Results 1 to 8 of 8

Thread: Jesenja/Zimska prinova

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Jesenja/Zimska prinova

    Juce sam prvi put nosila rukavice i nazalost moram prihvatiti da vise nema nista od lepih, toplih i suncanih dana. (Imamo 4 stepena i kisa pada, a gde ja zivim u p.m.... :???: ) Kako cujem, jos je vruce u CG ali nema veze; ovo neka bude nego zagrejavanje

    Dakle, sta ste novo od garderobe kupile za ovu novu sezonu? Jakne, kapice, salovi, rukavice, cizmice, deblje pantalone i dzemperi?
    Koje trendove pratite i kako cete se oblaciti? Sta vam se najvise svidja sa trenutnom jesenjom modom, a sta nikad ne bi obukle? Imate li od prosle godine sto niste iznosile pa ove godine samo nameravate dopuniti ormare sa nekim kljucnim detaljima? Ili mozda kupujete sve iznova? I gde kupujete? Napisite malo interesantnih predloga sta ima kupiti i gde u tom gradu gde zivite!

    Have fun

  2. #2
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shiney View Post
    (Imamo 4 stepena i kisa pada, a gde ja zivim u p.m.... :???: )
    Kod mene je snijeg! Tjeshi se!
    Never Complain, Never Explain

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Evo ja cu danas prvi put ove zime da stavim moje omiljene crne kozhne rukavice. Shto se njih tiche, nosim iskljuchivo kozhne i imam te crne, crvene i maslinasto zelene.
    Shalovi su mi takodje must have! Od kashmira...
    Zbog kaputica kojih imam 4 obozhavam zimu. Mada sam tu kolekciju ove godine dopunila jednom bijelo-sivom bundom do koljena...
    Dzemperchice uglavnom volim one klasichne na raskopchavanje, od fine mekane vune, mmmmmm.. dok me od onih baba-neizmjerno-ti-hvala kap ubija.
    Uske tamne farmerke, elegantne pantalonice i koshulje su nezaobilazne...
    Kad je obuca u pitanju, imam par chizmica i salonki koje su mi za zimu i neke casual patike koje idu uz sve...
    I naravno velike kozhne tashne!

    Trendove ne pratim niti se ugledam na nekoga, imam neki svoj stil koji se otprilike mozhe definisati kao "klasichan i jednostavan"... Najbitnije mi je da sam obuchena kvalitetno (ne mislim na brendove vec na kvalitet garderobe) i da mi je u tome udobno.



    Mademoiselle.

  4. #4
    renaissance Guest

    Default

    Bas mi je zao sto je nekima snijeg napadao ... ja sam se juce kupala u Budvi

    Elem , ljeto mi jos nije proslo...barem ne jos koji dan tako da i dalje nosim ponesto od ljetnje garderobe

    Sto se tice jesenjih/zimskih 'prinova' ... ima ih Volim da kreiram svoju odjecu.Nazalost , jos uvijek nisam bas sasvim dobro naucila da sijem ... za sada me spasava moja vec dugogodisnja snajderka koja mi sasije stvar bas onakvu kakvu sam je zamislila. E sad...opremila sam se dobrim strukiranim kariranim mantilom/kaputom, sa pojasom oko struka... bijelim mantilom , takodje sa pojasom oko struka (sve siveno) , zatim par jednobojnih suknjica veselih boja da malo uvesele jesenje dane , mala crna haljina (bas uska ) od satena , za specijalne prilike , i jos par sitnica , sivenih , naravno

    Rukavice , kozne , su mi najmiliji detalj koji sam kupila za ovu jesen ...tu je i par torbi ... uglavnom malo vecih , da moze sve da mi stane

    Salove imam u skoro svim bojama ... skupljala sam vec nekoliko godina, tako da imam pravu malu kolekciju ...
    Sto se cizama tice... jos uvijek nisam obavila prinovu za ovu sezonu ...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Definitivno sam odluchila da vishe nishta ne kupujem.. Ta opsesija kako nemam nishta da obuchem a kako bash to neshto moram imati u ormaru,me dugo drzi,pa bi valjalo prestati s tim.

    Dopadaju mi se chizmice zaobljenog vrha sa punom,drvenem,visokom potpeticom.. Dopada mi se i shto ih ima u svim bojama i bash u razlichitim varijantama.

    Kaubojke su mi mrske toliko da bih radije bosa ishla..Chak su mi mrznije i od onih shpicastih odvratnih chizama.Obe vrste su moj ormar zaobishle u shiroookom luku.

    Ovi kaputici do koljena sa pojasom su mi jako,jako slatki + neka slatka kapica/kachket.Bombon.

    I poslednja kupovina ove jeseni,kozna,kratka jakna sa ruskom kragnom.. Iako je toliko hladno da cu je sve mi se chini tek na proljece nositi,suvishe je veliko iskushenje. I nishta vishe,definitivno.
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se popodne 1 bundi, i cizmama, al jos ne znam ima li velicine za mene... Mislila sam i 1 tamne farmerke sto se suzavaju pud dolje... Eo vidjet cemo ocu li uzet sto...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  7. #7
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    217
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    ... Mislila sam i 1 tamne farmerke sto se suzavaju pud dolje...
    Ako imas u blizini Zaru, obavezno podji tamo za takve farmerke. Nice fit, i nisu preskupe.
    buy it!!!

  8. #8
    ciara Guest

    Default

    Meni bas prija ovo zahladjenje sad, i pad temperature. Dosadile su mi krpice i ostalo Sto se tice garderobe, prvo i najvaznije je da mi je udobno i da mi lijepo stoji. Uglavnom preferiram neku casual varijantu, sto dublje cizme, farmerke,neku toplu kratku jaknicu sa ogromnom kapuljacom kao eskim, ili suprotno neki kaputic do ispod koljena, shal, cizmice i naravno torba, koju najcesce uskladjujem sa obucom. Isto tako planiram da kupim kaputic sa ogromnim dugmadima, kao sto su modeli MaxMara. Ali najvaznije je topli dzemper, shal, kapa i rukavice i nema zime

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •