Page 351 of 709 FirstFirst ... 251301341347348349350351352353354355361401451 ... LastLast
Results 8,751 to 8,775 of 17725

Thread: Rukomet

  1. #8751
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    579
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma treba mi lijepo da sakupimo pare pa od irana ili s koreje kupimo jednu nuklearku pa je pobodemo na lovćen čisto da se vidi.možemo hiljadu medalja osvojit džaba nam,nemamo jak lobi ni u jednom sportu i to je to.španski savez se žalio na suđenje protiv rusije i odma protiv nas su sudije sve za njih svirale.naša isključenja su većina bila opravdana(jbga igra se jaka odbrana)ali zato njima sigurno 2-3 čista isključenja nijesu svirana
    heisenberg says relax

  2. #8752
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam sto se prica ovoliko o sudjenju vec unaprijed.Mislim da mi treba da odigramo kako znamo a onda ce sudije da nam budu skroz nebitne.
    @Maksa kako ti nije muka da se raspravljas sa milion clanova istovremeno??? Po ekavici vidim da si iz Srbije, pa zasto se nisi uclanio na neki srbijanski forum i tamo sa ostalima raspravljao posto nas na ovom forumu zanima samo igra nase reprezentacije?
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  3. #8753
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam sad cemu taj iznenadni nagon da se gleda "dobar" rukomet,eto Srbija ima neki jak rukometni lobi cim su dobili 2 rukometna prvenstva u godini dana, a nista se ne radi na popularizaciji tog sporta,tribine na Evropskom prvenstvu zjape poluprazne.Da je zaista stalo ljudima da gledaju dobar rukomet bilo bi mnogo vise posjetilaca na utakmicama ovog prvenstva gdje je bilo vise nego dovoljno derbija a na tribinama su bile prisutne samo uza rodbina samih igracica i njihovi prijatelji.Jedina utakmica gdje je bilo dosta publike a da nije igrao domacin bila je Rumunija-Crna Gora i to zahvaljujuci sacici ljudi iz Lovcenca i preko 2000 ljudi iz Temisvara i okoline.Tako da ta prica ne pije vodu.

    Normalno je ocekivati dobru utakmicu kad se radi o polufinalu Evropskog prvenstva,narocito kad su obje reprezentacije igrale promjenljivo sa brojnim usponima i padovima od kojih je jedna olimpijski viceprvak a druga domacin u dobroj seriji nosem publikom i dobrim golmanom.Kao sto je neko napomenuo gore zavisice mnogo od sudijskog kriterijuma i pritiska sa tribina na iste.Ja se nadam nasoj pobjedi u polufinalu ali iako do toga ne dodje ja nemam rijeci zamjerke za nase djevojke koje zasluzuju docek kao nakon OI zbog ogromnog karaktera i kvaliteta koje posjeduju

  4. #8754
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    ocete li bataliti sa pricom oko sudjenja...nije ni pocela utakmica a vi odmah poceli sa pricom dajte bre sjasite vise...kako vam ne dosadi

  5. #8755
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @skoljci
    Ja ne vidim nikakvu raspravu. Svako je napisao svoje mišljenje i to je to.

    Ja sam napisao šta mislim o sutrašnjoj utakmici SRB-CG i da se nadam neizvesnim utakmicama do kraja turnira. Pojedinima je to zasmetalo jer navodno nisam iskren.
    Znaš, mnogi Crnogorci i Crnogorke pišu na srpskim forumima i nisam video da ih neko savetuje da pišu isključivo na CG forumima.

    Ako te interesuje igra tvoje reprezentacije ti nemoj da čitaš moje komentare ili piši na novom topicu posvećenom isključivo CG reprezentaciji.
    Last edited by Maksa; 14-12-12 at 15:15.

  6. #8756
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Da je zaista stalo ljudima da gledaju dobar rukomet bilo bi mnogo vise posjetilaca na utakmicama ovog prvenstva
    Razlog što nije tako je jednostavan - ne žive svi Srbi i ljubitelji rukometa u Beogradu. Plus loše vreme, malo finansije i to je to.

  7. #8757
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shooter View Post
    To je to..ne kapiram sto su svi navalili na golmane. Imamo dvije sasvim solidne golmanke,i to sto kazes,jake suteve sa 8-9m gotovo je nemoguce odbranit,osim ako lopta slucajno pogodi u golmana..
    totalno nisi u pravu, sut sa 8 9 metara je tesko braniti ali ne i sa 10 i vise metara odakle su ove primale golove.
    ne znam jesi primjetio kako mi primamo golove a kako dajemo sa 9 i vise metara.
    da bi dali gol Kaca vecinom treba da je skroz slobodna na sut bez bloka i skoka igracica u odbrani a nasi golovi su vecinom preko bloka i sl.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #8758
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Nemoj me zajebavat, ako ti ja 3 puta šutiram s 9 metara tako što odem dva koraka desno i opalim u kontra stranu, 4. put bi trebao tamo da kreneš majku mu *****.
    Nije problem primit go, no mi nije jasno kako niti jedan šut ona Sonja ne pročita sa 9 metara. Znači ne mora da ga odbrani, samo stranu da pogodi.
    Da ne pominjem obrtanje glave i sakrivanje od lopte kad su šutevi s krila. Juče je bilo bar 3 takve situacije.

    Na kraju, meni je jasno da je to vjerovatno najbolje što imamo i ja ih volim ka da su mi iz oka iskapale, samo nema potrebe da se priča ono što nije, i da ih bilo ko brani od mene.
    Blok treba da pokrije jednu stranu, golman drugu... Kad blok kiksa golman većinom ne može ništa uraditi (osim u slučaju da je šut loš)... Za one bombe sa 9m što je primala joj se nema šta zamjeriti... Ono što joj zamjeram je postavljanje kad krila ulete, samo da mi je viđet toga stručnjaka koji je naučio da se spušta na svaki šut sa krila, pa joj bucaju preko glave kao da je nema... Marina je već bolji golman, ne znam što je ne pušta da igra malo više...

    Uglavnom golmani su nam osrednji... 4-5 reprezentacija ima bolje golmane, 4-5 lošije, nikakav preveliki hendikep... Volio bih i ja da imamo najboljeg golmana na svijetu, i najboljeg igrača na svakoj poziciji, samo što je to malo nerealno...

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    totalno nisi u pravu, sut sa 8 9 metara je tesko braniti ali ne i sa 10 i vise metara odakle su ove primale golove.
    ne znam jesi primjetio kako mi primamo golove a kako dajemo sa 9 i vise metara.
    da bi dali gol Kaca vecinom treba da je skroz slobodna na sut bez bloka i skoka igracica u odbrani a nasi golovi su vecinom preko bloka i sl.
    Ako ti nije teško prevedi mi ovu poslednju rečenicu...
    Last edited by MeDo_JE; 14-12-12 at 15:30.
    #fakenews

  9. #8759
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eto Norveska Olimpijski i Svjetski prvak istovremeno prvi favorit za osvajanje se pomjerio iz Kombank arene u Beogradu nije od pocetka turnira, i opet niko nije gledao klasike kao sto su NOR-SWE,NOR-DEN koji predstavljaju duele izmedju skandinavske skole rukometa, pa cak ni ono demoliranje NOR-FRA sto je bio cas rukometa tako da nije to do Beograda ni do finansija nego jednostavno nezainteresovanost i nedovoljno marketinski ispracen dogadjaj, drug moj koji zivi i studira tamo nije bio ni svjestan da se tako nesta odrzava u Srbiji.Cak su i norveskim navijacima oduzimana kravlja zvona sto je valjda neki njihov zastitni znak i rekvizit iako doduse nijesu nesta glasni nego samo mlate onim zvonima i skandiraju Norge,Norge.

  10. #8760
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,978
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Proradice sjutra SRPSKI inat!!!


    I izgubice samo 6 razlike. :/
    Slazem se.

  11. #8761
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Referee nominations for 15 December:

    12:00 (5/6) DEN v RUS # Maric/Masic SRB # Vizitiu MDA # Berthold AUT
    14:30 (SF1) NOR v HUN # Bonaventura/Bonaventura FRA # Obucina SRB # Hagen SWE
    17:00 (SF2) SRB v MNE # Stolarovs/Licis LAT # Konoplyastyi UKR # Gremmel GER

    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  12. #8762
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Referee nominations for 15 December:

    12:00 (5/6) DEN v RUS # Maric/Masic SRB # Vizitiu MDA # Berthold AUT
    14:30 (SF1) NOR v HUN # Bonaventura/Bonaventura FRA # Obucina SRB # Hagen SWE
    17:00 (SF2) SRB v MNE # Stolarovs/Licis LAT # Konoplyastyi UKR # Gremmel GER


    Ahahahahha sestre sude Norveškoj kao i uvijek... Nadam se da ovo znači da ih bar u finalu neće biti...
    #fakenews

  13. #8763
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jao Letonci. Jel gledao možda neko meč Srbija - Švedska ?

  14. #8764
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Blok treba da pokrije jednu stranu, golman drugu... Kad blok kiksa golman većinom ne može ništa uraditi (osim u slučaju da je šut loš)... Za one bombe sa 9m što je primala joj se nema šta zamjeriti... Ono što joj zamjeram je postavljanje kad krila ulete, samo da mi je viđet toga stručnjaka koji je naučio da se spušta na svaki šut sa krila, pa joj bucaju preko glave kao da je nema... Marina je već bolji golman, ne znam što je ne pušta da igra malo više...

    Uglavnom golmani su nam osrednji... 4-5 reprezentacija ima bolje golmane, 4-5 lošije, nikakav preveliki hendikep... Volio bih i ja da imamo najboljeg golmana na svijetu, i najboljeg igrača na svakoj poziciji, samo što je to malo nerealno...



    Ako ti nije teško prevedi mi ovu poslednju rečenicu...
    kod nasih golmana ja ne vidim neko branjenje koje bi moglio reci da je osrednje nego ispod toga.
    cak i neke odbrane koje budu njih 10 tak mozda mi 1 do 2 budu djeluje kao namjerne odbrane ostatak vise kao sreca i dobra nasa odbrana pa je sut bio iz los.
    golman treba da pravi razliku da brani suteve koji nisu za branititi a ne primate golove na odbrane kad je njihova lopta. ( sut iz mrtvog ugla, sa 10 m i sl).
    nemam nista protiv tih cura meni su extra ali one ne znaju bolje mada mala Marina je mlada pa moze jos napredovati ali se ne moze reci da su oni ok golmani
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #8765
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Referee nominations for 15 December:

    12:00 (5/6) DEN v RUS # Maric/Masic SRB # Vizitiu MDA # Berthold AUT
    14:30 (SF1) NOR v HUN # Bonaventura/Bonaventura FRA # Obucina SRB # Hagen SWE
    17:00 (SF2) SRB v MNE # Stolarovs/Licis LAT # Konoplyastyi UKR # Gremmel GER

    Vec mi zao Gorbitz i ostalih...

  16. #8766
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    kod nasih golmana ja ne vidim neko branjenje koje bi moglio reci da je osrednje nego ispod toga.
    cak i neke odbrane koje budu njih 10 tak mozda mi 1 do 2 budu djeluje kao namjerne odbrane ostatak vise kao sreca i dobra nasa odbrana pa je sut bio iz los.
    golman treba da pravi razliku da brani suteve koji nisu za branititi a ne primate golove na odbrane kad je njihova lopta. ( sut iz mrtvog ugla, sa 10 m i sl).
    nemam nista protiv tih cura meni su extra ali one ne znaju bolje mada mala Marina je mlada pa moze jos napredovati ali se ne moze reci da su oni ok golmani
    Pitao sam te konkretno za onu rečenicu, da vidim ima li smisla pričati sa tobom... Jesam li dobro razumio da si rekao da Kaća daje golove isključivo bez bloka, a mi primamo golove preko bloka...?
    #fakenews

  17. #8767
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvi put vidim ovaj sudijski par iz Letonije...

  18. #8768
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,978
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Cuh da je bila neka frka u kancelariju ultra cg? Ispalili valjda ove sa Konika pa im oni demolirali kancelariju?
    Slazem se.

  19. #8769
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maksa View Post
    @skoljci
    Ja ne vidim nikakvu raspravu. Svako je napisao svoje mišljenje i to je to.

    Ja sam napisao šta mislim o sutrašnjoj utakmici SRB-CG i da se nadam neizvesnim utakmicama do kraja turnira. Pojedinima je to zasmetalo jer navodno nisam iskren.
    Znaš, mnogi Crnogorci i Crnogorke pišu na srpskim forumima i nisam video da ih neko savetuje da pišu isključivo na CG forumima.

    Ako te interesuje igra tvoje reprezentacije ti nemoj da čitaš moje komentare ili piši na novom topicu posvećenom isključivo CG reprezentaciji.
    @Maksa pa ovaj thread je otvoren sa namjerom da se prica o CG reprezentaciji, ali od takvih kao ti ljudi su otvorili novi, a ja od pocetka pisem na ovom pa ga zbog tebe necu mijenjati
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  20. #8770
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Cuh da je bila neka frka u kancelariju ultra cg? Ispalili valjda ove sa Konika pa im oni demolirali kancelariju?
    Oće stanovi.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  21. #8771
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    srbija domacin i za SP2013 ?

  22. #8772
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    srbija domacin i za SP2013 ?
    Odakle taj info?
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  23. #8773
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi ta informacija je stara pola godine

  24. #8774
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Pitao sam te konkretno za onu rečenicu, da vidim ima li smisla pričati sa tobom... Jesam li dobro razumio da si rekao da Kaća daje golove isključivo bez bloka, a mi primamo golove preko bloka...?
    nisi me razumio ili ja nisam dobro rekao ali sve jedno. Kacini golovi su sa 10 tak metara sto preko sto pored sto bez bloka ali su extremno tesko i vrhunski a mi ne primimo svaki gol preko bloka ali ih imaa ne bi smjelo da ih bude kao takvih u toj mjeri koliko ih ima.
    to je vise bilo u stilu da mi moramo podobro da se potrudimo da stvorimo sut za Kacu i Maru da i docu u situaciju da sutnu pa i preko bloka dok se kod nas desava ako malo zaspe odbrana onda bek krene u zabadanje izmedju 2 i 3 i samo se podigne na drugi korak sa 10 tak metara i vecinom bude gol.
    to je onda mnogo teze za nasu odbranu jer se onda mora ici na svako njihovo zabadanje sto ostavlja dosta prostora za visak na krilo.
    nasa velika prednost je sto igramo freneticnu odbranu i djevojke brzim povratkom pokrivaju dosta prostora ali se onda mnogo trose zato i dolaze ti padovi u igri zato nam par ogracica igraju samo napad.
    rekoh ti prije da meni nije dobra odbrana ako golmanka skupi 14 odbrana ono sto je morala da brani nego 14 sto je morala i njih 5 sto je skinula cistih zicera.
    kod nas je situacija da ona odbrani 10 tak sto je morala 4 primi njena gola i 2 zicera odbrani (ovo je slikovito samo ne neka statistika).
    P.S. da se nadovezem na Kacu i njene suteve , mogla bi malo vise da sara vecinom sutira dolje lijevo( golmanski lijevo) i ova iz spanije se bacala u tu stranu i uhvatila par suteva. nista za zamjeriti nego cisto primjetih tu njenu naviku
    Last edited by lepetanac; 14-12-12 at 16:16.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #8775
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovi iz EHF-a su izgleda ozbiljno shvatili pricu da su svi ljudi na planeti Srbi i da vuku srpske korijene.. Srbija do EHF-a
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

Page 351 of 709 FirstFirst ... 251301341347348349350351352353354355361401451 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 17:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 10:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 08-03-05, 00:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 19:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 17:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •