Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 61

Thread: Tuce i nasilje na CG ulicama...

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Vi kada je ovo od juce ovo traje vec 16 godina.....
    Vazda su se po CG mlatili ka bravi. No su nam 1990te sad izgovor. Tucnjave su dio naseg folklora. Tokom 1980tih sam svakodnevno slusala priche o tucnjavama. Jos se $ecam kako su oko mene lecele flashe i stolice u jednom kaficu u H. Novom. A nemas dje utec'. A H. Novi jos vazio za mirno mjesto.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post
    Vazda su se po CG mlatili ka bravi. No su nam 1990te sad izgovor. Tucnjave su dio naseg folklora. Tokom 1980tih sam svakodnevno slusala priche o tucnjavama. Jos se $ecam kako su oko mene lecele flashe i stolice u jednom kaficu u H. Novom. A nemas dje utec'. A H. Novi jos vazio za mirno mjesto.
    I to ti je tacno sjecam se cemovske poljane i 50 sokolova sa lancima i motka kako se do koljena potukose..... Al niko ne poginu. A sad ginu svako malo. Ubice su se okotile i dusmani a narod ih hvali i vozdize. To je proklestvo nepravde.

    Ovo samo ide sve gore i gore.

    Ima jedna mudra: ko se maca lati od maca ce i da pogine... tu je vjera i strpljenje svetih.

  3. #28
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ste se bash latili 'sjecanja' onda da vam ne mijenjam koncept...Sjecam se i ja nekih pricha koje su kruzile kao savjeti medju starijima... "nikad se ne potuci zbog zenske, jer ce se zavrsiti krvlju ili smrcu nekog od momaka'. Bilo je i rasprava o tome da li je to 'mushki', dzentlmenski itd... i argumenati su bili tipa 'da nije privukla paznju pogledom, ovim onim, niko je ne bi vrijedjao'..ne radi se tu o strahu ili dokazivanju snage, nego sto kako je uvijek bivalo, uvijek neka u biti kukavica mucki napravi teshko nedjelo. Neko je znao chak i na pitanje 'sta onda da se uradi?' da dobije odgovor 'pa, umjesto da se tuchesh sa njima, ti njoj udari shamar sto je izazvala prostakluke na njen racun i bice sve ok, njoj od shamara nista, a time ce nechiji zivoti biti spasheni'. No, izgleda da vise tih 'razgovora' i savjeta nema u opticaju, pa se deshava to sto se deshava, budalasto gubljenje zivota za ko zna sta, zbog malo sujete i mnogo gluposti.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    I to ti je tacno sjecam se cemovske poljane i 50 sokolova sa lancima i motka kako se do koljena potukose..... Al niko ne poginu. A sad ginu svako malo. Ubice su se okotile i dusmani a narod ih hvali i vozdize. To je proklestvo nepravde.

    Ovo samo ide sve gore i gore.

    Ima jedna mudra: ko se maca lati od maca ce i da pogine... tu je vjera i strpljenje svetih.
    Ja vjerujem da se i danas u H. Novom, poslije svega sto smo prezivjeli od 1990 do danas, prepricava masovna tucha kod hotela "Plaza". Mislim da ih je isto bilo 50. Ako ne i vishe. Sa lancima i chudima.

    Ginulo se sigurno i ranije, no za pola slucajeva nijesmo chuli. Izvor informacija nam su nam bili prvi program RTVCG i "Pobjeda". A vidji danas...

    Naravno, taman posla da nalazim opravdanje za ovo danasnje divljastvo. Kratak fitilj je u genima crnogorskim (mi se jadan nervozni rodimo) i sve sto se izdogadjalo u posljednjih 20tak godina, samo je pogorsalo situaciju.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tuce su vazda kod nas bile neki dio "viteske zabave" i moralo se naci svoje mjesto na ulici u dvoristu... ali iz toga brzo izrastalo. Ovo sad prerasta u neki bolesni standard i ako se izadje u kafanu dje se niko ne potuce to je izlazak bez uzbudljivosti.

  6. #31
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hari, jeste, jer je bilo 'vitezova', pa se znalo dokle se ide, na slabijeg se nije ishlo jer bi taj 'jachi' bio isponizavan od svih. Tad su kao i sada kukavice iz straha ubijali bolje od sebe, isfrustrirani da bi se dokazali sebi, jer drugima ni prije ni posle toga nisu mogli da dokazu nesto sem obichni nesojluk. Da li se sada takvi slave? To ne znam, ali nesto se sigurno izmijenilo u tim nepisanim kodeksima chim je toliko ubistava u pitanju.

  7. #32
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    EU
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post
    Ja vjerujem da se i danas u H. Novom, poslije svega sto smo prezivjeli od 1990 do danas, prepricava masovna tucha kod hotela "Plaza". Mislim da ih je isto bilo 50. Ako ne i vishe. Sa lancima i chudima.
    to e to. nema vise da se jedan na jedan junacki dofate nego odma obje strane zovu svoju drustvo da dodju sa motkama i lopatama,
    mislim da kod nas nema vaspitnih mjera jer i u evropsku uniju bi se komlatili kao ludi da ih nije strah posledica i poduzeg zatvora...:evil:
    Rijeka će naših vala,
    Uskacući u dva mora,
    Glas nositi okeanu,
    Da je vjecna Crna Gora

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ja sam rodjen u getu i u tom getu 90 je postojalo pravilo: Ispostuj Momka sa djevojkom. Nema casti u tome. Ovo danas nije geto vec nekotrolisana bijes i covjekomrstvo.

    Kazem ti znam sve sto se desavalo od 80 pa do 90 i nije bilo ni nalik ono me sto se desilo od 90 pa na ovamo.

    Tad su postojali kodeksi casti a danas nema nista. Rat i iskrivljenost druistva su doprinijeli da ljudima srca se ohlade i da budu krvnici.

    Kazem vam da kad bi se uradili psiholoski i socijalni profili ovih slucajeva lako bi se doslo do podataka koji bi pomogli da se preventivno djeluje. Ali to izgleda nije prioritet. Necu sad spekulisati zasto.

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Patriota View Post
    to e to. nema vise da se jedan na jedan junacki dofate nego odma obje strane zovu svoju drustvo da dodju sa motkama i lopatama,
    mislim da kod nas nema vaspitnih mjera jer i u evropsku uniju bi se komlatili kao ludi da ih nije strah posledica i poduzeg zatvora...:evil:
    ma kakva zatvor ne boje se ni toga... drustvo je to koje ima uticaj.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    921
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam je li ko gledao onaj film Majkla Mura "Bowling for Columbine"? Posvećen je masakru koji su srednjoj školi napravila dvojica učenika pošto su kupila automatsko oružje dva bloka niz ulicu. Negdje tokom filma iznio je podatak da se u Kanadi, zemlji sa 25 000 000 stanovnika godišnje desi u prosjeku 29 ubistava. Nisam siguran u ovu procjenu ali čini mi se da smo mi u CG ovu cifru premašili od Nove naovamo.
    Zašto se ovo dešava i zašto su ubistva toliko česta u CG?
    Prvi razlog koji mi pada na pamet je ogroman broj ljudi nezadovoljnih svojim životom, koji godinama nezadovoljstvo i bijes akumuliraju u sebi. Kanada je, po životnom standardu, zemlja broj 2 na svijetu, odmah iza Norveške. Ne znam koliko se ubistava desi godišnje u Norveškoj, ali imam neki osjećaj da je manje nego u CG. Na Beverli Hilsu kriminala gotovo da nema (osim pucanja po nosu na posh žurkama), dok u veći dio siromašnog LA policija ne smije da zađe. Mi smo osiromašili, a istovremeno prezreli sva pravila koja su se vjekovima poštovala. (navede ih neko gore - "ne na slabijeg od sebe, kako te stid nije" - ovo odavno nigdje nijesam čuo) Hoće li se stopa kriminala smanjiti ako se životni standard poboljša? Ja mnim da hoće, bez greške. To je izgleda pravilo koje svugdje važi. Naravno, uvijek će se rađati psihopate i ljudi bez savjesti, ali neće svaka dva dana neko ginuti zbog svađe.
    S druge strane, treba uzeti u obzir, na Balkanu se život nikada previše nije cijenio. Pokupili smo to od Turaka i dan danas se takav odnos prema (tuđem) životu očuvao. Koliko ljudi ubiju nekog zbog uvrede, obraza, zbog šamara, prijave se (pošteno!), odsluže kaznu i ne sretnu se ni sa kakvom društvenom osudom. Čak su i ponosni na sebe, a ljudi ih poštuju. Većina vas će složiti sa ocjenom da je mnogo veća ljiga onaj koji je nešto ukrao od onoga ko je ubio zbog obraza. Samo su se ljudi malo pogubili i zbunili, pa često oni koji obraza nemaju ga se sjete u zlo doba. Mi smo nacija kojoj treba hljeba i psihijatara. Preturili smo mnogo toga preko glave, i dobri smo kakvi smo mogli postati, ali opasno nam je potrebno redigovanje svih vrijednosti. Moraćemo da mijenjamo pogled i na život i na posao i na porodicu i na druge ljude. Ovako se više ne može ako mislimo (a mislimo, bar većina nas) da se snađemo u ovom vrlom novom svijetu.

  11. #36
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kad nam NOVINARI AFIRMISHU,
    ARKANE, GAZDE JEZDE, DAFINE PIZDE i JOCE AMSTERDAME,
    shto treba da ochekujemo,
    od navijacha, koji vape za NOZOM,
    na ZICOM ZAVEZANOG CHOVJEKA u SREBERNICI.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze bit da su ljudi prije bili snazniji, cvrsci i izdrzljiviji pa nisu umirali od batina ko danas..bice da je tu problem...momci se danas mnogo lickaju, sminkaju, parfemisu i frajerisu pa su fizicki slabi i jadni te se iskekece od dvije preko nosa

  13. #38
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    where amazing happens
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Evo sad citam vijesti i ne mogu da vjerujem da je jos jedan mladic u tuci izgubio zivot.

    Sto je razlog sto nasem narodu tako malo treba da planu i da tako malo cijene svoj i tudji zivot? Kako se tome moze stati na kraj?
    Nastavimo li ovako za nekoliko godina nas nece biti jer cemo se poubijati izmedju sebe!

    Raspustenost? Besposlenost? Nema adekvatnih kazni?

    to su neki klinci sa konika koji se drogiraju tj navikli da robijaju ... nista strasno nijesu oni krivi koliko oni sto dopustaju da se desavaju ovakve stvari ..

  14. #39
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da nema novinara nebi se znalo šta se dešava u Crnoj Gori sve bi se zataškalo i ovako nakon tri dana država sve to zataška sa nekom novom aferom.

  15. #40
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mihael View Post
    moze bit da su ljudi prije bili snazniji, cvrsci i izdrzljiviji pa nisu umirali od batina ko danas..bice da je tu problem...momci se danas mnogo lickaju, sminkaju, parfemisu i frajerisu pa su fizicki slabi i jadni te se iskekece od dvije preko nosa
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Mora da si iz Niksica, mihael?

    Pare su problem... Da coek ne mora da glavobolja oko pukog prezivljavanja, nacionalnost bi postao kucni hobi, a ne profesija, kao sto je sada...

  16. #41
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa pare naravno a da bi imao novac treba ti posao.
    Jeste li čitali u današnje Vijesti koliko ima nezaposlenih sa Fakultetskim diplomama i Magistara pa normalno je da ti momci i djevojke da popizde i da su nerevozni a koliko ih još ima sa srednjom školpm ...

  17. #42
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa pare naravno a da bi imao novac treba ti posao.
    Jeste li čitali u današnje Vijesti koliko ima nezaposlenih sa Fakultetskim diplomama i Magistara pa normalno je da ti momci i djevojke da popizde i da su nerevozni a koliko ih još ima sa srednjom školpm
    zrtvovane generacije nazalost kao i sve od pocetka devedesetih,

  18. #43
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CodeName_22 View Post
    to su neki klinci sa konika koji se drogiraju tj navikli da robijaju ... nista strasno nijesu oni krivi koliko oni sto dopustaju da se desavaju ovakve stvari ..

    Au... Ti bi komotno mogao da radis za kakve dnevne novine... Pa, da pises kolumnu!
    Vidis, igrom slucaja, doznao sam o kakvim je momcima rijec... Uglavnom, oni eto, iako ti kazes da jesu, nijesu 'navikli' da robijaju... Zamisli! Uz to, bas ne bih rekao da su ONI bili drogirani te veceri, niti da su prvi bili inicijatori incidenta... Shvatas?! No, ti si zreo za urednika crne hronike 'Vijesti', tamo je ionako sve neprovjereno...
    O cemu se radi... Obje ekipe su bile u izuzetno alkoholisanom stanju (a nadjite drugi razlog zbog kojeg bi izlazili u nekakvu krcmu na rubu grada)... Kako sam na prvoj strani naglasio - jedna ekipa je trazila pjevacicu za svoj sto, druga se pobunila, napala ih flasama, a onda im ovi odgovorili, i neki nijesu imali dovoljno razuma i ubili su covjeka... Opet ponavljam, to je zalosno, a uz to, pravo je cudo kako vise ljudi nije stradalo...

    A sto se tice covjeka koji je izrekao ovakvu bljuvotinu (gore citiranu), njemu moze sluziti na cast to sto je izrekao... Jednostavno, obje ekipe bile su uzasne, pijane itd. i doslo je do toga... To je uzasno... Ali, pravimo li se mi ovdje Englezima?! Pa, ljudi, zivite li vi u Podgorici (ovaj odozgo ocito ne zivi)?!! Pa, ne gledamo li svake subote tucu nekakvih momaka sa sela (iz kakvog ocito dolazi i gore citirani) na sred Hercegovacke, kandzijanje po kaficima usred grada itd...?! E, pa, vidite, ima tu jedna stvar koju vi, ocito, ne zelite da vidite... Pa, ti mladi 'plemeniti' ljudi sa periferije, koji se biju u sred centra, zeljni su krvi i samodokazivanja, taman onoliko koliko su bile i one dvije ekipe u 'Karadzica krcmi'... E, u 'KK' jedan obracun okoncan je tragicno, ali, ko vama moze garantovati da se naredni obracun u Hercegovackoj, kada kakvi bijesni Tuzani napadnu Donjogoricane stolicama iz 'Leonea', nece zavrsiti slicnim epilogom... A to policija ne moze kontrolisati... Za to su, jednostavno, krivi roditelji i primitivno okruzenje, koje ih je vaspitalo da budu takvi kakvi jesu! U Belfastu su to radili mnogo 'otmenije'...

    A sto se tice lika koji govori kako su Srbi iz CG satjerani da izlaze po Karadzicevskim lokalima po Cemovskom polju... Pa, ti si lud covjece - ako ti u ovom incidentu vidis politicku pozadinu, kukala nam majka sa tobom i takvima kao sto si ti (i jos nam kazi da si zaokruzio onu zubatu praznoglavu konjinu Mandica na izborima, i tvoj intelektualni sklop bice savrseno zaokruzen - prekrizenom nulom)... Vozi...


    Cheers!

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    haha Slozio bi se sa tobom da ovo sto se desava uopste nema politicku pozadinu(jer kako onda objasniti tuce izmedju samih Crnogoraca i samih Srba?) vec na to utice sistem vrijednosti koji nam je nametnut ili smo ga sami sebi nametnuli. U nekoj svadji, da jedan momak proba da se izvini drugom odmah bi bio 'piccka i pizda' dok bi ovaj drugi bio faca, kralj i mudonja. Za mene takvi tipovi nisu face, kraljevi ni mudonje vec Bezmozgovici koji nemaju osnovnog vaspitanja.
    Vaspitanje i opsta kultura je tu kljuc svega. Uticu na to i nemastina i geni ali glavni problem je ovo sto sam prvo naveo.

    Moguca rjesenja. Hmm, prvo bi bilo da sami sebi priznamo da imamo problem a onda da mu se posveti posebna paznja na nivou drzave. Redovne dobro uradjene reklame koje ce tuce predstaviti u losem smislu kao i opis sto ceka vinovnike nakon toga... Opsta edukacija roditelja kao i OGROMNE, zatvorske i novcane, kazne za roditelje kojima dijete do 18 godine pocini bilo sto sto je protivzakonito...Rigoroznije i neselektvino sprovodjenje zakona i po potrebi povecavanje kazni...U srednjim skolama puno rigoroznije kazne i izbacanje iz skole zbog ozbiljnijih djela... Osnovnim skolama bi se narocito trebala posvetiti paznja. Za svaki ozbiljniji ispad roditelji bi morali da plate novcanu kaznu pa da vidis kako bi vaspitavali dijete kad bi bili udarani po dzepu. Takodje ucitelji i nastavnici moraju imati neki vid kazne zbog kojeg ce mali tucarosi osjecati stid pred ostalim ucenicima...
    Last edited by shrek; 01-11-06 at 02:57.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  20. #45
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vazda je bilo bezposlen mozak djavolja rabota

    kad bi danasnja omladina imala cime uposlit sive celije ne bi imala vremena mislit na politiku, nasilje...ne bi imali kad gledat po 5-6 sati televiziju..ne bi za idole uzimala mafijase i divila se budalama koje nazivaju ''zestoki momci''..cak sto vise ne bi sebi idole ni stvarala..

    mali sam bio kad je Slavko javno zborio da crnogorci moralno propadaju i da je to najveci problem te da ce biti bruke zbog toga..u cg niko nikoga vise ne sljivi ni 3%

    no, dok smo cekali drzavu niko to nije ni primjecivao..sada kada imamo drzavu i stavili tacku na decenijsko medijsko bombardovanje, pocelo je da isplivljava gomila problema koje prije nismo primjecivali.

    drzavu smo dobili i sada treba da pokazemo zasluzujemo li je, ili smo samo jedna skupina divljaka


    sto se tice velikog broja nezaposlenih fakultetskih obrazovanih ljudi..mislim da cg ima previse fakutetlija..a tu je problem u skolstvu..prije samo 10-15 godina na fakultet su uglavnom isli uglavnom samo gimnazijalci i to oni dobri..danas na fakultet otic je isto ko da u srednju upisujes..omladina bjezi od rabote te barem jos 4-5 godina da zivi na grbacu roditelja upise fakultet..a kada te jade sklepeta vrati se doma i kuka..

    sve u svemu, cg narod ili nacija kako god ocete, je vrlo nedisciplinovana i sa vrlo niskim moralom.. a ko je kriv za to..svi pomalo medju koje ne treba nikako zaboravit roditelje..jer ako jedno dijete od 10godina moze reci covijeku od 50 ''mrs *****cino stara'' i da od oca ne dobije po nosu vec osmijeh..sto ocekivati od njega kada bude imao 20g?

  21. #46
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Piroman pali Mojkovac !!!

    Danas je u Vijestima izašao tekst "Piromane koji ti je vrag" u Mojkovcu svakog vikenda gore zgrade i podrumi piroman je glavna tema u tom gradu ali dali je to stvarno piroman ili osvetnik jer gradonačelniku "Brku" stiglo je pismo "Spalićemo cijeli Mojkovac". Sad je tema šta je to piromana iritiralo dali ga je gradonačelnik prevario kao što narod govori obećao je svim glasačima posao kao što kaže jedna mojkovčanka u tekstu ako su tom građaninu igru napravili sigurno je taj piroman rekao i njima napraviću je ja i vama ?! Dali je iritiralo piromana bogaćenje preko noći predsjednika DPS Raja Jovanovića koji je kupio dva naj novija automobila ispod čekića Pežo 206 i Reno Megan i kojem je takođe zgrada gorela ?! Ili je Piroman stvarno bolesnik koji voli da pali ?!
    Mislim da se u pismu krije čovjek koji nije piroman već osvetnik kao neka organizacija. Grad je pod velikom prismotrom velikog broja policajaca u toku noći kao da je ratno stanje a Gradonačelnika čuvaju i telohranitelji i Policija nevjerovatno da se tako nešto dešava u jednom malom gradu kao da se gradonačelnik u nečemu prepoznao pa zbog njega grad ispašta.
    Last edited by Captain Jack Sparrow; 01-11-06 at 12:52.

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Captain Jack Sparrow View Post
    Mislim da se u pismu krije čovjek koji nije piroman već osvetnik kao neka organizacija.
    Dje si tacno ti bio zadnjeg petka vece?!

    Za mene je taj lik praznoglavac, jer iako je kivan na nekog izabrao je pogresne metode borbe protiv tih osoba.
    Zamisli kad bi svi uzeli da palimo i zarimo ako nam nesto nije po volji?!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  23. #48
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao sto rekoste vzda je tuca bilo, a sad su tu jos besposlenost, nerad, laka dostupnost oruzja, i svakakvi mutni poslovi tako da kad se sve to zbrcka, eto ogormnog drustvenog problema
    Kako Vaša bolest ?

  24. #49
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Podgoricke ulice odavno nisu vise bezbjedne... Ne mozes se ni potuc vise s coekom, jer ne znas oce li ti darovat metak ili zvat 16 drugova da te posteno umlate

    Treba po Pogorici organizovat Fight Club-ove da se momci prazne
    I am the one who locks.

  25. #50
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    He ta za fight club ti nije losha, ali shto se bezbjednosti tiche imam osjecaj ka da si tu glupost napisa chisto da bi se slozzhio s ovima shto su prije tebe postovali...

    Ne osjecash se bezbjednim u PG? Lazhesh... Osjecam se bezbjednim i u Rim,a ne u PG...

    Chush Podgoricke ulice odavno nisu vise bezbjedne...

    Kad je to tebi neko ugrozio bezbjednost ili nekom koga ti znash pa tako neshto da prichash?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pochetak radova na nashim jadnim ulicama!!!
    By Sailoreagle in forum Centralni
    Replies: 9
    Last Post: 26-06-05, 23:16
  2. nova astra na ulicama Pg
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 28-07-04, 00:23
  3. Na ulicama nije tijesno
    By Brzi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 29
    Last Post: 24-05-04, 20:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •