Page 7 of 10 FirstFirst ... 345678910 LastLast
Results 151 to 175 of 235

Thread: Radio CT & Mala Maja Marijana Anci, Brzi i Dajana ...i naravno Dzej!

  1. #151
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by david_coverdale View Post
    Po slovu zakona: Ako shtrajk nishta ne donese, slijedi stechaj, a u tom sluchaju je osnivach duzan da isplati zarade.
    Forcaaa!!!
    Kome je sudjeno da bude *eben, gace mu same spadaju

  2. #152
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by david_coverdale View Post
    Po slovu zakona: Ako shtrajk nishta ne donese, slijedi stechaj, a u tom sluchaju je osnivach duzan da isplati zarade.
    koliko sam ja cuo to ce i da se desi, posto partija zamjera gradonacelniku, kako je vec proslo 2 godine a on /ne/moze da rijesi pitanje rct...e sad sve je to politika
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  3. #153
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    koliko sam ja cuo to ce i da se desi, posto partija zamjera gradonacelniku, kako je vec proslo 2 godine a on /ne/moze da rijesi pitanje rct...e sad sve je to politika
    A partija se do sad bas potrudila da ucini nesto po tom pitanju pa krivicu svaljuje na gradonacelnika a ovaj ce za neki dan da izjavi kako nije svemocan ... igramo se ping pong loptica i shokamo sa narodom, toooooo!
    Kome je sudjeno da bude *eben, gace mu same spadaju

  4. #154
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Angry

    Ma mene zabolje ko ce se s kim i kako obrachunavat, samo neka se plati ono shto je zaradjeno do sad pa oce li pod stechaj ili kako drugo ne zanima me. Ne moze stechaj bit gori od sadashnje situacije da je.be oca!

    Proshla je ona euforija oko onih izbora, gotovo je...zna se ko je kriv, opstina direktnog krivca nije, ne kaznila, no ni oslobodila krivice te prema tome ne znam shto se tu kutara. Dobro se zna da su budzeti lokalnih radija vezani za budzet te opshtine, to shto se kod nas ne zna ko shto chini i dje je kome glava to je druga stvar. Sve se neshto kunemo da ce bit` dobro ako se usvoji ovaj zakon, te ako se poveca ovo ,te ono, a nikudj naprijed. Ovo nije samo za radio, no uopshte. Svi se neshto prnjacamo i pozivamo na kulturnu bashtinu i istorijski znachaj Cetinja a kad treba neshto konkretno uradit'...e, to ce ti onaj, brat strine Pera Dragovoga zaovichicja ujne Tomasha. On ti je za to, nemam ti ja veze sa tim. :burp:

    :hammer:
    Last edited by david_coverdale; 04-05-07 at 20:59.

  5. #155
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eh muke, ostadosmo i bez radio stanice


  6. #156
    Join Date
    May 2004
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj tako davide sad ih nagrdi pa zar ne znas da se ulazu nadljudski napori da se zavrsi Lovcenska ulica i vidis i sam da se radi na svaki cosak u gradu, Orlov krs vas svijetli itd.itd. I samo da znas GLASACEMO DPS PA DA CEMO... MA DOK NE KREPAMO:mad:
    pun energije i volje za zivotom ali zasto... otom potom

  7. #157
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi, nema se sto kriviti niti DPS niti bilo koja druga partija! za sve je kriv narod, on bira iz godine u godinu :devil:


  8. #158
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Radnici Radio Cetinja odlučili da štrajkuju


    Cetinje, (MINA) – Zaposleni u Radio Cetinju odlučili su na današnjem zboru da stupe u štrajk, saopšteno je iz te medijske kuće.

    „U srijedu u 11 sati održaće se jednosatni štrajk upozorenja koji će se manifestovati prekidom emitovanja programa, a štrajk radnika počinje u ponedjeljak u 8 sati u prostorijama Radija“, navodi se u saopštenju.

    Zaposleni su na današnjem zboru formirali štrajkački odbor i formulisali zahtjeve.

    „Tražimo hitnu isplatu zaostalih plata i prinadležnosti, kao i da nam se omogući normalan rad i mjesečna isplata ličnih dohodaka, shodno Zakonu o radu“, stoji u saopštenju.

    Radnici traže i da organi upravljanja Radio Cetinja dostave Gradonačelniku i cetinjskoj podružnici Nezavisnog sindikata novinara finansijski izvještaj za posljednja tri mjeseca 2005. godine.

    Od Programskog savjeta traže da im do petka dostavi predlog minimuma procesa rada za vrijeme štrajka.

    „Ukoliko se u predviđenom roku ne izađe u susret našim zahtjevima, tražimo trenutne neopozive ostavke svih rukovodećih organa Radio Cetinja“, navodi se u saopšenju.

    IZVOR: AGENCIJA MINA

  9. #159
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Shtrajk pochinje 11.06. Za to vrijeme emitovace se samo jedna informativna emisija u 11;15. Ostatak porograma chinjece klasichna muzika!

    U medjuvremenu su 2 chlana UO podnijela ostavke, i uz 2 chlana koja se nikad nijesu ni pojavljivala to tijelo ostalo je samo na jednog aktivnog chlana (predstavnika radnika) koji je izabran smjenom prethodnog koji nije pokazivao interesovanje za zahtjeve radnika.

    Programski savjet RCT ne funkcionishe u punom sastavu (na sjednice se pojavljuju u tom broju da ni kvorum nemaju).

    Buduci da su se rukovodeci organi radija oglushili o zahtjeve radnika i smatra se da smo zavedeni, dalji koraci bice poznati po nedjelji kad se i zvanichno stupi u shtrajk.

  10. #160
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    valley of gods
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ugasili radio Ct?
    E propade nam grad taman da presele CT u Podgoricu pa da pocinemo
    Qatar 5, Jerez 2, Estoril 3, Shangai 1, Le mans 1 Mugello 1 Catalunya ?
    World Tour 2008 Rossi

  11. #161
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by david_coverdale View Post
    Shtrajk pochinje 11.06. Za to vrijeme emitovace se samo jedna informativna emisija u 11;15. Ostatak porograma chinjece klasichna muzika!
    @Night_Blade , shtrajk josh nije ni pocheo, nemoj slutit qmim te Bogom :blah:

    BTW, ne bih ja PG ja bih " Zaaaaa Beooograd, za Beooograd" ! Nemo'te me dirat, od 10.06. sam proserbski orjentrisan, dojadilo mi je vishe :hardrock: :yipiiii: :monkey: :lolblue:

    Quote Originally Posted by david_coverdale View Post
    ....za sve je kriv gabol, veeeerujte mi!
    Last edited by david_coverdale; 05-06-07 at 14:31.

  12. #162
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    nista sa tm se postici nece, treba svi da izadjete i da blokirate raskrsnicu, prvo ovu u grad kod vila (kao upozorenje), a onda onu za BD i PG
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  13. #163
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by david_coverdale View Post
    @Night_Blade , shtrajk josh nije ni pocheo, nemoj slutit qmim te Bogom :blah:

    BTW, ne bih ja PG ja bih " Zaaaaa Beooograd, za Beooograd" ! Nemo'te me dirat, od 10.06. sam proserbski orjentrisan, dojadilo mi je vishe :hardrock: :yipiiii: :monkey: :lolblue:
    Necete se vi zatvorit samo ce biti malo prekompozicija... A david znam ja zasto ti sad pravis nacionalni zaokret ... neka 'tico nemoj da se ofiramooooo

    Dabogda se zatvorili $utra jer koliko se meni cini, a neka me isprave oni koji tamo rade, ljepse je dzabe lezat no dzabe radit
    Kome je sudjeno da bude *eben, gace mu same spadaju

  14. #164
    Join Date
    May 2004
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odavno nije bilo ljepse slusat radio
    pun energije i volje za zivotom ali zasto... otom potom

  15. #165
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    valley of gods
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E djaola, neka nas presele pola u Bgd (ionako tamo studiram) a pola u Pg...svakome po malo.
    manastir neka ide u Bgd ionako ga je Filip preda, Tadicu!
    Qatar 5, Jerez 2, Estoril 3, Shangai 1, Le mans 1 Mugello 1 Catalunya ?
    World Tour 2008 Rossi

  16. #166
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radio Ct ima svoj imidz.Odrastavo sam uz kvalitetnu muziku koju su pustali.Tonci su ostali(ili bar dobar dio),ali zbog interesa jedne umno(da ne kazem zaostale) oboljele osobe moraju da pustaju shit muziku..Imaju jos uvijek kvalitetnih stvari,ali mislim da svakim danom gube prave slusaoce,a dobijaju sve veci broj slusalaca Radija D+(radio koji emituje samo turbo-folk)..Ako su vec htjeli da prave emisiju sa narodnom muzikom mogli su da osmisle nesto gdje ce se pustati izvorna i starogradska a muzika(Merima njegomir,Ksenija Cicvaric,...Znate vec)..I to bi bilo koliko toliko kulturnije nego Beca,Jeca,Aca,Mile,Dzile i drugi...Narodna muzika treba samo(ali samo,pored mogucih pomenutih sadrzaja,da se pusta ne neke praznike tipa Bozic,badnji dan)..Ostalo ukinuti!!!Jer mislim da niko Cetinje a ni cetinjski radio ne pamti kao gnijezdo folka(ali turbo) i mislim da se na ljetnjoj pozornici nikad nije pojavila nijedna turbo folk zvijezda...A kako smo krenuli mislim da oce..Jer je gamadi u Ct sve vise..
    Nego skrenuh sa teme..Iskreno Radio Ct sve manje slusam...Volio bih da jos uvijek postoji emisija petkom uvece koju je vodila Marina Shofranac.Bila je zanimljiva,svi smo iz generacije to slusali i javljali se da glasamo za prijedloge(koji nikako nijesu bili "Grand osvajaci").Postojale su i nagradne igre nagrade koliko se sjecam..Obrok za dvoje u Yellow moon,Cd po izboru itd...U svakom slucaju poznajem direktoricu licno i pokusacu da je zamolim ovo u vezi narodne (ne)muzike,a sto se tice plata,e o tome sa njom ne mogu...
    ..".."..

  17. #167
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by debeljak View Post
    Radio Ct ima svoj imidz.Odrastavo sam uz kvalitetnu muziku koju su pustali.Tonci su ostali(ili bar dobar dio),ali zbog interesa jedne umno(da ne kazem zaostale) oboljele osobe moraju da pustaju shit muziku..Imaju jos uvijek kvalitetnih stvari,ali mislim da svakim danom gube prave slusaoce,a dobijaju sve veci broj slusalaca Radija D+(radio koji emituje samo turbo-folk)..Ako su vec htjeli da prave emisiju sa narodnom muzikom mogli su da osmisle nesto gdje ce se pustati izvorna i starogradska a muzika(Merima njegomir,Ksenija Cicvaric,...Znate vec)..I to bi bilo koliko toliko kulturnije nego Beca,Jeca,Aca,Mile,Dzile i drugi...Narodna muzika treba samo(ali samo,pored mogucih pomenutih sadrzaja,da se pusta ne neke praznike tipa Bozic,badnji dan)..Ostalo ukinuti!!!Jer mislim da niko Cetinje a ni cetinjski radio ne pamti kao gnijezdo folka(ali turbo) i mislim da se na ljetnjoj pozornici nikad nije pojavila nijedna turbo folk zvijezda...A kako smo krenuli mislim da oce..Jer je gamadi u Ct sve vise..
    Nego skrenuh sa teme..Iskreno Radio Ct sve manje slusam...Volio bih da jos uvijek postoji emisija petkom uvece koju je vodila Marina Shofranac.Bila je zanimljiva,svi smo iz generacije to slusali i javljali se da glasamo za prijedloge(koji nikako nijesu bili "Grand osvajaci").Postojale su i nagradne igre nagrade koliko se sjecam..Obrok za dvoje u Yellow moon,Cd po izboru itd...U svakom slucaju poznajem direktoricu licno i pokusacu da je zamolim ovo u vezi narodne (ne)muzike,a sto se tice plata,e o tome sa njom ne mogu...
    Zna li zbilja ko, sto se desava sa radiom oceli skoro pocinjati sa radom?

    Emisija koja je isla petkom vece je bila stvarno extra, volio bih i ja da se vrati, ali nazalost ja i ti se tu ne pitamo
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  18. #168
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by debeljak View Post
    Radio Ct ima svoj imidz.Odrastavo sam uz kvalitetnu muziku koju su pustali.Tonci su ostali(ili bar dobar dio),ali zbog interesa jedne umno(da ne kazem zaostale) oboljele osobe moraju da pustaju shit muziku..Imaju jos uvijek kvalitetnih stvari,ali mislim da svakim danom gube prave slusaoce,a dobijaju sve veci broj slusalaca Radija D+(radio koji emituje samo turbo-folk)..Ako su vec htjeli da prave emisiju sa narodnom muzikom mogli su da osmisle nesto gdje ce se pustati izvorna i starogradska a muzika(Merima njegomir,Ksenija Cicvaric,...Znate vec)..I to bi bilo koliko toliko kulturnije nego Beca,Jeca,Aca,Mile,Dzile i drugi...Narodna muzika treba samo(ali samo,pored mogucih pomenutih sadrzaja,da se pusta ne neke praznike tipa Bozic,badnji dan)..Ostalo ukinuti!!!Jer mislim da niko Cetinje a ni cetinjski radio ne pamti kao gnijezdo folka(ali turbo) i mislim da se na ljetnjoj pozornici nikad nije pojavila nijedna turbo folk zvijezda...A kako smo krenuli mislim da oce..Jer je gamadi u Ct sve vise..
    Nego skrenuh sa teme..Iskreno Radio Ct sve manje slusam...Volio bih da jos uvijek postoji emisija petkom uvece koju je vodila Marina Shofranac.Bila je zanimljiva,svi smo iz generacije to slusali i javljali se da glasamo za prijedloge(koji nikako nijesu bili "Grand osvajaci").Postojale su i nagradne igre nagrade koliko se sjecam..Obrok za dvoje u Yellow moon,Cd po izboru itd...U svakom slucaju poznajem direktoricu licno i pokusacu da je zamolim ovo u vezi narodne (ne)muzike,a sto se tice plata,e o tome sa njom ne mogu...
    @debeljak, rekla bih da nijesi u toku. Na Radio CT vise nema ni rocka ni folka. Sto se tice folk muzike i ja se sjecam kad na njemu nije bilo folka, ja sam jedna od tih koja je odrasla uz tu muziku. Radio CT je nekad bio jedini spas za sve protivnike folka, medjutim vremena se mijenjaju. A sto se ticeg nocnog koji je vodila Marina Sofranac i jedan blesavi tonac (sto slusa folk) :joint:, bilo nekad pa se da Bog da opet ponovilo :hardrock:

    P.S. samo kad se sjetim svojih muzockih zelja ahahahah :zzz:


  19. #169
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ipak mislim da jesam u toku,jer ima i folka i rocka...Ustinu majnje ne prije,ali slusam..I ima.Vise folka nego prije,ali nedovoljno da bi radio Ct bio nazvan Folk Radio..A ponovice se emisija petkom da je*e ocaPustaju cesto Giuliana,Gibonija,galiju...tacnije zavisi od tonca,ali ono Nedjeljom bi trebalo ukinuti!!"Ala ala" i Brushalter"...Nazadimo se..
    ..".."..

  20. #170
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici View Post
    A sto se ticeg nocnog koji je vodila Marina Sofranac i jedan blesavi tonac (sto slusa folk) :joint:, bilo nekad pa se da Bog da opet ponovilo :hardrock:

    P.S. samo kad se sjetim svojih muzockih zelja ahahahah :zzz:
    1. Za ovo blesavi tonac ima da nastradash jer ja nijesam blesav no AVETAN!!!

    2. Za ovu gorepomenutu djevojku nemam komentar, pomislice neko da imam neshto sa njom ))

  21. #171
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    @debeljak, @komshija, cijenim vasha mishljenja za onaj nocni 5kom. I ja bih ga vrlo rado odradio a i Marina jer smo imali bisera i bisera onih nedjelja. No, ko ce radit sa zaostalih 20 plata!?!

    P.S. Zali Boze onog radija koji je onda bio.

    P.S. 2 Nema vishe ni folka ni roka, samo ozbiljna muzika...dok god smo u shtrajku
    Last edited by david_coverdale; 10-07-07 at 15:24.

  22. #172
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by david_coverdale View Post
    1. Za ovo blesavi tonac ima da nastradash jer ja nijesam blesav no AVETAN!!!

    2. Za ovu gorepomenutu djevojku nemam komentar, pomislice neko da imam neshto sa njom ))
    cek, oces reci da si ti onaj blesavi, upsss AVETNI tonac sto je bio petkom i sto mi je mozak ispira sa gibonnijem (piiii )

    a ko bjese gore pomenuta girl? znam li je?

    p.s. @debeljak nijesi u toku, odavno nema nocnog programa (skoro godinu dana), a skoro vec mjesec dana na Radio CT ide samo klasicna muzika! Savjet: Prvo provjeri informaciju pa tvrdi je li nesto tako ili ovako
    Last edited by Girl_from_Tomici; 10-07-07 at 19:34.


  23. #173
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by david_coverdale View Post

    P.S. 2 Nema vishe ni folka ni roka, samo ozbiljna muzika...dok god smo u shtrajku
    Zna li se kad pocinjete sa radom, ima li plata obecanja ili cegav vec
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  24. #174
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    Zna li se kad pocinjete sa radom, ima li plata obecanja ili cegav vec
    komso, to je glupo pitanje za nas grad. znas valjda, da svako preduzece koje je poslo u strajk nikad se nije vratilo valjda ne treba da ti nabrajam sva ta preduzeca


  25. #175
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici View Post
    komso, to je glupo pitanje za nas grad. znas valjda, da svako preduzece koje je poslo u strajk nikad se nije vratilo valjda ne treba da ti nabrajam sva ta preduzeca
    ajde zakolji se za jezik, dati nece biti tako i sa RCT, oni nama to spremaju RTVCT
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

Page 7 of 10 FirstFirst ... 345678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lista podnosilaca prijava na konkurs za dozvole za emitovanje radio-difuznih signala
    By Sale in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 6
    Last Post: 16-05-05, 07:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •