Page 4 of 12 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 289

Thread: pucnji na Jevrema Brkovica

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedina prava crnogorska mafija koja vlada vishe od 20 godina je stacionirana na Svetom Stefanu.Bivsa crnogorska kontra-obavjestajna sluzba,koja je po nekima odgovorna za raspad SRJ.Bivsi Arkanovi kumovi,danas cesto spominjani u aferama sverca cigareta i pranja para u Srpskom i Crnogorskom fudbalu.Liberal sam vazda bio,ali ima nesto u onome "Privatna drzava".

    Ako ovo bude znacajno medijski propraceno i Brkovic uperi prstom na neke ljude mozda se i dodje do nalogodavca.Moram $utra pratit dnevnu shtampu.
    Last edited by LIFESTYLE; 25-10-06 at 16:23.

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Zalosni moji dobri ljudi,ne mogu da vjerujem da se odje poslije ovakvoga dogadjaja vise razgovara o tome kakav je ko coek,i jeli "zasluzeno" ovo sto se desilo,nego o katastrofalnom nacinu obracuna sa necijim perom(kakvo god bilo),ukusi su razliciti.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  3. #78
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    usa
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sta reci, nema se sto puno. jevrem ima tesku bolest, kako je nazvati? cinizam,fukarluk, idiotizam... koji prelazi u opsesiju cak do granica ludila. to je covjek koji nema apsolutno mjere tj. osjecaja dje je granica ukusa i neukusa. on moze sebi da dozvoli toliko da vrijedja duboko svaku osobu koja mu nije uz dlaku, to prelazi sve granice normalnog.

    nemojmo brzo da zaboravimo brkovicevo setanje po balkanu i pljuvanje ljudi koji su mu pomagali u razno raznim situacijama, da bi se sto bolje "udomio". ovo sto mu se dogodilo je bilo samo pitanje trenutka, odnosno, kada je poceo da pljuva "crnogorske podzemne" finasjere doslo je do ovoga. oni lako ne prastaju, bas zato sto su jarcu pomagali.

    vjerujte mi da mi brkovica nije zao ni u jednom trenutku, zali boze tog nesretnog pratioca.

    jevro ce sada da iz ovoga izvuce sto vise mogne, jer mora biti u centru, nikako na periferiji.fuj...

    da se ne bi pogresno razumjeli osudjujem svaki vid agresije na bilo koga.
    lukavost jos nije dokaz pameti,ima glupana pa cak i ludaka koji su izvanredno lukavi

  4. #79
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Zalosni moji dobri ljudi,ne mogu da vjerujem da se odje poslije ovakvoga dogadjaja vise razgovara o tome kakav je ko coek,i jeli "zasluzeno" ovo sto se desilo,nego o katastrofalnom nacinu obracuna sa necijim perom(kakvo god bilo),ukusi su razliciti.
    Slazem se sa ovim.

    Narocito, covjek onakve energije kao Jevrem, covjek koji je toliko crnogorskog iznio na svoja pleca i organizovao, ljudi, ja od njega ne ocekujem da bude dobar covjek.
    On je za mene velicina, zbog svega sto je uradio, boli me **** kakav je covjek.

    Karadjordje je ubio i oca i brata, pa govori li ko kakav je covjek bio?
    Njegos je organizovao ubistvo bar sto Crnogoraca, vecinom iz sacekusa, pa kakav je covjek bio?

    Jevrem je odlican!
    Ne zbog toga sto je dobar covjek, vec zbog toga koliko je uradio za Crnu Goru i koliko se borio za Crnu Goru.

  5. #80
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Dobro jutro,ima jos dogadjaja opisanih mada ih je tesko razumjeti sve jer su pisani pod pseudonimima.

    Moderatori sram ve bilo.Eto tolko.
    Znas li sto je onako...intersantno?
    Sa neta je izbrisana arhiva Crnogorskog knjizevnog lista,, gdje su u br.136;137 i 138 bili stampani odlomci iz romana *Ljubavnik Duklje* (uglavnom ta sahrana koja se pominje)....ali time se samo proizvodi konktraefekat-te ce pomenuti roman biti bestseler....TU GRESKE NEMA!

    Nikako ne mislim da je intimni dozivljaj koji je g. Brkovic imao o ljudima i dogadjajima ISTINA, ali je to ipak UMJETNICKI DOZIVLJAJ, gdje su sami dogadjaji opisani kao povod za metaforame i sarkazme,i STO JE MNOGO VAZNO, sa pseudonimima, koje je zaista tesko prepoznat.

    Na mikro nivou-najveca je zrtva ta majka ubijenog momka i sira familija(nije bio zenjen niti je imao djece, kako sam cuo), a NA MAKRO NIVOU JE VELIKA ZRTVA CRNA GORA, U KOJOJ UBIJAJU NOVINARE I KNJIZEVNIKE ZBOG NAPISANE RIJECI, a koja pledira da udje u Savjet Evrope...steta je nemjerljiva za CG!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  6. #81
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Nije Brkovic kao licnost toliko bitan, koliko je ovdje bitno da se IDE NA LOPTU (sto cesto kaze Milovan), a to znaci da su knizevnika imali namjeru da obogalje (a ako umre-prihvatljivo bi bilo i to!) poslavsi trojicu sa gvozdenim sipkama na njega ZBOG ONOGA STO JE U KNJIZI NAPISAO , i to tako *zamumuljeno* da to mogu znat samo Podgoricani srednje dobi ili jos stariji....ko shvati iz onija pseudonima o cemu i O KOME se radi PODGORICANIN JE (ili je poslejdnjih 20 godina zivio u Podgorici i pamti-dakle mora biti 40 g pa navise)!

    Knjigu nisam citao, odlomke jesam, i onaj ko je ZBOG ONOGA U KNJIZI narucio SMRT taj zaista ima utisak da je potpuno nedodirljiv....PA KO JE DA JE!
    Ajde ovako da kazem, mada imam osjecaj da ce mi moderatori opet izbrisat. Ako se lik u knjizi, ako se dobro sjecam, zove "Acus Chevus Glavatijus" mislim da je sasvim jasno o kome se pricha. Je li neko zasluzio da mu dlaka s glave fali zbog te knjige-nije, ali stvar nije toliko zamumuljena da se ne zna ne samo taj, no i ostale domace i divlje zivotinje iz knjige. Problem je sto su ljudi opisani u knjizi njemu tu knjigu, ne znajuci o cemu se radi, sponzorisali. I dok su se neki od njih, licno se uvjerih, nasmijali kad su vidjeli za sto su pare davali, nekima, izgleda, nije bilo svejedno.

    Mada, po mome misljenju, ta knjiga uopste ne mora da ima veze sa citavom stvari.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonjour View Post
    ovo sto mu se dogodilo je bilo samo pitanje trenutka, odnosno, kada je poceo da pljuva "crnogorske podzemne" finasjere doslo je do ovoga. oni lako ne prastaju, bas zato sto su jarcu pomagali
    Ti zalosni "ljudi" od finansija nikad jarcu nisu pomagali za zivota njegovoga.
    Ako te zanima bas ko mu pomaze javi se pa cu ti ja nabrojat finansijere.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  8. #83
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Zalosni moji dobri ljudi,ne mogu da vjerujem da se odje poslije ovakvoga dogadjaja vise razgovara o tome kakav je ko coek,i jeli "zasluzeno" ovo sto se desilo,nego o katastrofalnom nacinu obracuna sa necijim perom(kakvo god bilo),ukusi su razliciti.
    moj naklon do zemlje,
    tako se razmishlja,
    knjigom na knjigu, machem na mach.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #84
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Znao sam za ekstremne DESNICHARE,
    ali za ove LJEVICHARE I HUMANISTE koji zbog uvreda njihovog GURUA, odobravaju NASILJE,
    nih sam upoznao na ovom TOPIKU.

    JOSH JEDAN KULTURNI SHOK,
    NIKAD NE RECI NIKAD MILOVANE, HEBO TE OTAC NAIVNI KOJI TE TAKVOM BUDALOM NAPRAVIO.
    Last edited by milovan; 25-10-06 at 23:12.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #85
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gurkha View Post
    Likovi su jos pajo,aco,vesko i dostina njih
    Obratite paznju na linkove koje izbaci neko,odlomke iz knjige,dio iz kapele se odnosi na neko pokajanje koje se desilo poodavno,uglavnom pajo jabucanin i guru acika su izbacili mrca iz kapele jer im je tako milo bilo,+ su ispistoljali momke bliznju svojtu od pokojnika.

    A ona SENIJA shto pjeva podgorichke pjesme, jeli i ona sahranjena kasnije u istu grobnicu, da poshljem nekoga na Chepurke da prochita imena i da kupi buket cvijeca mojima kod Crkve.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  11. #86
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Znao sam za ekstremne DESNICHARE,
    ali za ove LJEVICHARE I HUMANISTE koji zbog uvreda njihovog GURUA, odobravaju NASILJE,
    nih sam upoznao na ovom TOPIKU.

    JOSH JEDAN KULTURNI SHOK,
    NIKA NE RECI NIKAD MILOVANE, HEBO TE OTAC NAIVNI KOJI TE TAKVOM BUDALOM NAPRAVIO.
    To nijesu ljevicari, vec ultraljevicari; Bonja, Thomas ... pozdravljaju svako nasilje prema osobama koje mrzi Mrzitelj.

  12. #87
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    SVAKO NASILJE JEDNAKO TRETIRAM,
    a ljude koji NA KNJIGU IDU SHIPKOM I PISHTOLJEM,
    ne smatram CIVILIZOVANIM LJUDIMA,
    TO SU VUKOVI u JAGNJECU CHAPRU.

    CHETNICHKA KLANJA I PARTIZANSKA STRIJELJANJA,
    su dvije opcije ISTIH DIVLJAKA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #88
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mojanovici
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hehehe, citam vas i ne mogu da vjerujem, koliko se pretvarate da ste mutavi. Shto je problem? Da vas DB ne provali preko foruma?
    Duska Jeknic, Veselin Barovic, Milo i Aco, Ratko Knezevic, svadba Ksenije Popovic (Duskine cerke), orgijanje nashe elite po Milanu i Italiji...shto je? Nepoznato vam je? Glasali ste ih...sad trpite.

  14. #89
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Znas li sto je onako...intersantno?
    Sa neta je izbrisana arhiva Crnogorskog knjizevnog lista,, gdje su u br.136;137 i 138 bili stampani odlomci iz romana *Ljubavnik Duklje* (uglavnom ta sahrana koja se pominje)....ali time se samo proizvodi konktraefekat-te ce pomenuti roman biti bestseler....TU GRESKE NEMA!
    Ovo je naajsmjesnija stvar.
    U XXI vijeku u Evropi hoce da cenzurisu knjige, da sprijece citanje jedne knjige !

    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    Očigledno nikada nijesu čitali čovjeka koji se borio protiv malo većih aždaja - Mihaila Bulgakova, koji reče: "Rukopisi ne gore".

    To će biti najčitanija knjiga u istoriji Crne Gore.
    Mnogi Srbi iz Crne Gore će je čitati, bar polovina će promijeniti svoj stav prema Jevremu pošto pročitaju roman "Ljubavnik Duklje"

  15. #90
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tuzno je kad jedan knjizevnjik (kakav god bio) mora sa sobom da ima tjelohranitelja.
    To je slobodna demokratska drzava koju "smo" htjeli !!!
    Blago nama jadnima.

    Milovan for president!
    Release Yourself

  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LIFESTYLE View Post
    ali ko je on ustvari?On je jedan obicni knjizhevnik koji je zabado nos tamo dje ne treba.
    I samim tim, sto je 'zabadao nos dje ne treba', zasluzuje da mu slome kicmu sipkama?
    Sto podrazumjevas pod tim 'dje ne treba' ?

    Je li i Bog dao da ima INDIVIDUALACA koji nece da zmure na ovo sto se desava pa bili oni knjizevnici, hemicari, doktori ili bilo sto drugo.
    Kakve ima veze koja mu je profesija?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gurkha View Post
    E-1,iako su svi pomenuti pod pseudonimima,ipak je previse prozirno,tako da su se lako prepoznali,naime pominju se aco,vesko barovic i ostali talog.
    Jos jedan podatak - do knjige je nemoguce doci jer je izgleda nema,"neko" je pokupovao sav tiraz,imam primjerak kuci doduse ali nemam kad da bistrim kako bih pokusao provaliti ko je sve opran,mada procitacu je zasigurno.

    Brkovica su proteklih godina do sada obezbjedjivali dvojica najsposobnijih pripadnika SAJ,koje licno odlicno poznajemDa su isti bili sinoc na mjestu zlocina epilog bi bio znacajno drugaciji,nego eto....Ovo zadnje rekoh bez ikakvih zlonamjernih insinuacija na racun MUP-a,nego cisto onako,prst sudbine u ovoj propaloj drzavi
    Aferim.......
    Mila majko,podigni me malo

  18. #93
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Zalosni moji dobri ljudi,ne mogu da vjerujem da se odje poslije ovakvoga dogadjaja vise razgovara o tome kakav je ko coek,i jeli "zasluzeno" ovo sto se desilo,nego o katastrofalnom nacinu obracuna sa necijim perom(kakvo god bilo),ukusi su razliciti.

    Nevjerovatno brate. Stvarno ponekad pomislim da za nas i nije bolja vlast i bolje, cistije i ljepse drustvo.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  19. #94
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    921
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by underwater love View Post
    Nego, neshto mi pade na pamet, koliko god je za najvecu osudu to shto se desilo mislim da je JeBe presrecan. On, taj velikomuchenik, imace sad o chemu da prica dok ne umre, vjerujem zivotna mu je zhelja da ostane zapazhem i upire u sve sesnaest da bude tako. Shto neko gore reche, a nisam chitala knjigu stvarno, ali ako je tako kao shto saznadoh danas pljuvao je i po ljudima koji su ga finansirali. Shto mislite od chega je zivio Jevrem do sad, izdavao CKL, imao privatnog vozaca i audija... a nemojte da vas zamolim... cak je u kukavnog pokojnika zvao Idi, shto je bila skracenica od rijechi Idiot... i eto taj kukavac zbog njega izgubi zhivot, a onom jarcu nema bez $ekire izgleda.
    Crnogorski Ruzhdi, disident, prognanik, ali avaj! Pfff...
    Da se i ja pridružim u pohvalama za post. Svaka čast.

    Treba ipak dodati da, koliko god Jevrem bio mrzan, je ovo zaista užas.
    Sloboda govora, gospodo. Treba li svaki novinar i pisac od sad da nose kalašnjikov o ramenu? Ovo ni Slobo nije radio. Dobro, ajde, Slobo jeste, ali mnogi drugi diktatori nijesu. Koliko posljedica koje se na prvi pogled ne vide ovo vuče sa sobom... Užas.

  20. #95
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ovo je kraj MRACHNJACIMA,
    koji idu SIPKAMA I PISHTOLJIMA NA KNJIGU,
    ¨vidim da ima KAMELEONA KOJI BI RADO USHUTKALI I UMRTVILI OVU BARU PUNU KROKODILA,
    DA SE SMRAD NE SHIRI,
    EVO IMAMO DRZAVU, SAD SE RESHAVA OCE LI BITI PRIVATNA ILI NASHA.

    A ako su oni potegli shipke i pishtolje na KNJIGU,
    mozda ih KNJIZEVNICI SLEDECI PUT, SPREMNI DOCHEKAJU.

    A DA JESHA IMA MUDA; KAO KILA OD KANTARA,
    TO JE CHINJENICA U ZEMLJI LJUBIGUZA TO SE MORALO KAZNITI,
    JER NASH KUKAVICHLUK U ODNOSU NA JESHINU HRABROST, ISPLIVA KAO ONO U ZACHEPLJENU WC SHOLJU; SHTO VISHE SPIRAMO , TO VISOCHIJE PLIVAJU I PRIBLIZE SE NOSU I CRNOME OBRAZU:
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #96
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je srece danas bi Podgorica bila mjesto tihog okupljanja
    ovako prihvataju se norme Kolumbije ,
    pjesnici ne treba da zabadaju nos dje ne trebaju,
    zna se sta je preko linije
    novinari ne smiju da pisu,
    zna se dje je linija i nagadja se ko je crta,
    policajci ne smiju da rade svoj posao potpuno
    zna se dje je linija i nagadja se ko je crta.

    Ne bi cudilo da Vlada pozove da se Ljubavnik Duklje zabrani ili zapali,
    Last edited by Milos111111; 25-10-06 at 17:47.

  22. #97
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bi cudilo da Vlada pozove da se Ljubavnik Duklje zabrani ili zapali,

  23. #98
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Western Nepal
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111 View Post
    Ne bi cudilo da Vlada pozove da se Ljubavnik Duklje zabrani ili zapali,

    Polako,za pocetak tiraz je otkupljen,a web site unavailable....

    SHUMA NI SE SMIJE OPET AJDUCI.....SVE SU PRILIKE

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Znas li sto je onako...intersantno?
    Sa neta je izbrisana arhiva Crnogorskog knjizevnog lista,, gdje su u br.136;137 i 138 bili stampani odlomci iz romana *Ljubavnik Duklje* (uglavnom ta sahrana koja se pominje)....ali time se samo proizvodi konktraefekat-te ce pomenuti roman biti bestseler....TU GRESKE NEMA!....
    To je stampano u broju 139 a linkove koji rade imas na prvoj strani.

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Zbog junacke zrtve toga momka,i njegove familije,gospodin Brkovic ima svetu obavezu da nastavi jos crnje i grdje po njima.Dok god je ziv,on ili oni.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

Page 4 of 12 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izjava Jevrema Brkovica....
    By phenomenon in forum Politika generalno
    Replies: 10
    Last Post: 25-07-05, 18:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •