Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 184

Thread: O Podgorici, ljudima i drugim bakracima...

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Talking

    Bolje neka stavi odje jer ovo je mnogo jako:

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    Ja isto mislim da bi najbolje da se ujak Vlado posra dedu na
    ficu i da ga je ded ubio sjekirom,ka što je htio babu jedan put,a da se
    roda ne miješa.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  2. #27
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad pominjete "grafite" i podgoricke doajene, valjaju se pomenut i velikani koji, nazalost, vise nijesu sa nama - Saša Raonić i Rasko Abdomerović.

    "Prica od mene i od Dančuu" - rules

  3. #28
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice View Post
    slusaj ovo GAGA, objasni ti meni sto su ti bezvrijedne stvari? jeli to kich koji gledamo na TV, slusamo na vecinu radio stanica, chitamo u SVET i ostale usrane novine, ili je bezvrijedno po tebi ovo sto si pomenula gore tipa Bozovicka i Marovic koji rade posao koji rade, i kako ga rade?
    Mislim da bi pametnije bilo da si navela neke druge ljude za primjer jer mi se ne cini da njih 2 zasluzuju etiketu ... aj da ne lupam no ti prepustam da cujem kakvu bi im ti okacila.
    poenta ove moje diskusije s tobom je sledeca: ne cini mi se da su mladi CG muzicari danasnjice krivi sto ih je kich progutao nego sam narod koji ih je zarad PINKA i Granda totalno odjebao.
    ne znam sto je poenta tvoje price zaista posto si malo kontradiktoran. nije ih narod odjebao no naprotiv jadan... da cujes samo kako su ludi za onom Stefanom sto je pjevao zuzuzuji, ili sa ser-gejom sto pjeva samo tuzne pjesme, ili za bozovickom sto pjeva da ce od sad biti zena, a do maloprije nije bila, ili za bubuljicivim no name-om (mada su mi oni sto ne pjevaju slatki) ili za onim faddyjem sa psiho facom...

    ja sam samo htjela da kazem da su mi zanimljiviji bili muzicari tipa Glembajevi, the litle Radoica i neke ekipe koje su postojale prije 7-8 godina. Ovi danas su mi prazni.

    Bozovicka i Marovic mi generalno nisu interesantni, ni chitava ta ekipa. Ipak su oni pjevachi, voditelji, glumci, svashtare za shiroke narodne mase...
    Last edited by GAGA; 26-10-06 at 22:30.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  4. #29
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Kad pominjete "grafite" i podgoricke doajene, valjaju se pomenut i velikani koji, nazalost, vise nijesu sa nama - Saša Raonić i Rasko Abdomerović.

    "Prica od mene i od Dančuu" - rules
    veliki Rasko bogomi :!: slusala sam mnogo o njemu
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  5. #30
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    Gaga rado bi ti objasnila sto sam napisala i ko je izgubio ideale nego nece upalit al nema problema jako volim da crtam dragim ljudima
    tak da...
    pa ne znam ko je izgubio ideale... ne svatam. Ovi koje ja pobrojah sigurno nisu. Jedino sto im se smucilo ka svima nama...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    pa ne znam ko je izgubio ideale... ne svatam. Ovi koje ja pobrojah sigurno nisu. Jedino sto im se smucilo ka svima nama...
    nisu heheh sad bi ti nesh proturila al bi zasle u debelu raspravu i diskusiju koja bi se vodila uzalud jer bi dosao dragi nas administrator i napravio veliko ciscenje;p

    smucilo se vecini, umorili smo se i sve mi se cini uspavali
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    hehe Blastere druuuuze, vazda li me iz srca nasmijes sjecam se da sam ovaj sastav citao jos u 2-gi ili 3ci srednje i smija` sam se i tada istim merakom ka i sad a davaj toga jos ako nadjes dje ..
    Didi, eo vidjecemo duva li i dalje
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    ne znam sto je poenta tvoje price zaista posto si malo kontradiktoran. nije ih narod odjebao no naprotiv jadan... da cujes samo kako su ludi za onom Stefanom sto je pjevao zuzuzuji, ili sa ser-gejom sto pjeva samo tuzne pjesme, ili za bozovickom sto pjeva da ce od sad biti zena, a do maloprije nije bila, ili za bubuljicivim no name-om (mada su mi oni sto ne pjevaju slatki) ili za onim faddyjem sa psiho facom...

    ja sam samo htjela da kazem da su mi zanimljiviji bili muzicari tipa Glembajevi, the litle Radoica i neke ekipe koje su postojale prije 7-8 godina. Ovi danas su mi prazni.

    Bozovicka i Marovic mi generalno nisu interesantni, ni chitava ta ekipa. Ipak su oni pjevachi, voditelji, glumci, svashtare za shiroke narodne mase...
    da mi je vidjet tebe i ljude poput tebe da su jednom zadovoljni necim. ne valja ti "Ser-gej"(opet se sprdas sa cojekom, ni kriv ni duzan) koji je najnormalniji od svih njih koje je slava udarila... osta` je isti ka sto je bio ka momcic, Faddy koji je takav kakav je al ima glas i ima potencijala.... mozemo nabrajat kolko oces, al ti imas zacrtano da danas nista ne valja i to je tacka. eto te ka otac moj za Titovo doba...
    ne valja GAGA previse crnjet svoje... ne valja ni uzdizat, al ga makar cijeni ako je iole normalno...
    slusam prije par dana radio Cool i ne mogu da vjerujem kakvog lika su pustili u etar... lik koji se glupira, neki imbecil, al nije zanimljiv sto je najgore.... e sad, ako je to po tebi super onda definitivno znam da odavde treba bjezat sto prije e nam je strasno svijetla buducnost
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  9. #34
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne, ja ti samo kazem da od njih nemam sto cut. boli me briga kakvi su kao ljudi...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #35
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ljudi, zar treba da se zadovoljimo time sto imamo par "pop" izvodjaca na cijeloj muzickoj sceni??? A dje su nam reperi, rokeri, "elektronicari", alternativci? No treba da cutimo i razmisljamo: "Neka jadan, dobro je i to da imamo..." Treba otvoreno rec: to sto ti ljudi rade je smijesno u odnosu na "trend"; mozda jes simpaticno u Crnu Goru, ali ti ljudi nemaju sto da rade vani. Ako se oni zadovojlavaju time da budu vece ribice u malceno jezero, ne morate i vi! Zato i slusate svi (pod "svi" ipak mislim ovi malo napredniji) stranu muziku: i rep, i rock, i elektroniku i sve ostalo. I onda doc i pricat kako su oni dobri... jesu, zato sto nemaju konkurenciju, zato sto se nema sto drugo slusat. Ka komunisti u svoje pero. Ma idi molim te...
    I am the one who locks.

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Ljudi, zar treba da se zadovoljimo time sto imamo par "pop" izvodjaca na cijeloj muzickoj sceni??? A dje su nam reperi, rokeri, "elektronicari", alternativci? No treba da cutimo i razmisljamo: "Neka jadan, dobro je i to da imamo..." Treba otvoreno rec: to sto ti ljudi rade je smijesno u odnosu na "trend"; mozda jes simpaticno u Crnu Goru, ali ti ljudi nemaju sto da rade vani. Ako se oni zadovojlavaju time da budu vece ribice u malceno jezero, ne morate i vi! Zato i slusate svi (pod "svi" ipak mislim ovi malo napredniji) stranu muziku: i rep, i rock, i elektroniku i sve ostalo. I onda doc i pricat kako su oni dobri... jesu, zato sto nemaju konkurenciju, zato sto se nema sto drugo slusat. Ka komunisti u svoje pero. Ma idi molim te...

    sto ako je slusam taj pop? sto ako meni odgovara da cujem pjesmu od sergeja ili bilo kog drugog? ljudi rade to sto vole i sigurno imaju svoju publiku! imas ti ljude koji rade (chitaj: pustaju) elektronsku muziku ovdje a i po inostranstvu pa se desi da na njihove nastupe u sred Podgorice dodje 10-tak ljudi!? Zasto? Zato sto Gaga ode u Riter i nama ovdje prica neku pricu... Nista licno, odem i ja u Riter ali makar ne pricam kako se nista ne deshava i kako tonemo bla bla bla bla :zzz: Podgorica se mnogo promijenila i mogu slobodno reci dosta napredovala po pitanju edukacije gradjana, mozda ne u mjeri kojoj neki od nas teze ali jeste napredovala!

    Dakle, poenta mog posta (taman je pocela da se gubi) svaka chast svakom ko radi nesto! Nije bitno je li to elektronika, pop, rock... Nije bitno je li muzika, film, predstava, tv ili radio emisija... Vazno je da se nesto deshava i da je to nesto drugacije od Grand Show-a i ostalih proPink gluposti!
    Last edited by kefalo; 27-10-06 at 10:31.

  12. #37
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,015
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Kad pominjete "grafite" i podgoricke doajene, valjaju se pomenut i velikani koji, nazalost, vise nijesu sa nama - Saša Raonić i Rasko Abdomerović.

    "Prica od mene i od Dančuu" - rules
    Ispravka: Nino Abdomerovic i Rasko Adziahmetovic

  13. #38
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kambodza View Post
    Ispravka: Nino Abdomerovic i Rasko Adziahmetovic
    Jeste li vi poznavali ove ljude?
    Vecina ljudi je zla

  14. #39
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    i ostatak ekipe su i dalje zivi i i dalje pri istim stavovima i idejama itd. Ali nema vise ko da ih slusa.
    GAGA, ne znam u kojem si gradu zivjel pocetkom 90-ih, ali njih ni tada nije slusalo vise ljudi negoli danas.

    Problem je u necem drugom...
    Vecina ljudi je zla

  15. #40
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kambodza View Post
    Ispravka: Nino Abdomerovic i Rasko Adziahmetovic
    Ne mogu da vjerujem da sam permutovao... Ne znam sto mi se desava

  16. #41
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Jeste li vi poznavali ove ljude?
    Ja jesam... Mada, skoro svako je cuo za njih iz nekih prica. Pg je tada bila ni nalik ovoj sad. Mnogo brze su vijesti isle, i brze se sve znalo i prepricavalo. Mada i danas ovoga ima. Ova 2 nijesu neki primjeri.

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Ne mogu da vjerujem da sam permutovao... Ne znam sto mi se desava
    A Drulje, ucis mnogo brate. Pusti, olabavi malo. U naviku ce ti prec jadan... :yipiiii: Necemo te moc jos malo od knjige odvojit.
    Last edited by kuglica; 27-10-06 at 12:33.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  17. #42
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    GAGA, ne znam u kojem si gradu zivjel pocetkom 90-ih, ali njih ni tada nije slusalo vise ljudi negoli danas.

    Problem je u necem drugom...
    mozda... ne znam. chini mi se da su ranije imali vishe uticaja na omladinu no danas. i Bonja, mos li malo malo manje da budes maliciozan kad mi se obracas? pomislicu da je to postao tvoj patoloski problem

    kefalo... jes ja odje prosipam neku prichu. ali ne prezirem ono sto ne razumijem. i bas bih pretenciozno zvuchala kad bih ti objasnila sad razloge moje subotnje svestranosti. moja interesovanja nemaju veze sa mojim izlaskom vikendom. eto samo ti toliko mogu i zelim rec. a ako nisi ukapirao, pricha nije o tome dje se izlazi.
    A ti velis ides u Riter ali ne prichash kako tonemo, jer po tebi odje sve cvjeta jel?
    Tvoja interesovanja za CG pop govore dovoljno o tebi. Za mene bi to bio samo i iskljucivo posao odnosno informacija

    ali kako ti reche - vazno je da se nesto desava - pa makar nam Bozo Bulatovic bio pre$ednik Skupstine Opstine.

    reklo bi se da bas i ne znas o chemu pricham ali nema veze...
    Last edited by GAGA; 27-10-06 at 12:34.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    hahaha nisi ni ti mene shvatila ali dobro neka pichi ovaj topic kako je i krenuo... u pogresnom pravcu i bez odredjene svrhe 8)

  19. #44
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada... Kad Bonja postavi temu, obichno se tako okoncha
    kefi, nesto sam na lijevu nogu danas
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  20. #45
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,015
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Talking

    Rasko je bio strah i trepet Podgorice u to vrijeme,mangup.Manjeg covjeka a veceg srca nije kazu bilo do tada.Nije uopste bio u dobrim odnosima sa policijom sto nije slucaj sa danasnjim "mangupima".Bio je veliki liberal.Drzao je kafice Bajica,sadasnja kladionica korner ili dupla sansa,ne znam i Tamatu-u koju i dan danas drzi njegov brat.Ima mnogo toga o njemu da se prica no ne mogu a i ne znam sve.Ubijen je ispred picerije Leone.

    A Nino Abdomerovic je bio prije svega hrabar i cestit momak.Necu da ulazim u to zasto je ubijen.On se vise pamti po salama koje je zbijao sa drugovima,naravno na njihov racun jer nije volio da se niko sa njim sali.Drzao je DEBELU BERTU.Brat mu je Pupo,ako se sjecate njegovih komicnih serija prije 10-ak godina na TVCG
    Ovo sam napisao za one koji nisu mozda znali ko su bili Rasko i Nino,viđeh da ste ih pomenuli pa reko valjalo bi se nesto napisat.Poz
    Last edited by kambodza; 27-10-06 at 13:06.

  21. #46
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kambodza View Post
    Tamatu-u
    Tamatou
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma sve ce biti ok sam ne sad i ne u ovom zivotu al jednom oce
    kad budemo imali stvarne skale i prava mjerila i realan pogled na svijet ljude oko nas i prije svega nas bice oke
    kad naucimo da nam je dobro u sopstvenoj kozi i da prestanemo da krivimo druge zbog toga sto se lose osjecamo onda se moze krenut u napredak u pomak kako intelektualno tako i fizicki;pppp

    slobode nam fali i trjezvjenosti zato nam se i ovakve stvari desavaju..
    znate vi da moj komsija ima veci sipak od mene zato mu ga posuh ki$elinom da strune sad ja imam najbolji u cijelom selu!
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  23. #48
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,015
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    Tamatou
    hvala gaga

  24. #49
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    nije ih narod odjebao no naprotiv jadan... da cujes samo kako su ludi za onom Stefanom sto je pjevao zuzuzuji, ili sa ser-gejom sto pjeva samo tuzne pjesme, ili za bozovickom sto pjeva da ce od sad biti zena, a do maloprije nije bila, ili za bubuljicivim no name-om (mada su mi oni sto ne pjevaju slatki) ili za onim faddyjem sa psiho facom...
    Odlichan opis scene i likova...
    muzika je kod nas patetika na kvadrat



    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Ljudi, zar treba da se zadovoljimo time sto imamo par "pop" izvodjaca na cijeloj muzickoj sceni??? A dje su nam reperi, rokeri, "elektronicari", alternativci? No treba da cutimo i razmisljamo: "Neka jadan, dobro je i to da imamo..." Treba otvoreno rec: to sto ti ljudi rade je smijesno u odnosu na "trend"; mozda jes simpaticno u Crnu Goru, ali ti ljudi nemaju sto da rade vani. Ako se oni zadovojlavaju time da budu vece ribice u malceno jezero, ne morate i vi! Zato i slusate svi (pod "svi" ipak mislim ovi malo napredniji) stranu muziku: i rep, i rock, i elektroniku i sve ostalo. I onda doc i pricat kako su oni dobri... jesu, zato sto nemaju konkurenciju, zato sto se nema sto drugo slusat. Ka komunisti u svoje pero. Ma idi molim te...
    Ovo sam upravo htio postovat manje/vi$e, kad taman vidjeh tvoj post...
    tako da mi ni$ta ne preostaje sem da te quoteujem, perfektno srocheno

    P.S. Morat ce se mijenjat trenutno stanje, a i ubijedjen sam da imamo mnogo talentovanih ljudi koji su sposobni preduzet drastichne mjere po pitanju muzike u uop$te umjetnosti u CG.
    Samo malo strpljenja treba (uz paklenu organizaciju i rad naravno), znam nije lako, ali odstranjivanje panjata zahtijeva vremena :mrgreen:

    Dokle god pojedinim ljudima Eurosong, i ostali shmnj festivali budu predstavljali centar muzichkog/umjetnichkog svijeta, nema nade niti evolucije i progresa...
    A tek da ne pominjem ove vo$tane figure od ''estradnih umEtnika''...
    Last edited by ChromeRimz; 27-10-06 at 14:05.
    Think DifferentStay Innovative

  25. #50
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    ma sve ce biti ok sam ne sad i ne u ovom zivotu al jednom oce
    kad budemo imali stvarne skale!
    mislis Sunchane skale
    :yipiiii:
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Otvara se Poljoprivredni fakultet u Podgorici
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16
    Last Post: 28-08-09, 08:57
  2. Oli Ren u Podgorici
    By Sthlm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 21-04-05, 16:09
  3. Zlo pod drugim imenom
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 5
    Last Post: 12-02-05, 01:10
  4. EXIT04 promo zurka u Podgorici
    By popokatepetl in forum Muzika
    Replies: 9
    Last Post: 26-06-04, 16:43
  5. Crna Gora se ne bori protiv trgovine ljudima - Vasington
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 17-06-04, 07:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •