Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 171

Thread: Incest?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Incest?

    objasnjenje rijeci:
    sexualni odnos imedju bliskih clanova familije.


    obicno je taboo ili je zaboravljen i potisnut u pojedinim kulurama. neke kulture striktno zabranjuju neka dozvoljavaju i brakove npr ne bi neki evropci narodi bili tako nafracni da se nijesu izmedju sebe(to se cesto cuje) takodje kod nas gledaju ono ne daj boze da su istog prezimena i do 10koljena..
    cini mi se da od 4tog je brak dozvoljen ali sve1.

    isto tako incest moze biti i "kriminalna" djelatnost ako se desi onako nasilno neprirodno otac cerka brat sestra i sl...

    dakle ono kod nas ga ima? il nema?
    misljenje o brakovima rodjaka(bliskih daljih)?
    i sl...
    dakle incest?!?

    bolest? iskrivljenost? potreba? privlacnost?....
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  2. #2
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sexualni poremecaj iliti bolest.
    Never Complain, Never Explain

  3. #3
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolest i to najgora moguca, izopacenost ljudskog uma i devijacija svih mogucih principa ljudskog ponasanja,....ne znam samo kako si mogla i pomisliti da ima bilo kakve veze sa PRIvlacnoscu. Pih gadi mi se na samu pomisao!
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Bolest i to najgora moguca, izopacenost ljudskog uma i devijacija svih mogucih principa ljudskog ponasanja,....ne znam samo kako si mogla i pomisliti da ima bilo kakve veze sa PRIvlacnoscu. Pih gadi mi se na samu pomisao!
    prvo to nije pomisao to je dokazano
    pa i kroz istoriju brakovi medju bracama i sestrama od striceva i sl su poznata stvar ... cak neki u to uplicu i foru da uvijek trazis tipa koji lici na tvog tatu i sl gluposti ili nesvjesno izabiras nekog ko ima veze sa tvojim najblizim kao pojmom ...sta ti ja znam svega...

    isto tako postoji slucaj u jednoj od nasih obliznjih drzava da pri rodjenju blizanaca (musko i zensko) su jedno u onim mutnim vremenima (baba cini mi se) dala na usvajanje jos dobila pare za to a roditelji su bili obavijesteni ca je jedno od njih umrlo da bi se posle 20 god otkrilo da je ipak sin ziv i kad su ga nasli i upoznali svatili su da je to ustvari decko od njihove cereke
    a?
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  5. #5
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    pa i kroz istoriju brakovi medju bracama i sestrama od striceva i sl su poznata stvar ...
    I blizhi bogomi, da bi bogatstvo ostalo u kuci. To je u Engleskoj bila vrlo chesta pojava, u plemickim porodicama.
    Never Complain, Never Explain

  6. #6
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    prvo to nije pomisao to je dokazano
    pa i kroz istoriju brakovi medju bracama i sestrama od striceva i sl su poznata stvar ... cak neki u to uplicu i foru da uvijek trazis tipa koji lici na tvog tatu i sl gluposti ili nesvjesno izabiras nekog ko ima veze sa tvojim najblizim kao pojmom ...sta ti ja znam svega...

    isto tako postoji slucaj u jednoj od nasih obliznjih drzava da pri rodjenju blizanaca (musko i zensko) su jedno u onim mutnim vremenima (baba cini mi se) dala na usvajanje jos dobila pare za to a roditelji su bili obavijesteni ca je jedno od njih umrlo da bi se posle 20 god otkrilo da je ipak sin ziv i kad su ga nasli i upoznali svatili su da je to ustvari decko od njihove cereke
    a?
    Pazi ne zanima mene jeli to dokazano ili ne i zabolje me za to. Ne treba meni neki seksolog, psihijatar, ovaj ili onaj da mi kaze, dokaze, da je to normalno ili nenormalno...uobicajeno ili neuobicajeno ponasanje kroz istoriju ili sad. Imam svoj stav o tome da je to bolestina najgora moguca....i kazem gadi mi se sve to!!
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "tata sta je to incest-dodji da ti pokazem" hahahahaha

    dok razmisljam o ovoj temi,zeludac mi se prevrce, znam slucajeva i slucajeva... ima toga kod nas!

    Znam momka,koji je klepio sestru od tetke, opravdanje njegovo glasi "qrva ta,svi su je jebali,e i ja cu!",pih sve u svemu ona je "kriva" piH!
    I lost my watch….now I’m lost in time

  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    Znam momka,koji je klepio sestru od tetke, opravdanje njegovo glasi "qrva ta,svi su je jebali,e i ja cu!",pih sve u svemu ona je "kriva" piH!
    Ada vala i ona, kako je mogla sa bratom!?:roll: Pih...:mad:
    Never Complain, Never Explain

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Ada vala i ona, kako je mogla sa bratom!?:roll: Pih...:mad:
    Nije je ni pitao...... Dva samara i cuti!!!!Pih
    I lost my watch….now I’m lost in time

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    I blizhi bogomi, da bi bogatstvo ostalo u kuci. To je u Engleskoj bila vrlo chesta pojava, u plemickim porodicama.
    upravo to para vrti sve okrece i familiju

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Pazi ne zanima mene jeli to dokazano ili ne i zabolje me za to. Ne treba meni neki seksolog, psihijatar, ovaj ili onaj da mi kaze, dokaze, da je to normalno ili nenormalno...uobicajeno ili neuobicajeno ponasanje kroz istoriju ili sad. Imam svoj stav o tome da je to bolestina najgora moguca....i kazem gadi mi se sve to!!
    jeste gadi se i meni ali to je problem i to je dokazan problem nije sad to kao teorija ali necemo valjda zatvarat oci prema onome sto nas okruzuje i sto se realno desava
    gadno je kako nije gadno ali je tako

    Quote Originally Posted by amok View Post
    velika ljubav,izmedju brata i sestra u papskoj cuvenoj porodici Bordzija,kakva ljubav....imalo je toga vazda!
    evo amok mi je sestra al sve1 bi je rado posedovala
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Najjaca izjava jednoga lika iz beograda sto je jeba majku "Bolje da je ja ***** no drugi!" :hardrock:

    Sto se mene licno tice, neka malo dalja jebozovna sestra od strica/ujaka/tetke bi vazda mogla proc...sto veli jedan drugi "Nije mi je Gara rodila"
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,241
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    "tata sta je to incest-dodji da ti pokazem" hahahahaha

    dok razmisljam o ovoj temi,zeludac mi se prevrce, znam slucajeva i slucajeva... ima toga kod nas!

    Znam momka,koji je klepio sestru od tetke, opravdanje njegovo glasi "qrva ta,svi su je jebali,e i ja cu!",pih sve u svemu ona je "kriva" piH!
    Ceka da mu nije bila sestra od tetke to bi bilo u redu?!
    She is only here to annoy herself!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ceka da mu nije bila sestra od tetke to bi bilo u redu?!
    Niko nije rekao da bi bilo u redu. Samo se taj primjer ovdje dobro uklopio, jer se radi o SESTRI. A svakako je uzhasno, pa da je najgora na svijet - nije u redu.
    Never Complain, Never Explain

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    velika ljubav,izmedju brata i sestra u papskoj cuvenoj porodici Bordzija,kakva ljubav....imalo je toga vazda!
    I lost my watch….now I’m lost in time

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da necemo zatvarati oci i cutati ali npr tog brata koji je spavao sa svojom sestrom, i pritom o tome prica kao o necemu sasvim normalnom, bih direkt poslala u zatvor bez sudjenja kod onih najgorih zatvorenika da mu oni presude i da mu i to malo bude za gadost koju je napravio....Poremecenih ljudi ima i uvijek ce ih biti.....na nashu veliku zalost
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Naravno da necemo zatvarati oci i cutati ali npr tog brata koji je spavao sa svojom sestrom, i pritom o tome prica kao o necemu sasvim normalnom, bih direkt poslala u zatvor bez sudjenja kod onih najgorih zatvorenika da mu oni presude i da mu i to malo bude za gadost koju je napravio....Poremecenih ljudi ima i uvijek ce ih biti.....na nashu veliku zalost
    a sta cemo sa ovim primjerom koji sam navela da su posle 20 i kusur godina saznali da sin nije umro pri rodjenju i kad su ga nasli svatili da je upravo on momak njihove cereke..
    eto i to je incest koji se tesko moze sprijeciti i u rijetkim slucajevima saznati
    al ajd zamisli ti to
    i kad su saznali sta posle...

    ili ima masu slusajeve vanbracnih kcerki na koje se tatice loze a da i ne znaju da im je cerka..
    tu je vise problem onoga ostane zena trudna i odluci da ne kaze pravom ocu za to..
    hm?
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  17. #17
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    a sta cemo sa ovim primjerom koji sam navela da su posle 20 i kusur godina saznali da sin nije umro pri rodjenju i kad su ga nasli svatili da je upravo on momak njihove cereke..
    eto i to je incest koji se tesko moze sprijeciti i u rijetkim slucajevima saznati
    al ajd zamisli ti to
    i kad su saznali sta posle...

    ili ima masu slusajeve vanbracnih kcerki na koje se tatice loze a da i ne znaju da im je cerka..
    tu je vise problem onoga ostane zena trudna i odluci da ne kaze pravom ocu za to..
    hm?
    Pa vidis te tatice koje se loze na svoje cerkice, pa i ako ne znaju da su im cerkice su poremeceni kad mogu da se loze na djevojcice koje godinama realno mogu biti njihove cerke...pa nek razmisle malo dje ga sve tiskaju i guraju... Poremecaj zar ne, i to ne samo nashe zemlje vec globalni....Ima ih bice ih i dalje....
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Pa vidis te tatice koje se loze na svoje cerkice, pa i ako ne znaju da su im cerkice su poremeceni kad mogu da se loze na djevojcice koje godinama realno mogu biti njihove cerke...pa nek razmisle malo dje ga sve tiskaju i guraju... Poremecaj zar ne, i to ne samo nashe zemlje vec globalni....Ima ih bice ih i dalje....
    jeste to jeste poremecaj al nekim cerkama kao i taticama nije nego je super ono stariji muskarac mladja zena (san) al u tome je fora sto ti i ne pomisljaju da im moze biti cerka a kamo li da im je stvarno cerka ...
    osjecaja nema razuma i def bolest
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  19. #19
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Pa vidis te tatice koje se loze na svoje cerkice, pa i ako ne znaju da su im cerkice su poremeceni kad mogu da se loze na djevojcice koje godinama realno mogu biti njihove cerke...pa nek razmisle malo dje ga sve tiskaju i guraju... Poremecaj zar ne, i to ne samo nashe zemlje vec globalni....Ima ih bice ih i dalje....


    Quote Originally Posted by Stetni
    Sto se mene licno tice, neka malo dalja jebozovna sestra od strica/ujaka/tetke bi vazda mogla proc...sto veli jedan drugi "Nije mi je Gara rodila" :grin:
    Brat ga sestri najljepshe smjesti! :devil:
    Never Complain, Never Explain

  20. #20
    Predator2 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Pa vidis te tatice koje se loze na svoje cerkice, pa i ako ne znaju da su im cerkice su poremeceni kad mogu da se loze na djevojcice koje godinama realno mogu biti njihove cerke...pa nek razmisle malo dje ga sve tiskaju i guraju... Poremecaj zar ne, i to ne samo nashe zemlje vec globalni....Ima ih bice ih i dalje....
    Nema tog muskarca koji ne voli vidjeti dobru mladu zensku, neki od njih se pomire da nemogu imati tako nesto dok drugi ne odustaju. Ima mladih djevojaka koje bas zele da budu sa dosta starijim muskarcima. To sto neki muvaju zenske sto im mogu biti cerke po godinam je sa mene normalna pojava ali u nasoj sredini jos ne prihvacena a praktikuje se. Znate kako se kaze Zabranjeno voce
    Pa da vas pitam oceteli uzeti svjeze, socno, ukusno voce ili malo ostajalo normalno voce.
    Tako je i sa djevojkama. toliko o ovome.

    Sto se tice incesta vec dosta toga je receno, mogo bi dodati da se sa incestom uglavnom pocinje u pubertetu, brat-sestra, otac-kcer gdje otac vidi da mu se kcer fizicki razvila i tu se javlja sex-privlacnost i samim time moze doci do sexa isto tako i sa majka-sin. Vec kasnije mogucnosti su manje jer vec tada svako ide svojim putem. koliko god incest bio bolesan i odvratan ti je pitanje vaspitanja, ako je neko vaspitan ili naucen da je incest ok on ce ga praktikovat i podrzavati. Covjek je takav da se nikad ne zadrzava u granicama normale nego uvjek ide u ........ znate i sami

    Incest, animal, zlatni tus, SM itd - nema granica

    incest forum evo pogledajte kako se oni medjusobno podrzavaju, nazalost morate se registrovat da bi sto vidjeli pa ako vas interesuje pogledajte

  21. #21
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Beograd bre
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Predator2 View Post
    Nema tog muskarca koji ne voli vidjeti dobru mladu zensku, neki od njih se pomire da nemogu imati tako nesto dok drugi ne odustaju. Ima mladih djevojaka koje bas zele da budu sa dosta starijim muskarcima. To sto neki muvaju zenske sto im mogu biti cerke po godinam je sa mene normalna pojava ali u nasoj sredini jos ne prihvacena a praktikuje se. Znate kako se kaze Zabranjeno voce
    Pa da vas pitam oceteli uzeti svjeze, socno, ukusno voce ili malo ostajalo normalno voce.
    Tako je i sa djevojkama. toliko o ovome.
    slazem se..slazem se..dokle god nisu u srodstvu mogu da razumem.Ako jedan otac posmatra cerku kao nekog sa kim bi voleo da ima seks..treba da se zabrine..Jednostavno..dobro je rekao Hari Krisna"postoji ta kocnica u glavi svih, koji nemaju problem sa glavom"..to je to.Kocnica,zdrav razum,koji te nece naterati ni da posmislis na takvu ljigu..
    little bit of chocolate can always make you happy

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj pliz,malo se folirajte da ste normalni:lolblue::lolblue:
    I lost my watch….now I’m lost in time

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    aj pliz,malo se folirajte da ste normalni:lolblue::lolblue:
    btw srce kako ti je onaj brat od tetke
    eheheheheh
    heheheh

    danas je privilegija biti glup i lud
    ponosim se tim svojim crtama
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    btw srce kako ti je onaj brat od tetke
    eheheheheh
    heheheh

    danas je privilegija biti glup i lud
    ponosim se tim svojim crtama

    "branili mi da ga vidjam,branili mi redom svi,branili mi al' uzalud MI SMO POBEDILI,i posle svega ja volim njeeeega"

    uh brate moj napaceni i nikada shvaceni
    I lost my watch….now I’m lost in time

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    "branili mi da ga vidjam,branili mi redom svi,branili mi al' uzalud MI SMO POBEDILI,i posle svega ja volim njeeeega"

    uh brate moj napaceni i nikada shvaceni
    sestro slatka ja cu te utjesiti njeznim vrelim poljupcima punim razumijevanja ljubai i tako one thing leads to another...
    mmmm
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 76
    Last Post: 12-01-06, 00:39
  2. INCEST!
    By Shelly in forum Sve i svašta
    Replies: 34
    Last Post: 13-09-04, 13:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •