Page 11 of 12 FirstFirst ... 789101112 LastLast
Results 251 to 275 of 289

Thread: pucnji na Jevrema Brkovica

  1. #251
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Mos slobodno taj Caps Lock istulit, e kad se dosad prepali nijes nece ni oTsaT. Znamo dostina nas ko sve u DBu radi i sto rade i sto su radili pa i pojedinima od nas. I opet ce mnogi na glasanje izac, da ne bi "losiji" dobili...

    Reko da izdushim, jer me poluda fata od junaka, koji shipkama napadaju KNJIGU I STARCA KOJI JE JEDNOM NOGOM U GROB.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #252
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E jada i čemera od ove zemlje, kad je Jevrem Brković bastion slobodne misli...

  3. #253
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    E jada i čemera od ove zemlje, kad je Jevrem Brković bastion slobodne misli...
    Vazda je bio bastion slobodne misli, naravno.

    Pa nije valjda slobodna misao kod Dubaka, Ranka Jovovica, Budimira Aleksica ... :lolblue: :lolblue:

  4. #254
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Western Nepal
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    I seljacina je zato sto...?! Nije zavrsio fakultet? Nije da ga branim, ali poznajem coeka i ne djeluje mi tako. Bode oci sto ima para mnogima ali nije on cera narod da ulazi u kladionice.
    Seljacina je zato sto ne umije da se ponasha,izrazhava itd...ophodi

    Njegove su pare i porijeklo istih najmanje diskutabilne u ovom svemu.

  5. #255
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Western Nepal
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    E jada i čemera od ove zemlje, kad je Jevrem Brković bastion slobodne misli...

    MonterO,neovisno o tome kakav je ko coek,slobodna misao,rijec,slovo je slobodna,ko je god izgovorio,napisao,pomislio.Od vas svih koji misle slicno 98% je onih koji o jevremu sude na osnovu prica i prepicavanja tudjih.No dobro,nebitno,u drzavi koja oce nekog pisca da ubije 2 puta u 20 godina nesto nije zdravo.Vjerovatno je pisao nesto od cega se mocnicima dizala kosa na glavi,i `90 i `06,nesto sto sto debelo odudara od nasheg pich kastog ogovarackog cutanja,nesto kontra drzavi i produktima nje takve kakva jes(koja je na zalost oba puta u debelom ofsajdu),iliti kako ti kazes vjerovatno coek slobodno misli,bas kao ti,ja mnozina odavde.Takav je kakav je,rekoh vec jednom odje- skupio je choek damu da napise javno sve ono sto drugi(mozda i vi) prepricavaju shapucuci uz kafice u mraku,i izbacio u knjizi.Sto cete josh?Da objavi imena i prezimena i da zavrshi na nashim sudovima neovisnim?
    Ha!Krasno

    Bio je meta za siguran odstrijel u cvatu velikosrpske i velikocrnogorske histerije u 20 godina.
    Za mene sasvim dovoljno da zakljucim da je slobodnomisleci,ili makav mnogo vise slobodouman nego svi odje na gomilu,ostavljajuci po strani njegove karakterne i ljudske osobine.

  6. #256
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Da je slobodnomisleci i slobodouman ne bi ga dva pripadnika SAJa toliko obezbjedjivala...
    She is only here to annoy herself!

  7. #257
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Western Nepal
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Da je slobodnomisleci i slobodouman ne bi ga dva pripadnika SAJa toliko obezbjedjivala...

    Vidis bi,bolje da su nastavili.Ovaj bi momak nesrecni bio ziv o ova olosh vjerovatno mrtva.

  8. #258
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Jok, poslali bi umjesto ovih amatera par profesionalaca sa finom logistikom i ti SAJovci bi prosli taman kao i Vojicic, nijesu oni mutavi ni malo.
    She is only here to annoy herself!

  9. #259
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Western Nepal
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Jok, poslali bi umjesto ovih amatera par profesionalaca sa finom logistikom i ti SAJovci bi prosli taman kao i Vojicic, nijesu oni mutavi ni malo.
    To je tvoja predpostavka.
    Medjutim to sve nije poenta price.

  10. #260
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Nije moja pretpostavka, oni idu (uglavnom) na sigurnu stvar, sad sto se sad tako potrefilo to je druga prica...
    She is only here to annoy herself!

  11. #261
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mojanovici
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gurkha View Post
    skupio je choek damu da napise javno sve ono sto drugi(mozda i vi) prepricavaju shapucuci uz kafice u mraku,i izbacio u knjizi.Sto cete josh?Da objavi imena i prezimena i da zavrshi na nashim sudovima neovisnim?
    Ha!Krasno
    Upravo to narod i oce, da cuje imena, jer dok ne cuju imena uzivace u mogucnosti da sebe i druge lazu kako ne znaju o kome se radi. Mi Crnogorci smo najveci licemjeri i fukare. DPS glasachi se cak i ponose shto pored Gospodara ima takve "gospode"! Nece ovo ubistvo nikome otvorit ochi. Kazem "ubistvo", na prvom mjestu, jer je to najzalosnije. Sve shto se desilo jos vishe potvrdjuje da je ono shto je napisano u knjizi - istina. Dosad su tu pricu pricale samo srpske stranke, pa se Gospodar lako branio - namjestaljka srpskog DB-a, Miloseviceva vojska, potplaceni DAN. Ali sad, kad je to napisa neko ko je bio tamo, bio sa njima i to VIDIO I CHUO ooo kralju, digli su se iz stolice i poceli dobro da razmisljaju!
    Najgore od svega shto ovo nece imat nikakvog uticaja na javno mnjenje. Narodu je vazno da nema rata, da su penzije redovne (nema veze kolike su) i da slusaju price o evropskim integracijama. Kriticka misao? KRITIKA? NEZAVISNI INTELEKTUALCI? Pfff...

  12. #262
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ferdinand Klikovac View Post
    Upravo to narod i oce, da cuje imena, jer dok ne cuju imena uzivace u mogucnosti da sebe i druge lazu kako ne znaju o kome se radi. Mi Crnogorci smo najveci licemjeri i fukare. DPS glasachi se cak i ponose shto pored Gospodara ima takve "gospode"! Nece ovo ubistvo nikome otvorit ochi. Kazem "ubistvo", na prvom mjestu, jer je to najzalosnije. Sve shto se desilo jos vishe potvrdjuje da je ono shto je napisano u knjizi - istina. Dosad su tu pricu pricale samo srpske stranke, pa se Gospodar lako branio - namjestaljka srpskog DB-a, Miloseviceva vojska, potplaceni DAN. Ali sad, kad je to napisa neko ko je bio tamo, bio sa njima i to VIDIO I CHUO ooo kralju, digli su se iz stolice i poceli dobro da razmisljaju!
    Najgore od svega shto ovo nece imat nikakvog uticaja na javno mnjenje. Narodu je vazno da nema rata, da su penzije redovne (nema veze kolike su) i da slusaju price o evropskim integracijama. Kriticka misao? KRITIKA? NEZAVISNI INTELEKTUALCI? Pfff...
    Sto rece jedan moj cijenjeni prijatelj i drug,-- NISTE ZA BOLJE NAKO DA VI VESKO BAROVIC BUDE PREMIJER.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. #263
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gurkha View Post
    MonterO,neovisno o tome kakav je ko coek,slobodna misao,rijec,slovo je slobodna,ko je god izgovorio,napisao,pomislio.Od vas svih koji misle slicno 98% je onih koji o jevremu sude na osnovu prica i prepicavanja tudjih.No dobro,nebitno,u drzavi koja oce nekog pisca da ubije 2 puta u 20 godina nesto nije zdravo.Vjerovatno je pisao nesto od cega se mocnicima dizala kosa na glavi,i `90 i `06,nesto sto sto debelo odudara od nasheg pich kastog ogovarackog cutanja,nesto kontra drzavi i produktima nje takve kakva jes(koja je na zalost oba puta u debelom ofsajdu),iliti kako ti kazes vjerovatno coek slobodno misli,bas kao ti,ja mnozina odavde.Takav je kakav je,rekoh vec jednom odje- skupio je choek damu da napise javno sve ono sto drugi(mozda i vi) prepricavaju shapucuci uz kafice u mraku,i izbacio u knjizi.Sto cete josh?Da objavi imena i prezimena i da zavrshi na nashim sudovima neovisnim?
    Ha!Krasno

    Bio je meta za siguran odstrijel u cvatu velikosrpske i velikocrnogorske histerije u 20 godina.
    Za mene sasvim dovoljno da zakljucim da je slobodnomisleci,ili makav mnogo vise slobodouman nego svi odje na gomilu,ostavljajuci po strani njegove karakterne i ljudske osobine.
    Gurka, Jevrema ne cijenim zbog njegovih stavova, an zbog tudjih priča. Ne cijenim ga na kraju zbog CKL, koji sramoti i Crnogorce i književnost i listove. CKL koji je crnogorska verzija Skandala i Sveta.

    Medjutim, najtužnije po CG je što takav jedan lik biva napdnut od strane spodoba koje su se "prepoznale" u jednom nazovi romanu.
    I najcrnje je je što je u sudaru dva zla nastradao čovjek za koga sam čuo sve najbolje.
    A nekažnjeni će proći napadači,a Jevrem će biti aboliran od svojih ranijih nedjela.
    Jer opustio se on preko CKM-a. Da su likovi i Ljubavnika Duklje bili češće u CKM-u, ne bi se to ovako završilo

  14. #264
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Francuskoj danas protesti zbog ubistva ona dva klinca od lani,a kod nas niko ne bi mrdnuo repom pa da su mu majku rodjenu likvidirali i neka sto ne bi mrdnuo,no bi omalovazavao bilo koga da krene protestovat.Mozda smo po ratnickoj hrabrosti junaci,al po gradjanskoj hrabrosti P.i.c.k.e kakvih nidje nema.

  15. #265
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gurkha View Post
    Seljacina je zato sto ne umije da se ponasha,izrazhava itd...ophodi

    Njegove su pare i porijeklo istih najmanje diskutabilne u ovom svemu.
    U par susreta koje sam imao sa njim nisam primjetio da bes nezna da se ponasa...korektno ponasnje zauzetog covjeka ..PO MENI, BURIC NIJE IZ OVE PRICE...jer, bar meni, je mnogo manji problem sto se neko obogatio-trranzicija i jeste prenos vlasnistva PO CUDNIM I NEPRAVEDNIM KRTERIJUMIMA (po defiiciji)....ALI JA SE PLASIM KORISCENJA PARA U CILJU NADJACAVANJA DRZAVE KORUPCIJOM U RAZLICITIM OBLICIMA....a kada se izgubi strah od drzave pocinje anarhija ili olhokratija.
    i
    Ako to drzava odluci moci ce da se sa ovim pojavama obracuna mnogo lakse nego sto se misli...sjetiti se Putinovog obracuna sa Hodorovskih, srbijanske *Sablje*...

    Ali ima i druga opsanija varijanta ponasanja drzave u haosu:
    U Tuskoj prije 30 godina bio je haos, pa je vojska uzela vlast (gen.Kenan Evren); u Grckoj takodje vojska (gen. Papadopulos);u Cileu vojska (gen. Pinoce)...a bilo je bezbroj situacija tkzv. "eskadrona smrti* kada je policija *cistila*....TO JE TAKODJE OPASNOST....i zato mandatar Stupanovic ima zadatak da uvede pravnu drzavu ali da ocuva demokratiju, sto je narocito tesko, jer je sprega para ,advokata, sudstva i tuzioca mnogo opasna i narocito je tesko pobijediti u uslovima parlamentarne demokratije...a demokratija nam je BAREM PODJEDNAKO VAZNA koliko i borba protiv korupcuije....TAKO DA SMO U STANJU *SUKOBA CILJEVA*!

    Pri tom ne smije se zaboraviti da je od tih istih trazeno da pomognu samostalnu Cebnu CG, I DA SU SE ONI ODAZVALI ...to je , po meni a i po mnogima, bio cilj koji je zasluzivao da se prihvate sadasnja iskusenja i zato se nikada nisam pokajao sto sam podrzavao Djukanovica, jer je doneo drzavu saradjujuci sa onim ko mu je pruzio potrebrnu podrsku, a SADA SE IDE DALJE...U NOVE ZADATKE...U CISCENJE KORUPCIJE I NEPOTIZMA, PO PRVI PUT U PRIHVATANJE STVARNE DEMOKRATIJE U CRNOJ GORI I U EVROPSKU CIVILIZACIJU!

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  16. #266
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    433
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Mozda smo po RATNICKOJ HRABROSTI JUNACI.
    To je nekad bilo. Sad su ratnici sa ovih prostora kradljivci, ubice s ledja, silovatelji, ratni profiteri, preprodavci ukradenih tehnickih uredjaja i automobila sa Dubrovackog ratista ... itd.

  17. #267
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    433
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    mandatar Stupanovic ima zadatak da uvede pravnu drzavu
    Do sada je bio na celu najkorumpiranijeg resora u Vladi. Ne vidim ga sa svjetlom na kraju tunela.

  18. #268
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by punisher View Post
    Do sada je bio na celu najkorumpiranijeg resora u Vladi. Ne vidim ga sa svjetlom na kraju tunela.
    Ja ne vidim ni svijetlo na kraju SOZINE, jer kazu da je pocheo da se obrushava, sve je to mene SHTURO,
    pao mi MRAK NA OCHI,
    sa OVAKVIM TUZILASHTVOM,
    SA OVAKVIM ADVOKATIMA(IZUZEV BONEA),
    SA OVAKVIM SUDIJAMA,
    JOSH KAD SVE SPOJI SA POLICIJOM,
    SUDSKU I IZVRSHNU VLAST POD JEDAN SHESHIR,
    LUKAQSHENKA CE BITI UZOR ZA OVE PERSPEKTIVNE POSLUSHNIKE MILASHENKA:
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #269
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Western Nepal
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=Old Bone;483850]U par susreta koje sam imao sa njim nisam primjetio da bes nezna da se ponasa...korektno ponasnje zauzetog covjeka
    QUOTE]

    Izvini nisam nista rekao na temu njegovog bogacenja,cak stavise smatram ga vrlo vrijednim covjekom,koji je vise od 50 %svega sto ima zaradio posteno.
    Smeta mi sto coek vozi maserati,udje u banku,u odijelu od 1000 eura,cipelama ko zna kolko,satom jos tolko,kosulji....I kaze:"Dobar dan trebao sam vaseg direktora,ja sam vash DEPODENT ",i cereci se gleda i klima glavom.
    Od toga se jezhim iskreno.

  20. #270
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Hahah pa dobro eto ja bih radije da vozim maseratija (odijelo i cipele i sat me ne zanimaju, mislim sa nekih 200 era za sve bih bio zadovoljan, sat imam na mobilnom) nego da znam kako se kaze DEPODENT ili DEPONENT, mislim big deal. Znam samo da je korektan u poslovnim odnosima za razliku od ostalih skorojevica koje moras da juris za pare bez obzira sto su se napunili ka brodovi (i sve ono ma nisu pare problem lako cemo za pare).

    Da se razumijemo i meni je krivo sto je "tranzicija" ispala tako kako je ispala ali sto cemo sad, manjina se pita.

    Eto da su i ostali ka on ne bi ovaj covjek bio ubijen.
    She is only here to annoy herself!

  21. #271
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by punisher View Post
    Do sada je bio na celu najkorumpiranijeg resora u Vladi. Ne vidim ga sa svjetlom na kraju tunela.
    Mnogo je manje povezano MInistarstvo pravde sa sudovima nego sto to ljudi misle...sudovi imaju svoje ustrojstvo i hijerarhiju, a Min.pr. pise predloge zakona i vrsi administraciju u sudovima (onako uprosceno)...tako da korupcija i nepotizam, sporost u odlucivanju i drugi problemi u sudstvu nemogu biti stavljeni na racun Ministarstva pravde...zapravo moze samo MANJI DIO problema.
    Pod Sturanovicem je predlozena Skupstini masa zakona i drugih akata, obavljene prije toga uspjesne konsultacije sa evropskim pravnicima i, ukratko, VELIKI JE POSAO URADIO ZA OVAJ MANDAT
    . Mi smo usvojili sigurno vise od pola zakona, a u nekim oblastima (finansisjko pravo, korporativno) i vise od pola zakona.....sto ne znaci da nije I OSTALO MNOGO..
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  22. #272
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    921
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ništa novo, a tragovi se hlade. Što radi ovaj MUP? Je li moguće da ovo ostane nerasvijetljeno, čak ni izvršioce da ne nađu?

  23. #273
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mislis da saopste imena?
    Vecina ljudi je zla

  24. #274
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj dogadjaj je vec daleka proslost reklo bi se.

  25. #275
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da nije bilo objavljeno u svim medijima covjek bi pomislio da je sve ono bilo snimanje nekog filma.
    Ima li iko izjavu od policije u vezi ovog slucaja?
    dokle se stiglo.
    Ima li ijednih novina da pisu o ovome vise.

Page 11 of 12 FirstFirst ... 789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izjava Jevrema Brkovica....
    By phenomenon in forum Politika generalno
    Replies: 10
    Last Post: 25-07-05, 18:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •