Page 471 of 711 FirstFirst ... 371421461467468469470471472473474475481521571 ... LastLast
Results 11,751 to 11,775 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #11751
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,464
    Thanks Thanks Given 
    3,821
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Losa zavrsnica, mada steta bile su blizu cijelo vrijeme...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  2. #11752
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ne bila povesti samo dvije igracice na koje se moze osloniti i ne bila igru bazirati tako... A da povela je cio jedan klub...
    Da. Mi smo poznati po ogromnoj bazi. Nego, pošto vidim da se izdaješ za stručnjaka, navedi konkretna imena đevojaka koje je trebalo da pozove, kao i sistem igre koji je trebalo da igra. U suprotnom, ispašće da mlatiš, što ne vjerujem.
    Dick Laurent is dead!

  3. #11753
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ništa od bronze . Vodile su naše 13:8 na poluvremenu, a završilo 19:20. Šteta. Medalja bi bila veliki podstrek.
    Dick Laurent is dead!

  4. #11754
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/savic-an...-clanak-789610

    Za promjenu neki selektor u ovoj državi da na sebe preuzme odgovornost i prizna svoje greške. Takođe, novitet je to da je neko od selektora rekao (rekla) da je Crna Gora imala najjači tim na prvenstvu koje je završila bez medalje. Nema one priče "Ovo je realnost". Eh, mnogi bi trebalo da uče od Maje.
    Last edited by amnesiac; 04-08-14 at 21:58.
    Dick Laurent is dead!

  5. #11755
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

  6. #11756
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I don't get lucky. I make my own luck.

  7. #11757
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,168
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Kiks nego,prije dva dana Buducnost joj ponudila ugovor...xaxaa...mozda 300e mjesecno...

  8. #11758
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Idemo sve da unistimo,Maja je vrhunski radila sa tim djevojkama ali ne valja sefu.
    http://handballme.me/2014/09/exkluzi...io-maju-savic/

  9. #11759
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Idemo sve da unistimo,Maja je vrhunski radila sa tim djevojkama ali ne valja sefu.
    http://handballme.me/2014/09/exkluzi...io-maju-savic/
    Znaci Boskovic moze da skloni Kacu iz Buducnosti pred polufinale LS, moze da otpusti Maju o kojoj je suvisno ista pricati, a isto tako moze da gura onu njegovu udaracicu glavom- vrhunski talenat koji nije mrdnuo poslednje 2 godine.
    Super je dok nam u svakom sportu glavnu rijec vode politicari, a ne velicine kao Maja Savic, Bojana Popovic, Vlado Scepanovic, Predrag Drobnjak itd itd.
    Dno dna.
    Sa druge strane straha su sve najbolje stvari u životu.

  10. #11760
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ovo je prosto nevjerovatno koliko nam uništavaju sport. Jedini sport u kom smo imali perspektivu je bio taj ženski rukomet (budući da je ista bagra uništila muški) i sad će i to uspjeti da useru. Strašno!
    Dick Laurent is dead!

  11. #11761
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bošković je ipak ostao pri svojoj odluci i poručio nezadovoljnim rukometašicama da ako neće da se vrate svojim obavezama, mogu da uzmu ispisnicu.
    Zbilja postajemo svjetski sampioni u regrutovanju budala i mediokriteta koji se o necemu pitaju.

  12. #11762
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ja ne znam sto je sa covjekom kakve nebulozne odluke donosi.Barem sto se rukometa tice imamo sve preduslove da se napravi ddobra baza imamo trenere odlicne bivse rukometase/rukometasice koji su osvajali sve zivo i sigurno imaju zannaja i zelje da prenesu to na mladje a pogotovo je Maja to dobro radila.
    Prije godinu na neki mec Buducnosti sam sjedio iznad Maje i njenih igracica i bukvalno tokom cijelog meca zena je tako posveceno objasnjavala djeci akcije igru odbrane sve moguce situacije dje se grijesi kako se igra.Bas me odusevila bila i ta djeca kako su je slusala to je fenomenalno bilo za vidjet.

  13. #11763
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ja se sigurno ne bi vratio da treniram da sam na njihovom mjestu. dok nam politicare iz DPS vode sport proci cemo kao i sto nam drzava prolazi, nikako.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #11764
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ja ne mogu da vjerujem što ovaj nesoj radi. Može li ijedan brend u ovoj državi opstati a da ga DPS ne sjebe do kraja? Toliko sam poludio da ne znam kako ovu bahatost da nazovem - tuga, bruka, fukarluk?

    Samo se nadam da će ove đevojke ostat jednistvene kao što su sad bile i istrajati u protestu. Neka uzmu ispisnice koliko je danas - imaće ko da radi sa njima, nije crnogorski rukomet Predrag Bošković, to neka mu bude jasno.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  15. #11765
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    http://handballme.me/2014/09/lijepa-...staje-u-klubu/

    Ohladio se, veli. E ko nam vodi saveze... Ovo samo u Crnoj Gori može. Zamalo da urniše ženski rukomet u Crnoj Gori.
    Dick Laurent is dead!

  16. #11766
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Odlicna vijest i nadam se da ovo nece uticat na dalji rad i napredak tih djevojaka.Svaka cast njima na insistiranju da Maja ostane.

  17. #11767
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,479
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Osim kiksa sa Kaćom ništa drugo loše nije uradio (čak ni Milenino forsiranje)... Svo vrijeme sam se nadao da će skontati koliko je ovaj potez poguban za CG rukomet, i na kraju je to i uradio... Svaka čast, rijetko bi koji dps tajkun to uradio...
    #fakenews

  18. #11768
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rukometaš Lazović: Igraću za Crnu Goru kada me ne zovu u selekciju Srbije


    Vuk Lazović rukometaš Vojvodine trebalo bi da u oktobru zaigra za crnogorsku reprezentaciju Crne Gore.

    foto: mojacrvenazvezda.net


    Lazović je u razgovoru za "Žurnal" rekao da je dobio poziv selektora Obradovića i da će vjerovatno prihvatiti poziv da bude dio selekcije Crne Gore.

    "Prije dvadesetak dana zvao me je Petar Kapisoda. Rekao sam mu da ću igrati za Crnu Goru, a oni su mi poslali sve neophodne papire za pasoš – navodi Vuk koji je sin pokojnog glumca Danila Lazovića.

    "Čuo sam se i sa selektorom Obradovićem i rekao da stižem na prvo naredno okupljanje." priča Lazović koji se još nada pozivu reprezentacije Srbije.

    "Samo u slučaju da Veselin Vujović bude selektor Srbije, u tom slučaju nosio bih dres sa bijelim orlom na grbu, naravno, ako dobijem poziv. Ako ne bude tako, onda ostaje dogovor da igram za Crnu Goru, rekao sam to otvoreno i Kapisodi i Obradoviću." - zaključio je Lazović.

    Vuk je inače prinudno rješenje našeg selektora nakon povrede Mladena Rakčevića koji će propustiti mečeve sa Srbijom i Islandom u kvalifikacijama za Evropsko prvensto.


  19. #11769
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,922
    Thanks Thanks Given 
    4,766
    Thanks Thanks Received 
    9,774
    Thanked in
    3,709 Posts

    Default

    Svaki li nam je savez isti majko sveta.

  20. #11770
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    783
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Obdatum: 16.09.2014,javljeno: uto, 16. sep, 2014. Osvježeno: danas 2:15
    Rukometna reprezentacija dobija novog pivota: Kankaraš igra za Crnu Goru?

    Rukometna reprezentacija Crne Gore pretrpjeće promjene na pivotskoj poziciji, sada već silom prilika. Mladen Rakčević se prije dvije noći povrijedio u dresu Konstance i moraće dapauzira oko dva mjesec.
    Kako kvalifikacije za Evropsko prvenstvo počinju krajem oktobra, selektor Ljubomir Obradović prinuđen je da traži alternativu, s tim što konkurenciju „na crti“ čine još Nemanja Grbović i Marko Pejović.
    Prema našim saznanjima, Obradović je od Rukometnog saveza Crne Gore zatražio da se u što skorije vrijeme završe administrativni poslovi oko dobijanja pasoša za Branka Kankaraša. Kankaraš je rođen u Kaću 28. maja 1988. godine, a u karijeri je nastupao za matični Jugović i Metaloplastiku, prije nego je ovog ljeta prešao u Vojvodinu.Krajem prošle godine, dobio je poziv za selekciju novinara koja je igrala meč protiv seniorske reprezentacije Srbije u sklopu priprema „orlova“ za Evropsko prvenstvo.Bio je u sastavu Vojvodine za prva dva kola ovosezonske SEHA lige, ali bez učinka.Crna Gora će u kvalifikacijama za EP igrati sa Srbijom, Islandom i Izraelom.
    Ne. K.

    Last edited by suponik; 16-09-14 at 17:47.

  21. #11771
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Boze Boze.

  22. #11772
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ajde za Kankarase znamo da su iz Nikšića, još iz Kaća definitivno su naši korjeni. To mi je ok, jedino što ne znam za njegov igrački potencijal .
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #11773
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,922
    Thanks Thanks Given 
    4,766
    Thanks Thanks Received 
    9,774
    Thanked in
    3,709 Posts

  24. #11774
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    783
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    datum: 29.09.2014, 15:08

    Srbin na golu Crne Gore protiv orlova



    Radivoje Ristanović braniće za reprezentaciju Crne Gore protiv Srbije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, prenosi Informer Crna Gora.

    "Tačno je da sam razgovarao sa čelnicima crnogorskog saveza, ali još ne mogu da potvrdim tu informaciju. U Crnoj Gori se osjećam kao kod kuće, jer sam pet godina branio za Lovćen. Imamo puno prijatelja u toj zemlji i bila bi mi čast da branim za tu reprezentaciju", kazao je čuvar mreže njemačkog Balingena.
    Selektor naše reprezentacije Ljubo Obradović i direktor državnog tima Petar Kapisoda, razgovarali su sa Ristanovićem i sve su prilike da će iskusni golman stati na gol Crne Gore protiv Srbije.
    Ukoliko se ova informacija potvrdi biće zanimljivo vidjeti Mojkovčanina Darka Stanića na golu Srbije i Raša Ristanovića između stativa Crne Gore.
    Crna Gora i Srbija odigraće meč kvalifikacija 29. oktobra u beogradskom "Pioniru".

    CdM

  25. #11775
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Super, samo Ristanović ne može nikako doći prije Mijatovića i Simića. Ni po kvalitetu, a naročito ne po minutaži ove sezone.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Page 471 of 711 FirstFirst ... 371421461467468469470471472473474475481521571 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •