poslovniku ne pise da bilo koji mora biti vec jedan od poslanika koji vecina poslanika izabere.
    E sad imas situaciju da se samopredlaze individua koja ne postuje ni drzavu niti njena drzavna obiljezja, par onih koji bi po sistemu promaje "sto gore za mene bolje" potpaljuju situaciju i nastaje opste cudjenje sto je u nasem parlamentu vecina ljudi koji cijene dostojanstvo i imaju elementarno osjecenje postenja.
    Prije neki dan jedan poslanik austrijskog parlamenta je hvalio Hitlera trazio zastitu njegove licnosti i djela.... i niko nije dovodio u pitanje demokratiju, da se takva osoba nasla u parlamentu...., ali nikom nije palo na pamet da takvoj osobi povjeri neku funkciju u parlamentu gdje je poslanik. Prevedeno na nasu situaciju i kod nas se u Parlamentu moze naci neka budala sto nikako ne znaci da se taj nas Parlament mora sloziti da on tamo obavlja nesto sto je iznad prisustva sjednicama i onoga sto su mu dali biraci.
    Najpokvareniju igru u tome igra PzP jer se hvale kao najjaca pojedinacna partija u opoziciji, a podrzavaju onoga za koga znaju da nema sanse da prodje, umjesto nekog svog clana. Sad opet predlazu debitanta iz Albanske Alternative i ocekuju paljbu SL po njemu, a oni ce da izgledaju fini, pomirljivi.... Za svaki slucaj nijesu predlozili na primjer Bardija koji ima iskustva u radu Parlamenta i kome niko ne moze zamjeriti na opozicionom drzanju i koji bi bez problema dobio akceptaciju Parlamenta.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Najpokvareniju igru u tome igra PzP jer se hvale kao najjaca pojedinacna partija u opoziciji, a podrzavaju onoga za koga znaju da nema sanse da prodje, umjesto nekog svog clana. Sad opet predlazu debitanta iz Albanske Alternative i ocekuju paljbu SL po njemu, a oni ce da izgledaju fini, pomirljivi.... Za svaki slucaj nijesu predlozili na primjer Bardija koji ima iskustva u radu Parlamenta i kome niko ne moze zamjeriti na opozicionom drzanju i koji bi bez problema dobio akceptaciju Parlamenta.
    ili jos bolje sto nisu predlozili nekog iz svojih redova ?

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hokmun View Post
    Ako nisi znao, Ceko Dapcevic je istaknuti clan DPS-a, a ti na koje ti mislis su bili u opoziciji, i tad i sad.
    da ceko je simbol dekadencijeovog drustva...on je VI...on je vasa slika....
    ja nikadnisambio clan DPSa , niti jedne srpske stranke ....niti cu ikada biti...jednaki neprijatelja crnogorstva su lazni crnogorci bas kao i izrodi....

  12. #12
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    531
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    da ceko je simbol dekadencijeovog drustva...on je VI...on je vasa slika....
    ja nikadnisambio clan DPSa , niti jedne srpske stranke ....niti cu ikada biti...jednaki neprijatelja crnogorstva su lazni crnogorci bas kao i izrodi....
    Nasa? Cija nasa? Jel ovo znacili da su svi Srbi, lise Stanka Zlokovica i Boba Radunovica, dekadentni? U stvari, ne moras da odgovoris, osjecam da bas to mislis.

    Za mene je on slika ove vlasti...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne shvatas...ova vlast je stvorila to sto ti nazivas "srbima"...pravi Srbi su castan narod vrijedan velikog postovanja ....medjutim ovi te u CG kazu da su Srbi to je gomila izroda...bas kao i novokomponovani Crnogorci koji se danas razmahuju zastavama za koje neznaju ni sta znace.....
    a ova dvojica koj epominjes su Srbi po direktivi...

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ko ne poshtuje DRZAVU,
    i oce da je DARUJE BARJAKTARU i da je nosi na opanke po bijelome svijetu, kod drugih gospodara,
    neka lijepo stane pred sudiju za IZDAJU SVOJE DRZAVE.

    TAKO JE U SVAKOJ DRZAVI, SHIROM ZELENE PLANETE
    ILI SI LOJALAN ILI SI IZDAJNIK I RADISH PROTIV SVOJE DRZAVE,
    GRIZESH SISU KOJE TE ZADOJILA MAJKE NASHE CRNE GORE.

    MNOGE JE MLIJEKO NJENO RAZGUBALO,
    jer su GRIZLI SISU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  15. #15
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ko ga ne bi volio?
    Pravednik nash:*

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ljubav nas je odrzala i izvorska voda,
    sve drugo je chisti luxuz,
    ako je chovjek baksuz.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  17. #17
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    531
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    ne shvatas...ova vlast je stvorila to sto ti nazivas "srbima"...pravi Srbi su castan narod vrijedan velikog postovanja ....medjutim ovi te u CG kazu da su Srbi to je gomila izroda...bas kao i novokomponovani Crnogorci koji se danas razmahuju zastavama za koje neznaju ni sta znace.....
    a ova dvojica koj epominjes su Srbi po direktivi...
    Hvala na lijepim rijecima u ime nas Srba iz Crne Gore.

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Chudno su gledali ove iz PZPa,
    i oni sa LIJEVE I ONI SA DESNE STRANE,
    ISTROSHENI; UMORNI ; IZLIZANI I NEUKI,
    GLEDAJU KAO TELE U SHARENA VRATA,
    A OVI iz PZP,
    istrchali na TEREN,
    GOLMAN, BEKOVI, HALFOVI, NAPADACHI i GOLGETERI,
    PICHE PO LIJEVIMA I DESNIMA,
    A TELICI OCE DA SE OTELE OD SHJEKIRANCIJE,
    OVI NAM UKRADOSHE MONOPOL, NA TRESHENJE PRAZNE SLAME,
    OVI IZ PZP,
    NE KORISTE CORCE,
    nego pravu UBOJNU MUNICIJU,
    nekoga u glavu, nekog u koljeno,
    svi ranjeni i okrvavljeni JAKIM ARGUMENTIMA,
    KAO POPISHANI NAPUSHTISHE BOJNU NJIVU,
    koju su orali NZIJONALISTICHKIM ZACHINIMA; SRAM IH I STID BILO,
    DOK SE SVE POKRALO, SAD SE CHUDE DA NEKO IMA MUDA,
    DA IM SVE SASPE U LICE PRED STANOVNICIMA I OCHEVIDCIMA DVODECENISKE PLJACHKE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hokmun View Post
    Hvala na lijepim rijecima u ime nas Srba iz Crne Gore.
    Nema na cemu. Ja mislim da nista ne moze da pogodi i uvrijedi nesto sto ne postoji. ( naravno priznajem Srbe iz Srbije i Srbe iz drugih krajeva svijeta koji zive u CG i njima svaka cast....ali biti pripadnik nekog bilo kojeg crnogorskog plemena i reci za sebe da si Srbin toje naucna fantastifa...Povratak Dzedaja...to je virtualna kategorija........)
    U svakom slucaju ....treba graditi nacionalnu drzavu veom aslicnu Italiji, Hrvatskoj...itd ( znaci TV Crne Gore mora promjeniti ime u Crnogorska televizija, parlament CG se moza zvati Crnogorski Parlament itd, itd itd) i za to nam je potrebna jedna jaka nacionalna stranka...ne smijemo dozvoliti da vecinski narod i njegove vjekovne tekovine a prije svih Drzavna samostalnost bude ugrozena od strane manjina, bilo koje to bile ...

    PS.Milovane...danas sam slusao Skupstinu i moram priznati da je mali Bigovic inace moj dobar drug, dobar potez PZPa...decko je bez obzira na to kako ko misli objektivno najbolji poslanik u skupstini CG...on je prototip mladog, normalnog, uspjesnog i pametnog Crnogorca....a uz to znam da je veliki patriota jer nekad bijasmo u LSCG zajedno...svaka cast..bas mi je drago...naravno ove pohvale ne znace da ja imam pozitivan stav prema generalnoj politici PZPa..naprotiv...
    PS 2 Emin Durakovic je fin decko..ali karijerista....osrednje intelektualne snage ali ipak u dovoljnoj mjeri i entuzijasta.... svakako kvalitetniji od svih poslanika DPSSDPSNPSNSi itd....sto opet nij eneka pohvala jer nije previse tesko biti bolji od gomile kriptokomunistickih sljamova....ali opet pomak naprijed....a ja svaki pomak naprijed postujem...
    Last edited by JUSTICE; 10-11-06 at 00:20.

  20. #20
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    Nema na cemu. Ja mislim da nista ne moze da pogodi i uvrijedi nesto sto ne postoji. ( naravno priznajem Srbe iz Srbije i Srbe iz drugih krajeva svijeta koji zive u CG i njima svaka cast....ali biti pripadnik nekog bilo kojeg crnogorskog plemena i reci za sebe da si Srbin toje naucna fantastifa...Povratak Dzedaja...to je virtualna kategorija........)
    Naravno, pleme je nepoznata kategorija kod Srba.

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    PS.Milovane...danas sam slusao Skupstinu i moram priznati da je mali Bigovic inace moj dobar drug, dobar potez PZPa...decko je bez obzira na to kako ko misli objektivno najbolji poslanik u skupstini CG...on je prototip mladog, normalnog, uspjesnog i pametnog Crnogorca....a uz to znam da je veliki patriota jer nekad bijasmo u LSCG zajedno...svaka cast..bas mi je drago...naravno ove pohvale ne znace da ja imam pozitivan stav prema generalnoj politici PZPa..naprotiv...
    PS 2 Emin Durakovic je fin decko..ali karijerista....osrednje intelektualne snage ali ipak u dovoljnoj mjeri i entuzijasta.... svakako kvalitetniji od svih poslanika DPSSDPSNPSNSi itd....sto opet nij eneka pohvala jer nije previse tesko biti bolji od gomile kriptokomunistickih sljamova....ali opet pomak naprijed....a ja svaki pomak naprijed postujem...
    Svaki i milimetarski POMAK,
    treba POSHTOVAT,

    ono shto je PARLAMENT RADIO GRADJANIMA CRNE GORE,
    nikad se ne POVRATILO,

    hebali su nam chetiri MAJKE MAJCHINE,
    ogadili su DRZAVU, JEZIK, HIMNU, GRB i svaku temu koja se na ljeb nije mazala,

    DOK SU ONI DIJELILI STANOVE I FUNKCIJE SNOSHAJNIH UPRAVNIKA,
    DOK SVE NE RASPRODASHE I PODIJELISHE STANOVE PO PODGORICI I BIOGRADU GRADU OD STARINA, DJE JE NJIOVA DOMOVINA OD OSAMNAESTE, OD KAD JE NA OPANKE PONESESHE:
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Naravno, pleme je nepoznata kategorija kod Srba.
    pleme je poznata kategorija kod svih intertnih naroda. Koje je to pleme u većini u Podgorici?

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    pleme je poznata kategorija kod svih intertnih naroda. Koje je to pleme u većini u Podgorici?


    Ljeshnjani,
    jer oni kad stotinu u boj podju,
    sto i jedan , doma dodju,
    TAKO DA SU NAJMASAVNIJI U PODGORICI,
    posle toliko krvavih bojeva, stalno po jedan vishe, pa se "NAGOLJIMALI" i spushtili u raVNICU,
    NE MOGU RATOVAT U KRSHE, GADJU IH OD`OZGOR.

    NEKAD SU BILI KUXCHI,
    ALI IH VOJVODA MIRKO PRORIJEDIO,
    A OVI SHTO SU OSTALI U PODGORICU, VISHE SU VOLJELI BIOGRAD, GRAD OD STARINA KUCHKI, OD VOJVODE MARKA, PA NA´OVAMO, ROVCHANI SU BILI MASOVNI, ALI OPASNO GINU U KANJONU MORACHE, KAZU DA DIGNU NOS KAD PRETIJECHU I GLEDAJU U VISINU, NE GLEDAJU KOJI SHLEPER DOLAZI IZ PODGORICE, JER ONI NE VOLE OVE SHTO DODE ODOZDO, MORACHANI NASTRADASHE OD REUME, UDJE IM MORACHA U KOSTI, PA SE ISKRIVE ZGLOBOVI I IDU KOD STRIKA DA SE ZENE, BRATONOZICI SE MASOVNO DOSELJAVAJU, ALI NJIMA SU ZENE PREPOSHTENE, NECE DA SE SKINU, KAD SE UDAJU, NESHTO SU STIDLJIVE, VASOJEVICE UBIJA SUNCHANICA, ONI SU NAVIKLI NA BUKOVU LADOVINU I VEZU SE ZA RIJECH, PA KAD SE OKLIZNU IZCHASHE VRAT, I NA NJIH SE OSLANJAJU KAO NA TRULI PLOT U GNJILI POTOK, PA IGH UGNJECHE, BJELOPAVLICI KUPUJU ZENAMA RASHVE, DA SE ZORE, I SLABO JEDU JER JE TO VELIKA GOSPODA, NE GLEDAJU HRANU, PA SE UBODU VILJUSHKOM U OKO I TAKO CHESTO NASTRADAJU, ZECANI RADJAJU KAMERE, PA GA I NJIMA DJAVO IZIO, CRMNICHANI SU LJUBOMORNI NA PASHTROVICE SHTO IM PRODE KROZ VOLJENU RUMIJU, A ONI NE VOLE DA GA RUMIJI DRUGI STAVLJAJU, PA POMODRE I NESTAJU.

    MOGA BI DO SHUTRA,
    SAMO SAM ZABORAVIO OVA DRUGA PLEMENA,
    ODAVNO NIJESMO CERALI TURKE NA BULJUKE I ODILI U GACKO POLJE RAVNO I POLJE PREBIJELA CRKVA,
    ZARDJASHE SABLJE U BALCHAKE,
    A PUSHKE NAM ODUZESHE TUSHKE,
    SAD MOZEMO DA CHACHKAMO MECHKU U P.... .L
    Last edited by milovan; 10-11-06 at 06:01.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #24
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    Nema na cemu. Ja mislim da nista ne moze da pogodi i uvrijedi nesto sto ne postoji. ( naravno priznajem Srbe iz Srbije i Srbe iz drugih krajeva svijeta koji zive u CG i njima svaka cast....ali biti pripadnik nekog bilo kojeg crnogorskog plemena i reci za sebe da si Srbin toje naucna fantastifa...Povratak Dzedaja...to je virtualna kategorija........)
    U svakom slucaju ....treba graditi nacionalnu drzavu veom aslicnu Italiji, Hrvatskoj...itd ( znaci TV Crne Gore mora promjeniti ime u Crnogorska televizija, parlament CG se moza zvati Crnogorski Parlament itd, itd itd) i za to nam je potrebna jedna jaka nacionalna stranka...ne smijemo dozvoliti da vecinski narod i njegove vjekovne tekovine a prije svih Drzavna samostalnost bude ugrozena od strane manjina, bilo koje to bile ...


    ..
    Iz kojeg su plemena crnogorskog, ti Srbi iz Novog koje zdusno pljujes . ..
    Vec je vrijeme da te tata uclani u DPS . Liberal nego sto?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by gos1 View Post
    Iz kojeg su plemena crnogorskog, ti Srbi iz Novog koje zdusno pljujes . ..
    Vec je vrijeme da te tata uclani u DPS . Liberal nego sto?
    Ja ne zivim u H Novom nego u Beogradu...iodje susvi Srbi normalni ljudi za razliku od vas....slicno je i sa H Novim....Srbi iz svih krajve svijeta u H Novom su normalni ljudi.....samo oni Srbi koji su ustvari Crnogorci tj pripadnici nekog crnogorskog Plemena se ponasaju kao ti sad na primjer ......agresivni su, mjenjaju teze namjerno, oci su im zakrvavljene, mrze sve nas koji goorimo da smo ono sto jesmo ...i ono sto su oni sami ....itd.....

    I NARAVNO >>>PROCITAJ OVAJ TEKST PA CE TI BITI SVE JASNO http://blog.b92.net/node/2401
    Last edited by JUSTICE; 10-11-06 at 09:56.

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 16:55
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 12:20
  3. USLOVLJENA NEZAVISNOST!
    By seerotheenya! in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 24-02-05, 13:26
  4. Ustavna Povelja
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 26-12-04, 03:24
  5. 14 mart 2002 dan rodjenja Srbogore
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-04, 19:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •