Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 180

Thread: Volio bih da u H.Novom ima...

  1. #51
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool


    ne treba nam nishta wishe....samo neko ko ce da preduzme da se makar neshto od toga rijeshi.....
    swi mi znamo da prichamo i blebecemo po forumima....ali shta imamo od toga.....?!?!?!i ko smo u stwari mi da neshto preduzimamo....swakom neshto smeta...trte wrte...muka mi je od toga....samo pricha,pricha i nishta drugo....
    a wi odje ka da poziwate na ustanak....:"Ubijmo one krawe iz poshte,nacerajmo narod da izlazi zimi" i slichno......

  2. #52
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kada su neki likovi pokusali nesto da ucine za nas grad niko im nije izasao u susret,pa cak ni oni koji su bili najglasniji za promene.

  3. #53
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba nam aerodrom, i to neki na evropskom nivou, pa da mozemo da odemo odavde sto brze.

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    imaš aerodrom u Tivtu i Podgorici

  5. #55
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Treba nam aerodrom, i to neki na evropskom nivou, pa da mozemo da odemo odavde sto brze.
    Citaj pazljivo.

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Sred pušaka bajoneta
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post

    ne treba nam nishta wishe....samo neko ko ce da preduzme da se makar neshto od toga rijeshi.....
    swi mi znamo da prichamo i blebecemo po forumima....ali shta imamo od toga.....?!?!?!i ko smo u stwari mi da neshto preduzimamo....swakom neshto smeta...trte wrte...muka mi je od toga....samo pricha,pricha i nishta drugo....
    a wi odje ka da poziwate na ustanak....:"Ubijmo one krawe iz poshte,nacerajmo narod da izlazi zimi" i slichno......
    Cao Moff...............
    Tempus Fugit

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    šta ti to treba a da nema na aerodromu u Tivtu ili Podgorici?(čisto me zanima,možda ne vidim nešto što bih trebao da vidim)

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    šta ti to treba a da nema na aerodromu u Tivtu ili Podgorici?(čisto me zanima,možda ne vidim nešto što bih trebao da vidim)
    Recimo, kad sjedneš u nepušački dio kavane na aerodromu, da možeš da vidiš teta konobaricu kroz dim od cigara. Pa recimo oces da sjednes u holu i da listas kad koji let stize ili ide, a ne mozes da slusas jer neko nije dobro podesio pojacalo pa kad se teta oglasi sa najavom - kao da cujem glas iz bureta, a ono ne mores sjest no na pult kod salteruse. Pa recimo kad pozivaju na ukrcavanje na izlaz taj i taj da to stvarno bude ukrcavanje a ne prelazak u drugu cekaonicu dje ce opet svako ko ima pljugu pripalit, a niko nece otvorit prozor jer ga nema di otvoriti... i tako redom. Nego, nisi isao recimo na frankfurt ili minhen, ili sarl de gol ? E to su samo pokretne trake....
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ok.priznajem ako je tako.Treba nam normalan aerodrom.

  10. #60
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default s riječi na dijela.

    puno priče a niko ništa da preduzme.
    ja imam neko zemljište na rose i nemam namjeru da ga prodajem rusima i albancima a već neko duže vrijeme mjerkam šta da se uradi s tom parcelom (ne ću precizirati ali mogu reći da je u pitanju poveća površina) i evo da li ste mi genijalnu ideju . mislim da novome definitivno treba aerodrom ali ne onakav retardiran kao onaj u tivtu već moderan aerodrom koji bi konkurisao tivackom i podgoričkom upravo niskim cijenama koje nude low cost kompanije. ako ima još zainteresiranih da se organizujemo oko ovoga treba će mi pomoć definitivno jer velik je to poso aerodrom. kad može tivat da ima kad može dubrovnik zašto i novi ne bi imao aerodrom do kog bi se dolazilo posebnim trajektom a usluga vrhunska profesionalna a povrh svega jeftina!

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    treba na shetalishte vratit shine, pa opet hn da bude zadnja stanica dje ce izlazit ludaci i pjandure!
    \\
    OFL•GIC

  12. #62
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prva Bokeška View Post
    puno priče a niko ništa da preduzme.
    ja imam neko zemljište na rose i nemam namjeru da ga prodajem rusima i albancima a već neko duže vrijeme mjerkam šta da se uradi s tom parcelom (ne ću precizirati ali mogu reći da je u pitanju poveća površina) i evo da li ste mi genijalnu ideju . mislim da novome definitivno treba aerodrom ali ne onakav retardiran kao onaj u tivtu već moderan aerodrom koji bi konkurisao tivackom i podgoričkom upravo niskim cijenama koje nude low cost kompanije. ako ima još zainteresiranih da se organizujemo oko ovoga treba će mi pomoć definitivno jer velik je to poso aerodrom. kad može tivat da ima kad može dubrovnik zašto i novi ne bi imao aerodrom do kog bi se dolazilo posebnim trajektom a usluga vrhunska profesionalna a povrh svega jeftina!
    Kakva bi ti pomoc trebala, ako pricas o finansijama, hmm...

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    171
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da jedan aerodrom ne bi bio dovoljan. Pored toga na Lusticu, morao bi jedan u Sutorinsko polje. Dva bi nam bila po mjeri.

  14. #64
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Kakva bi ti pomoc trebala, ako pricas o finansijama, hmm...
    pozdrav jonhny i hvala sto pokazujes interesovanje za ovaj projekat. negovorim o finansijskoj podrsci vec vise o logickoj pravnoj i td. kao prvo aerodrom je valjda potrebno registrirati kao firmu ili parvno lice to neznam pa bi bilo super kad bi neko ko je upucen mogao nesto vise o tome da prodiskutuje na forumu. takodje interesuju me cijene gradjevinskih usluga i ostalo za aerodrom je potrebna infrastruktura i to. sto se finansija tice nema problema kao sto rekoh zemljiste je moje a dio sredstava mozemo da isfinansiramo ja i moj kum dok ostatak kod banke zna se kako ide to vec.
    i unaprijed hvala svakom konstruktivnom prijedlogu ostalima..

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novljani su kukali za 4 dana entrance-a da im je bilo glasno... samo im josh treba aerodrom izgradit...
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ^ WORD

    unbelievable mislim da sam pravilno napisao

  17. #67
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba mnogo toga..., a moze se malo..., skoro nimalo...

  18. #68
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    cuba
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...treba uvest nekoliko iljada ljudi...da zimi setaju po pustim ulicama...da ovaj grad ne lici na El tahin...ma treba masu toga...
    Dolje lanci i okovi ne vezu se sokolovi!!!!

  19. #69
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaL[1338] View Post
    Novljani su kukali za 4 dana entrance-a da im je bilo glasno... samo im josh treba aerodrom izgradit...
    pozdrav, HaL[1338]. ako nemas neki konstruktivni prijedloga neznam zasto podkopavas nas koji zelimo da ucinimo nesto za svoj grad i doprinesemo boljitku cjelovitog novljanskog drustva. nazalost takvi kao ti je izgleda vecina zato nam gradu i ide tako lose.

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Prva Bokeška,idi nekom logikom.
    Ako su četiri dana u godini smetala građanima Hercegnovske opštine,kako će biti ako se napravi aerodrom i svaki dan bude tutnjilo?

  21. #71
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    Prva Bokeška,idi nekom logikom.
    Ako su četiri dana u godini smetala građanima Hercegnovske opštine,kako će biti ako se napravi aerodrom i svaki dan bude tutnjilo?
    pozdrav Koma[MFHN]. avioni nadlijeću hercegnovi i ovako i onako zbog aerodroma u tivtu i nije mi poznato da se neko buni. mislim da je ne ukusno porediti aerodrom sa smotrom narkomanske muzike i fala bogu da su je preselili u budvu. od aerodroma bi cijeli grad imao koristi i nevjerujem da bi se neko bunio kao zbog entrance-a gdje su koristi imali samo prodavci droge i uži krug ljudi bliski organizatorima.

  22. #72
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a dje mislite da smjestite aerodrom?

  23. #73
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    I'm Here, I'm There, I'm Everywhere!
    Posts
    117
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u novi bi ja volio da ima karacha i savina i josh par naselja... (:

    ma nishta se ne moze napravit u novi, zato shto je to shupalj grad kojim upravlja gomila idiota... i pokushavali smo malo da ozivimo grad sa nekim inovacijama preko one nevladine organizacije GIEC. ali nishta se od toga nije odradilo, zbog ljudi koji su lijeni... i koji su besposlichari i nemaju zivot nego po cijeli dan gledaju kako ce da se "urade".... zbog toga nismo nishta uspijeli... ja bi volio da u novi ima malo vishe normalnih ljudi! to bi ja volio sve ostalo je nebitno.... kad ljudi budu normalni(a ima ih vrlo malo(mislim na mlade ljude)) sve ce se poboljshat... pa ja upravo iz tog razloga ne zivim u hn...
    ma pecki mi je da stavljam bilo kakav sajnatur...

  24. #74
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To Scythe, reci im. A u persun.

  25. #75
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Scythe View Post
    u novi bi ja volio da ima karacha i savina i josh par naselja... (:

    ma nishta se ne moze napravit u novi, zato shto je to shupalj grad kojim upravlja gomila idiota... i pokushavali smo malo da ozivimo grad sa nekim inovacijama preko one nevladine organizacije GIEC. ali nishta se od toga nije odradilo, zbog ljudi koji su lijeni... i koji su besposlichari i nemaju zivot nego po cijeli dan gledaju kako ce da se "urade".... zbog toga nismo nishta uspijeli... ja bi volio da u novi ima malo vishe normalnih ljudi! to bi ja volio sve ostalo je nebitno.... kad ljudi budu normalni(a ima ih vrlo malo(mislim na mlade ljude)) sve ce se poboljshat... pa ja upravo iz tog razloga ne zivim u hn...
    pozdrav Scythe. ja eto vidis zbog takvi koji samo kritikuju a nista nece da preduzmu nego idu linijom manjeg odpora i napustaju grad on propada. neka vam je samo bog upomoc kakvi ste pi.

Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jeste li gledali film Zeta Confidentional?
    By Hombre in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1193
    Last Post: 25-07-07, 13:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •