Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 47 of 47

Thread: Na zadnjem sjedistu moga auta

  1. #26
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    odje neces nista ruzno reci, niti cete se privatno prepucavati ,psovati i vrijedjati ,nego udri brate na private pa se tamo i pokoljite, necu izbrisati ove postove zato sto u se rasprava tice i teme.. ali zato vas molim uvrede, rasprave i sl ostavite za neko drugo mjesto(chat, mail pm..) sve ovo moze kroz temu da raspravi i bezzz uvreda...
    dakle da ponovim tema ili katanac !!!!

    Onda nisi trebala da brises ni dio moga posta u kome sam rekao Argonautu, da jos jednom promisli prije nego pocne da vrijedja ljude, jer i drugi imaju jezik, pa ako ga puste bice drzanja za glavu. Jer eto, mogu i ja to da uradim, pa bi bilo lijepo od njega da se izvini za sranja i uvrede koje je napricao.
    Apsolutno nemam namjeru da vrijedjam, nikoga, ali ne trpim neka sranja, pogotovo ako znam da bas i nije onako kako se tvrdi da jeste.

    On topic, vezano za mastanja oko kola, Audi TT kosta kod nas nekih 12.000e, sto po meni ne spada u domen mastanja, i ako nisu male pare, da se razumijemo, ali u svakom slucaju ne pricamo o fikciji.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik View Post
    ...

    On topic, vezano za mastanja oko kola, Audi TT kosta kod nas nekih 12.000e, sto po meni ne spada u domen mastanja, i ako nisu male pare, da se razumijemo, ali u svakom slucaju ne pricamo o fikciji.
    "AudiTT i to"- muka mi bilo da nabrajam

    nego dajte neki savjet,iz licnog iskustva...koja kola da zaobidjemo (zbog udobnosti)
    I lost my watch….now I’m lost in time

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik View Post
    Onda nisi trebala da brises ni dio moga posta u kome sam rekao Argonautu, da jos jednom promisli prije nego pocne da vrijedja ljude, jer i drugi imaju jezik, pa ako ga puste bice drzanja za glavu. Jer eto, mogu i ja to da uradim, pa bi bilo lijepo od njega da se izvini za sranja i uvrede koje je napricao.
    Apsolutno nemam namjeru da vrijedjam, nikoga, ali ne trpim neka sranja, pogotovo ako znam da bas i nije onako kako se tvrdi da jeste.

    On topic, vezano za mastanja oko kola, Audi TT kosta kod nas nekih 12.000e, sto po meni ne spada u domen mastanja, i ako nisu male pare, da se razumijemo, ali u svakom slucaju ne pricamo o fikciji.
    mislim da dobro znas sasto je to izbrisano zbog nacina na koji je napisano a ja sam se time obratila obojici samo sto on u svom postu nidje nije upotrijebio takve rijeci kao ti u tih par recenica jedno je prepoznati se u nekoj prici drugo direktno se obratiti
    al eto da bi se smirile strasti iz auta tako sam vas zamolila i molim vas da se predje preko toga i 100% se vrati na temu bez odstupanja...
    hvala
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  4. #29
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    "AudiTT i to"- muka mi bilo da nabrajam

    nego dajte neki savjet,iz licnog iskustva...koja kola da zaobidjemo (zbog udobnosti)

    U svima je moguce! Ako sam prije neko vece ja sa mojim nogama i polijepom kilazom i 190cm uspio da imam odlican sex u .... 4 poze :mrgreen: i Citroen Visa-i (ono malo, kockasto) onda se definitivno moze u svima izvesti...

    Mali tip... samo treba obratiti paznju na zadnjoj klupi, na ono dje zakacis pojas.. To zna jebeno da nazulja...

  5. #30
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik View Post
    ...Fora je u tome sto zivimo u svijetu licemjerja i ti si legendo, vrhunski licimjer. Odje prosipas neke "ispravne" price, i svi ostali da bi ispali isto tako "ispravni" klimace ti glavom
    U owome ima dima...a dje ima dima ima i vatre... Shalu na stranu...Nishta lichno nemam ni protiv igora ni protiv koga jer ovo shto je ovi shto ga platjaU naveo je karakteristika foruma sushtina kojih bi u stvari trebalo da bude sushta suprotnost owome...al eto..jbg!
    ...Legendo, vodio sam i ja ribe po parkovima, u golfa dvojku, ili cerao majku da ide kod komsinice, ne jedem od rodjenja zlatnom kasikom, ali kad imas priliku da probas neke stvari, onda vise znas nego prije toga
    I tu ima istine...ma "pare" chojeka kvare...koliko god neko bio moralan drla vrla...chini mi se da malo vishe"stane na noge" ako ne bi za 720stepeni, onda za 180 bar bi se promijenio...po meni na gore...

    ...Ta sranja o kvalitetu a ne kvantitetu, pricaj nedje drugo nemoj mene. Mozda ti volis da ti riba citira Jesenjina dok se jebete, da pricate o krizi na bliskom istoku, gladnima u africi, globalnom terorizmu, slikama Pabla Pikasa ili smislu bitisanja, ali ja mislim da vecina NORMALNIH i obicnih ljudi, voli da se pljasti dobro, i kraj price. Simple as that. Razumijes?
    e owo je wetj "izliv iz ne znma kojeg mozga"!!!uopshte se ne radi o citiranju jesenjina bulgakova crnjanskig...polemisanju stanja kriznog u sjevernoj koreji i proba nuklearnog oruzhja niti nekakvi slika fovizma ili pointilizma ili bilo chega na shta ti uputjesh...kvalitetan odnos sa curom/momkom...se ne svodi samo na dobro prazhnjenje na shta vidim da ciljash...u krevet ili nedje dr00g0 (ovdje ne mislim na neke usputne kres kombimnacije!:PPP)se ide da se da "vrhunac" onome shto sa nekom osobom imash...valjda?!

    Dobar sex je sa dobrom ribom jos bolji
    hahahahahahahahahahhahaaha....bolji ti je sex sa nekom c00rom ako ona ima duzhe noge...???ili ako njom mozhesh pomes pod koliko je providna(sluchaj danshnjih c00ra koje boluju od anorexije)...ili ako ima lijep nos...vishe tje te napalit jel???hahahahahahahahahahah...mislim da se grdno varash b00razeru...

    Stavise, kad ja dobijem ono sto zelim, radi mene je moze autobus udariti... Apsolutno se ne radi o tome da ja ne postujem zene, ili ih smatram nekim objektima, radi se samo o zabavi, mojoj i njenoj, niko nikoga ne zavlaci...
    hahahahahahhaha..pa owo je za prichu i preprichavanje!!!!"apsolutno se ne radi o tome da ja ne poshtujem zhene..."a zaebaesh li se???nisu bitne bilo kakve njene vrijednosti...bitno je da joj je "oklop" dobar...a posle sexa mozhe rahat tebe krepat???"ne radi se uopshte o iskorishtavanju...xaxaxaxxaxaxaxaxa..ja mislim da je kod tebe proces sazrijevanja u velikom zaostatku...:twisted: :mrgreen:

    PoZdRaWlJaM

    HaLaJ mAnEt

    P.S> Ja volim sve dvotochkashe i chetvorotochkasheeeeeeeeeee nije frka...prilagodjavamo se situaciji
    Last edited by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^; 26-10-06 at 08:29.

  6. #31
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    I tu ima istine...ma "pare" chojeka kvare...koliko god neko bio moralan drla vrla...chini mi se da malo vishe"stane na noge" ako ne bi za 720stepeni, onda za 180 bar bi se promijenio...po meni na gore...
    Samo ti se cini, ali pripisacu to tome da kako ne znas o kolikoj se finansijskoj promjeni i situaciji radi, da ne mozes imati tacnu sliku.

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    e owo je wetj "izliv iz ne znma kojeg mozga"!!!uopshte se ne radi o citiranju jesenjina bulgakova crnjanskig...polemisanju stanja kriznog u sjevernoj koreji i proba nuklearnog oruzhja niti nekakvi slika fovizma ili pointilizma ili bilo chega na shta ti uputjesh...kvalitetan odnos sa curom/momkom...se ne svodi samo na dobro prazhnjenje na shta vidim da ciljash...u krevet ili nedje dr00g0 (ovdje ne mislim na neke usputne kres kombimnacije!:PPP)se ide da se da "vrhunac" onome shto sa nekom osobom imash...valjda?!
    Ne ide se nidje, o tome se radi. Samo sex, bez ikakvih opterecenja, jednostavna zabava i praznjenje. Jeli to potreba, hranjenje sujete, ega, sta god, nebitno je... Ali nema nikakvog produbljivanja odnosa, o tome se radi.
    Pricamo o laksem/brzem nacinu dolaska do sexa i sredstvima za to, a ne o dubljim odnosim, da se razumijemo.
    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    hahahahahahahahahahhahaaha....bolji ti je sex sa nekom c00rom ako ona ima duzhe noge...???ili ako njom mozhesh pomes pod koliko je providna(sluchaj danshnjih c00ra koje boluju od anorexije)...ili ako ima lijep nos...vishe tje te napalit jel???hahahahahahahahahahah...mislim da se grdno varash b00razeru...
    Nemoj me uciti sto mene vise pali molim te.
    Duze noge, kad gazi kao gazela, mmm(a ne neke plinske boce, kao kod Gimlija sina Gloinovog)... cvrsce (i jedne granice vece)grudi, ljepse dupe, meksa koza, zanosniji miris, lijepa kosa, e da, ljepsi nos, sjajnije oci, zdravi i lijepi osmijeh...
    E to je ono sto bi dobra riba trebala imati. Losa ima sve suprotno.
    Anorexija me zanima, kao ni vecinu muskaraca.
    Uglavnom, nemoj me uciti sta je zgodna djevojka i sto ce me vise napaliti...

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    hahahahahahhaha..pa owo je za prichu i preprichavanje!!!!"apsolutno se ne radi o tome da ja ne poshtujem zhene..."a zaebaesh li se???nisu bitne bilo kakve njene vrijednosti...bitno je da joj je "oklop" dobar...a posle sexa mozhe rahat tebe krepat???"ne radi se uopshte o iskorishtavanju...xaxaxaxxaxaxaxaxa..ja mislim da je kod tebe proces sazrijevanja u velikom zaostatku...:twisted: :mrgreen:
    Ja ne znam koji je vama *****, samo se vrijedjate. Zeno, pa ti mene ne poznajes da mozes da sudis o meni i kazes jesam li ja sazreo.
    Nisi shvatila sta sam ja htio reci i nemoj da pljujes po nekome, zato sto nesto ne razumijes.


    Evo, jos jednom cu za sve mlade i perspektive forumase poput tebe ponoviti da razjasnimo, jer mi nije cilj da se svadjam i vrijedam, a to mogu itekako dobro da radim, cak me zabavlja. I opet cu to napisati po X put i ako ce moderatori brisati, nemojte da ja pustam jezicinu...

    Dakle....
    Prica je bila o kolima kao mjestu dje se sex moze upraznjavati. Dalje je prica presla na to kako se kola mogu iskoristiti kao sredstvo za lakse smuvat curu.
    Dakle, za muskarca koji ima stila i drzi do sebe, u svakom slucaju je bolje da vozi lijep auto, sportski auto jeste klise, ali je mnogo vece zadovoljstvo, nego BERLINGO koje je DOSTAVNO VOZILO. Da ne ulazimo u price oko odrzavanja i funckionalnosti, skraticemo ovo pitanje: Djevojko, da li bi ste vi vise voljele da vozite neki lijepi auto ili da vozite auto kome je namjena DOSTAVA, i koliko bi to vama doprinijelo vasem stilu. Ne pitam sta biste voljele da vam momak vozi.

    Nakon toga smo presli na to kakve ribe mozes smuvati sa ovim ili onim autom. E dolazimo do glavnog.
    Ne radi se o iskoriscavanju, valjda ste vi kao moderna i edukovana omladina culi za nesto sto se zove "one night stand"? Ne sumnjam da jeste, posto ti moderni izrazi budu cesto pomenuti, vole nacitani forumasi da plaknu usta sa njima.
    Dakle, odkud vam to da je neko iskoristen?! Zasto bi djevojka bila iskoristena u svemu tome? Zasto bi tu bilo nekoga nepostovanja sa bilo cije price. Ti zivis van Cg, duze godina, srijeces razlcite ljude, znas o cemu pricam?
    Zdravo, zdravo, par pica, sex, dovidjenja, dovidjenja, i nikad vise.
    O tome se radi! O oklopu, o tome da je lijepa, cista i zdrava, da je komunikativna, i kraj price! Jednostavno, povrsan odnos, i to je to.
    Nemoj mi reci da nikad nisi imala povrsan odnos sa nekim, koji se manje vise sveo na sex, ili ga neces imati. Ne krunisi sebe krunom licemjerstva, tako sto ces reci suprotno. Nema tu nepostovanja, jedino chega tu nema je interesovanje za nesto dalje i dublje. I tu nema grijeha, makar ne u ovom vremenu.
    Ja to tako pricam jer pricam sa "ove strane". Zasto vi mislite da neka djevojka ne razmislja tako, sa "njene strane"?

    Sve to odredjeni ljudi rade dok im odgovara, u odredjenoj zivotnoj dobi, raspolozenju. Sa 21 je sam zelio da imam curu da budem zaljubljen.. Nisam otisao iz CG tada samo zbog toga. Nije mi ljubav nepoznata, i nadam se da mi nece biti, onoga momenta kad odlucim/vidim da je vrijeme da pocnem da odnose produbljujem i imam vise interesovanja za osobe sa kojima imam nesto.
    Postujte tudje izbore i malo ljepse se ophodite prema onima koji napisu nesto, a vi se ne slazete sa time, jer niste dobro procitali i ne vidite sustinu.
    Mislim, pored toliko skole, obrazovanja, zivotnog iskustva kao i forumaskog, ne moram valjda da ti/vam CRTAM postove, da bi me razumjeli.

  7. #32
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik View Post
    Zar je tako tesko bilo shvatiti ono sto sam napisao na pravi nacin?!
    Svaki auto je dobar, a najbolji onaj koji posteno zaradis!
    Ma crno mi je objasnjavati, da zelis, shvatio bi, nego, sujeta je brza od pameti...

    hehehe,definitivno ti mene nisi razumio )
    ja tebe jesam,i zato je moj odgovor krcat ironijom.
    ps.ja sam zhensko i uopshte time nisam opterecena,no eto primijetih neke stvari,i to bash na rachun odredjene podvrste zhenskog roda koja je trenutno u trendu
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  8. #33
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    Ovdje jedino,djevojka rece koje auto "vozi" .....a momci nesto mastaju na glas..AudiTT i to
    amok,ti vazda bratski
    no em shto mashataju,em shto ne razumjeshe shto htjedoh reci...
    dja'o mi u vilice(chitaj u prste) dje progovarah(qcah) ishta :PP
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luv_is_a_verb View Post
    amok,ti vazda bratski
    no em shto mashataju,em shto ne razumjeshe shto htjedoh reci...
    dja'o mi u vilice(chitaj u prste) dje progovarah(qcah) ishta :PP
    oni koji su trebali,sve su razumjeli....
    I lost my watch….now I’m lost in time

  10. #35
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luv_is_a_verb View Post
    zovi me onda neinteligentnom i nemoralnom shto se koristim tako malim,neudobnim,neafirmisanim i nadasve jeftinim autom
    Quote Originally Posted by luv_is_a_verb View Post
    hehehe,definitivno ti mene nisi razumio )
    ja tebe jesam,i zato je moj odgovor krcat ironijom.
    ps.ja sam zhensko i uopshte time nisam opterecena,no eto primijetih neke stvari,i to bash na rachun odredjene podvrste zhenskog roda koja je trenutno u trendu



    Slazes babe i zabe. Ne vidim zasto bi ti bila u ovoj grupi nemoralnih i neinteligentnih osoba (sponzorusa) ako vozis takav auto kakav si opisala, tako da ne vidim na koji nacin si iskonstruisala tu ironiju.
    A da si zensko, to znam.

    Nego nebitno, nije neka greda...
    Dobro je samo da mi i ti ne nagrdi kosu na glavu, posto je to odje praksa.

  11. #36
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik View Post
    Dobro je samo da mi i ti ne nagrdi kosu na glavu, posto je to odje praksa.
    Fale onaj VICHY-jev preparat za opadanje kose i za celave glave, Real Trans Hair se zove, ja mislim. Pa ako su vec toliki problemi - probaj, ne mozhe da shkodi.
    Never Complain, Never Explain

  12. #37
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja da se jednom oni u ono moje, svasta bi mu falilo posle.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    ja da se jednom oni u ono moje, svasta bi mu falilo posle.
    znachi jesi, posto ti pola auta fali :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    znachi jesi, posto ti pola auta fali :P
    okle ti znas da fali pola nemoj mi reci od slucajnog zagledivanja sa stepenista;p:twist:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    okle ti znas da fali pola nemoj mi reci od slucajnog zagledivanja sa stepenista;p:twist:
    slikacu ga sjutra, pa cu da okacim (jedino ako ga ne popravi )
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #41
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    znachi jesi, posto ti pola auta fali :P
    pa ne fali mi unutra DIDI
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  17. #42
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    slikacu ga sjutra, pa cu da okacim (jedino ako ga ne popravi )
    ne mogu ga popravit nikako. onu lajsnu su mi ukrali upravo zato sto nema dje da se nabavi... pi... ne staj mi na muku!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahah e mogu mislit na sta onda to lici majko zveta al se nadam gaga za tvoje dobro da si s njim pravi fandjo a u njemu pravi virtuoz
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  19. #44
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Tamo gdje je sve po mom
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zašto baš na zadnjem sjedištu? Zašto ne na prednjem?
    I glupost je za ljude, samo to pametni ne razumiju

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Ma gepek je majka...



    Mademoiselle.

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by astro-riba View Post
    Zašto baš na zadnjem sjedištu? Zašto ne na prednjem?
    a zasto "moga'' auta,zasto nije "njegovog"
    I lost my watch….now I’m lost in time

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1000 zasto 1000 zato


    p.s. mrzim sto ovaj forum ima vise katanaca no trezor banke
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •