Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 83

Thread: Lane nashe :)

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Lane nashe :)

    Shta mislite kakve su nam sanse na Eurosongu?Moderatori namjerno nisam na muziku postavio, mislim da je ok da ovaj topic bude ovde
    Ja iskreno mislim da Zeza ima vrhunsku stvar a onaj kaval je*e keve

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvi cus

    Iako je plagijat, imamo dobre sanse!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes da bih volio da dogodine bude u Srbiju Eurosong ali ne navijam za onoga magarca i razloga sto se onako obuko i promovise ''nash'' etno :? Zato ''Lane nashe'' nije i lane moje :wink:

    GO MACEDONIA :!:
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Da je pjesma trajala josh koji sekund duzhe, ja mislim da bi binu morali dezinfekovat od dotichnog...Ako nijesam mislila da ce isprskat sve okolo, ne pomakla se... Kako se bio uprpa (da ne rechem usra, da mi ne zamjeri ova elita)
    A tek ona momchina Deen-a.. A shto je ono ljudi moji.. Taman pomislim mushko je , on me demantuje i ostavi bez teksta...Ako vishe znam ko je i shto je, jadi me znali...
    Toshe bljutav kao i uvijek..Mikulic bi trebao na jedno usavrhsavanje engleskog, pjesma je odlichna da se zahrche uz nju...
    Jedine svijetle tachke su bili Ukrainci, svaka im chast...Grci, tu i tamo.. Albanka me iznenadila.. Ochekivala sam ...smijeshnije i nakaradnije , iskrena da budem...
    Da se razumijemo, kakvih je bilo, nash mali je zvuchao prilichno dobro... nije ni chudo shto se odrzhavalo polufinale... 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da, i Estonci su bili dobri (slicni su mi nesto Ukraini), sa onim likom sto sakama i glavom lupa po bubnjevima su me odusevili :!: Zao mi je sto ne prodjose, bili 11. - za malo.. Mada ona melodija mi je strasno poznata.. jos jedan plagijat?
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nasa pjesma ne da nije plagijat, nego je bolja od originala, tako da nam se smijesi slatka sudbina...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni se svideo Tose dobra mu je pesmica
    a i svidja mi se grcka samo sto je pevac peskir zesci
    "Proslost je grozan,mutan bezdan,sto u taj sumrak ode ,ne postoji vise i nije nikad ni postojalo"

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li uslo lane nase u polufinale?

    Ima li dje na net da se gleda evrovizija, kod mene je nema ovamo
    LiFe iS a BiTcH, dEaL wItH iT oR DIE!

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JESTE ,KAD SAM JA GLEDALA TV PRE SAT IMAO JE ZELJKO JOKSIMOVIC NAJVISE GLASOVA I PRVI JE BIO NA LISTI KOJI SU USLI U POLUFINALE
    "Proslost je grozan,mutan bezdan,sto u taj sumrak ode ,ne postoji vise i nije nikad ni postojalo"

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zemlja mojih SNOVA
    Posts
    351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit
    E da, i Estonci su bili dobri (slicni su mi nesto Ukraini), sa onim likom sto sakama i glavom lupa po bubnjevima su me odusevili :!: Zao mi je sto ne prodjose, bili 11. - za malo.. Mada ona melodija mi je strasno poznata.. jos jedan plagijat?
    i meni je isto melodija poznata na mrtvo,a sto se tice Ukrainaca nisu losi ali mi nesto ne stima :shock: imaju neke nenormalne prelaze ne znam nesto mi nije u redu s onom muzikom...

    Dobar mi je i onaj tandem sa Malte--otpjevano vrhunski :wink: -oni su jedni od mojih favorita
    A Grci e ne ide mi nekako engleski jezik uz onu muziku ...mozda da su ref otpjevali na eng a ostalo na grckom islo bi mi prije...ali sve u svemu nisu losi
    A din a qq :burp: a sto je ono majko sveta... ROZIKAVO PESKIRCE :burp:
    A ZECA nas..drzim mu palceve znam da ce dobro proci

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit
    Jes da bih volio da dogodine bude u Srbiju Eurosong ali ne navijam za onoga magarca i razloga sto se onako obuko i promovise ''nash'' etno :? Zato ''Lane nashe'' nije i lane moje :wink:

    GO MACEDONIA :!:
    Ono sto je na njemu je srednjovjekovna srpska nosnja... samo mu jos fali fes(takodje dio te srednjovjekovne srpske nosnje) ali mislim da bi malo glupo izgledao u njemu... ne znam zasto su svi ukapirali da je ono kao turska nosnja i sl. ali, to su uglavnom ljudi koji misle da je sajkaca originalna srpska kapa i imaju jos neke slicne tripove u vezi sa nasom narodnom nosnjom...ipak istorija je malo drugacija... mozda je trebao sa sajkacom da se pojavi :P

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zheljko Joksimovich je kralj :!:
    Io ci credo!

    Welcome



  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije Zeljko dobio najvise glasova. Jeste usao sa ovima top10 zemlje sto su prosli dalje ali nisu dali rezultat ko je od njih dobio najvise no su samo vukli "random" i rekli ko je isao dalje.

    A ona Leontina sto se kezila po green-roomu... hehe

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemam pojma... bas sam gledao preko volje tu pjesmu evrovizije, uopste se nisam lozio na patriotizam, ali moram priznat da mi nije bilo svejedno kada je lik kojeg inace ne podnosim, izasao i predstavljao nasu zemlju... pogotovo poslije onakvog aplauza na kraju...
    a batalite vise tu pricu o plagijatu, da je plagijat, valjda bi ga suspendovali i ne bi se takmicio... i ova *****cina (e ovakve stvarno treba tuci, majke mi) je imala neke elemente od Abbe, koga li, u pjesmi, neki stupidni disco, nesto... bljak...

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Moji utisci su ah dobar dan!S obzirom da sam gledao JUVE:LAZIO(napokon neki trofej da i mi uzmemo),saltovalo se i na RTCG1.
    Ovako,sto se tice izvodjaca sa prostora ex Yu,mislim da je sve bilo ok.Ali moram i njih malo prokomentarisati:
    1.Macedonia-Tose-sjekac mnogih zenskih vena sinoc je izasao kao onaj lik iz Gospodara prstenova,samo mu je bijela brada hvalila,ali pjesma dobra.
    2.BiH-Deen-bogami ja ne znam sto ono bi,ka kakvo sumanuto pile,onakva momcina jado moj,uh ljubi ga majka.Sto je KRKNA rekla "a kuku toj sto legne kraj njega" a ja dodah "ili tome".
    3.Slovenia-?-A eto zamalo pa da bude nesto...Sto bi sa njima zbilja?
    4.Croatia-?- Eto izaslo se sa maturske veceri pa eto da se nesto i odpjeva,ali dobra pjesma.
    5.SCG-ZELJKO NAZIONALE-Ljudi juce smo svi zaboravili na glad,stradanja,patnju,nemastinu,politicke podjele,juce smo svi bili ZELJKO!Sjajno!Eto malo ga je i trema drmala u jednom momentu,ali sasvim zasluzeno pobjeda i odlazak u finale...Onaj izlazak na kraju je bio fenomenalan!Ka nekad Slobo M. na kongres SPS. Mislim da ima sanse da bude medju 3 prve!!!
    Ostali?
    Grci onako,mada ce onaj Ricky Martinu ljeb uzet brzo...
    Ona iz ex SSSR sto je cijela grupa bila obucena u nekakve medjede su bili ok,samo imati imidz neke Xene ratnice...
    Sto znam? :?:
    Uglavnom bitno je da je muzika pobjedila!!!


    A sto se tice plagijata,to je sad glupa prica.A ako je nesto i uzeto nema veze.Pa i sam Zjoximovic je svojevremeno pobjedio na nekom Sveslavenskom bazaru i tantarama sa pjesmom "Jos ne svice rujna zora" pa niko ne progovori.I neka je jedini on pjesmu na maternjem odpjevao
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    [quote="rain_wind_storm"] [color=red]Moji utisci su ah dobar dan!S obzirom da sam gledao JUVE:LAZIO(napokon neki trofej da i mi uzmemo),saltovalo se i na RTCG1.
    Ovako,sto se tice izvodjaca sa prostora ex Yu,mislim da je sve bilo ok.Ali moram i njih malo prokomentarisati:
    3.Slovenia-?-A eto zamalo pa da bude nesto...Sto bi sa njima zbilja?
    bitno je da su se oni uzeli, pa ce za drugo lako 8)
    4.Croatia-?- Eto izaslo se sa maturske veceri pa eto da se nesto i odpjeva, ali dobra pjesma.
    a chega dobra, uh.. ugazicu te 8).. Ahahahahahaha, najbolje je bilo, pjeva Hrvat svcoju pjesmu, djelje on, ne patishe..Moja majka gleda, zablenula u onaj televizor, sve se neshto naprezhe, mrshti..Kad je dotichni zavrhsio pjesmu, majka veli mrtva 'ladna ' Ja ovoga nishta ne razumjeh' ahahahaahahahahahahahaha qq...A on pjeva na engleskom u sve 16...
    5.SCG-ZELJKO NAZIONALE-Ljudi juce smo svi zaboravili na glad,stradanja,patnju,nemastinu,politicke podjele,juce smo svi bili ZELJKO!Sjajno!Eto malo ga je i trema drmala u jednom momentu,ali sasvim zasluzeno pobjeda i odlazak u finale...Onaj izlazak na kraju je bio fenomenalan!Ka nekad Slobo M. na kongres SPS. Mislim da ima sanse da bude medju 3 prve!!!
    kad si ti to preteka, svako ce...zabrinula sam se bila, pravo da ti rechem 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit
    Jes da bih volio da dogodine bude u Srbiju Eurosong ali ne navijam za onoga magarca i razloga sto se onako obuko i promovise ''nash'' etno :? Zato ''Lane nashe'' nije i lane moje :wink:

    GO MACEDONIA :!:
    Ono sto je na njemu je srednjovjekovna srpska nosnja... samo mu jos fali fes(takodje dio te srednjovjekovne srpske nosnje) ali mislim da bi malo glupo izgledao u njemu... ne znam zasto su svi ukapirali da je ono kao turska nosnja i sl. ali, to su uglavnom ljudi koji misle da je sajkaca originalna srpska kapa i imaju jos neke slicne tripove u vezi sa nasom narodnom nosnjom...ipak istorija je malo drugacija... mozda je trebao sa sajkacom da se pojavi :P
    Bice da me nijesi razumio.. Ono jes srpska nosnja i sve je to OK, ali on tamo predstavlja Srbiju i Crnu Goru.
    P.S. nijesam imao namjeru da sad unosim politiku odje, pa nemojte to tako shvatit :wink:
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Neka mu je prosto pa nek ne predstavlja Crnu Goru, dako nekako preteknemo

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa prestavlja nas u crnoj gori ( vecinu,da kazem )


    Inace pjesma je stvarno vrhunski odradjena a da je plagijat - nije jer ni jednu ali ni jednu istu notu nema sa pjesmom sa kojom se poredi.Uzet je ritam,i pocetni taktovi i to je sve.A kada bi se to smatralo plagijatom onda bi svaka druga pjesma bila plagijat.nego nije ni bitno,nadam se u finalu velikom uspjehu koji bi mnogo znacio za narod i ugled ove jadne zajednice u svijetu..
    deena bih na lomachu stavio kako je gadan a u pm..
    tose - ok

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bilo je 30 djaka...15 djewojcica...14 djecaka i Deen...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    pa prestavlja nas u crnoj gori ( vecinu,da kazem )


    Inace pjesma je stvarno vrhunski odradjena a da je plagijat - nije jer ni jednu ali ni jednu istu notu nema sa pjesmom sa kojom se poredi.Uzet je ritam,i pocetni taktovi i to je sve.A kada bi se to smatralo plagijatom onda bi svaka druga pjesma bila plagijat.nego nije ni bitno,nadam se u finalu velikom uspjehu koji bi mnogo znacio za narod i ugled ove jadne zajednice u svijetu..
    deena bih na lomachu stavio kako je gadan a u pm..
    tose - ok
    Ti ono ides u gimnaziju? Kako si ti polozio prijemni sa racunicom da je 30% vecina.. Nije mi nikako jasno!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pretposavaljam da bar pola od ljudi koji su se izjasnili kao crnogorci smatraju da lane moje predstavlja i njih. nije to tema...

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Quote Originally Posted by Lennox
    pa prestavlja nas u crnoj gori ( vecinu,da kazem )


    Inace pjesma je stvarno vrhunski odradjena a da je plagijat - nije jer ni jednu ali ni jednu istu notu nema sa pjesmom sa kojom se poredi.Uzet je ritam,i pocetni taktovi i to je sve.A kada bi se to smatralo plagijatom onda bi svaka druga pjesma bila plagijat.nego nije ni bitno,nadam se u finalu velikom uspjehu koji bi mnogo znacio za narod i ugled ove jadne zajednice u svijetu..
    deena bih na lomachu stavio kako je gadan a u pm..
    tose - ok
    Ti ono ides u gimnaziju? Kako si ti polozio prijemni sa racunicom da je 30% vecina.. Nije mi nikako jasno!
    62% prica srpski, on peva na srpskom sto znaci opet vecina... a nemojte majku mu oko gluposti sad da se prepirete... sta je trebo!?Do pola crnogorsku a od pola srpsku narodnu nosnju?Ajde ne budalite... e sta vam Milo Djuka napravi...qq...

  24. #24
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedno od prva tri mjesta 8)
    Sto je s onim deanom jel normalan on? :shock:

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    estonija, grchka i, naravno, miiiiii :wink:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •