Page 299 of 711 FirstFirst ... 199249289295296297298299300301302303309349399 ... LastLast
Results 7,451 to 7,475 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #7451
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast rukometasima Lovcena. Citao sam da su jedva skupili pare do Italije, i da su od grada gdje se odrzavao turnir bili udaljeni 50 km, pa su izmedju meceva koji su bili u razmaku od 5 h -6 h spawali i odmarali po parkovima.

  2. #7452
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve mi se cini da ce rukomet biti jedan od najupjesnijih sportova u buducnosti,i muski i zenski
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  3. #7453
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandukan View Post
    Sve mi se cini da ce rukomet biti jedan od najupjesnijih sportova u buducnosti,i muski i zenski
    Sto je sasvim normalno jer smo kao stvoreni za rukomet i muskarci i zene Crne Gore, kao i za vaterpolo i donekle kosarku, ostalo slabo.

  4. #7454
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Pa one dozivjese krah igracica, a steta sto Bojana ode u penziju,mogla je vala jos lagano 2 sezone , steta...
    A to ti je Balkansko razmisljanje, osvojili smo najveci trofej u istoriji kluba i zenskog klupskog rukometa i sacemo umjesto da nastavimo da budemo u top3 tima Evrope kao sto bi svaki normalni sportski kolektiv uradio , ne mi cemo da promijenimo 5-6 prvotimki i jos 2-3 standardne rotacione igracice i krecemo ispocetka u neko naredno desetogodisnje jurcanje trofeja i pokusaja ponavljanja ovakvog uspjeha sa dvije hrvatice po 20-tak godina i dvije sprkinje po 20-tak godina i eto jedino ova francuskinja te je vec formirana kao igracica...

    Vazno je da je Pedja uletio u upravni odbor ili dje li vec ulece u EHF ili IHF lopovski a klub ce sad imat sve manje i manje vecih sponzora i ulaganja jer osvojili su taj dugo cekani trofej i sad sto se njih tice boli ih q za klub.

    Eee to je kao da Barselona osvoji LS onda proda Mesija, Iniestu, Fabregasa, Pikea, a penzionisu se Cavi i Pujol...bozhe sachuvaj.

  5. #7455
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Pa dobro, vjerovatno si u pravu za većinu stvari, ali možda ni ovo nije loše - ipak treba šansu davati mladjim igračima kad je vec par igračica odlučilo da napusti klub (Savić i Popović kraj karijere, Bulatović finansijski mnogo jača ponuda i sl.). Jedino što mi se ne sviđa je što dovode igračice iz Srbije, Hrvatske i Makedonije da se kale kod nas, kad mi imamo jednako dobre mlade rukometašice, ako ne i bolje. Primjera radi, zašto nisu zadržali ovu Markovićku na desnom beku umjesto što su angažovali 2 igračice sa strane - ne znam što je to bolja Gjeogjevska ili nova Živković od nje. Ili vratili Saru Vukčević umjesto što su doveli Ježićku na pivota. No, ko zna kako će to sve da izgleda od oktobra, možda i bude nešto od ovog sastava.

    Kad smo kod mladih, talentovani lijevi bek Miloš Božović potpisao za Valjadolid nakon sezone u drugom timu Atletiko Madrida. On je velika nada za našu mušku reprezentaciju.
    Last edited by Viscount; 13-07-12 at 23:05.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  6. #7456
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih se slozio.Cilj je bio trofej i cilj je ispunjen.Nakon ovoga vjerovatno ce bit vise djece zainteresovane za rukomet i s'obzirom da su uslovi sve bolji i bolji bit ce sve bolja reprezentacija a i klub posle nekoliko godina bi opet mogao da ide na trofej.A te pare koje bi dali rukometasicama bolje da daju nekom drugom kolektivu ne bi li i tu napravili neki uspjeh,opet u cilju popularizacije i razvoja nekog manjeg sporta.ili bi recimo mogli napravit bazen u pg napokon...
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  7. #7457
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Pa dobro, vjerovatno si u pravu za većinu stvari, ali možda ni ovo nije loše - ipak treba šansu davati mladjim igračima kad je vec par igračica odlučilo da napusti klub (Savić i Popović kraj karijere, Bulatović finansijski mnogo jača ponuda i sl.). Jedino što mi se ne sviđa je što dovode igračice iz Srbije, Hrvatske i Makedonije da se kale kod nas, kad mi imamo jednako dobre mlade rukometašice, ako ne i bolje. Primjera radi, zašto nisu zadržali ovu Markovićku na desnom beku umjesto što su angažovali 2 igračice sa strane - ne znam što je to bolja Gjeogjevska ili nova Živković od nje. Ili vratili Saru Vukčević umjesto što su doveli Ježićku na pivota. No, ko zna kako će to sve da izgleda od oktobra, možda i bude nešto od ovog sastava.

    Kad smo kod mladih, talentovani lijevi bek Miloš Božović potpisao za Valjadolid nakon sezone u drugom timu Atletiko Madrida. On je velika nada za našu mušku reprezentaciju.
    Slazem se donekle sto se tice podmladjivanja, ali ne ovakvog kakvog uradishe, ovo je vec previshe, previshe vazhnih igrachica je napustilo klub, pored Bojane i Maje koje su zavrsile karijeru.
    I da apsolutno si u pravu sto se tice Markovicke i Vukcevicke.

    Ovim mladim rukometashima zelim puno uspjeha, ne samo Bozovicu koji se dokazuje u Spaniji, vec svima, jer eo kao sto se moglo vidjeti na primjeru ovih mladih momaka iz Lovcena sto su se jedini od 40 ekipa kuturali na 50km hostela od grada i spavali po klupa u parkovima i poslije svega toga osvojili turnir protiv veoma jakih mladjih generacija najboljih evropskih ekipa i nekih svjetskih koje nisu toliko dobre kao ove evropske.

    Ovo sad generalno kazem za CG sport, svaka cast svim nasim sportistima koji uspiju uprkos ovome jadu i nikakvim uslovima od samih pocetaka bavljenja sportom pa sve dok god borave i bave se sportom u ovoj muci.
    Last edited by Tz-ObeLiX; 13-07-12 at 23:11.

  8. #7458
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandukan View Post
    Ne bih se slozio.Cilj je bio trofej i cilj je ispunjen.Nakon ovoga vjerovatno ce bit vise djece zainteresovane za rukomet i s'obzirom da su uslovi sve bolji i bolji bit ce sve bolja reprezentacija a i klub posle nekoliko godina bi opet mogao da ide na trofej.A te pare koje bi dali rukometasicama bolje da daju nekom drugom kolektivu ne bi li i tu napravili neki uspjeh,opet u cilju popularizacije i razvoja nekog manjeg sporta.ili bi recimo mogli napravit bazen u pg napokon...
    Kakve veze ima sampion Evrope u zenskom rukometu sa bazenom u Podgorici? Zna se ko je obecao 5-6 bazena, a taj neko ne ulaze centa u Buducnost a nece ni T-com pravit bazene po Podgorici zaista...a ni rudnik uglja sigurno.

    Sto se tice popularizacije rukometa zenskog u CG, on i jeste popularan bio i prije osvajanja ovoga trofeja jer je Buducnost uvijek drzala taj nivo u nekih top8 ekipa Evrope, znamo i za toliko tih polufinala i sad za osvojen trofej.
    U svakom slucaju te djevojcice nece nic za godinu, dvije nego za 5-6-7-8 godina a do tad treba odrzat i opravdat rezultate prethodnih generacija kluba.

  9. #7459
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Nema nikakvog smisla poredit Buducnost i Barselonu..
    Nerealno je ocekivat da se osvaja LS svake godine. Ne bi je ni ove god osvojili da nije bilo Bojane i Maje. E sad, zavrsile su karijere, i po meni nema im zamjene, mogu samo da se potrose neke ogromne pare za vec dokazane igracice koje bi opet igrale tu 1-2 godine i onda otisle dje im ponude vise para. Kaca je posla, ocekivano, sta ce ona u klubu koji nema velike ambicije. Vratice se.
    A ostale su sigurno stekle ogromno iskustvo, naucile stosta od Bojane i Maje.. Samo pricate o odlascima, a niko da pomene sjajnu Radu, Cvijicku, Klaru, pa i Knezevic, pa Andjelu u odbrani. Malo li je..
    Uzecemo opet LS za koju godinu, zivi bili pa vidjeli
    Sa druge strane straha su sve najbolje stvari u životu.

  10. #7460
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chloe View Post
    Nema nikakvog smisla poredit Buducnost i Barselonu..
    Nerealno je ocekivat da se osvaja LS svake godine. Ne bi je ni ove god osvojili da nije bilo Bojane i Maje. E sad, zavrsile su karijere, i po meni nema im zamjene, mogu samo da se potrose neke ogromne pare za vec dokazane igracice koje bi opet igrale tu 1-2 godine i onda otisle dje im ponude vise para. Kaca je posla, ocekivano, sta ce ona u klubu koji nema velike ambicije. Vratice se.
    A ostale su sigurno stekle ogromno iskustvo, naucile stosta od Bojane i Maje.. Samo pricate o odlascima, a niko da pomene sjajnu Radu, Cvijicku, Klaru, pa i Knezevic, pa Andjelu u odbrani. Malo li je..
    Uzecemo opet LS za koju godinu, zivi bili pa vidjeli
    Zasto da ne?Ne mora bas sa Barselonom eo poredicemo je sa Celzijem koji je tek uzeo LS pehar, prodade li Abramovic pola tima? Ne, samo ce mac stare igrace i dovesti bolje mladje momke...poredim sa fudbalom jer mi je najlakse zbog takmicenja istog imena i velikih rezultata tih timova.

    Niko ne ocekuje da se osvaja svake godine ali namjerno udaljit tim od tog trofeja za narednih dobrih 5-6 godina je veoma glupo i balkanski namrtvo. Bojana je kao Zidan tako da je sasvim normalno da je ona dala najveci doprinos u osvajanju ove LS sa svojom klasom i naravno preiskusna Maja. Zamjene im nema trenutno, a Bojani ipak tesko da ce ikad i bit. Ima na trzistu dobrih igracica , koje nisu toliko skupe, jes da Buducnost mozda ne moze ponudit njima pare kao Olkim i Djer trenutno na primjer ali mogli su im ponudit projekat i mjesto u timu koji je osvojio LS.

    Njih nemam sto pominjat, Rada, Andjela, Marina, Suzana i Cvijicka su buducnost ove ekipe, Milena mi je previshe izvikana iako je solidna.
    Posebno bih probao Andjelu unaprijedit za igru u napadu.

    I da iskreno to jeste malo za tim koji uvijek treba bit medju 8 u Evropi, da ne precerujem pa kazem 4 jer stvarno ima veoma dobrih ekipa i mimo Djera, Olkima i Larvika.

  11. #7461
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandukan View Post
    vise djece zainteresovane za rukomet i s'obzirom da su uslovi sve bolji...

    bolje da daju nekom drugom kolektivu ne bi li i tu napravili neki uspjeh,opet u cilju popularizacije i razvoja nekog manjeg sporta...
    Ima djece zainteresovane za rukomet i te kako ali dje da treniraju pored Buducnosti??? Ne moraju svi da budu prvaci Evrope, Crne Gore... Zar nema tu materijala za jos neki klub, barem u Pg... Kad ovo kazem mislim na klub koji nece finansijski tavoriti kada su mladje kategorije u pitanju... O muskom rukometu u PG prevashodno za mladje kategorije ne znam ni da li pocinjati pricu...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  12. #7462
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Zasto da ne?Ne mora bas sa Barselonom eo poredicemo je sa Celzijem koji je tek uzeo LS pehar, prodade li Abramovic pola tima? Ne, samo ce mac stare igrace i dovesti bolje mladje momke...poredim sa fudbalom jer mi je najlakse zbog takmicenja istog imena i velikih rezultata tih timova.

    Niko ne ocekuje da se osvaja svake godine ali namjerno udaljit tim od tog trofeja za narednih dobrih 5-6 godina je veoma glupo i balkanski namrtvo. Bojana je kao Zidan tako da je sasvim normalno da je ona dala najveci doprinos u osvajanju ove LS sa svojom klasom i naravno preiskusna Maja. Zamjene im nema trenutno, a Bojani ipak tesko da ce ikad i bit. Ima na trzistu dobrih igracica , koje nisu toliko skupe, jes da Buducnost mozda ne moze ponudit njima pare kao Olkim i Djer trenutno na primjer ali mogli su im ponudit projekat i mjesto u timu koji je osvojio LS.

    Njih nemam sto pominjat, Rada, Andjela, Marina, Suzana i Cvijicka su buducnost ove ekipe, Milena mi je previshe izvikana iako je solidna.
    Posebno bih probao Andjelu unaprijedit za igru u napadu.

    I da iskreno to jeste malo za tim koji uvijek treba bit medju 8 u Evropi, da ne precerujem pa kazem 4 jer stvarno ima veoma dobrih ekipa i mimo Djera, Olkima i Larvika.
    Koliko znam, otisao je Drogba, to ti dodje ko nama Kaca. Mislis li ti da ce Celzi osvojiti LS ove godine, jer Ambramovic nije rasprodao tim? Nece. Cak mislim da ih se ne plase toliko koliko se plase Buducnosti u rukometu. Moraca je Moraca, to nema niko u Evropi..
    A koga je imao Djer ove godine? 6-7 igracica i to je to, nikakvu klupu, pa dogurase do finala.. ne kazem da treba tako da se radi, nego da uopste nije malo to sto imamo.
    A koga smo prodali, sem Kace? Barjaktarovic, Radovic, Cakalie i Jovetic su u LS upisale 10 min ukupno, one su jedino sluzile da se rasterete glavne igracice da ne moraju da igraju kup i prvenstvo CG. Neka su posle, brate, treba da igraju a ne da sjede na klupu. Steta jedino za Djokic, ne znam ni jel ona zavrsila karijeru, mada mislim da je Cvija odlicna zamjena i da moze samo jos vise da napreduje..
    Sa druge strane straha su sve najbolje stvari u životu.

  13. #7463
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chloe View Post
    Koliko znam, otisao je Drogba, to ti dodje ko nama Kaca. Mislis li ti da ce Celzi osvojiti LS ove godine, jer Ambramovic nije rasprodao tim? Nece. Cak mislim da ih se ne plase toliko koliko se plase Buducnosti u rukometu. Moraca je Moraca, to nema niko u Evropi..
    A koga je imao Djer ove godine? 6-7 igracica i to je to, nikakvu klupu, pa dogurase do finala.. ne kazem da treba tako da se radi, nego da uopste nije malo to sto imamo.
    A koga smo prodali, sem Kace? Barjaktarovic, Radovic, Cakalie i Jovetic su u LS upisale 10 min ukupno, one su jedino sluzile da se rasterete glavne igracice da ne moraju da igraju kup i prvenstvo CG. Neka su posle, brate, treba da igraju a ne da sjede na klupu. Steta jedino za Djokic, ne znam ni jel ona zavrsila karijeru, mada mislim da je Cvija odlicna zamjena i da moze samo jos vise da napreduje..
    Makao je Celzi 5-6 igracha, nego ne znas :P A doveo mnogo bolje mladje igrace da ih zamijene ali isto tako vec formirane, ne kazem da ce osvojit opet naravno jer je LS jedna velika lutrija i ima prejakih klubova, kao sto niko ne bi ni trazio od Buducnosti da je osvoji opet ali da bude u polufinalu makar.

    Moracha je tu eo hiljadu godina pa se tek sad doslo do polufinala, dzabe Moracha ako ti pojachanja 4 djevojke po 20 godina bez nekog veceg iskustva igranja u LS, eventualno Kup kupova.

    Zato Djeru nisi mogao manu nac u tih 7 igracica, Loke, Jovanka, Duda, golmanke...

    "Prodali" su posto ne znam ni jesu li ih prodali ili im je isteka ugovor a prije ce bit ovo drugo, prvog shutera ekipe i najboljeg beka Evrope, jednog od najboljih pivota Evrope, organizatora igre i rezervnog golmana i desno krilo, ako tu josh ubacish povlachenje Maje i Bojane to ti dodje josh jedan bek i prvo lijevo krilo, eto da ne racunam tu Cakalije jedino jer ona nije zapinjala ovamo i ovu malu Markovicku koju pozdravishe ni te ni ove...
    Znachi, lijevo krilo, 2 beka, pivot, srednji bek, rezervni golman i desno krilo, to ti dodje vishe od pola prvog tima ako oduzmesh Klaru i Radu, posto je do sad Andjela bila vishe orjentisana na odbranu tj. skoro stalno je igrala u odbrani.
    Sad samo pomisli kad bi Djer to uradio sa ovim timom i na shta bi lichio onda Imamo mi potencijala i sve ali to vishe nije to, rezultati ce to pokazat, daj bozhe da ja grijeshim pa da oni opet naprave neki dobar rezultat, shto im od sveg srca i zelim ali to izgleda vrlo tesko sad, chega su i oni sami svjesni, pogotovo Adzic.

    Djokicka nije u penziju nego se udala, dok su nashe igrale protiv V.Britanije cini mi se, sacekace ove OI da prodju ili sad brzo potpisat ugovor, vidim da se interesovao Kolding u koji je presla i Ana Radovic.

  14. #7464
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Makao je Celzi 5-6 igracha, nego ne znas :P A doveo mnogo bolje mladje igrace da ih zamijene ali isto tako vec formirane, ne kazem da ce osvojit opet naravno jer je LS jedna velika lutrija i ima prejakih klubova, kao sto niko ne bi ni trazio od Buducnosti da je osvoji opet ali da bude u polufinalu makar.

    Moracha je tu eo hiljadu godina pa se tek sad doslo do polufinala, dzabe Moracha ako ti pojachanja 4 djevojke po 20 godina bez nekog veceg iskustva igranja u LS, eventualno Kup kupova.

    Zato Djeru nisi mogao manu nac u tih 7 igracica, Loke, Jovanka, Duda, golmanke...

    "Prodali" su posto ne znam ni jesu li ih prodali ili im je isteka ugovor a prije ce bit ovo drugo, prvog shutera ekipe i najboljeg beka Evrope, jednog od najboljih pivota Evrope, organizatora igre i rezervnog golmana i desno krilo, ako tu josh ubacish povlachenje Maje i Bojane to ti dodje josh jedan bek i prvo lijevo krilo, eto da ne racunam tu Cakalije jedino jer ona nije zapinjala ovamo i ovu malu Markovicku koju pozdravishe ni te ni ove...
    Znachi, lijevo krilo, 2 beka, pivot, srednji bek, rezervni golman i desno krilo, to ti dodje vishe od pola prvog tima ako oduzmesh Klaru i Radu, posto je do sad Andjela bila vishe orjentisana na odbranu tj. skoro stalno je igrala u odbrani.
    Sad samo pomisli kad bi Djer to uradio sa ovim timom i na shta bi lichio onda Imamo mi potencijala i sve ali to vishe nije to, rezultati ce to pokazat, daj bozhe da ja grijeshim pa da oni opet naprave neki dobar rezultat, shto im od sveg srca i zelim ali to izgleda vrlo tesko sad, chega su i oni sami svjesni, pogotovo Adzic.

    Djokicka nije u penziju nego se udala, dok su nashe igrale protiv V.Britanije cini mi se, sacekace ove OI da prodju ili sad brzo potpisat ugovor, vidim da se interesovao Kolding u koji je presla i Ana Radovic.
    Prije ce Celziju polufinale bit misaona imenica nego Buducnosti. Imamo laganu grupu koju bi trebalo proc, a onda sta bude da bude, ne vjerujem da ce se obrukat. I grijesis, dolazilo se 8 puta do polufinala u toj Moraci, a ne tek sad. Pomenuh je jer niko nema ovakvu publiku.Ne moze niko doc odje s mislju kako ce se posprdat s nama jer smo bez pola tima ostale.
    Djer nesrecni jos ceka trofej. A sta mislis, sto su ostale Loke, Gorbic&co u Djeru? Pare. Ove nase su disale sve ko jedna, a u Djeru kad uzmu tajm aut ne zna trener na koji jezik da im prica. I to rece Bojana nedje. Legenda. Pusti sta Adzic prica, ja i dalje mislim da on veze nema, ona je tu glavna. I bolje napravit novi tim ko ovaj, nego napravit Djer od Buducnosti. Pa nek cekamo trofej jos 10 godina. Mozda je vrijeme da uzmemo i neki sa reprezentacijom.
    I opet kazem da su te rasprodate igracice u LS uglavnom sjedjele na klupi, nebitno na kojoj poziciji igraju. Sem Kaca i Ana, za Anu ima zamjena, za Kacu ne znam dal uopste i postoji. Bilo bi super da dovedu Toskovic.
    Sa druge strane straha su sve najbolje stvari u životu.

  15. #7465
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    za maju i bojanu se znal da ce otici u penziju , i prij enego se osvojila titula. ovo im dodje kao poklon z apenziju, umjest zlatnog sata.
    a normalno je da ce neke igracice otici, svaka im cast da su ih i ovoliko uspjeli zadrzati, Kaci posebno. mislim da su ostale jos ovu godinu samo da bi se ta liga sampiona osvojila, svi znamo koliko je tu bilo ponuda i jacih ugovora nego sto dobijaju u buducnost. sada neka uzmu i malo vise para a buducnost opet polako i strpljivo sa manjim ulaganjima, pa mozda opet bude neka titula prvaka ali jedno godinu dana ce da stoji kod nas
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #7466
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Realno, po meni bi sa ovim timom veliki uspjeh bio da prođmo u glavnu rundu - među 8. Preko toga je teško očekivati neki bolji rezultat, jer su se ostale ekipe dodatno pojačale i konkurencija će biti žestoka. Inače, ove sezone u finalu vidim Đer i Olkim, jer im ostale ekipe po sastavima teško mogu parirat. Ako mi već ne možemo, lično bih volio da Đer konačno osvoji evropski trofej, jer mi Olkim ide na k sa njihovim kupovanjem po 25 igračica svake sezone od kojih pola presjedi na klupu - a mislim da igrač kakav je Anita Gorbic najviše zaslužuje da osvoji ovu titulu.

    Pošto su sve prilike da je budžet Budućnosti osjetno manji, treba forsirati ove naše mlade igračice, jer ako se misli na kontinuitet rezultata u ovako maloj državi, mora se ulagat u mlade, a neminovno je da zbog toga istrpi koja sezona. Mada, sa Cvijom u glavnoj rundi, Klarom, Radom, Mendy, pa i Knežević, ova ekipa bi imala potencijala da pomrsi račune nekim iskusnijim timovima.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  17. #7467
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chloe View Post
    I grijesis, dolazilo se 8 puta do polufinala u toj Moraci, a ne tek sad. Pomenuh je jer niko nema ovakvu publiku.Ne moze niko doc odje s mislju kako ce se posprdat s nama jer smo bez pola tima ostale.
    Pogresno sam napisao, htjedoh rec do finala, za polufinala normalno da znam.

    Druge stvari nema potrebe pisat, jer se vrtimo u krug

  18. #7468
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    danas zrijeb za SP u spaniji. 11.30h
    kad neko sazna grupe nek izbaci ovdje!

  19. #7469
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Upadosmo li mi ovo u najtezu grupu ili mi se cini?

  20. #7470
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default



    Francuska,Njemačka ...dovoljno...
    deuscroix

  21. #7471
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Francuska, Njemačka, Argentina, Tunis, CRNA GORA,Brazil
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #7472
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ne radi cega bi bila najteza grupa sa argentinom, tunisom i brazilom njih lagano mozemo pobjediti, dobili smo 2 amerikanca i jednog tunisa, a moglo nam je doci cak i tri 3 eropljanina ja sam zadoovljan, mada msm da mozemo i sa njemcima.. tako da dobro je kako je moglo biti

  23. #7473
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Gledam da je ova Argentina pobijedila Švedsku na prošlo SP i prošla grupu pa izgleda da nije baš neka laka utakmica ali nije važno toliko ako momci dobro odigraju pa neka svaka utakmica bude tijesna ka što će bit osim ova 2 favorita...
    deuscroix

  24. #7474
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Dobili smo najteze rivale iz 4. i 6. sesira (Tunis i Brazil), ali racunam da mozemo proc grupu. Argentina je igrala odlicno na proslom SP, ali racunam da je to bio samo bljesak.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  25. #7475
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Realno moze se sa svima igrat osim sa Francuzima, sa svim ostalim se mozemo pokrpit...

Page 299 of 711 FirstFirst ... 199249289295296297298299300301302303309349399 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •